Page 4 of 13 FirstFirst 12345678 ... LastLast
Results 76 to 100 of 302

Thread: [BR] Gradnja vrtica

  1. #76
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,230
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    A dje njemu nesto da objasnis, on ne bi izasao na protest, pa da su svima racuni po 1000 eura.


  2. #77
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Jel tacna informacija da je ova zena izgubila bebu?
    Ako jeste, katastrofa.

    Ali opet da trudna ide na prostest, gdje je pameti njoj, i tim policajcima ako su vec vidjeli da je trudna.
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

  3. #78
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Jel tacna informacija da je ova zena izgubila bebu?
    Ako jeste, katastrofa.

    Ali opet da trudna ide na prostest, gdje je pameti njoj, i tim policajcima ako su vec vidjeli da je trudna.
    Jeste tacna

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  4. #79
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    A dje njemu nesto da objasnis, on ne bi izasao na protest, pa da su svima racuni po 1000 eura.
    A ovo su zbog povecanja struje jel?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  5. #80
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,230
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    A ovo su zbog povecanja struje jel?
    Mozda si glup, pa zato pitas. U svakom slucaju da odgovorim.. Nije, rijec je o protestu zbog vrtica/cempresa. Vec namjerno navodim primjer koji je, po tebi, ozbiljniji, pravi, vrijedan protesta.. zbog cega podjebavas stalno nesto, jer nista drugo pod bog mili na ovom forumu ne umijes, a ni to ti nikako ne ide. Pa reko, ako bi te vec dirnuli racuni za struju, da odmah skratimo pricu, jer znamo da ni tad ti ne bi izasao, junace. Mogli bi kozu da ti deru, ti glasa pustio ne bi.


  6. #81
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Odnarodjena policija, majq im yebem drotovsku za sva vremena, izgubo se jedan zivot radi smradova, osusile im se. Sve dodje na naplatu kad-tad, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji!
    Forever young, i want to be forever young

  7. #82
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Mozda si glup, pa zato pitas. U svakom slucaju da odgovorim.. Nije, rijec je o protestu zbog vrtica/cempresa. Vec namjerno navodim primjer koji je, po tebi, ozbiljniji, pravi, vrijedan protesta.. zbog cega podjebavas stalno nesto, jer nista drugo pod bog mili na ovom forumu ne umijes, a ni to ti nikako ne ide. Pa reko, ako bi te vec dirnuli racuni za struju, da odmah skratimo pricu, jer znamo da ni tad ti ne bi izasao, junace. Mogli bi kozu da ti deru, ti glasa pustio ne bi.
    Nije glup, samo je bezobrazan. Ovo ce da radi i ako ode DPS, samo ce tad biti za ko god bude aktuelan. Vjeruj mi da ovo ponasanje ima samo na forumu. Uzivo dobro pazi sta prica da se ne zamjeri kome
    Last edited by Hell Raiser; 15-02-19 at 14:47.

  8. #83
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PGcity
    Posts
    780
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordje1990 View Post
    Ali opet da trudna ide na prostest, gdje je pameti njoj, i tim policajcima ako su vec vidjeli da je trudna.
    Vjerovatno je mislila da živi u normalnu zemlju gdje je dozvoljeno protestovati a da ti niko ne ubije nerođeno dijete. Inače u normalnim državama na nenasilne proteste niko ne gine, niko nikoga ne ubija i slično. Šteta što mi od države imamo samo ime.

  9. #84
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Nije glup, samo je bezobrazan. Ovo ce da radi i ako ode DPS, samo ce tad biti za ko god bude aktuelan. Vjeruj mi da ovo ponasanje ima samo na forumu. Uzivo dobro pazi sta prica da se ne zamjeri kome
    Ja sam mislio da je ovo sa odlaskom DPS sigurno...
    Ada nije valjda da si se vec prepao da ovi novi na vlast nece znat da si ih ti doveo pa ti nece opet dat zasluge i usluge koje ocekujes? Pa da treba opet da obrnes jos 30...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  10. #85
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ja sam mislio da je ovo sa odlaskom DPS sigurno...
    Ada nije valjda da si se vec prepao da ovi novi na vlast nece znat da si ih ti doveo pa ti nece opet dat zasluge i usluge koje ocekujes? Pa da treba opet da obrnes jos 30...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Srecom sam uspio da obrnem i pored svega ovoga kako vodite drzavu, pa nedje mogu reci da te mogu sa gacama kupiti....
    Zabolje me iskreno ko ce doci kad odete. Ako Vas malo razmaknu trebace im 5-6 godina da naprave isti sistem kao ovaj koji ti podrzavas

  11. #86
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Odnarodjena policija, majq im yebem drotovsku za sva vremena, izgubo se jedan zivot radi smradova, osusile im se. Sve dodje na naplatu kad-tad, ko ne plati na mostu, plati na ćupriji!
    Lijepo je zaspati uveče kada imaš mirnu savjest, kada nisi nikome ništa ukrao, kada nisi nikoga zaebao, kada si pomogao nevoljnima, kada oprostiš neznavenima. Vjeruj mi, sekunde se ne bi mijenjao sa onima koji su stekli nešto na nepravdi. To druže ne može biti blagosloveno i ja znam toliko primjera da im pare ne trebaju ništa, jer nemaju zapravo ništa a i to za koga stvaraju imaju neku muku sa potomcima. Ljepše je u malom i s anđelima nego u izobilju sa svakom mukom.

  12. #87
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,646
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Srecom sam uspio da obrnem i pored svega ovoga kako vodite drzavu, pa nedje mogu reci da te mogu sa gacama kupiti....
    Zabolje me iskreno ko ce doci kad odete. Ako Vas malo razmaknu trebace im 5-6 godina da naprave isti sistem kao ovaj koji ti podrzavas
    Jesi vidio kako u dvije poruke lagane odma krene hvalisanje. Polako , pa ovo je forum ne interesuje nas koliko ko ima novca nego razmjena misljenja...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  13. #88
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,230
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    1,517
    Thanked in
    755 Posts

    Default

    Nama po bolnicama umiru djeca od infekcija, po ulici glavom razbijaju sofersajbne ministrima nam, sad ih panduri ubijaju dok su jos u utrobi.. Ustinite me, ljudi! Je li ja ovo sve nekako precrno dozivljavam ili smo stvarno busni djee goood da pogledas? Jel se treba navikavati na ovakvu sredinu kao na nesto normalno? Kakav je to zivot?? Odje NISTA nije normalno i sve je naglavacke. Ili sam ja poludio.. Daaajte mi Mila na koji minut, da mi mozak promijesa malo, da skapiram kako je sve sto nam se desava normalno, nista strasno, uobicajeno.. A i kad o njegovim aferama zborimo, opet su sve to neke nesvakidasnje, nenormalno, krajnje precudne okolnosti, ali i to je sve normalno. Nista strasno, uobicajeno...


  14. #89
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Nama po bolnicama umiru djeca od infekcija, po ulici glavom razbijaju sofersajbne ministrima nam, sad ih panduri ubijaju dok su jos u utrobi.. Ustinite me, ljudi! Je li ja ovo sve nekako precrno dozivljavam ili smo stvarno busni djee goood da pogledas? Jel se treba navikavati na ovakvu sredinu kao na nesto normalno? Kakav je to zivot?? Odje NISTA nije normalno i sve je naglavacke. Ili sam ja poludio.. Daaajte mi Mila na koji minut, da mi mozak promijesa malo, da skapiram kako je sve sto nam se desava normalno, nista strasno, uobicajeno.. A i kad o njegovim aferama zborimo, opet su sve to neke nesvakidasnje, nenormalno, krajnje precudne okolnosti, ali i to je sve normalno. Nista strasno, uobicajeno...
    Ođe je toliko sve gadno, prepuno beskičmenjaka i kukavica sistema da ako se ovi ne maknu brzo, nema druge solucije nego đecu pripremat da odavde idu u inostranstvo i traže bolju domovinu i u tome im pomoći svim srcem i umom i kako vam drago. Dokle može da ide ljudska gadost da znam neke koji su đecu koja idu u vrtić, dovodili na promocije DPS da bi ugrabili i molili pre$ednika da se slikaju sa djecom i to objavljivali na face i uramili slike…

  15. #90
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Jesi vidio kako u dvije poruke lagane odma krene hvalisanje. Polako , pa ovo je forum ne interesuje nas koliko ko ima novca nego razmjena misljenja...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Aha. Tebi je ono razmjena misljenja. Mislio sam da je posprdna kafanska prica jer je tog nivoa. Pa se uglavnom zavrsi ovako

  16. #91
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam koje je to misljenje, samo posrpdavanje al aj.
    Bitno je da sam ja npr popio infrakciju sinoc za navodno spamovanje, na post kojim sam citirao pravila foruma i ukazao da pojedini forumasi konstantno krse pravila uz ubrazlozenje ti si isti kao on, samo sto je on za DPS a ti si za ONE. Nevrmajnd, on topic

    Krivična prijava i ministru sporta
    https://www.vijesti.me/sport/ostali-...inistru-sporta

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  17. #92
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,394
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,006
    Thanked in
    1,550 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Ja ne znam koje je to misljenje, samo posrpdavanje al aj.
    Bitno je da sam ja npr popio infrakciju sinoc za navodno spamovanje, na post kojim sam citirao pravila foruma i ukazao da pojedini forumasi konstantno krse pravila uz ubrazlozenje ti si isti kao on, samo sto je on za DPS a ti si za ONE. Nevrmajnd, on topic

    Krivična prijava i ministru sporta
    https://www.vijesti.me/sport/ostali-...inistru-sporta

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Zadnja na ovu temu, pa neka moderator obrise slobodno.
    Nije bitno jesi li za one ili za ove ili za neke tamo. Zena je izgubila dijete. I nije radila ne znam ni ja sta, nego sjedjela na asfaltu i izrazavala svoj protest, sto je nedje ustavom valjda dozvoljeno. Niti su pruzali otpor policiji sem sto se nisu htjeli pomjeriti. I to dodje kao njeno neslaganje sa odlukom vlasti. Valjda ima pravo na to da je ne nagrde ovako zbog toga
    Za sve ove zastitnike policije. Mali hint.
    Kada je Budva pokusala slicnu stvar ispred radnje DPS biznismena odgovor ovih junaka je bio
    Gradjani mirno protestvuju bez ispada, tako da ne vidimo razlog da intervenisemo. Toliko o institucijama drzave....

  18. #93
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,749
    Thanks Thanks Given 
    2,118
    Thanks Thanks Received 
    4,656
    Thanked in
    2,482 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Lijepo je zaspati uveče kada imaš mirnu savjest, kada nisi nikome ništa ukrao, kada nisi nikoga zaebao, kada si pomogao nevoljnima, kada oprostiš neznavenima. Vjeruj mi, sekunde se ne bi mijenjao sa onima koji su stekli nešto na nepravdi. To druže ne može biti blagosloveno i ja znam toliko primjera da im pare ne trebaju ništa, jer nemaju zapravo ništa a i to za koga stvaraju imaju neku muku sa potomcima. Ljepše je u malom i s anđelima nego u izobilju sa svakom mukom.
    naravno da se ne bih mjenjao ni milisekunde sa poltronima i beskicmenjacima, al ovo bas boli.
    Alo, poceli su i nerodjenu djecu da ubijaju, jel ovo Milo opet poceo neki 'rat za mir', ovaj put na malo suptilniji nacin? vise nisu u pitanju pare ni nista materijalno, zivoti su ugrozeni i to ne posredno, znaci kulminiralo je do direktnih ataka na zivote, zivote sugradjana, na zivote najbespomocnijih i najcistijih, tj. djece. kako ce ta stoka od drotova moci uopste sjutra proci pored te zene koja je njihova sugradjanka, vjv nekom od poltrona i komsinica, mali je Bar. vidjecemo sjutra jeli se i koliko narod osvijestio, ako i ovo propadne, sto velis spremat djecu za neku normalnu drzavu, drzavu u punom smislu te rijeci, dje mogu da zive slobodan zivot dostojan covjeka.
    Forever young, i want to be forever young

  19. #94
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    747
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    https://in4s.net/skandalozna-brutaln...izgubila-bebu/

    Ako je ovo istina...

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  20. #95
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,798
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,955
    Thanked in
    2,321 Posts

    Default

    Uz pomoć policije treba da se gradi vrtić... za djecu, za one koji tek treba da se rode... čekaj, ne, jedno djete neće biti rođeno... ogorčenje, samo to, ostale osjećaje ne umijem da definišem...

    Sent from my Motorola 8400

  21. #96
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,367
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Kazu da je istina, a nadam se da nije, da sam muz gospodje, neko vjerovatno ne bi docekao sjutrasnji dan, ovo hipoteticki pricamo da se razumije
    da je naroda da sjutra izadju na ulice, jer je ovo prevrsilo svaku mjeru
    Koncert sinoc, na dan zaljubljenih, vise naroda je bilo kod cempresa nego na tu manifestaciju, sve vam to govori...
    Sinoc kazu dileri da su dobro radili od ulcinja do bara bila je samo jedna patrola i to granicne policije, kroz grad nidje ni jedna, bez kod cempresa ahahahahha kakvi su to volovi
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  22. #97
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Istina je. Nema kraja brutalnosti a ja iskreno ni vise komentara na sve ovo...
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  23. #98
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Treba zabraniti okupljanje u krugu 50 metara oko gradilišta.
    Nek idu da protestvuju na drugo mjesto.(ako dobiju dozvolu za okupljanje)
    Ako neće,ćeraj gofna za PG nek tamo protestvuju.

  24. #99
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,299
    Thanks Thanks Given 
    2,789
    Thanks Thanks Received 
    4,595
    Thanked in
    2,424 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Treba zabraniti okupljanje u krugu 50 metara oko gradilišta.
    Jel' ti uopste shvatas zasto gradjani protestuju i sto pokusavaju? Jesi li imalo informisan da bi uopste pisao komentar na temi?

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Nek idu da protestvuju na drugo mjesto.(ako dobiju dozvolu za okupljanje)
    Dozvolu? Znas li koliko unaprijed mora zakonski da se prijavi skup? Kako mogu gradjani da znaju kad ce doc' bageri koji ce da ruse sve i interventna koja ce da batina zene i djecu? Postoji nesto sto se zove "spontano okupljanje" a to je bas ovo, bez plana pa samim tim i bez prijavljivanja. Opet, ocita neinformisanost.

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Ako neće,ćeraj gofna za PG nek tamo protestvuju.
    Evo i javno, sledeci put za vrijedjanje dobijas prikladnu infrakciju koja je 6 poena (takav je pravilnik, zali se glavnima ako ti se ne svidja) pa preracunaj malo dokle ces.

    Pozdrav.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  25. #100
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,970
    Thanks Thanks Given 
    3,227
    Thanks Thanks Received 
    5,655
    Thanked in
    2,289 Posts

    Default

    Silu na sramotu se ovo radi. Kakav je to pritisak sa vrha kad se na ovaj nacin gradi vrtic... nije to nista novo u ovoj Kambodzi od drzave, dje se gradjanski protest ne vjednuje ni 2% , nego se odma pokusava ispolitozovati da bi se diskreditovao. Klasicna Kambodza, nema drugog opisa.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

Page 4 of 13 FirstFirst 12345678 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Peticija za izgradnju i/ili dogradnju vrtica
    By Tynna in forum Roditeljski kutak
    Replies: 34
    Last Post: 27-10-23, 17:46
  2. Gradnja bazena
    By kimmi in forum Centralni
    Replies: 137
    Last Post: 19-09-22, 11:48
  3. Prebukiranost vrtica i skola
    By Kliker17 in forum Društvena hronika
    Replies: 8
    Last Post: 12-06-15, 14:42
  4. Gradnja KuĆe
    By MaJka2U in forum Sve i svašta
    Replies: 49
    Last Post: 03-04-12, 11:19
  5. Gradnja
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 257
    Last Post: 18-08-07, 12:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •