Results 1 to 8 of 8

Thread: "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"

  1. #1
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default "ProMonte korisnicki servis, DOBRODOSLI"

    Korisnik sam ProMontea vec 7 god. i konacno se, zbog grupe nesposobnih ljudu, razmisljamda im dam otkaz. Desi mi se s' vremena na vrijeme da imam neki problem ili zahtjev koji nije onako sablonski kako su oni navikli(provjeri racun, posalji parametre...) vec je malo, ali naglasavam MALO komplikovanije prirode. Svaki put, osim bukvalno jednom su me saslusali do kraja i pomogli mi. A i taj put je bio neki momak na liniji sto je prava rjetkost tamo, s' obzirom da su mi se za svo vrijeme mog koriscenja mreze u 99% javljale neke djevojke koje su na nacin svojstven CG-u vjerovatno dobili dobro placen posao, pa kada pricam sa njima, desava se da cak ja njima prosirujem znanje vezano za njihov posao.
    Kada vide da im slijedi nesto sto nije moguce odgovoriti sa dvije rijeci, daju kao automat odgovor "Pozovite 1169, od 8-16h", posto sam poslovni korisnik, a kada njih nazovem, a kao da su nesto bolji, kazu "obratite se nekoj od nasih poslovnica". Ta grupa "mladih i sposobnih ljudi" mi ne daju da sa mirom bez briga koristim ono za sta placam, a neljubaznost, u vecini slucajeva, je precjenjivanje njihovog odnosa.
    Desavalo mi se u poslovnici u ul. slobode da mi kazu "To je nemoguce", dok im ne dam dokaz, pa zacute i upute me na nekog strucnjaka u 8h sjutra ujutru. A kada mi jutros na poslovni korisnicki servis jedna djevojka prekinula vezu i uputila me, znate dje, prije nego sto je cak i saslusala sustinu problema, to je vec bio vrhunac njihove ljubaznosti.
    Imam li mogucnost i kome da zalim povodom ovih ispada?
    I ima li nacina da na neki nacin stupim u kontakt sa nekim malo sposobnim da mi pomogne u rjesenju par problema, jer da gubim vrijeme od jednih do drugih i da na kraj nista ne rijesim nemam zivaca?
    Last edited by Kris; 08-10-06 at 13:28.

  2. #2
    Silvester Guest

    Default

    Pa napisi sto te muci - mozda odje dobijes odgovor.
    Last edited by Silvester; 08-10-06 at 15:19.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2006
    Posts
    158
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    I meni se dešavalo više puta i mislim da u ProMonte zapošljavaju ljude preko veze kao po običaju u Crnoj Gori osobe koje se javljaju na 9898 nemaju osnovna znanja. Na objavljene konkurse za radna mjesta u ProMonte prijave se momci i djevojke koji imaju vrhunsko znanje stranih jezika i poznavanje IT pa ih i ne pozovu na razgovor za mjesto koje su konkurisali !!!

  4. #4
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To kako su zaposleni je javna tajna, mada nije nista bolje ni bilo dje drugo, ali da zaposle nekoga ko zna svoj posao, pa bi im nekako oprostio.
    A evo da vidim ima li ko da mi kaze kome tacno da se obratim i sa kakvim zahtjevom, jer ne bih da idem ni u njihove poslovnice, pa da me izigraju kao ranije, osim ako je to jedino rjesenje, ali se u tom slucaju, znajuci njihov odnos sa musterijama, vjerovatno moja posjeta zavrsiti tako sto ce me obezbjedjenje izbaciti.
    Evo npr. jedan od moja 3 problema, pa da vidim ima li ko da mi odje izadje u susret.
    Koristim Business Active i GPRS 20 tarifne pakete, sto znaci da ima besplatne minute, sms, gprs. Od oko 10-og proslog mjeseca mi se nijesu azurirali ovi podaci, vec non-stop stajalo: 93 besp. sms, 46.9min on net..., ali mi se racun uvecavao normalno kao da nemam nista besplatno. Pretpostavljao sam da je u pitanju neki trenutni zastoj i da ce se azurirati, jer mi je ranije pocetkom mjeseca naplacivalo kao da sam obicni korisnik,ali se nakon 2-3 dana sve sabere i oduzme kako treba. Medjutim tokom septembra se situacija nije mijenjala do kraja mjeseca, ali sam ipak mislio da ce se kad bude obracun stvari ispraviti, a ja sam sam s' vjerom u PM koristio mojih 20Mb...
    31. u 23:00h mi je bila ista situacija, imao sam nekih 55-60eur. racuna, a i dalje mi je stajalo 93 besp. sms-a... i sada mi je racun toliki i jos uvecan sa preko 15eur pretpalte, tj. 79.19eur. Sve da je u pitanju 1cent, 'ocu da se stvar rijesi.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,706
    Thanks Thanks Given 
    779
    Thanks Thanks Received 
    239
    Thanked in
    180 Posts

    Default

    Napises primjedbu na taj racun i posalji na:

    Poslovni korisnički servis:
    Telefon: 1169 (08-16h)
    Fax: 081 401 405

    email: [email protected]

  6. #6
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    899
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pisao sam vec nekoliko puta na ovaj mail i nisam dobijao nikakav odgovor, pa ne ocekujem ni da ce se sad smilovati. I to je jos jedna u nizu od njihovih uspjesno organizovanih usluga.

  7. #7
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Novine i pisu da Telenor sprovodi istragu u ProMonte-u zbog nepotizma i korupupcije:

    http://forum.telenor.co.yu/viewtopic.php?t=2993


    tako da ce verovatno uraditi po tom pitanju.
    Ona: - Ti si najveći ljubavnik kojeg sam ikada srela! On: - Pa dobro, puno vežbam kad sam sam...

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    I'm here to spread love all over the world!
    Posts
    5,020
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jesu jaka firma, ali nisu ni malo cisti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Besplatan ADSL servis do početka septembra
    By helpdesk in forum Internet
    Replies: 34
    Last Post: 18-08-05, 12:03
  2. Operatori
    By SRGA in forum Operatori
    Replies: 121
    Last Post: 19-05-05, 18:15
  3. Pokrenut Prvi Crnogorski Nezavisni Email Servis
    By Blogovanje.com in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 04-05-05, 13:54
  4. Pokrenut prvi crnogorski blog servis
    By Blogovanje.com in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 02-08-04, 13:12
  5. Pokrenut prvi crnogorski blog servis
    By Blogovanje.com in forum Religija i filozofija
    Replies: 0
    Last Post: 02-08-04, 06:39

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •