Page 2 of 31 FirstFirst 12345612 ... LastLast
Results 26 to 50 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #26
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,466
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    289
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Ovo na haubu mercedesa nisu ogrebotine vec je podloga ispucala prije farbanja ,morao je majstor da obrusi to do lima.

  2. #27
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Sto se tice farbanja/limarskih radova, vrhunska iskustva imam sa aliance-om i sa "gluvonijemima"...bukvalno 1/1 kao fabrika
    Kosta malo vise, ali se uradi kako treba...


    Kod ostalih ili boju ne potrefe, ili je lak pun prasine i cuda...
    Cini mi se da bih ga bolje ja ofarbao ispred kuce sa kompresorom

    Sa Sarovicem nisam imao iskustva ali sam cuo sve najgore ikad...bas ih los glas bije



  3. #28
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    znam da seru i po radosu svi, ali ja sa tim covjekom nikad pola grke nisam imao, ili koga god drugog sam poveo...obrni okreni bude skuplji 10% al sve na jednom mjestu, pogodis se, ostavis, zovne te hvala dovidjenja...i kad god sam toboz trazio alternativu ustedio sam goli kurasc...

    MIX 2

  4. #29
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Uzas! Kakve splacine od ljudi.

  5. #30
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,444
    Thanks Thanks Given 
    5,237
    Thanks Thanks Received 
    3,744
    Thanked in
    1,493 Posts

    Default

    Sarovic je mom kolegi uzeo auto i vratio posle pola godine. Nakon toga godina stize ovima od policije za sudjenje, auto bilo slomljeno citavo u udesu. Sprdnja

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  6. #31
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto mnogi vele uradi nikako a uzme pare. Trazite li vi da vam vrati pare ili da ponovo radi?
    Ja kad mi ne uradi da valja finu mu recem ili da radi ponovo ili pare nazad pa cu kod drugoga. Trece opcije nema.

  7. #32
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Ne razumijem kako neko može ostaviti auto u servis pola godine.

  8. #33
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,838
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ne razumijem kako neko može ostaviti auto u servis pola godine.
    Ово је и мени врло чудно

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    Sate sate sate

  9. #34
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    ne mogu da shvatim da neko ostavi auto u servis duze od par dana..... ako nema mjesta zakazi mi kad mozes da primis i odraidis i to je to... ako ne moze idem na drugo mjesto...
    pare nikad, ali nikad nisam dao unaprijed, niti mi je to bilo koji majstor trazio nekad..... ne bih ih ni dao unaprijed sve da mi trazi....

    inace majstori za zaobici na osnovu mog iskustva, mog drustva i porodice:

    Sarovic elektika
    Nikic ili kako vec elektricar u masline 50 metara prije otpada ivanovic
    boricic na zlaticu limar (dobro rade sto jes jeste ali se ceka i dere za pare, ali ubija kako dere sa cijenom, ne vrijedi te pare posao)
    Kljucar/brave/podzaci itd SEF nekad na zabjelo a sada kod cetinjskih semafora,
    mehanika Rados
    Mehanicari u sklopu auto zete sto rade, kakvi su to prevaranti kukala ti majka...
    mehanicar Zvezdo, nekad u masline sada na zlatici blizu pruge prema zagoricu
    mehanicar vukajlovic u vranice, nekad je bilo dobro, sad su se bas obezobrazili....


    najgore od svega je sto zapravo i nema dobrih majstora.... majstora u smislu da ti oprave nesto da ti nesto zavrse itd, ovo danas su sve monteri novih ili polovnih djelova samo, vise nema majstora kao nekad...
    ako nadjete majstora koji umije prepoznati kvar da ne luta mnogo i da to zamijeni da valja a da pritom ne ne pokvari ili polomi nesto drugo usput, drzite se toga i to je to...

    ima toga jos, kad se sjetim dopunicu......
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #35
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post

    Fabiola, od tebe me ne čudi. Tebi je sumnjivo i da je 2+2 jednako 4.

    Uostalom, odgledaj klipove, zanemari priču...
    meni je komplet tvoja prica sumnjiva
    ne znam tog dakica ili kako se vec preziva, ne znam o kome se radi ali mogu se kladit da si mu bio dosadan i da si mu jebo majku majcinu sa tvojim ponasanjem

    a to da ti je skinuo/djelove i ostavio ga golog...


  11. #36
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    A cekaj verbalni je tema cip tjuning mini kupera hah

    No necemo sad o tome, ali ja mu vjerujem za ovo makar, jer bas ima splacina od nazovi majstora svakakvih



  12. #37
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    i da je ovo istina pa ne bi valjda coek uzo auto bez pola djelova

    uz to kaze da mu je dao sve te pare


  13. #38
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    i da je ovo istina pa ne bi valjda coek uzo auto bez pola djelova

    uz to kaze da mu je dao sve te pare
    Sve je moguce
    Ja sam cuo da narodu na auto crkne skupi dio , on iznajmi rent a kar isto vozilo kao svoje za 30-40e dan j premontira dio s rente na svoje auto...pa vidji...

    Onda ga vrne onim kukavcima sto ga samo provjere je li izgrebano...
    Last edited by Laz; 01-08-18 at 23:39.



  14. #39
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    znam, cuo sam i za te stvari ali nije sad to tema


  15. #40
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Bato Jovićević iz Gornje Gorice, isto prevara žešća. 100e mi je uzeo za prednji trap a da šafciger u njega nije stavio.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  16. #41
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_G_rUzNi View Post
    Drug, da ne stajem na muku, ali imas li ti negdje na papiru šta si sve dogovorio sa njim? Da si mu dao novac, potpisano itd.
    imam spisak stvari koje smo dogovorili na startu za 1000e da se zavrshe:

    · Voda ulazi u kabinu kod suvozača
    · limarija prednji desni i zadnji lijevi ćošak, kao i ispod suvozačkih vrata
    · grijanje
    · zamijeniti filter kabine (novi je u gepeku)
    · klima (možda i ne popravljati)
    · provjeriti da li regulator temperature kabine radi
    · gubi pomalo rashladnu tečnost (oko litar mjesečno)
    · nove zvučnike kupiti i postaviti
    · auspuh progorio – zakrpiti ili zamijeniti
    · nešto zvrči kod ručice mjenjača pri određenim brzinama – čaure?
    · ručica mjenjača previše labava
    · nove patosnice nazad, možda i naprijed
    · mehanizam za izvlačenje pojasa suvozača
    · oblogu vrata iza suvozača namjestiti da bolje nalegne
    · papučica gasa ima malo praznog hoda – naštelovati ako može
    · centralna brava – radi za zaključavanje, ali uglavnom ne za otključavanje. Centralna jedinica?
    · retrovizor suvozača samo improvizovan
    · novi žmigavac ispred suvozača možda nije dobro povezan na struju, nekad prekida
    · plovak u rezervoaru goriva blokirao – zamijeniti ili popraviti
    · sjedišta i naslon za ruke – reparirati gdje je pocijepana koža
    · digitalni displej za spoljnju temperaturu iscurio, ako je prosto – zamijeniti
    · kederi oko vrata
    · rđa oko akumulatora
    · utičnica za upaljač ne dobija struju
    · prekontrolisati ulje u diferencijalu
    · brizgaljka za pranje stakala – oštećeno crijevo loše improvizovano

    Od toga nije zavrseno pola otprilike, ali danas dobijam poruku od njegove supruge (jer se on vec vise od mjesec ne javlja na pozive, no me prekine, pa posalje SMS, a sad ni to vise), izmedju ostalog kaze "TI DUGUJEŠ Autoservisu novac(ili kako ti kažeš) PARE za radove NA TVOJIM VOZILIMA." :stupid::stupid::stupid::offended:

    Imam i SMS prepisku, ovaj dio je najzanimljiviji:








    Taj covjek obraza nema, vadi se na radnike, a on je limar/farbar u radionici, vadi se na zdravlje, a ko god podje na njegov FB, vidi kako svakih par dana izbaci fotografije auta koje je zavrshio. Cak je i svog golfa iz dosade prefarbao u pola narandzasto, pola crno, ali za moj auto se 2 i po mjeseca cekalo samo na poliranje nakon farbanja, ispravljanje gresaka farbanja, ispravljanje ispravki i na kraju dobijem ovaj ***** rezultat, jer kao ima problema sa zdravljem. Covjek rekao da ni jedno auto nece da primi u servis dok moj ne zavrsi, dodjem poslije 10ak dana, u garazi 6 auta, ispred garaze jos 6 auta, i moj mercedes koji trune na livadi, bez kedera, bez branika, farova, bez lajsni, i sjedista izvadjena, sjedi se na staroj felni... Maaaa! :mad:

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    E ti stvarno imas strpljenja i zivaca.. Kao i svi odje se ne mogu nacudit da si mu dao tolike pare unaprijed... Sa sudom mislim da nista neces postici, sa batinama mozes jedini kontra efekat da zbog tog govanceta ti zavrsis u zatvor...

    Inace sto se majstora nasih tice bas je velik broj slicnih ovome, skoro pa i da ne postoji majstor za koga nisam cuo makar od 3 4 covjeka da su mu auto vratili u gorem stanju i jos svasta nesto...

    Licno sam okusio jedan takav servis prije 3-4-5 godina... Šarović elektricar u Zagoric , vec sam nedje i ranije pisao o tome, ali lik je trazio grdilo para (koje je i dobio), zadrzao auto mjesec dana i bukvalno se posrao u njega. Nesto je bilo oko elektronike i uglavnom je lik trazio oko 350-400e, a skoro pa nista nije uradio... Uglavnom da skratim pricu - nesto je cacnuo oko auta, rekao da je kvar nesto sasvim deseto i mjesec dana vozio auto ko zna dje. Auto je ostavljen spolja i unutra sredjen, punog rezervoara, otkucalo je bilo 20-30km koje sam uspio napravit prije kvara a auto je POSLE MJESEC DANA vratio preglibavo napolje, preglibavo unutra - progorio mi je siceve cigarima i pusio unutra (u autu se inace nikad nije pusilo), progorio mi je i iscijepao kozu iza volana i tu treskao cigare (koza izmedju km table i volana kad se volan izvuce), presao oko 600-700km i vratio auto bukvalno skoro pa bez goriva. Najgore od svega je to sto kad god bi se culi on je govorio da je uradio nesto i da to sad testira, posle 2 dana nije bilo to sto je testirao sad mora drugo itd, itd, puni mjesec. Takodje sam zapamtio jedan dan veoma dobro. Nesto je lose vrijeme bilo i ja idem pjeske preko Milenijuma sav nikakav, drug me zovr na mobilni da me pita ko mi vozi auto... U pricu da mi je auto kod majstora itd, itd, do toga da se okrene i vidi dobro tablice i ko vozi - da bi se na kraju ispostavilo da je to taj cuveni majstor koji je uzeo dobre pare i bukvalno mi se posrao u auto. A koliko me sjecanje sluzi da se taj isti problem malo posle toga opet desio i da sam otisao na drugo mjesto i za bas neke male pare sredio neku glupost koja je brljavila..

    Za Šarovića kad sam pricao ljudima svi su me cudno gledali jer su bukvalno svi kojima sam to rekao znali sto i kako rade pa im je to bilo kao dobar dan...
    Za jos dosta servisa sam cuo da voze i luduju sa kolima ali licno ja nisam primijetio da je bilo tako kad sam ostavljao auto ili se jednostavno nisam zadesio na pravo mjesto u pravo vrijeme.
    Dao sam mu pola para unaprijed, jer je rekao da mu trebaju da bi porucio djelove. Drugu polovinu, poslije par mjeseci, zato jer je obecao da ni jedan auto nece primiti u servis, dok moj ne zavrsi. I pozajmicu jer mu znam zenu preko posla, i jer je ta pozajmica i postavljeni uslovi konacno definisala razuman rok da se auto, nakon inicijalnih 4 mjeseca, zavrshi, kao i sta ce se desiti ako ne zavrshi na vrijeme. Samo na racun dogovorenih penala treba da mi vrati 720 eura, jer je toliko probio rok. A i to uslovno, jer je samo vratio auto, sa pola stvari nezavrsenih, a drugom polovinom upitnog kvaliteta. I najkrupnija stvar - farbanje, je oradjena da te tuga uhvati. Originalna farba uopste nije bila toliko losha, auto je od dana kupovine imao 2 ogrebotine/sitna ulubljenja, koja sam tolerisao 12 godina evo, i dosta drugih bas sitnih (27 gdo je 27 god), uopste nisam trazio full farbanje, koje je on sam ponudio, ali nakon farbanja sad ima mozda i vise pukotina, ulubljenja, a dje je rdja bila nabubrila ispod farbe (jedno mjesto kod krova), vidim da je i dalje nabubrilo, znaci lagano to nije sanirao!
    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Zato treba zaobilaziti takve majstore....

    Jos ne cuh nesto lose za Miluna, onda bjese li Edin kod volija elektricar?


    Vlado boljevic onamo blizu delte isto nije za preporuku, drug je sa autom svake nedelje isao kod njega, spiskao 3000e a elektricar Marovic i Glišo su to rijesili za 30e i 20min....
    Za Marovice u Donjoj Gorici isto svaka cast, jedini "problem" je sto su toliko iznad ostalih, da nekad mora da se ceka nekoliko sedmica da bi se doslo na red. Recimo podjem u Voli motors, kazem prilikom 3 pregleda da mi lijevi far baca skroz dolje i lijevo, po njima sve oke. Porazgovaram sa shefom servisa, lik vec daje ekspertski nalaz "mora da ti je auto udaran, mora da ti je otvaran far, mora da je poliran, pa ostecen, to nikako ne moze da se namjesti..." Podjem kod Marovica, covjek pametan, posumnja na prvo, i zavrsi sve za 30e i 20 minuta - zamijeni xenon sijalicu! :stupid: A Voli motors za 4-5 godina, koliko je auto kod mene, ni da utvrdi problem...
    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Istina ziva ja sam zamalo tome liku poveo kola prije 3 godine al ipak nisam. Posle sam se uvjerio kakav je kae je baltobran na e60 bmw farbao kao cetkom a uzeo pare... verbalni sjecas se kad si mi rekao da si tamo ostavio kola sta sam tj rekao ? Pazii see i dobro ga prati sta radi jer fusherise.... a na pocetku je radio top!

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    iskreno, sad kad sam sve vidio, ne znam ni kako je prije mogao da radi top? Prostorija u kojoj farba je teska improvizacija, obicna prostorija puna prashine, nema nikakvih filtera, a posto je strasno vruce u njoj, odmah nakon farbanja otvori glavna vrata, pa naravno da ce onda po laku da bude prashine, pijeska, ili kao u mom slucaju, zapecenih insekata.
    Ja kad mu pokazem sve to sto je isfusherisao, vadi se kako ne vidi od shecera i operacije oka (sto su problemi koji su se tek u zadnje vrijeme javili, na operaciju je posao krajem juna), ali nema problem da za to trazi pare kao da je odradio sve savrsheno! Za farbanje haube na Miniju, gore fino je rekao da nece uzeti centa, a sad trazi 250e! Dok je bilo dzabe, nisam mogao da se zalim na sitnice, ali za 250e, a druze, mora da bude kao fabrika! A on prica nekakvu pricu kako bih istu tu prashinu vidio na svakom drugom novom BMW-u u Voli motorsu, nego ja to ne primjecujem, a on, kao majstor, sve to vidi. Pricam ti pricu...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Pg
    Posts
    2,933
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    136 Posts

    Default

    Krenuli su kod Šarovića bili mene da zaje*avaju oko djevojkinog auta prije 3-4 god.. Danas-sjutra, ne no još 2 dana, pa se ne javlja, pa se javi i veli treba pare za neki dio, pa se opet ne javlja, pa fino zapucah tamo i rekoh: vrati pare i vrći kako je bilo pa da se razilazimo. Aaa, a čekaj, a vidji a ovo ono.. Sklopi sve, vrni pare i ćao. Jedva se rastadoh sa njima, par dana sam se obrtao iza sebe da me ko ne zaždi...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    Ovo na haubu mercedesa nisu ogrebotine vec je podloga ispucala prije farbanja ,morao je majstor da obrusi to do lima.
    znaci to je? A i logicno! No kaze Dakic kako su to samo sitnice, koje ce on da rijesi poliranjem, za dan, samo da mu OPET dovedem auto. Pa jes, pukotine duboke milimetar il dva ce bas da rijesi poliranjem... Za dan! A dje je bio do sad, 7 mjeseci? Dje je bio u maju, kad sam mu na iste te pukotine ukazao, pa je rekao da ce sredit to caskom. Jos mi coek "naslonio" zadnji kraj nedje, pa bilo udubljenje, seljakajuci auto u garazu i iz garaze, kladim se da to nije ni peglao, nego samo napunio kita i mirna Bosna.
    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Posto mnogi vele uradi nikako a uzme pare. Trazite li vi da vam vrati pare ili da ponovo radi?
    Ja kad mi ne uradi da valja finu mu recem ili da radi ponovo ili pare nazad pa cu kod drugoga. Trece opcije nema.
    ja mu rekao da neke stvari odradi ponovo, on kaze bice za par dana, poslije 20 dana tek zavrshi, rezultat bude isti ili jedva malo bolji (recimo haube na oba auta), i onda se vadi kako ne vidi, i trazi da mu opet dovedem auto. A pa druze, 7 mjeseci me ebavash, bio sam do servisa preko 30 puta. Cak i ova poruka, sto sam je postavio, dje kaze "auto se fabra za 2 sata", ja podjem bez najave poslije 4 sata, biciklom 16km po ovom zaropeku, bas da vidim, a okleeee...
    Quote Originally Posted by remark View Post
    Ne razumijem kako neko može ostaviti auto u servis pola godine.
    prvo, rashrafio ga je svoga cim sam ga doveo, kao da ga priprema za farbanje, a onda je sa pripremom poceo tek nakon CETIRI MJESECA
    Drugo, imam jos 2 auta, pa mi nije problem bio da ostavim auto mjesec, pa i dva, ali sedam, e to jeste. Jos je istekla i registracija, izgubio sam popust na polisu, platicu i penale na kasnjenje vise od mjesec dana...
    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ово је и мени врло чудно

    Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
    merak je cudo, bio sam spreman i da sacekam, i da se potrosim, ali sam, zbog toga sto sam bio kulturan i fin, na kraju najebao. Trebalo je da vicem i prijetim od prvog dana kasnjenja, dakle od 5. februara, al ajd sad, nije mi to stil...
    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    ne mogu da shvatim da neko ostavi auto u servis duze od par dana..... ako nema mjesta zakazi mi kad mozes da primis i odraidis i to je to... ako ne moze idem na drugo mjesto...
    pare nikad, ali nikad nisam dao unaprijed, niti mi je to bilo koji majstor trazio nekad..... ne bih ih ni dao unaprijed sve da mi trazi....

    inace majstori za zaobici na osnovu mog iskustva, mog drustva i porodice:

    Sarovic elektika
    Nikic ili kako vec elektricar u masline 50 metara prije otpada ivanovic
    boricic na zlaticu limar (dobro rade sto jes jeste ali se ceka i dere za pare, ali ubija kako dere sa cijenom, ne vrijedi te pare posao)
    Kljucar/brave/podzaci itd SEF nekad na zabjelo a sada kod cetinjskih semafora,
    mehanika Rados
    Mehanicari u sklopu auto zete sto rade, kakvi su to prevaranti kukala ti majka...
    mehanicar Zvezdo, nekad u masline sada na zlatici blizu pruge prema zagoricu
    mehanicar vukajlovic u vranice, nekad je bilo dobro, sad su se bas obezobrazili....


    najgore od svega je sto zapravo i nema dobrih majstora.... majstora u smislu da ti oprave nesto da ti nesto zavrse itd, ovo danas su sve monteri novih ili polovnih djelova samo, vise nema majstora kao nekad...
    ako nadjete majstora koji umije prepoznati kvar da ne luta mnogo i da to zamijeni da valja a da pritom ne ne pokvari ili polomi nesto drugo usput, drzite se toga i to je to...

    ima toga jos, kad se sjetim dopunicu......
    za sve gorenavedeno zaista i nije moglo da se odradi za par dana, ali neke stvari nije pokrenuo ni nakon 7 mjeseci. Recimo rekao je da tacno zna dje u SRB moze da poruci kedere po mjeri, nikad ih porucio nije. Slicno je za patosnice. A to za dobre majstore, ima tu istine. Elem, mimo recimo pomenutih Markovica, sad ovako napamet ne mogu da se sjetim nikoga sa kim sam bio bas 100% zadovoljan. Ponekad to budu sitnice, kao pepeo po autu i slomnjene zabice i nepazljivo vraceni djelovi, ili nacin komunikacije i nepostovanje dogovorenih rokova, a ponekad naletis na ovakvog gada kao sto je Vesko Dakic, koji sve isfusherishe, a pare nece da vrati.
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    meni je komplet tvoja prica sumnjiva
    ne znam tog dakica ili kako se vec preziva, ne znam o kome se radi ali mogu se kladit da si mu bio dosadan i da si mu jebo majku majcinu sa tvojim ponasanjem

    a to da ti je skinuo/djelove i ostavio ga golog...
    Fabia, tebi je svaka moja prica sumnjiva, pocevsi od one kad se tvoja bivsha utripovala kako je toliko dobra riba, da sam ju i ja i ostali ti drugovi muvali.

    Imas video, imas sad i poruke. Zanemari moju pricu, kao da nista nisam rekao, pogledaj samo to. Da sam mu "ebo majku majcinu sa svojim ponasanjem", auto bi do sad davno bio gotov, nego nasuprot, u pocetku sam svaki put kad dodjem pitao jesu li gladni, pa donesem picu, donesem bureke, donesem grickalice, donesem burger. To prvih mjesec dana, jer sam kontao da cu to uraditi 4-5 puta, i da ce sva tri auta biti gotova do 1. februara, i kraj.



    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    i da je ovo istina pa ne bi valjda coek uzo auto bez pola djelova

    uz to kaze da mu je dao sve te pare
    poslije 7 mjeseci sam samo htio da izvucem auto, nisam ga previse ni zagledao. Onda sam skontao da mi nema plastika koje sprjecavaju da udje kisha u motor i kabinu (a to je bio glavni razlog sto sam poveo auto kod njih!), nema usisnika za vazduh naprijed, nema prednje desne gumene patosnice, nema kotura za podesavanje nagiba suvozackog sjedista. Svaki dan primijetim jos nesto sto fali...Od svega toga mi je samo jednu lajsnu sto ide ispod stakla nashao, juce, a i nju je inicijalno bacio i rekao da ce mi uzeti bolju, jer je ispucala plastika na njoj (metalna plastificirana lajsna)...
    Last edited by verbalni_fajter; 02-08-18 at 11:44.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #44
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Ti si druže izgleda pregovarao sa majstorom limarem kao da je hibrid bankarskog službenika i mašinskog inženjera.

  20. #45
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja ne znam ko daje majstoru pare unaprijed

  21. #46
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,310
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    22 Posts

    Default

    Plus ga čeka mjesecima da mu završi auto. Taj je kockar neki sigurno, čim traži 1000e na zajam. I još mu da pare na zajam. Ili je ovo neki trol koji nas malo pali.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  22. #47
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    1,115
    Thanks Thanks Given 
    123
    Thanks Thanks Received 
    127
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kupus View Post
    Ja ne znam ko daje majstoru pare unaprijed
    Ovo je poenta price, nikad nikome pare unaprijed. Majstorova logika je kad mu platis unaprijed, on je to vec potrosio, i kad dodje da ti radi on (u svojoj nenormalnoj glavi kakvih je 99% majstora) on ti posao radi dzabe, i samo gleda da te prije skine sa k.... ili da ti isfuserise. Pare unaprijed ni bratu!

    Verbalni, mogu mislit kako si izgorio oko svega, ja kad citam iznerviram se...

  23. #48
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da treba da ga castis auto i oprostis mu 1 000e i da se dobro opjanite u neku kafanu.
    Sto je najgore pojediji olosi od majstora imaju pricu, ciganku bi zaplakali. Oni postenja, sirotinja, svakome pomogli a njih svi zajebali, pa tonda vidi jos nesto a ne tice se direktno njegovoga posla pa rece kako ce ti i to zavrsit jer si dobar coek a i on je... pih
    Last edited by DrvoShegach; 02-08-18 at 13:14.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,836
    Thanks Thanks Given 
    4,707
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    1000 unaprijed + 1000 na zajam tamo nekom lijevom majstoru za koga ođe koliko vidim niko nije ni čuo.
    Ti si i dobro prošao...
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  25. #50
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by memyselfandi View Post
    Plus ga čeka mjesecima da mu završi auto. Taj je kockar neki sigurno, čim traži 1000e na zajam. I još mu da pare na zajam. Ili je ovo neki trol koji nas malo pali.

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    ao koja je poenta ovakvih i slicnih postova?
    dosta ti je ovakve postove da procitas i vidis kakav smo narod postali . Znaci ,nikome ne vjerovati ,a biti covjek danas ne valja.Sigurno da je i momak sad svjestan nekih gresaka,na greskama se uci ,ali na kraju ce po vama on majstoru bit' duzan. Treba li sad da mu stajete na muku i da ga ucite kako se ponasati u zivotu. Biti goovno jer su svi oko tebe kockari ,prevaranti i neljudi .Ako cemo tako da razmisljamo i po tim principima da zivimo ,onda bolje da nas nema .

Page 2 of 31 FirstFirst 12345612 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 15:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 09:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 20-05-06, 00:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 20:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •