Page 22 of 31 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast
Results 526 to 550 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #526
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Autoservisi kojih se treba KLONITI!

    Tema je malo zastarela pa evo ja da je ozivim. S obzirom da ste vecinom iz Pg mozda nijeste ni culi za servis o kojem cu da ispricam moju situaciju, ali eto za svaki slucaj.

    Naime, imam Pasata 81kw 1998god, poceo da gubi vodu, da pumpa crijeva, kako sta od majstora do majstora, uradi mi "moj" majstor co2 test ispade da je dihtung glave motora riknuo, kako sta, kaze moze on to da mi rijesi za 100e, pitam ga hoce li da nosi glavu na ravnjanje masineko, kaze ne nego rucno on to odradi da ne brinem blabla.
    Ja nisam htio da rizikujem, znam da je auto staro 20 god ali trudim se da ga odrzavam koliko mogu i da mi je sigurno.

    Raspitam se kako sta gdje, i jedan covjek mi rece za TURBO SERVIS WAGEN, oni imaju servis, svoje majstore, obradjuju glavu motora sve zavrsavaju oni, i ja rekoh ajde, najbolje mi je tako da sve zavrsim na jednom mjestu.

    Odem kod njih u BP, gledam sve neka djeca zaposljena iz srednje, htjedoh odma da odustanem pa rekoh ajde mozda ce doc neko iskusniji kao sto se i desilo, dodjose jos dva momka (malo starija od srednjoskolaca), skinuse glavu, ja sve pratio, majstor odnese glavu da se obradi na masine, zavrsise sve, Zategnuse, dogovor je bio kad sam zakazao 70e za masinsku obradu i ruke majstora, ja dihtung i gumice kupio. Na kraj rekoh i ulje da mi zamjene jer sto znam sta je sa starim uljem i antifrizom ( po preporuci dobrog majstora i druga mi iz Kragujevca) naplati mi 10e preko za zamjenu ulja i antifriza ali hajde nema veze ni to. Uzmem auto prijatno dovidjenja, ne gubi vodu ne pumpa crijeva, ja zadovoljan, nakon 1500km provjerim crijeva slucajno, sta da vidim? Crijeva ko kamen tvrda. A prije toga odem za Srbiju i na parking vidim ispod auta da ulje od nekud kapa negdje kod hladnjaka, ispalo je da nisu dobro poklopac motora stavili (deklo) i tuda je islo ulje i kapalo ispod auta, tacnije slijevalo se. Ajde i to ja rijesim nekako, odem do njih u Bp da pogledaju crijeva, medjutim oni pipaju pipaju i na kraj ispade da je to sve ok tako da su oni uradili sve sta je do njih bilo itd. Ja kazem opet da ovo nije normalno jer su crijeva kao kamen tvrda, oni negiraju, kao pitaju gubi li ti vodu, rekoh ne gubi, i ostalo je na tome vozi tako bez brige. E sad posto mi i drug ima istog pasata sa istim motorom ja uporedim tvrdocu i nije isto, meni su mnogo tvrdja nego njemu. Citao po netu i termostat nije otvarao kad treba, kupim novi termostat 12e Njemacki, zamjenim i njega sad otvara normalno, ali opet su crijeva tvrda i primjetio sam da malo vise auto trosi nego ranije, vjerovatno dio kompresije ide u bocu od antifriza, veoma nekorektno sa njihove strane, pocese da me ubedjuju da mi je do termoprekidaca i ne znam cega sve sto nema veze to sa crijevima, vjerovatno ili nisu ispravno stegnuli glavu, ili je dihtung neodgovarajuci, pojma nemam, ali sam izgubio volju na auto zbog njih. Svakako uzimam drugo auto uskoro, pasata cu vozit kako kad, kad bude poceo vodu da gubi fino cu da ga parkiram kod njih pa neka rjesavaju, jer stvarno ne se"em pare da ih bacam na nista.
    Kod nas globalno u CG na Balkanu svejedno, problem je u "majstorima", vazno je da naplate a kako ce ga uradit boli ih uvo. I nije problem ni Alfa ni Mercedes ni Vw, problem je znaci majstor!

    Nakon mozda par dana od kako sam uzeo auto kad se sve to odradilo, kad je hladan motor cuje se neko struganje, kad motor ugrije fino radi ne cuje se nista, pojma nemam sta su cackali ali sam se pokajao sto sam im dao haubu da mi otvore.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by HaRRy; 06-01-19 at 21:24.

  2. #527
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRy View Post
    Tema je malo zastarela pa evo ja da je ozivim. S obzirom da ste vecinom iz Pg mozda nijeste ni culi za servis o kojem cu da ispricam moju situaciju, ali eto za svaki slucaj.

    Naime, imam Pasata 81kw 1998god, poceo da gubi vodu, da pumpa crijeva, kako sta od majstora do majstora, uradi mi "moj" majstor co2 test ispade da je dihtung glave motora riknuo, kako sta, kaze moze on to da mi rijesi za 100e, pitam ga hoce li da nosi glavu na ravnjanje masineko, kaze ne nego rucno on to odradi da ne brinem blabla.
    Ja nisam htio da rizikujem, znam da je auto staro 20 god ali trudim se da ga odrzavam koliko mogu i da mi je sigurno.

    Raspitam se kako sta gdje, i jedan covjek mi rece za TURBO SERVIS WAGEN, oni imaju servis, svoje majstore, obradjuju glavu motora sve zavrsavaju oni, i ja rekoh ajde, najbolje mi je tako da sve zavrsim na jednom mjestu.

    Odem kod njih u BP, gledam sve neka djeca zaposljena iz srednje, htjedoh odma da odustanem pa rekoh ajde mozda ce doc neko iskusniji kao sto se i desilo, dodjose jos dva momka (malo starija od srednjoskolaca), skinuse glavu, ja sve pratio, majstor odnese glavu da se obradi na masine, zavrsise sve, Zategnuse, dogovor je bio kad sam zakazao 70e za masinsku obradu i ruke majstora, ja dihtung i gumice kupio. Na kraj rekoh i ulje da mi zamjene jer sto znam sta je sa starim uljem i antifrizom ( po preporuci dobrog majstora i druga mi iz Kragujevca) naplati mi 10e preko za zamjenu ulja i antifriza ali hajde nema veze ni to. Uzmem auto prijatno dovidjenja, ne gubi vodu ne pumpa crijeva, ja zadovoljan, nakon 1500km provjerim crijeva slucajno, sta da vidim? Crijeva ko kamen tvrda. A prije toga odem za Srbiju i na parking vidim ispod auta da ulje od nekud kapa negdje kod hladnjaka, ispalo je da nisu dobro poklopac motora stavili (deklo) i tuda je islo ulje i kapalo ispod auta, tacnije slijevalo se. Ajde i to ja rijesim nekako, odem do njih u Bp da pogledaju crijeva, medjutim oni pipaju pipaju i na kraj ispade da je to sve ok tako da su oni uradili sve sta je do njih bilo itd. Ja kazem opet da ovo nije normalno jer su crijeva kao kamen tvrda, oni negiraju, kao pitaju gubi li ti vodu, rekoh ne gubi, i ostalo je na tome vozi tako bez brige. E sad posto mi i drug ima istog pasata sa istim motorom ja uporedim tvrdocu i nije isto, meni su mnogo tvrdja nego njemu. Citao po netu i termostat nije otvarao kad treba, kupim novi termostat 12e Njemacki, zamjenim i njega sad otvara normalno, ali opet su crijeva tvrda i primjetio sam da malo vise auto trosi nego ranije, vjerovatno dio kompresije ide u bocu od antifriza, veoma nekorektno sa njihove strane, pocese da me ubedjuju da mi je do termoprekidaca i ne znam cega sve sto nema veze to sa crijevima, vjerovatno ili nisu ispravno stegnuli glavu, ili je dihtung neodgovarajuci, pojma nemam, ali sam izgubio volju na auto zbog njih. Svakako uzimam drugo auto uskoro, pasata cu vozit kako kad, kad bude poceo vodu da gubi fino cu da ga parkiram kod njih pa neka rjesavaju, jer stvarno ne se"em pare da ih bacam na nista.
    Kod nas globalno u CG na Balkanu svejedno, problem je u "majstorima", vazno je da naplate a kako ce ga uradit boli ih uvo. I nije problem ni Alfa ni Mercedes ni Vw, problem je znaci majstor!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Mozda nije dobro ozracen sistem ili nisu dobro dihtung glave uradili. Jesi li uzimao nove sarafe za glavu ? Jesu li je stezali jednom pa opet dotezali ? Sve su to neke procedure koje se moraju ispostovati ili u suprotnom nastaju problemcici

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  3. #528
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne znam. Mozda. Bio sam kod njih kazu to je normalno tako, a ne moze da je normalno sanse nema, drug ima isti motor isto auto i njemu su crijeva malo skroz tvrda dok su meni kao kamen.

    Obicno ovamo sa sjevera svi salju glavu kod njih jer su jedini na sjeveru koji obradjuju glavu masinski tako da ne znam.

    Sarafe sam htio da kupim i bas sam ih pitao hocu li poc da kupim sarafe rekli su jok ne treba dobri su ovi sto imas.

    Tad su glavu 3x dotezali taj dan, rekli su mi da dodjem kad predjem 1500-2000km da je opet dotegnu, ali koga god sam pitao svi kazu kakvo dotezanje, tad ce samo sarafi da popucaju jer se glava odjednom zateze.

    Evo ne mogu biti pametan sta da radim.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #529
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    a vidji ne mozes se ljutit na majstore sto ti auto od 20 god. koje je obrnulo po miliona ima tvrda crijeva...
    She is only here to annoy herself!

  5. #530
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,805
    Thanks Thanks Given 
    10,957
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    2,412 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a vidji ne mozes se ljutit na majstore sto ti auto od 20 god. koje je obrnulo po miliona ima tvrda crijeva...
    Tako je,Možda može da se ljuti zato što su mu rekli da mu neće biti tvrda a sad kažu to je normalno.U međuvremenu uzeli pare.Ka' naši majstori i naša posla

    Sent from my room

  6. #531
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Autoservisi kojih se treba KLONITI!

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a vidji ne mozes se ljutit na majstore sto ti auto od 20 god. koje je obrnulo po miliona ima tvrda crijeva...
    Kakve veze ima auto od 20 god?

    Jesam li ja dao pare da mi auto radi kako treba?
    Koje god sam auto imao odrzavao sam, i mogu ti rec da tesko mozes naci pasata da je ispravniji a da je '98 god, osim sad ovog problema kojeg imam, a za taj problem sam platio da se rijesi?

    Da kupim novo 2018/2019god ako odem kod pogresnog covjeka da mi uradi v.servis moze lagano da mu "ebe majku iako je 2018/2019.


    Ovi su zamjenili dihtung rekli da ce bit crijeva ok kao i sve ostalo, ja platio. Otisao kuci ujutro upalim auto nesto struze, nakon par dana odem za Srbiju ispod auta ulje.. i evo necu da se ljutim jer je auto staro 20 god.

    Tog ulja i struganja nije bilo prije nego sam ga poveo kod njih.
    Cak i sad kad se ohladi vide se kapljice antifriza negdje ispod auta, a ni toga nije bilo, jer ja sam takav tip bilo sta da primjetim nemam mira dok to ne rijesim pa makar vozio auto i 50 god staro..

    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by HaRRy; 06-01-19 at 22:11.

  7. #532
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,818
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,522
    Thanked in
    2,613 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    a vidji ne mozes se ljutit na majstore sto ti auto od 20 god. koje je obrnulo po miliona ima tvrda crijeva...
    nikakve to veze nema
    ako je sve radjeno kako treba crijeva ne smiju biti tvrda


  8. #533
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    realno za 70e je previše očekivat da se sve to završi kako treba harry idući put idi na preporuku kod nekoga a ne tako, s tim što računaj da ćeš morat više i da platiš
    She is only here to annoy herself!

  9. #534
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    realno za 70e je previše očekivat da se sve to završi kako treba harry idući put idi na preporuku kod nekoga a ne tako, s tim što računaj da ćeš morat više i da platiš
    Pa obicno se svudje krece takva cijena pa cak i u PG.

    50e ruke, 20 obrada masinska, 30e dihtung, 5e gumice, ulje novo sa filterima 50e, antifriz + destilovana voda 15e, zamjena 10e.

    Ja nijesam odredjivao cijenu nego oni, ali to je sta je, zavrsicu i to, nego eto rekoh da se neko drugi ne opeče.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  10. #535
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E otkud znam, mozda i u Pg da sam dosao ne bi stigao ni do kuce a da se nesto ne desi.

    Ali bi mu ga rabota sad, neka ga tako dok ne pocne vodu da gubi cim pocne vodu da gubi parkiracu im ga fino ispred garaze pa neka rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #536
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,500
    Thanks Thanks Given 
    131
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    198 Posts

    Default

    ni u pg ti nije zagarantovano da ce se sve odradit profi,vrlo su rijetki dobri majstori a posteni jos redji

  12. #537
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by HaRRy View Post
    E otkud znam, mozda i u Pg da sam dosao ne bi stigao ni do kuce a da se nesto ne desi.

    Ali bi mu ga rabota sad, neka ga tako dok ne pocne vodu da gubi cim pocne vodu da gubi parkiracu im ga fino ispred garaze pa neka rade.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sto ti je kazao moj majstor i ja ?!


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  13. #538
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    250e mi je trazio tvoj majstor, plus Ulje, antifriz filteri, gorivo do pg i nazad.. realno za te pare mogu drugi motor komplet da uzmem sa ugradnjom.

    Na pogresnog sam naisao i to ti je to

    Svugdje se krece od 100-150max.



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  14. #539
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    a vrijeme i živce što si izgubio to ne brojiš
    She is only here to annoy herself!

  15. #540
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    2,000
    Thanks Thanks Received 
    847
    Thanked in
    563 Posts

    Default

    To je to
    Samo gledamo da prođemo što jeftinije, pa se posle hvatamo za glavu.

    Prvi sam ja par puta tako pucao, pa se zarekao nikad više.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

  16. #541
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponekad ne prodjes jeftinije a na"ebes..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #542
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Elem..ljetos na trajektu lijepa Lancia Delta iza mene na trajektu,DU tablice,i u priču,vrijeme,gužve,i kažem ja "fino auto,vidi se da je paženo".
    I priča mi čovjek,imao neke probleme oko kompresije,servis u Dubrovniku,Rijeci,Zadru ..odrali ga..
    Čuo za nekog Fanđa u Podgorici,bio kod njega,i kaaže majstor,aaa znam šta je...odmaćemo to popravit...i gotovo.koliko..30 eura
    Ovaj u nevjerici,prikopčali dijagnostiku sve testirali,fabrički parametri,auto prodisalo.
    Tako vam je sa majstorima.
    Isti ja vodim Mazdu u Dubrovnik na servis,a Dubrovčanin Lanciu u Podgoricu,kako se kome zalomi.
    Last edited by holiday; 08-01-19 at 08:55.

  18. #543
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,182
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Tacno, mene se jednom zalomilo da mi je kod Fandja bio auto mjesec i po i nije napravljen.

  19. #544
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Nije tacno nego ti je kazao 250e ce te kostati.
    Eto ti si zavrsio za 100e i opet ces dat 200e
    Rekao ti je da moras gumice dizni da promijenis itd itd.Ne mozes obrusit glavu i stavit.
    I jbg on ne dopusta da mu donese neke filtere falcon -fargo tako nesto od 2e nego te odma vrati nazad..


    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

  20. #545
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ko kaze da cu dat 200e? Ja sam zamjenio gumice ventila, on je rekao da treba gumice na dizne da mijenjam jer ce da dimi i lose ce da pali, eto to nisam promjenio ne moze da izbaci trunke dima a pali na -18 na pola kljuca..
    Brusenje glave naplacuje 70e sto nije realno, ne brusi je on nego je nosi kod majstora koji ima masinu i to radi za 20e, tebi hvala za preporuku cijenim to ali dao je neke nerealne cijene.

    Ja sam im rekao ako mi opet procuri voda da cu im auto doves pa nek rjesavaju.

    Dosta je njih koje znam zavrsilo za 100e i sve im radi kako treba, mada mozda i tripujem da su previse tvrda crijeva, uglavnom mogu da se stisnu, uradicu co2 test pa cu znat jel to sve kako treba.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  21. #546
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by holiday View Post
    Elem..ljetos na trajektu lijepa Lancia Delta iza mene na trajektu,DU tablice,i u priču,vrijeme,gužve,i kažem ja "fino auto,vidi se da je paženo".
    I priča mi čovjek,imao neke probleme oko kompresije,servis u Dubrovniku,Rijeci,Zadru ..odrali ga..
    Čuo za nekog Fanđa u Podgorici,bio kod njega,i kaaže majstor,aaa znam šta je...odmaćemo to popravit...i gotovo.koliko..30 eura
    Ovaj u nevjerici,prikopčali dijagnostiku sve testirali,fabrički parametri,auto prodisalo.
    Tako vam je sa majstorima.
    Isti ja vodim Mazdu u Dubrovnik na servis,a Dubrovčanin Lanciu u Podgoricu,kako se kome zalomi.


    Kad sam imao alfu 147 sa boxer motorom kupio sam je sa nekim problemcicem koji niko u cg a cak ni po srbiji nije znao da rijesi, po nekim majstorima bilo je do sonde koju sam zamjenio i nista, gasila se na ler, trokirala, kad upali jedva upali i trokira dok ne dobije (gas), tad sam prvi put otisao kod Fandja covjek odma provali do cega je, senzor hladnog starta 15e, zamjeni i od tad nikad problema vise sa njom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  22. #547
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,806
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Nema 147 sa bokser motorom. Bokser su imali modeli 146, 145, 33, Alfasud,...

    Sent from my Motorola 8400

  23. #548
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Plav
    Posts
    1,777
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Autoservisi kojih se treba KLONITI!

    Pogrijesih, 146 sam imao 1.7 16V Boxer.. 9god drugi vlasnik sa 66k km kupljena.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #549
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,944
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    254
    Thanked in
    137 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Tacno, mene se jednom zalomilo da mi je kod Fandja bio auto mjesec i po i nije napravljen.
    koji auto?

  25. #550
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,182
    Thanks Thanks Given 
    102
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Grande punto 1.9

Page 22 of 31 FirstFirst ... 12181920212223242526 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 14:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 08:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 19-05-06, 23:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •