Page 1 of 31 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default Autoservisi kojih se treba KLONITI!

    Znam da postoji tema o preporučenim autoservisima u CG, ali mislim da je dobro imati temu i o servisima kojih se treba kloniti, da podijelimo i te informacije. Apsolutni šampion u najnegativnijem mogućem smislu što se mog iskustva tiče je autoservis/limar Dakić u Zeti (Vesko Dakić - Pećanac). Ne znam više ni odakle da počnem, niti gdje da završim, ali čovjeku sam poveo auto da mi riješi problem ulaska kiše u kabinu, ponudio se da završi i masu drugih stvari na vremešnom mercedesu, dogovorili okruglih 1000€ za sve to i sam dao rok 10-15 dana. Dobio je 500€ avansno odmah poslije Nove godine, i još 500€ poslije par mjeseci, dobio i pozajmicu 1000€ na tih 1000€, da ga ne bi izbacio vlasnik prostora u kojem je servis, i nakon sedam mjeseci (minus 5 dana) nije završio ni pola posla, auto vratio u lošijem stanju nego što ga je dobio, a i samo farbanje je uradio k'o nogom. Ima tu još mnogo detalja u cijeloj priči, i opravdanja za kašnjenje koja prosto ne stoje za 7 mjeseci odlaganja, ali da ne duljim, evo jedan video koji za početak dobro ilustruje kako je traljavo odrađen posao, da ne pominjem da fali djelova, koje je ko zna đe zagubio u međuvremenu, da su gume dobile bubrege od stajanja, a u autu se nakotili miševi i pauci. ride:



    PS Jel neko ima iskustva sa tuženjem servisa u ovakvim slučajevima, ili drugim pristupima, a da to nije da se postupi po prvom instinktu i išklepa "majstor"?
    Last edited by verbalni_fajter; 01-08-18 at 00:32.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #2
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Uzas !!!!!

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  3. #3
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,619
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    je li makar vrnuo pozajmicu ili te je farbanje izaslo kao jos 3 mercedesa?



  4. #4
    Join Date
    Feb 2018
    Posts
    53
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pakao

  5. #5
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Uzas !!!!!

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    malo je reći užas, poslije svega! Još mu odveo auto jer mi ulazila kišnica, a ne da nije sredio problem, nego mi vratio auto bez obje plastike koje idu ispod šoferšajbne i odvode kišnicu:



    Na ovom klipu se vidi i akumulator, moj Banner, bio star manje od godinu dana, crkao od nekorišćenja, veli "stavio sam ti nov, isti", a ono neko govance od 55Ah, dok je moj 80Ah!



    Quote Originally Posted by Laz View Post
    je li makar vrnuo pozajmicu ili te je farbanje izaslo kao jos 3 mercedesa?
    Maltene jedina stvar koju je koliko-toliko ispoštovao, ali mi je i za to natezao živce: znao je da mi pare hitno trebaju nazad, ako je moguće, ali iako je prodao dva svoja automobila tog mjeseca, čekao je do zadnjeg dana do kad je bilo dogovoreno da vrati pozajmicu, dakle 31 dan!

    Quote Originally Posted by Limiter View Post
    Pakao
    Maaaa... Evo pola 3 ujutro, toliko sam ispizdio, da mislim da mi nema spavanja večeras... Recimo, evo za vlagu, mislio sam da se ne vidi, ali oštro oko će vidjeti vodu koja se cijedi/kaplje iz sunđera... A i govanca od miševa, i šta su sve izgrickali:


    I da preduprijedim sve kontra-argumente, ako ih neko bude imao ili čuo neđe. Je li Dakić imao operaciju oka? Jeste, ali kad je auto već bilo kod njega pola godine, a oporavak od operacije ga nije spriječio da sredi ko zna koliko automobila i prije i poslije operacije. Slična je priča i za to da je šećeraš, kroz servis mu je za ovih 7 mjeseci prošao trocifren broj automobila, jedino je moj bio konstanta, koji nikako da se završi. Sve to je i reklamirao na svojoj FB stranici, tako daaa... Takođe, jeste ofarbao haubu na mom drugom autu, i rekao da to časti zbog kašnjenja, pa se nisam žalio, iako kroz farbu ima i pijeska, i prašine, i rupica, čak i jedan komarac koji se zalijepio u lak. 20 dana bilo auto kod njega, kao da sam ne znam šta donio da odradi, a ne pišljivu haubu na Miniju. I nije je polirao nakon farbanja, što mora, nije čoče imao kad, samo 20 dana, malo je to.
    A danas se sjetio da obračuna 250€ za taj fušeraj, to mu je opravdanje što neće da vrati pare...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  6. #6
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Zali Boze Mercedesa, jos kupe, auto za merak da ga nagrdi ovakva bitanga!
    Strah me je da preko suda ces tesko dobiti odgovarajucu nadoknadu (a bice sigurno i skupo i dugo) ako uopste izvuces ista (znajuci nase sudove). Ne znam da li da se obratis inspekciji odnosno onima za zastitu potrosaca.
    Da sam na tvom mjestu, ja bih posao sa pojacanjem (povedi drugove, rodjake) i uzeo mu alat (slajferice, spriceve, setove alata, kompresor) i lijepo mu objasni da nije ispostovan dogovor da si nezadovoljan a posto nece pare da vrati onda mu uzimas alat.
    Evo se i ja iznevirah u ovo gluvo doba...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  7. #7
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Je li moguce da postoji takvo ***** od coeka.
    Mada mi ni ti nisi jasan brate da mu ostavis auto toliko dugo das pare sve prije no ti zavrsi posa i + mu pozajmis 1 000e? Dobro si se suzdrza da ga ne opalis kakvom sipkom po glavi. Nemas se sto vuc po sudova s njim. To ona rasa sto zna samo za strah. Ako neces ti casti nekoga da ga maltretira dok ne vrati pare. Zovi ga po 50 puta dnevno na tel. Idi mu na kucu 260 puta dnevno. Podji dok je na posa pa se zali pred musterijama mu kako ti je nagrdio kola...

  8. #8
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Je li moguce da postoji takvo ***** od coeka.
    Mada mi ni ti nisi jasan brate da mu ostavis auto toliko dugo das pare sve prije no ti zavrsi posa i + mu pozajmis 1 000e? Dobro si se suzdrza da ga ne opalis kakvom sipkom po glavi. Nemas se sto vuc po sudova s njim. To ona rasa sto zna samo za strah. Ako neces ti casti nekoga da ga maltretira dok ne vrati pare. Zovi ga po 50 puta dnevno na tel. Idi mu na kucu 260 puta dnevno. Podji dok je na posa pa se zali pred musterijama mu kako ti je nagrdio kola...
    za ove pare, a vjerovatno i manje postoje ozbiljniji servisi i ljudi koji bi zavrsili perfektno posao...

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    a kako ti dodje do njega, ako ti ga je neko preporucio onda bih ja krenuo od toga

  10. #10
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Novica View Post
    Zali Boze Mercedesa, jos kupe, auto za merak da ga nagrdi ovakva bitanga!
    Strah me je da preko suda ces tesko dobiti odgovarajucu nadoknadu (a bice sigurno i skupo i dugo) ako uopste izvuces ista (znajuci nase sudove). Ne znam da li da se obratis inspekciji odnosno onima za zastitu potrosaca.
    Da sam na tvom mjestu, ja bih posao sa pojacanjem (povedi drugove, rodjake) i uzeo mu alat (slajferice, spriceve, setove alata, kompresor) i lijepo mu objasni da nije ispostovan dogovor da si nezadovoljan a posto nece pare da vrati onda mu uzimas alat.
    Evo se i ja iznevirah u ovo gluvo doba...

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk
    Ja kapiram da možda ne bih ni dobio 1000e za taj auto, koliko sam njemu dao, jer je auto star 27 godina, ali koliko je pažen govori i činjenica da sam bio voljan da uložim 1000e u auto za koje u CG možda ne bi ni dobio 1000e. Kako sad, tako je i inače održavan, nisam žalio para za njega, sa planom da ga nikad ne prodam... A sad imam ovo:


    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Je li moguce da postoji takvo ***** od coeka.
    Mada mi ni ti nisi jasan brate da mu ostavis auto toliko dugo das pare sve prije no ti zavrsi posa i + mu pozajmis 1 000e? Dobro si se suzdrza da ga ne opalis kakvom sipkom po glavi. Nemas se sto vuc po sudova s njim. To ona rasa sto zna samo za strah. Ako neces ti casti nekoga da ga maltretira dok ne vrati pare. Zovi ga po 50 puta dnevno na tel. Idi mu na kucu 260 puta dnevno. Podji dok je na posa pa se zali pred musterijama mu kako ti je nagrdio kola...
    prvi dan kad sam mu odveo auto, pred Badnji dan, je sve sa auta rašrafio, da ga pripremi za farbanje... A ofarbao ga je tek u maju Onda je još jedno 2 i po mjeseca čekao da bude ispoliran i sastavio ga je tek prekjuče... I pogubio djelove u međuvremenu. Tako da nisam ni mogao da ga odvezem, a još slatkorječiv lik, rekao bi čovjek suvo poštenje. Za ovo zadnje, da mi je đe bliže, ne bih mu se vadio iz servisa, dok ne vrati pare. Samo stajao, bez da dižem galamu, objašnjavao mušterijama kakav je prevarant u pitanju i dovoljno.

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    za ove pare, a vjerovatno i manje postoje ozbiljniji servisi i ljudi koji bi zavrsili perfektno posao...
    nije bilo samo farbanje, bilo je još svašta nešto, ali evo, pored stvari koje je oštetio i nagrdio, evo i nekih za koje je uzeo pare, a neće da vrati:

    • grijanje
    • klima
    • provjeriti da li regulator temperature kabine radi
    • nove zvučnike kupiti i postaviti
    • auspuh progorio – zakrpiti ili zamijeniti
    • nove patosnice nazad i naprijed (obećao nove, nikad ni nazvao ljude koji ih rade po mjeri)
    • mehanizam za izvlačenje pojasa suvozača
    • oblogu vrata iza suvozača namjestiti da bolje nalegne (umjesto da je namjesti, on ju izlomio)
    • papučica gasa ima malo praznog hoda – naštelovati
    • retrovizor suvozača novi
    sjedišta i naslon za ruke – reparirati gdje je pocijepana koža (samo za ovo su mu tražili 200e, i ono kao "jbg, ne mogu, al neću ni da vratim pare")
    • kederi oko vrata (obećao nove, nikad ni nazvao ljude koji ih rade po mjeri)
    • utičnica za upaljač ne dobija struju


    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    a kako ti dodje do njega, ako ti ga je neko preporucio onda bih ja krenuo od toga
    e jbg, preko posla mu upoznao ženu, a žena radi u policiji, i to malo komplikuje stvari. Ali dobro, znaš kako, postoji više načina da se istjera pravda...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  11. #11
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,681
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    403
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    postoji više načina da se istjera pravda...
    ja bi to preko žene vidio


  12. #12
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,564
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,428
    Thanked in
    2,560 Posts

    Default

    prica ne mejks sens


  13. #13
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by radza-madza View Post
    ja bi to preko žene vidio

    gospoja nije moj tip

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    prica ne mejks sens
    Fabiola, od tebe me ne čudi. Tebi je sumnjivo i da je 2+2 jednako 4.

    Uostalom, odgledaj klipove, zanemari priču...

    Još jedan, uništio mi modul od ABS-a, pretpostavljam pranjem motora. A fino sam mu rekao da ne pere, ako ne zna šta radi, da ne ošteti nešto:

    Last edited by verbalni_fajter; 02-08-18 at 09:59.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    2,060
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    221
    Thanked in
    112 Posts

    Default

    Drug, da ne stajem na muku, ali imas li ti negdje na papiru šta si sve dogovorio sa njim? Da si mu dao novac, potpisano itd.
    Last edited by Mr_G_rUzNi; 01-08-18 at 11:36.

  15. #15
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    E ti stvarno imas strpljenja i zivaca.. Kao i svi odje se ne mogu nacudit da si mu dao tolike pare unaprijed... Sa sudom mislim da nista neces postici, sa batinama mozes jedini kontra efekat da zbog tog govanceta ti zavrsis u zatvor...

    Inace sto se majstora nasih tice bas je velik broj slicnih ovome, skoro pa i da ne postoji majstor za koga nisam cuo makar od 3 4 covjeka da su mu auto vratili u gorem stanju i jos svasta nesto...

    Licno sam okusio jedan takav servis prije 3-4-5 godina... Šarović elektricar u Zagoric , vec sam nedje i ranije pisao o tome, ali lik je trazio grdilo para (koje je i dobio), zadrzao auto mjesec dana i bukvalno se posrao u njega. Nesto je bilo oko elektronike i uglavnom je lik trazio oko 350-400e, a skoro pa nista nije uradio... Uglavnom da skratim pricu - nesto je cacnuo oko auta, rekao da je kvar nesto sasvim deseto i mjesec dana vozio auto ko zna dje. Auto je ostavljen spolja i unutra sredjen, punog rezervoara, otkucalo je bilo 20-30km koje sam uspio napravit prije kvara a auto je POSLE MJESEC DANA vratio preglibavo napolje, preglibavo unutra - progorio mi je siceve cigarima i pusio unutra (u autu se inace nikad nije pusilo), progorio mi je i iscijepao kozu iza volana i tu treskao cigare (koza izmedju km table i volana kad se volan izvuce), presao oko 600-700km i vratio auto bukvalno skoro pa bez goriva. Najgore od svega je to sto kad god bi se culi on je govorio da je uradio nesto i da to sad testira, posle 2 dana nije bilo to sto je testirao sad mora drugo itd, itd, puni mjesec. Takodje sam zapamtio jedan dan veoma dobro. Nesto je lose vrijeme bilo i ja idem pjeske preko Milenijuma sav nikakav, drug me zovr na mobilni da me pita ko mi vozi auto... U pricu da mi je auto kod majstora itd, itd, do toga da se okrene i vidi dobro tablice i ko vozi - da bi se na kraju ispostavilo da je to taj cuveni majstor koji je uzeo dobre pare i bukvalno mi se posrao u auto. A koliko me sjecanje sluzi da se taj isti problem malo posle toga opet desio i da sam otisao na drugo mjesto i za bas neke male pare sredio neku glupost koja je brljavila..

    Za Šarovića kad sam pricao ljudima svi su me cudno gledali jer su bukvalno svi kojima sam to rekao znali sto i kako rade pa im je to bilo kao dobar dan...
    Za jos dosta servisa sam cuo da voze i luduju sa kolima ali licno ja nisam primijetio da je bilo tako kad sam ostavljao auto ili se jednostavno nisam zadesio na pravo mjesto u pravo vrijeme.
    Last edited by LUKA!; 01-08-18 at 11:55.
    But if you never try, you'll never know..

  16. #16
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Još nikog za svojih 30 godina nijesam čuo da je jednu lijepu riječ rekao o tom Šaroviću, mada stvarno nikad iskustava sa njim nisam imao.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  17. #17
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    E ti stvarno imas strpljenja i zivaca.. Kao i svi odje se ne mogu nacudit da si mu dao tolike pare unaprijed... Sa sudom mislim da nista neces postici, sa batinama mozes jedini kontra efekat da zbog tog govanceta ti zavrsis u zatvor...

    Inace sto se majstora nasih tice bas je velik broj slicnih ovome, skoro pa i da ne postoji majstor za koga nisam cuo makar od 3 4 covjeka da su mu auto vratili u gorem stanju i jos svasta nesto...

    Licno sam okusio jedan takav servis prije 3-4-5 godina... Šarović elektricar u Zagoric , vec sam nedje i ranije pisao o tome, ali lik je trazio grdilo para (koje je i dobio), zadrzao auto mjesec dana i bukvalno se posrao u njega. Nesto je bilo oko elektronike i uglavnom je lik trazio oko 350-400e, a skoro pa nista nije uradio... Uglavnom da skratim pricu - nesto je cacnuo oko auta, rekao da je kvar nesto sasvim deseto i mjesec dana vozio auto ko zna dje. Auto je ostavljen spolja i unutra sredjen, punog rezervoara, otkucalo je bilo 20-30km koje sam uspio napravit prije kvara a auto je POSLE MJESEC DANA vratio preglibavo napolje, preglibavo unutra - progorio mi je siceve cigarima i pusio unutra (u autu se inace nikad nije pusilo), progorio mi je i iscijepao kozu iza volana i tu treskao cigare (koza izmedju km table i volana kad se volan izvuce), presao oko 600-700km i vratio auto bukvalno skoro pa bez goriva. Najgore od svega je to sto kad god bi se culi on je govorio da je uradio nesto i da to sad testira, posle 2 dana nije bilo to sto je testirao sad mora drugo itd, itd, puni mjesec. Takodje sam zapamtio jedan dan veoma dobro. Nesto je lose vrijeme bilo i ja idem pjeske preko Milenijuma sav nikakav, drug me zovr na mobilni da me pita ko mi vozi auto... U pricu da mi je auto kod majstora itd, itd, do toga da se okrene i vidi dobro tablice i ko vozi - da bi se na kraju ispostavilo da je to taj cuveni majstor koji je uzeo dobre pare i bukvalno mi se posrao u auto. A koliko me sjecanje sluzi da se taj isti problem malo posle toga opet desio i da sam otisao na drugo mjesto i za bas neke male pare sredio neku glupost koja je brljavila..

    Za Šarovića kad sam pricao ljudima svi su me cudno gledali jer su bukvalno svi kojima sam to rekao znali sto i kako rade pa im je to bilo kao dobar dan...
    Za jos dosta servisa sam cuo da voze i luduju sa kolima ali licno ja nisam primijetio da je bilo tako kad sam ostavljao auto ili se jednostavno nisam zadesio na pravo mjesto u pravo vrijeme.
    jbt preslikana situacija moja ! necu sad o tome , sin mu je poginuo,neka mu je laka crna zemlja ,ko zna kakve je kombinacije imao taj mali . Kasnije sam cuo svakakve price i sve mi je jasno bilo . njemu sam ostavio auto , skoro pola godine me je vrtio . kakve price nasloze, to nema ni u filmove . auto mi je udario i presao opasnu kilometrazu
    sve je to trajalo dok se nisam obratio njegovom ocu i fino im zaprijetio.

  18. #18
    Join Date
    Sep 2006
    Location
    Pg
    Posts
    3,614
    Thanks Thanks Given 
    186
    Thanks Thanks Received 
    49
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Da dodam Banjo lakirer Gornja Gorica. Boju ne umije potrefit a ne sto drugo.
    Sve je to na psihichkoj bazi ®

  19. #19
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    1,129
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Ljudi, morate da ukapirate da ce vam ovi gore majstori navedeni odraditi posao onoliko dobro koliko ih poznajete, i to je to. Npr znam osobu koja se kune u SArovica
    Sate sate sate

  20. #20
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Zato treba zaobilaziti takve majstore....

    Jos ne cuh nesto lose za Miluna, onda bjese li Edin kod volija elektricar?


    Vlado boljevic onamo blizu delte isto nije za preporuku, drug je sa autom svake nedelje isao kod njega, spiskao 3000e a elektricar Marovic i Glišo su to rijesili za 30e i 20min....
    Last edited by stefke; 01-08-18 at 14:46.

  21. #21
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,864
    Thanks Thanks Given 
    1,632
    Thanks Thanks Received 
    2,807
    Thanked in
    1,217 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Poker_Sindrom View Post
    jbt preslikana situacija moja ! necu sad o tome , sin mu je poginuo,neka mu je laka crna zemlja ,ko zna kakve je kombinacije imao taj mali . Kasnije sam cuo svakakve price i sve mi je jasno bilo . njemu sam ostavio auto , skoro pola godine me je vrtio . kakve price nasloze, to nema ni u filmove . auto mi je udario i presao opasnu kilometrazu
    sve je to trajalo dok se nisam obratio njegovom ocu i fino im zaprijetio.
    Pa sin mu je na kraju i poginuo u auto jedne zene koji je bio ostavljen na opravku


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  22. #22
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,179
    Thanks Thanks Given 
    100
    Thanks Thanks Received 
    107
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Zbog ovoga ja sam popravljam koliko umijem

  23. #23
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Zbog ovoga ja sam popravljam koliko umijem
    Istina ziva ja sam zamalo tome liku poveo kola prije 3 godine al ipak nisam. Posle sam se uvjerio kakav je kae je baltobran na e60 bmw farbao kao cetkom a uzeo pare... verbalni sjecas se kad si mi rekao da si tamo ostavio kola sta sam tj rekao ? Pazii see i dobro ga prati sta radi jer fusherise.... a na pocetku je radio top!

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  24. #24
    Join Date
    May 2010
    Posts
    2,581
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dingospo View Post
    Zbog ovoga ja sam popravljam koliko umijem
    Isti sam ti

    Sent from my LG-D802 using Tapatalk

  25. #25
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Uvijek ce biti losih majstora i prije svega bezobraznih a najveci je problem sto nemamo svi uslova kuci da popravljamo i sredjujemo auto... Ja tipa nemam dje bez trokut u jednu traku i auto na sred ulice da radim... Jbg...

    Za Sarovica znam kako je i sto bilo sa sinom i zao mi je zbog toga normalno ali moj post nije imao veze sa tim svim sto se izdesavalo... Svakako je majstor za zaobic, a tuga je to sto se desilo...
    Meni je za njega jedino cudno bilo sto nikad nisam cuo lose dok sam to nisam osjetio, a posle toga dje se god spomene ista prica...
    But if you never try, you'll never know..

Page 1 of 31 1234511 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 15:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 09:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 20-05-06, 00:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 20:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •