Results 1 to 12 of 12

Thread: Peda - ET VR 46 edition (Nov a slabo pali)

Default Peda - ET VR 46 edition (Nov a slabo pali)

Danas sam uzeo (nisam jos platio) Peda ET 46 2016 godiste, presao svega 124 km i kad se pali ne pali bas odma. Prvo vrglanje ide kao na prazno, drugo vrglanje pokrene motor ali kao nema gasa pa se ugasi, tek 3 ili 4 vrglanje upali sa malo gasa i onda radi fino.

Ovo sam odje uzeo: http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/1110883

Reko da je kao 2018 ali ocigledno nije no je 2016 godiste. Registrovan je 16/7/2018 jos sada preostaje da se napravi kupoprodajni ugovor i da ga prevedem na mene. On ga na sajtu cijenio 840e ali ga je dao za 800 sa kacigom (Nije ona na slici nego druga)

Kad je u pitanju paljenje on kaze da treba motor da se razradi da bi bolje palio, drugo rekao je da je 2018 godiste ali na saobracajnoj pise 2016.

Sta vi mislite povodom paljenja jel to normalno zato sto je motor nov ili je nesto drugo u pitanju.

Odgovorite sto pre ako moze jer sjutra idem da zavrsavam papire, vi napisite dolje vase misljenje o ovoj kupovini. Motor je kod mene pa cu sjutra da vidim i snimicu prvo paljenje dok je hladan pa cu objavit odje pa vi pogledajte.

Ja se u motore ne razumijem vise nego u mineralni sastav kore Jupitera ali kad neko tako SLAZE i napise da je nov, 2018 godiste a ustvari je 2016 pozdravio bih ga i drzao se sto dalje od njega... Kad je slagao za gosite racunaj da je slagao i sve ostalo sto je pozitivno rekao o njemu...
    Tako mi Posejdonovog trozupca!

Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Ja se u motore ne razumijem vise nego u mineralni sastav kore Jupitera ali kad neko tako SLAZE i napise da je nov, 2018 godiste a ustvari je 2016 pozdravio bih ga i drzao se sto dalje od njega... Kad je slagao za gosite racunaj da je slagao i sve ostalo sto je pozitivno rekao o njemu...
    Evo saobracajna dje pise da je 2016 godiste: https://imgur.com/a/0wFKmRf

Sakrio sam broj sasije al mozete vidjet da pise 2016. Menu se generalno bas svidja motor zato mi se uzima ali ako ovako laze onda ga bolje zaobic.

Neko je čini mi se ranije neđe napisao da se izbjegava ovaj tip za kupovinu motora. Sa Zabjela, ulica prije skretanja za toranj, ogroman, nabildovan sa tetovažama...
    To mora da je taj. Preprodavac.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher

Sad ce mu josh stotku dat da ga ne umechi,e sprdnje
    ...

Quote Originally Posted by Petronas View Post
    Neko je čini mi se ranije neđe napisao da se izbjegava ovaj tip za kupovinu motora. Sa Zabjela, ulica prije skretanja za toranj, ogroman, nabildovan sa tetovažama...
    To mora da je taj. Preprodavac.
    Upravo kad si ti kupovao motor, ja sam ti rekao da ga odma zabiđeš i da batališ svaku komunikaciju.
    Išao si i gledao motor kod njega i ispostavilo se da je preko svake ogrebotine naljepnica stavljena.
    Ovaj lik je preprodavac i opet ponavljam da se zaobiđe.

Kolega što je kupio motor se definitivno pravio pametan i mislio da ga loše savjetujemo kad smo mu rekli da je Peda KANTA od motora i da zaobiđe kineza.
    Eto sad će da se druži sa Koletom i ostalim majstorima što popravljaju kineske motore.
    Nikad sreće u taj motor.

Napomenuo bih još da u taj tvoj motor od VR 46 edition ima samo naljepnice i ništa više.
    P.S. Ovo za godište je isto kao Zoran J. sa CDM-a poznatiji kao Aleksa007 tako i on tvrdi da je neko auto 2010 a on proizveden 2009, jer auto je reg prvi put 2010 i on je to godište
    Prodaja/otkup i ugradnja muzike za auto.
    Više informacija u inbox.

Ucini ovako ako mene pitas:

Podji do covjeka danas sa motorom, posto rece da ga jos nisi platio uradi sledece
    Izvines se covjeku i reces da je motor super i da ti se svidja, ali da ne mozes da ga ispostujes za pare jer si "ocekivao da ce bit neke pare, a nisu bile". Ni slucajno ne pominjes da ti je uvalio kineski motor, i da to ne valja nista. Das covjeku 10-20€ jer si koristio motor taj dan i vratis motor. Nadam se da mu nisi ostavio kaparu?
    Ako nisi ostavio kaparu i covjek nece da uzme motor nazad, ostavi mu motor ispred sa sve kljucem i kacigom i podji doma. Ako si ostavio kaparu onda jbg ostajes bez nje jer si tako garantovao da ces da ga kupis. Pa pokusaj da se nagodiš da ti makar nešto vrati a da uzme motor nazad.
    Poliranje farova 10€ do 15€ (komplet)
    Poliranje automobila od 40€ do 70€

Više informacija u inbox.

Ja te savjetovah sto dakupis ti kontru
    Ne znam ni sto si nas pitao..

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Nisam dao kaparu, i kad smo se dogovarali da ga uzmem covjek je rekao da je 2018, a kad je donio skuter onda u saobracajnu vidjeo da je 2016. Sto se tice marke PEDA to mi i ne smeta ako ima garancije.

Ako je ovo ovako da je covjek zajeban onda cu vjerovatno vratit motor jer nije ono sto sam ja trazio. I nije ono sto mi je receno tokom dogovora.

Kad sam vec rekao u vezi paljenja evo video kako je upalio jutros:

Bio do klikovaca, ugasio motor jedno 20min i opet je tesko palio. Cak gore od ovoga na ovo klipu
    Last edited by AMDkorisnik; 02-11-18 at 23:25.

Da se prisjetimo nekih stvari sa ovog topica: https://forum.cdm.me/showthread.php?...a-prvog-motora

Quote Originally Posted by Incognito View Post
    Generalno ti nemam ništa lijepo reći, ni za ovaj sa linka (kinez koji ni na slikama ne izgleda baš očuvano) a ni generalno za skutere tu do 500 eura...
    Pazi, možeš uzeti skuter kao ovaj Spyder ili Salcano za te pare, ali imaj u vidu da ćeš brzo biti dobar prijatelj sa Koletom i ostalim majstorima za iste.
    Sa druge strane, ni neke performanse ni sigurnost im nisu mnogo bolje nego biciklu...

Ono što bih ti ja preporučio, best buy u toj klasi ti je Liberty, em što se tiče povoznosti (veliki točkovi - lakše upravljanje za početnike, bolje kočenje itd) em što se tiče generalno djelova i pouzdanosti...
    Moja drugarica je baš očuvan takav Liberti prodala za 600e, i to im je neka realna cijena, u rasponu od 600-800, jer su dosta traženi (s razlogom)...
    S obzirom da motor nije neka potreba života ili smrti, bolje je da čekaš dobar Liberty i da pojačaš budžet za 100-200e, nego kupuješ neku kantu radi reda...
    Raspitaj se eventualno u Magnus da te stave na neku listu čekanja, jer dobijaju povremeno Libertije, koje servisiraju i koji su dobra kupovina...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

Što se desilo na kraju? Zadržao si motor ili si ga vratio?

Vidim masu ovih ET-a ljudi prodaju, a nove su kupili. Nešto su se brzo razočarali u njih...
    Pridruzite se facebook grupi PRODAJEM, KUPUJEM, MIJENjAM CG.
    Grupa u kojoj svaki oglas ima cijenu.

Ako te interesuje, moj drug prodaje noviji model koji je stvarno 2018g. Radi se o ovom skuteru iz linka dolje, a možeš se javiti meni na PM od ponedjeljka da ga pogledaš:
    http://www.autodiler.me/auto_oglasi_moto/1112042

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)