Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast
Results 126 to 150 of 302

Thread: [BR] Gradnja vrtica

  1. #126
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Momci da se slozimo prvo svi, da nije zena smjela da bude tamo uopste. Trudnoca je svaka osjetljiva. Da ne ulazimo u pricu o tome.

    Napravila je gresku.

    Pojavila se - sta sad


    U trenutku kada im je rekla da je trudna nijesu smjeli da je dohvate. Znaci prst da stave na nju.
    Zakon je stiti.

    Prvo

    Ustav zakon o mirnom okupljanju
    Ustav zastita zena i djece

    Clan 52b zakona o UP gdje se kaze da se ne smiju privoditi trudnice a ni da se smiju sredstva prinude koristiti nad trudnicama.


    Znaci sve ovo receno govori da bez obzira sto je trudnica - realno svi se u Baru znaju - policija je razvlacila i vukla.

    Trudnicu

    Je.

    Policija vukla, i cupala.

    Alo - ponovite to na glas. ***** ti zemlju

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Čovjek objasnio, svi što drugačije misle vjerovatno imaju svoje razloge.Ne treba ih osuđivati
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  2. #127
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Iskulirajte, neko je Sandoru hakova profil ili mozak. Prije ce bit ovo prvo, nema ga po godinu dana, pa.se sad aktivira.
    Elem, ova gospodja je jedino kriva sto ne zna u kakvoj nedemokratskoj, privatnoj, mafijaskoj prciji od drzave zivi, pa da pomisli da je ovo moglo snaci, sad svi uprite na nju. Uglovnom, ovo su bili MIRNI protesti, ogromna je razlika, a i kacili su kolege prije clanove zakona u kojima se navodi da se djeca i trudnice NE SMIJU dirati, tj. trudnice i lica za koje se pretpostavlja da bi se njegovim privodjenjem pogorsalo njegovo zdravlne, a vidi se odlicno na snimcima kako je tegle ka da je na spravu za rastezanje udova u doba inkvizicije, svi znamo da se odje zakoni primjenjuju u potpunosti, a ne selektivno... NOT.
    Last edited by technus; 15-02-19 at 20:15.
    Forever young, i want to be forever young

  3. #128
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,279
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,277 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    snip
    Toeto. Ne smije nikakve price da bude o tome da je ona nesto kriva. Nije vazno da li je napravila gresku ili nije. Imala je pravo da bude tamo. Policija nije imala pravo da uradi sta je uradila. End of price.

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ako sebe ne cuvas nece te sigurno drugi cuvati.
    Ja bih i pored toga, naivno, djecacki, volio da zivim u drzavi u kojoj me policija cuva. Mene i ostale gradjane, a ne kriminalnu vlast.
    Last edited by VanjaTheMan; 15-02-19 at 20:14.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  4. #129
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ovdje je svako izgubio i fokus i objektivnost. Grdno vas je za citati. Pojedini su ovdje recimo plasirali niz poluinformacija i neistina koje je i vrlo lako demantovati ali onda treba da se suocis sa gnijevom pravednika koji masu ovim populistickim barjacima pa ti muka da se icim bakces. Zato sam i par puta navodio da je na ovim temama diskusija obesmisljena. Isto tako na temi o protestima navodio o svim stvarima koje su dovodile do fijaska i da ce se opet to desiti ako se bude islo opet istim stopama ali ne mozes doprijeti u CG jer je totalitarni nacin razmisljanja bukvalno na svim nivoima. Zato i kazem da je ovo sukob totalitarne svijest i pseudo diktature dok su obican svijet davno pocerali iz svojih zatvorenih kruzoka.

  5. #130
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ja sam u startu rekao niti stitim policajce, niti ih branim mogu reci slobodno i osudjujem i neka odgovaraju za to.

    Samo kazem da je zena ugrozila sebe i svoje dijete samim dolaskom tamo. Pa sve da je idealno mirno bilo i bez policije , protest sam po sebi je stresan dogadjaj.
    Evo neka kaze doticni forumas bili svojoj zenu, sestri preporucio da ode na neko protest miting , dok je u trudnoci.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Vec ti rekoh, pa cu da ti ponovim. Za nekoga ko ovdje insistira na stavu “ne moze opoziciji da bude izgovor sto malo krade to sto DPS krade”, malo ti cudno ovo “jes policija kriva, ali je kriva i ona jer je trudna bila tamo”
    I cudis se sto smatram da su ti stavovi jako licemjerni

  6. #131
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Vec ti rekoh, pa cu da ti ponovim. Za nekoga ko ovdje insistira na stavu “ne moze opoziciji da bude izgovor sto malo krade to sto DPS krade”, malo ti cudno ovo “jes policija kriva, ali je kriva i ona jer je trudna bila tamo”
    I cudis se sto smatram da su ti stavovi jako licemjerni
    Jeste, to sam rekao. Kriva je , sto je trudna ostala , i to sam rekao.
    Stari liberali

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  7. #132
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default Iz raznih novina III

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jeste, to sam rekao. Kriva je , sto je trudna ostala , i to sam rekao.
    Stari liberali

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Nije to stari liberali. Nego jednostavno je pogresno. Reci da neko jer je trudan ili srcani bolesnik ili imao mozdani udar ili .... treba da sjedi kuci....je jednostavno pogresno.
    Pa nije bilo njih petoro tamo, niti su sve priveli ili nosili. Pa su opet usli i zavrsili posao. Sto znaci da su se ostali sklonili pod pritiskom policije, pazi sad, vjerovatno sami.
    Tako da me postedi nervoze.
    Je li problem reci da je policija bahata stoka koju boli ona rabota za sve zivo, jer su od vlasti zasticeni kao bijeli medjedi. Ponasaju li se kao pascad rezima, ponasaju, i za tu lojalnost su nagradjeni da su nedodirljivi.
    Pa stari ili mladi liberali.....
    Zivo me zanima kad si napustio sluzbu i posao u penziju uz beneficirani radni staz
    Last edited by Hell Raiser; 15-02-19 at 20:53.

  8. #133
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,120
    Thanked in
    1,082 Posts

    Default

    Nema tu što, jeste da je trudnoća od 7, 8 nedelja prilicno mala i neprimjetna sigurno, ipak kad žena kaže da je trudna morali su prem anjoj da se odnose kao da je pred porodjajem!
    Sa druge strane, ona jeste postupila neodgovorno, njena stvar, to ne abolira policiju od odgovornosti, i nekulturno (kučkom nazvati ženu na dužnosti je nevaspitano) ali ni to ne dovodi u pitanje odgovornost policije jer ako se iko naslusao uvreda oni su....taki im poso:loyal:
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  9. #134
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Nevjerojatno, skoro uvijek se u raznim situacijama čuje: ,,šta je ona/on tražila/tražio tamo..."
    No, ajmo ovako da postavimo:
    1. Nije smjela biti tamo iz raznoraznih razloga (po slobodi upišite)
    2. Došla je policija da je... ukloni (da li je dobar izraz?) jer ne smije biti tu.
    3. Ovaj korak je poenta. Policija je uklonila na primjeran/neprimjeran način.
    Znači, prve dvije tačke možda zaslužuju diskusiju, ali to samo vodi u razvodnjavanje i dalje od poente. Treća tačka je suština. Tačka.

    Sent from my Motorola 8400

  10. #135
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ja bih razumjela da je napadate da je posla u zute kosuljase gdje ima nasilja da je neodgovorna, ali na mirni protest... Ima zelja trudnica isto kao ostali da pomogne i ucestvuje.

    Pitam vas da je dosao bolestan star covjek, i da mu je poslilo od njihovog iznosenja, da li bi isto pricali da je neodgovoran? Ispada da su svi neodgovorni tamo, trudnice , maloljetnici, bolesni, stari jer su dosli. Koliko bi onda ostalo da dodje i protestuje?



    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 15-02-19 at 21:08.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  11. #136
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Ja bih razumjela da je napadate da je posla u zute kosuljase gdje ima nasilja da je neodgovorna, ali na mirni protest... Ima zelja trudnica isto kao ostali da pomogne i ucestvuje.

    Pitam vas da je dosao bolestan star covjek, i da mu je poslilo od njihovog iznosenja, da li bi isto pricali da je neodgovoran? Ispada da su svi neodgovorni tamo, trudnice , maloljetnici, bolesni, stari jer su dosli. Koliko bi onda ostalo da dodje i protestuje?



    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Isti clan zakona 52b zakona sitio bi tog starog covjeka. Ne bi smio niko da ga dohvati

    Ali policija ocigledno nema odgovarajuci trening ni edukaciju...



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  12. #137
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,134
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Ma, meni je to isto kao ona djeca od prasine u Bp bolnici, kao ono cetvoro sad na jezeru sto se utopilo.. Sve posledice nekompetencije, nestrucnosti, korupcije, nepotizma, a te posledice ce biti sve vece i ozbiljnije. Policija NE ZNA svoj posao. Lucka kapetanija NE RADI svoj posao. Zdravstvo.. treba li pricati sta nam se desava s kadrom, kako sve sto valja odlazi itd? Raspadamo se, gospodo..


  13. #138
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ko bi bio odgovoran da je izgubila dijete na protest da nije bilo intervencije, ili da srcanog bolesnika strefi srcka.
    Ja pricam o jednom a neki o drugom.
    Wulfi, bili pustio svoju trudnu zenu na proteste ?
    Svaki protest je stres , pa o cemu god se radilo. Posebno kod nas.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  14. #139
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    pg
    Posts
    16,809
    Thanks Thanks Given 
    31
    Thanks Thanks Received 
    5,326
    Thanked in
    2,176 Posts

    Default

    A kako bi bilo da ostavite njenoj porodici da se bavi njenim izlaskom na proteste, a da se javnost pozabavi postupanjem javnih službi, u ovom slučaju policije?
    - .- - .- - .- - .. .-. .- -- --- ... -. .--- .. -.-. .... .- .-. ..

  15. #140
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko je izazvao stres? Ja ne znam kako sjedenje moze izazvati stres, ali kada te neko vuce, cupa i hapsi itekako moze.

  16. #141
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Isti clan zakona 52b zakona sitio bi tog starog covjeka. Ne bi smio niko da ga dohvati

    Ali policija ocigledno nema odgovarajuci trening ni edukaciju...



    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Moram da saradjujem sa njima, nazalost dosta njih jeste takvo.Da je srece odbili bi da ovo rade, da imaju mozga. No ja sam pitala da li bi njega- starca proglasili neodgovornim? Jer i njega kao i nju stiti isti clan. I on u neku ruku zna da je rizicno, moze mu pozliti, sto je onda isao tamo? Srcani bolesnik isto tako... Ko ostaje, zdravi mladi, koliko njih ima?

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Last edited by the_lady_marianna; 15-02-19 at 21:30.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  17. #142
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ko bi bio odgovoran da je izgubila dijete na protest da nije bilo intervencije, ili da srcanog bolesnika strefi srcka.
    Ja pricam o jednom a neki o drugom.
    Wulfi, bili pustio svoju trudnu zenu na proteste ?
    Svaki protest je stres , pa o cemu god se radilo. Posebno kod nas.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Mozes pisat do ujutru, sva prica ti se svodi na to 'sta je ona trudna radila na protestu.' To je taman ono tipa silovane djevojke 'sta je ona radila u minicu u 3 sata iza ponoci.' Mnogo neozbiljna prica, znaci eto, mogla je mozda policija bolje odreagovat, al ona snosi najvecu krivicu sto se nasla na MIRNOM protestu, tj. njen muz koji je pustio (cus pustio, ka da je ona neko pasce pa se ne pita 2%). Nemojmo.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #143
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mozes pisat do ujutru, sva prica ti se svodi na to 'sta je ona trudna radila na protestu.' To je taman ono tipa silovane djevojke 'sta je ona radila u minicu u 3 sata iza ponoci.' Mnogo neozbiljna prica, znaci eto, mogla je mozda policija bolje odreagovat, al ona snosi najvecu krivicu sto se nasla na MIRNOM protestu, tj. njen muz koji je pustio (cus pustio, ka da je ona neko pasce pa se ne pita 2%). Nemojmo.
    Jeste, bas je za uporedit. Dobro je, mirni protesti nisu stres, posebno oni u Bar.
    Isto ko na kafu da odes.

    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #144
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Nikšić
    Posts
    6,270
    Thanks Thanks Given 
    2,332
    Thanks Thanks Received 
    2,094
    Thanked in
    945 Posts

    Default

    Šta zna prašinar šta je zakon o unutrašnjim poslovima.
    "Anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac"

  20. #145
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dejan View Post
    Šta zna prašinar šta je zakon o unutrašnjim poslovima.
    Das mu pendrek a ne das mu makar malo nekog obrazovanja.

    Makar ono :

    Ovo je pendrek - smijes da bijes sve osim trudnice starce i djecu mladju od 14 godina

    Mislim to su lako prepoznatljive grupe ljudi

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  21. #146
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mozes pisat do ujutru, sva prica ti se svodi na to 'sta je ona trudna radila na protestu.' To je taman ono tipa silovane djevojke 'sta je ona radila u minicu u 3 sata iza ponoci.' Mnogo neozbiljna prica, znaci eto, mogla je mozda policija bolje odreagovat, al ona snosi najvecu krivicu sto se nasla na MIRNOM protestu, tj. njen muz koji je pustio (cus pustio, ka da je ona neko pasce pa se ne pita 2%). Nemojmo.
    Slazem se skroz sa ovim postom.

    Moje vidjenje nije da je stres stajati tamo ako je mirni protest. Jer ako zbog tog stajanja oni odustanu od daljih akcija onda trudnica-starac-bolesnik imaju puno srce jer su uspjeli u necemu sto je njima bilo bitno. Uvijek moze da se iskomplikuje, tipa da krenu protestanti na policiju, preduzimace pa da oni i dalje ostanu tamo, onda bi po meni bila opravdana etiketa neodgovornosti.

    Ps. Mislim da postove treba prebaciti na temu gradnja vrtica.

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  22. #147
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Dje ces trudna na mirni protest moze te milicija uhapsit i iscukat..

  23. #148
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,783
    Thanks Thanks Given 
    1,486
    Thanks Thanks Received 
    4,941
    Thanked in
    2,315 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ko bi bio odgovoran da je izgubila dijete na protest da nije bilo intervencije, ili da srcanog bolesnika strefi srcka.
    Ja pricam o jednom a neki o drugom.
    Wulfi, bili pustio svoju trudnu zenu na proteste ?
    Svaki protest je stres , pa o cemu god se radilo. Posebno kod nas.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Ponavljam, prva tačka, da li je trebala biti na protestu ili nije nevažna je.
    Druga tačka, da li je trebala intervenisati policija ili nije trebala je takođe nevažna.
    Treća tačka je bitna, na koji način je reagivala policija. To je sva suština.

    No, dobro, pitaš nešto lično pa da ti odgovorim. Ne znam, iskreno, vjerojatno ne, ali opet, recimo, deset dana pred porođaj napravili smo krug od oko 400 km (BD - ŽB - BD). Neko bi rekao da je i to neodgovorno jer se moglo desiti...

    Sent from my Motorola 8400

  24. #149
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Setnja i protest nije isto, ovo prije si u pravu ali ja od početka ne pricam o tome.
    Mojoj zeni je za malo bilo kobno jer je zavjesu postavljala u 7 mjesec. Beba se okrenula , pupcana vrpca se omotala oko vrata itd.
    To je kao tvoja setnja, u tom stanju sve je rizicno, e sad zamisli da ode na protest dje nikad ne znas sta se moze desiti.
    Moze li neko pocet gadjati policiju krsima pa oni krenu u kontru.
    Dovodis svjesno sebe i dijete u nestabilnu sredinu.
    U opšte me ne zanimaju ni cempresi niti protesti zbog čega su itd.


    Poslato sa STF-L09 uz pomoć Tapatoka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  25. #150
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Nemojmo o mirnim protestima. Zar takvo nesto stvarno postoji? Ako oce bager da prodje a ti śediš na trotoaru i blokiras mu put , ti mirno protestujes , jer eto ne bacas molotovljeve koktele. Posto je psihologija mase dokazan fenomen, onda sigurno ne postoji nesto sto je miran protest. Možda postoji pod uslovom da ti ne blokiras neku redovnu radnju kao sto je npr. izvodjenje gradjevinskih radova , pa prošetaš od institucije do institucije. Ne postoji veci mrzitelj policije od mene , ali sigurno ih mirni protest nije naveo da reaguju kako su odreagovali. Mislite da nije stresno biti u njihovoj poziciji, biti na udaru sugradjana , dok je egzistencija drugi tas na vagi. Garantujem da se 50% tih policajaca slaže sa gradjanima , ali jbg...Akumulacija stresa, par pogrešnih riječi i dobije se ovakav ishod.
    A to je li gospođa trebala da bude tu ili nije ne treba ni komentarisati. Podijeljeno je mišljenje.
    Ali eto, izgleda da represija sa podgorickih protesta , Mijo Martinović i slični dogadjaji, ćeraju ovaj narod da po automatizmu udari po plavima, kad su i oni možda žrtva sistema, koji je, po meni, kriv za sve što se izdešavalo.

Page 6 of 13 FirstFirst ... 2345678910 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Peticija za izgradnju i/ili dogradnju vrtica
    By Tynna in forum Roditeljski kutak
    Replies: 34
    Last Post: 27-10-23, 17:46
  2. Gradnja bazena
    By kimmi in forum Centralni
    Replies: 137
    Last Post: 19-09-22, 11:48
  3. Prebukiranost vrtica i skola
    By Kliker17 in forum Društvena hronika
    Replies: 8
    Last Post: 12-06-15, 14:42
  4. Gradnja KuĆe
    By MaJka2U in forum Sve i svašta
    Replies: 49
    Last Post: 03-04-12, 11:19
  5. Gradnja
    By kIkICa in forum Primorski
    Replies: 257
    Last Post: 18-08-07, 12:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •