Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast
Results 251 to 275 of 302

Thread: [BR] Gradnja vrtica

  1. #251
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    A znaci ne smeta izgradnja novog nego sto ce na mjesto starog da se pravi zgrada... pa tako recite, a ne cempresi, park itd...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  2. #252
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Znaci, od 50 problema u vezi izgradnje vrtica i krsenja propisa ti si se zalijepio bas za zgradu i to sam naveo taj razlog kao poslednji. Al nista neocekivano od tebe i sto nije u tvom stilu, zapravo bih se iznenadio da napises bar 1 konstruktivan post, vjerovatno prvo sto bih pomislio je da ti je neko hakovao nalog.
    Last edited by technus; 20-02-19 at 13:45.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #253
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,410
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Ja znam da se niko nece sa mnom sloziti,al ljudi cemu cestitke? TO sto su uspjeli da prekinu izgadnju vrtica,dje CE moje dijete da ide(a jedno vec ide medju 40 djece) u vrtic, mi tome cestitamo? Nista ostaje i meni da vama cestitam na tome i da vam pozelim da i vase dijete ide u vrtic gdje vaspitacica se bori sa toliko djece. CESTITAM VAM NA PORAZU DRAGI MOJI BARANI!!!!!!!!!

  4. #254
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,466
    Thanked in
    4,567 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    A znaci ne smeta izgradnja novog nego sto ce na mjesto starog da se pravi zgrada... pa tako recite, a ne cempresi, park itd...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    meni je samo drago što se jednom ‘čula’ volja naroda dokaz da se i kod nas nekad može desiti ovo


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #255
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ja znam da se niko nece sa mnom sloziti,al ljudi cemu cestitke? TO sto su uspjeli da prekinu izgadnju vrtica,dje CE moje dijete da ide(a jedno vec ide medju 40 djece) u vrtic, mi tome cestitamo? Nista ostaje i meni da vama cestitam na tome i da vam pozelim da i vase dijete ide u vrtic gdje vaspitacica se bori sa toliko djece. CESTITAM VAM NA PORAZU DRAGI MOJI BARANI!!!!!!!!!
    Takoe, samo treba sebe i svoju guzicu gledat... Bitno da je mojoj guzici fino, a što se radi protiv zakona nema veze... E zbog takvog razmišljanja smo tu đe smo...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  6. #256
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,410
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Takoe, samo treba sebe i svoju guzicu gledat... Bitno da je mojoj guzici fino, a što se radi protiv zakona nema veze... E zbog takvog razmišljanja smo tu đe smo...

    Sent from Tapatalk
    Druze,samo cu te pitat,imas li djece? Ocigledno nemas,i ne razumijes o cemu pricam. Tako nemam potrebe sa tobom dalje u raspravu! Pozdrav!

  7. #257
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Druze,samo cu te pitat,imas li djece? Ocigledno nemas,i ne razumijes o cemu pricam. Tako nemam potrebe sa tobom dalje u raspravu! Pozdrav!
    A sta ako je tacno da cim se zavrsi vrtic stari se rusi. To nista. Nego ce ti biti to dijete koje ide u taj vrtic u osnovnoj skoli, ovo drugo ce opet ici u prenatrpan vrtic, plus ces imati haos kroz onu usku ulicu kod doma zdravlja i iza pecurki. Pa ce te da kukate kako ne mozete da povedete djecu do doma zdravlja ili vrtica jer nemate dje da parkirate. I opet ima da kukate kako su vam se doselili sjevernjaci i da vam pokvarise grad.
    Cuo sam vam svaku mogucu kuknjavu. A u Baru u krugu manje od kilometar mozes heliodrom sa kontrolnim tornjem napravis, a ne vrtic

  8. #258
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,809
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Ministarstvo prosvjete će u saradnji sa kreditorom preusmjeriti iznos od dva i po miliona eura za gradnju objekata iste namjene u nekom drugom gradu gdje imamo spremnu dokumentaciju, tamo gdje postoji saglasnost o zajedničkom interesu.


    Izborise se ljudi da im se ne pravi vrtic. Jos ih pale ljudi iz podgorice bravo barani hahahahaha.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  9. #259
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acs View Post
    Ministarstvo prosvjete će u saradnji sa kreditorom preusmjeriti iznos od dva i po miliona eura za gradnju objekata iste namjene u nekom drugom gradu gdje imamo spremnu dokumentaciju, tamo gdje postoji saglasnost o zajedničkom interesu.


    Izborise se ljudi da im se ne pravi vrtic. Jos ih pale ljudi iz podgorice bravo barani hahahahaha.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    17 miliona je izdvojeno za vrtić. Od toga dio, 2.5 miliona će se preusmjeriti, ne sav novac, dok se ne odabere nova lokacija za vrtić u Baru. Ne smiju sve pare potrošiti, brzo će izbori.

  10. #260
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,426
    Thanks Thanks Given 
    953
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Plan je bio da se završi vrtić i sruši postojeći, a ne da postoje dva vrtića.
    Vidim da se ljudi primili kako je Duško tobož zavukao Baranima, a u stvari ovo može samo dati dodatni elan ljudima da prostestom mogu da ostvare svoje parava
    A da ne pominjem spin priču kako je sad problem naći u Baru novu lokaciju za vrtić..

    E sad da je gradonačelnik Bara čovjek, da podnese ostavku u roku od odmah i da batali politiku...

  11. #261
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    9,410
    Thanks Thanks Given 
    1,602
    Thanks Thanks Received 
    1,704
    Thanked in
    1,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    A sta ako je tacno da cim se zavrsi vrtic stari se rusi. To nista. Nego ce ti biti to dijete koje ide u taj vrtic u osnovnoj skoli, ovo drugo ce opet ici u prenatrpan vrtic, plus ces imati haos kroz onu usku ulicu kod doma zdravlja i iza pecurki. Pa ce te da kukate kako ne mozete da povedete djecu do doma zdravlja ili vrtica jer nemate dje da parkirate. I opet ima da kukate kako su vam se doselili sjevernjaci i da vam pokvarise grad.
    Cuo sam vam svaku mogucu kuknjavu. A u Baru u krugu manje od kilometar mozes heliodrom sa kontrolnim tornjem napravis, a ne vrtic
    HAhaha,sve je to super,sve je to strava,a djeca dalje da dolaze bolesna iz natrpanih vrtica sa pune gripe i virusa,glavno da smo spasili ceprese? to je bitno je druze? A sto isti gimzijalci sto su pretestovali ostavljali za sobom tonu otpada od hrane i pice,i sto ce i dalje ostavljaju,bitno da imamo ceprese? Pa napravi plan za heliodrom kao sto kazes,pa da imamo i to cudo,jer vrtic nam ne treba

  12. #262
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Druze,samo cu te pitat,imas li djece? Ocigledno nemas,i ne razumijes o cemu pricam. Tako nemam potrebe sa tobom dalje u raspravu! Pozdrav!
    Kakve veze imaju đeca sa nelegalnom gradnjom i kršenjem zakona...?

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  13. #263
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    HAhaha,sve je to super,sve je to strava,a djeca dalje da dolaze bolesna iz natrpanih vrtica sa pune gripe i virusa,glavno da smo spasili ceprese? to je bitno je druze? A sto isti gimzijalci sto su pretestovali ostavljali za sobom tonu otpada od hrane i pice,i sto ce i dalje ostavljaju,bitno da imamo ceprese? Pa napravi plan za heliodrom kao sto kazes,pa da imamo i to cudo,jer vrtic nam ne treba
    A niko nije protestvovao zbog vrtica, vec lokacije. A i ako se rusi stari cim se novi napravi, sta je to rijesilo po pitanju pretrpanosti?
    Ili je fora kao sa limenkom u podgorici. Kad krene da se rusi vrtic izace barani da se bune, pa ce biti jbga ne moze da se rusi, evo ti koji milion na racun odstete.

  14. #264
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Druze,samo cu te pitat,imas li djece? Ocigledno nemas,i ne razumijes o cemu pricam. Tako nemam potrebe sa tobom dalje u raspravu! Pozdrav!
    Oce li iko posle tebe imati djece? Ako se vrtic pravi treba da se napravi kako treba, a ne sad i odma zato sto moje ili tvoje dijete treba da ide u vrtic.

  15. #265
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,723
    Thanks Thanks Given 
    2,091
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    HAhaha,sve je to super,sve je to strava,a djeca dalje da dolaze bolesna iz natrpanih vrtica sa pune gripe i virusa,glavno da smo spasili ceprese? to je bitno je druze? A sto isti gimzijalci sto su pretestovali ostavljali za sobom tonu otpada od hrane i pice,i sto ce i dalje ostavljaju,bitno da imamo ceprese? Pa napravi plan za heliodrom kao sto kazes,pa da imamo i to cudo,jer vrtic nam ne treba
    A u cemu je fora ako se napravi novi vrtic, a srusi stari, sto je bilo i planirano? Kako ce to rijesiti problem prenatrpanosto vrtica? A to sto je sktoz nelegalna radnja na datoj lokaciji, to nista, a? Sve po zakonu, samo mimo mene kad mi zatreba van zakoma.
    Forever young, i want to be forever young

  16. #266
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

  17. #267
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Vidim da se i na ovoj temi ispisalo jutros... Necu nikoga citirat' niti odgovarat' pojedinacno jer na vecinu pitanja je vec odgovoreno te se samo ponavljaju glupa pitanja na koja odgovor postoji cak i na ovoj temi, da ne pominjem brojna saopstenja itd.

    Kao sto je i Stefan (na poslednjem link-u) rekao ... ispunjen je samo prvi od uslova koji je jako bitan ali to nije i kraj price.

    Borimo se za ponovno uredjenje parka i sadjenje novih drveca a tuga je da je moralo da dodje do ovih razmjera a posebno sam ekocid koji se desio 17. januara, gdje je pokidano preko 90 cempresa uz pomoc policije.

    Dalje se borba preusmjerava na odabir bolje lokacije, iz milion razloga koji su vec pomenuti i na ovoj temi pa se ne bi ponavljao.

    A onda i utvrdjivanje krivicne odgovornosti za sve ovo... Od toga kako je mijenjan DUP, ko ga je odobravao i u cijem interesu pa do zaloupotrebe ovlascenja kako LD gradnje tako i policije i interventnih jedinica.

    U politicke igre necu da ulazim, ko koliko vaga i sta stavlja na tas. Ocigledno je da se i dalje zelimo predstavit' kao neki negativci koji su protiv izgradnje vrtica iako je milijardu puta ponovljeno da smo svi za novi vrtic ali na prikladnoj lokaciji a ne na lokaciji koja u srzi krsi mnoge zakone a pordd njih i pravi velike probleme od samog saobracaja do bilo kojeg incidenta koji bi se desio, preko mnogo drugih stvari.



    “Nikada ne smijete odustati. Pobjednici nikad ne odustaju, a ljudi koji odustaju nikad ne pobjeđuju.”

    - Ted Tarner
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  18. #268
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,353
    Thanks Thanks Given 
    5,481
    Thanks Thanks Received 
    4,895
    Thanked in
    2,048 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miovrag View Post
    Ja znam da se niko nece sa mnom sloziti,al ljudi cemu cestitke? TO sto su uspjeli da prekinu izgadnju vrtica,dje CE moje dijete da ide(a jedno vec ide medju 40 djece) u vrtic, mi tome cestitamo? Nista ostaje i meni da vama cestitam na tome i da vam pozelim da i vase dijete ide u vrtic gdje vaspitacica se bori sa toliko djece. CESTITAM VAM NA PORAZU DRAGI MOJI BARANI!!!!!!!!!
    U podgoici moj klinac ide u jedan takav vrtic dje je njih 40+ djece u ucionici. I nije samo njega zapalo tako, vec i drugi vrtici i druge ucionice. U svakom slucaju, nadam se da se gradjani Bara nece zaustaviti na ovome i da ce ih u subotu doci jos vise u PG

    Dje je sad Tattoo da vidim podrzava li potez Markovica ili je kontra DPS-a?
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  19. #269
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Đe će đeca u vrtić?! U prirodu! Među čemprese, ovo malo što ih je ostalo, baš kao što mališani u Danskoj i šire idu u šumski vrtić -- https://tinyurl.com/y3lvmf5w

    Sad su pojedini našli da brinu đe će im đeca u vrtić, a nisu se interesovali đe će da se gradi, kako će da se gradi i po koju cijenu. Bježi, more! (da me razumiju Barani)

    I naravno da je protest politički. Sve što se tiče društva i sistema u kojem to društvo funkcioniše je politika, pa tako i ovo.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  20. #270
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Moram reći da mi je žao ljudi koji će u narednom periodu slati svoju djecu u pretrpani vrtić. E žalosni, izpolitizovani, narode jedno je raditi protiv sebe a drugo je raditi protiv vlasti ili DPS-a kako ko hoće. Kako je lako da se manipuliše sa narodom protiv svoje volje. Ajde sada pa se pokažite tamo dje treba na proteste u subotu a ne ovako. Sad ćete vrtića gledati za jedno 3-5 godina

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

  21. #271
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,483
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    698
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    Bravo Barani !

    Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

  22. #272
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,388
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,001
    Thanked in
    1,546 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bodysnatcher View Post
    Moram reći da mi je žao ljudi koji će u narednom periodu slati svoju djecu u pretrpani vrtić. E žalosni, izpolitizovani, narode jedno je raditi protiv sebe a drugo je raditi protiv vlasti ili DPS-a kako ko hoće. Kako je lako da se manipuliše sa narodom protiv svoje volje. Ajde sada pa se pokažite tamo dje treba na proteste u subotu a ne ovako. Sad ćete vrtića gledati za jedno 3-5 godina

    Sent from my MI 8 using Tapatalk
    A sto bi ga gledali za 3-5 godina. Makar u Baru ima prostora da se gradi u krugu od 500-600 metara odatle. Projekqt vrtica imaju. Koliki je to prijekat da se na novoj lokaciji docrtajugradske instalacije. Samo je na jednu stranu Soho bacio oko a na drugu vjerovatno Zetagradnja

  23. #273
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,103
    Thanks Thanks Given 
    2,720
    Thanks Thanks Received 
    4,456
    Thanked in
    2,366 Posts

    Default

    Prica "najmanje 5 godina" za novu lokaciju je prica za botove. Nego kao sto rekoh, pisalo se o tome a umoran sam da ponavljam istu pricu za one koji nece da je cuju nijednom.

    Strucno misljenje vise ljudi iz struke je da je potrebno ne vise od 3-4 mjeseca za zavrsetak kompletne procedure oko nove lokacije za vrtic. Privatnim investitorima sa kesom u kovertu taj rok zna da bude i znatno kraci.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  24. #274
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,294
    Thanks Thanks Given 
    64
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Kome je drazi beton i sve betonsko od parceta zdrave zelene okoline, taj je zreo za ludnicu.
    Pored toliko lokacija da se napravi sta god, oce ljudi da nadzidzaju sve u centar da im bude sto blize dupetu, sto brze sve da zavrse, pa se kolaps napravi. Ka da zivimo u kinu pa treba sa jednoga kraja na kraj grada 18 sati da vozis. A ne citav grad za 15 min prodjes.
    Maktese poltroni, zbog vase sebicnosti da se unistava nesto sto je generacijama stajalo tu i bilo lijepo.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  25. #275
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    798
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fidel Castro View Post
    Prica "najmanje 5 godina" za novu lokaciju je prica za botove. Nego kao sto rekoh, pisalo se o tome a umoran sam da ponavljam istu pricu za one koji nece da je cuju nijednom.

    Strucno misljenje vise ljudi iz struke je da je potrebno ne vise od 3-4 mjeseca za zavrsetak kompletne procedure oko nove lokacije za vrtic. Privatnim investitorima sa kesom u kovertu taj rok zna da bude i znatno kraci.
    Ali nisi uzeo momenat inata. Komplikacije razne neriješene imovinske stvari itd

    Sent from my MI 8 using Tapatalk

Page 11 of 13 FirstFirst ... 78910111213 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Peticija za izgradnju i/ili dogradnju vrtica
    By Tynna in forum Roditeljski kutak
    Replies: 34
    Last Post: 27-10-23, 18:46
  2. Gradnja bazena
    By kimmi in forum Centralni
    Replies: 137
    Last Post: 19-09-22, 12:48
  3. Prebukiranost vrtica i skola
    By Kliker17 in forum Društvena hronika
    Replies: 8
    Last Post: 12-06-15, 15:42
  4. Gradnja KuĆe
    By MaJka2U in forum Sve i svašta
    Replies: 49
    Last Post: 03-04-12, 12:19
  5. Gradnja
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 257
    Last Post: 18-08-07, 13:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •