Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 26 to 40 of 40

Thread: Nisu daljine kilometri...

  1. #26
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ne lupaj.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  2. #27
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    šalim se malo no ona ako ga već voli mogla bi i doselit, praktičnije im je
    She is only here to annoy herself!

  3. #28
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa on bi to rado pretpostavljam ali ne ide sve tako brzo,pa ako Bog da mozda i doseli tj uzmu se.
    Nego nije on tema.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  4. #29
    Join Date
    Dec 2017
    Posts
    17
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Danas su ljudi u vezi 24/7 *ebiga, previse je to.

    Dozivjela sam tu ljubav na daljinu u mladjim danima, susret i prznanje nasih obostranih osecanja je bio exponent nad osnovom. Vrijedi to dozivjeti

  5. #30
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    710
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Čituckam stare teme ovih dana, ne zamjerite ako pokoju ovako izvadim iz naftalina. A ono, nije vala ni da imam nešto pametno & značajno da kažem, samo da piskaram off-topic ovako pred praznike, pominjući familiju tome ko se dosjetio da ovaj dan proglasi za radni...

    Ljubav i veze su tema o kojoj nikad ne prestaneš razmišljati i koju nikad ne shvatiš do kraja - taman misliš da si sve razumio i izgradio održivu teoriju kad se pojavi neko novo saznanje koje ti pobije svu logiku. Potom ispočetka konstruišeš novu jednačinu na osnovu svih promjenljivih koje imaš, sve dok i nju nešto ne sruši ili promijeni. Zato bude iritantno slušati ljude koji su tako samouvjereno "sve shvatili" o vezama i ljubavi... Shvataš ti moj q, druže, dizvineš na izrazu.

    ElemDakle, na temu:
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Sta se desava danas?Jel tehnologija zaista kriva sto ljudi kuckaju na viber ili messenger i nemaju petlje da izadju na vazduh,lice da pogledaju od osobe,popiju kafu,druze se i bolje se upoznaju?
    Meščini da je dosta kriv i duh vremena, današnja ideja da je sve što ti izaziva bilo kakvu frku ili problem loše i da je u redu izbjeći ga, a da je ono što ti u trenutku daje zadovoljstvo uvjek dobro za tebe. Moderan čovjek je poput djeteta kojem je dozvoljeno da bira hranu, pa samo bira slatko i grickalice, nema ko da ga natjera da pojede spanać. Lijenost i nemanje petlje je danas skroz ok, čak ti daje prava da se naljutiš na nekog što nema razumijevanja za tvoja osjećanja, a takav način postavljanja prema životu djeluje razarajuće po sve ono što muškarca čini muškarcem.
    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    I cisto da dodam da bi svaka zena ako se ponasa kao zena sadodma trebala da udalji od sebe muskarca koji se ponasa kao zena.
    Yep, sve nogama u gujscu.

  6. #31
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Sretna tebi Nova tico!Pa da volis bez imalo logike.Jer ljubav ne mora covjek nit da shvati nit da zna do tancina,samo da je,sta god se desavalo,jednostavno i prosto osjeca u sebi.


    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #32
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    710
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Hvala, draga, i tebi, nek bude vesela i kvalitetna i najbolja do sad, da pobereš najbolje od nje i otreseš je ka' međed krušku

    Elem, ne slažem se s ovim što si napisala, iako zvuči tako lijepo romantično A i praksa te opovrgava, ne ponašamo se isto u prvoj i petoj i desetoj vezi, upravo zato što se u osjećanja umiješa makar malo iskustva i znanja i vještine -božemioprosti- logike

  8. #33
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Istina je,prvi i drugi ili peti sa desetim nemaju nista zajednicko,svaki je covjek prica za sebe.A i mi starimo,prodjemo dosta puta,vidimo dosta toga,uz put se ponegdje i dobro spotaknemo.Nekad meki danas cvrsti,juce smo padali na necije oci ili rijec,danas na nesto drugo...mijenjamo se.Ali....nista od toga ne mijenja cinjenicu da mozemo da osjecamo prema nekom privrzenost i lijepe emocije a da ne znamo tacno kako i sta,da sve i u ulazeci u neku logiku i folozofiju sve to i nije vazno jer osjecas i kraj.I to umijece ne prestaje,ni vremenom nit nekim tezim iskustvom samo je pitanje trenutka i nase volje da se ne zatvaramo u samocu.Zelim ti zato,kao sto bih i sebi pozeljela,da te samo taj osjecaj lijepo iznutra grije i ispunjava. Nista bajkovito,romanticno,sasvim realna i prirodna zelja.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Last edited by Artemis; 02-01-19 at 16:45.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  9. #34
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    710
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Na ovo nikakve zamjerke nemam, bez tih osjecaja si kao auto bez motora... Samo sto usput pomalo ucis da vozis Ne znam uopste kako dodjosmo do ove price, samo rekoh da me nerviraju likovi koji misle da su sve skontali kad su veze u pitanju A i odgovorio sam ti na pitanje iz prve poruke, molim te ne idi u offtopic :P

  10. #35
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa i mene malo nerviraju. I to sam davno jos otkrila nakon sto sam tokom ne bas malenog niza godina pokusavala da shvatim i diplomiram kako sam uspjela da volim sustu suprotnost sebi pa onda da ucim ovdje na forum neznavene ali jok,ostalo je vjecna nepoznanica.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  11. #36
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    710
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    kako sam uspjela da volim sustu suprotnost sebi
    I poučena tim iskustvom potražiš nekog ko ti je jako sličan, pa bude jednako loše ako ne i gore... I što mi nindže sad da radimo?

  12. #37
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Najgore je sto ni danas ne znam zbog cega nekog mogu voljet niti o tome lupam glavu,al vazda ima tih ljudi upiru prstom vidji bira birka.Moze mi prijat opet neka suprotnost a da ima to nesto.Nikad nisam imala plan kakav treba da bude taj neko pa da ga ja volim.Ili se desi ili ne.Ako me razumEs.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #38
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    1. Prica je na nivou trinaestogodisnjaka
    2. Ljudi samo misle da poznaju sebe .......a u stvari bolje poznaju mozda cak i nekog bliskog komsiju nego li sebe samog
    i, 3. Logika i zaljubljenost nemaju ni jednu jedinu dodirnu tacku, ne podnose prisustvo jedno drugog ,a zavoljeti nekog...... potrebno je vrijeme jer voljeti nije stvar HTIJENJA koje se moze i isplanirati.
    Kad cujem (a najcesce to rade zenske), kako traze "idealnog" i idu do takvih "finesa" ......onoooooo blizu su mi suze SMIJALICE
    Sve i da naidju na onoga kojeg su projektovali u svojoj masti, one nijesu svjesne SVOJEG KARAKTERA, pa nijesu u stanju i predvidjeti moguce probleme koji najcesce vrlo brzo prerastu u zajednicki nerJesive.
    Najsrecnije, i najdugorocnije su veze i brakovi gdje postoji jasna razlika u NECIJOJ superiornosti. A, "mi" trazimo UPRAVO nekog toliko superiornog(citaj- idealnog), da nijesmo svjesni koliko bas takva osoba NIKAKO ne odgovara nasem karakteru. Ovo se obicno ovako i zavrsava. A onda sva ona nada u "idealnu" buducnost se okrece u suprotnom smjeru....... a opet iz razloga sto MI NEDOVOLJNO DOBRO POZNAJEMO SEBE I ONO STO NAMA PAshE.
    Za brak nema mnogo filozofije. Grube POTREBNE obrise karaktera imamo u intuiciji dovoljno izostrene da bi ih i slijepac prepoznao......a sve ostalo se uklapa i sinhronizuje u HODU.
    A, ja znam gdje je kod vas problem. Problem su knjige i romani. Oni su vas preoteli od samih sebe.

  14. #39
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ja tih briga nemam. Listam samo baklave.

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #40
    Join Date
    Apr 2004
    Posts
    710
    Thanks Thanks Given 
    756
    Thanks Thanks Received 
    399
    Thanked in
    131 Posts

    Default

    @Pecaros: Ajme, jos jedan koji je sve shvatio. Nakon ovog uvoda pod 1, ocekivao sam vise od tebe :P

    @Krkna: Mudro zboris
    Last edited by Tica; 04-01-19 at 09:22.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 13
    Last Post: 14-04-15, 19:35
  2. Šta je ovo a nisu pomorandže ?!
    By nole01 in forum Sve i svašta
    Replies: 59
    Last Post: 19-11-11, 16:23
  3. kilometri :)
    By Tandarela in forum Sex i erotika
    Replies: 64
    Last Post: 28-08-10, 21:48
  4. Zar nisu preslatki?
    By SnowQueen in forum Sve i svašta
    Replies: 34
    Last Post: 02-06-10, 09:14
  5. Cunami u Nisu
    By Trinity from Zion in forum Sve i svašta
    Replies: 30
    Last Post: 23-01-05, 22:43

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •