Page 9 of 31 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast
Results 201 to 225 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #201
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sharpz View Post
    Ne znam, znam neke ljudi sto su kod njega radili auta i sve je ispalo sasvim korektno.
    sta su radili? Sumnjam da su cijelo auto, kao ja sto sam... Evo bas pricah sa Sasom Radovicem, znate ga sa RTCG i iz Republike Zabjelo, radi strasne priloge, i on je cuo za ovaj slucaj, pa me zaustavio na sred ulice, da mu ispricam detalje... Kaze radio je i on neke sitnice kod njega, ogrebotine, ispadalo je... ajd, prelazna ocjena, oke, ali ga je isto tako zavrnuo za sitnice. Kaze mu Vele Prevara: "imam ti ja jednog lika, vrhunski radi dubinsko pranje, najjaci u PG, oces da ga povedem kod njega, kad je auto vec u servisu?"... I onda mu on sam odradi to nazovi dubinsko, sto kaze Sasa, mogao ga je i on doma tako "dubinski" usisati

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    ma samo mora coek bit normalan i sve 5
    vidim da si nasao svog novog omiljenog majstora i lakirera, al zasto ne vidim Ljeksusa, ML-a i BMW-a ispred servisa? :mrgreen:

    Quote Originally Posted by kikiriki View Post
    sigurno je pomislio staro auto pa da ga pretrci,jos ako mu je rekao da ne zuri eto problema.bolje da ga nije uzeo da radi ako nema vremena i volje jer ovako niko nije zadovoljan
    verbalni je dao pare a vratio mu je grdje auto nego kad ga je poveo
    majstor je trenutno zadovoljan jer je uzeo pare, ali sve ovo ogovaranje po portala i gubljenju potencijalnih musterija i mozda procesljavanja raznih inspekcija po servisu na kraju je i on izgubio i to mnogo
    meni je cilj i da mu zatvorim servis (sto je vec zavrseno maltene), i da za svaki euro koji je mene zavrnuo plati drzavi makar 5e, ali prije svega da obavijestim ostale i upozorim na ovog majstor-kvarishu i necovjeka! Za takve stvari ne zalim svog vremena i truda. Evo primjer: ko je pratio Robin Hood, zna da sam gostovao kad sam sa Zonjom pokrenuo onaj slucaj sto su nas iz T-coma zakinuli za dukate. Mene cak nije ni doticao, ja sam ugrabio telefon sa popustom zadnji dan prije prve devalvacije dukata, ali mi je to bio toliko fukarski potez, umanjiti vrijednost za 50%, pa na tih 50% poslije pola godine jos 66% (dakle ostalo 16-17% od originalne vrijednosti), da sam izasao pred kamere i iznio preciznu racunicu.

    Ovaj put se tice licno mene, em mi je uzeo 1000e i od 26 dogovorenih stvari na autu je odradjeno samo 6 (a i od tih 6 vecina loshe ili polovichno), em se usrao u auto za tih 7 mjeseci. Evo sam danas cijelo popodne do mraka vadio misinjake, guku i misji izmet iz auta, te dezinfikovao sa asepsolom, jer kontam da je 6 uhvacenih miseva valjda i konacna cifra, pa mogu da krecem sa ciscenjem.

    A on da vidim koje ce veze da pokrene kad mu zakuca trzisna, finansijska i policija. Ako i nadje veze za sve to - ne mogu da iscekam septembar, da sudovi ponovo pocnu da rade!
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  2. #202
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    975
    Thanks Thanks Given 
    106
    Thanks Thanks Received 
    50
    Thanked in
    27 Posts

    Default

    Znam za momka koji je farbao čitavog Golfa 5 kod njega, Vesko je sve zavrsio jako korektno za mnogo manje para od 1k, takođe je rok bio ispoštovan.

    Iskreno nije mi jasno zašto ti je auto tako "uradio" jer znam da je ovog golfa završio perfektno za pola toga što si ti dao.

  3. #203
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,392
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    ovo se sve desilo jer je neko nekome ovdje zenu bambusao..

  4. #204
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Samo ću reći Savo Tomičić.

  5. #205
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,933
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Tu es mon héro!

  6. #206
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by McS View Post
    Samo ću reći Savo Tomičić.
    Ozbiljno?
    Ja sam čuo da izuva iz cipela sa cijenama, ali nidje ne čuh da je loš majstor.
    Prije nekih 15tak godina mi je popravljao motor, tada je radio elektroniku i sitnu mehaniku u onu malu garažu pored marketa, cijena za njegove radove u to vrijeme astronomska, čak i za današnje pojmove ogromna.
    Od tada uvjek prvo pitam majstora "koliko će te do me košta?" Pa onda kazem, uradi mi to i to.

  7. #207
    Join Date
    May 2016
    Location
    stara varos
    Posts
    367
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    172
    Thanked in
    79 Posts

    Default

    Vala sta god da kaze ovaj verbalni tesko mu je nesto vjerovat, takva je osoba :?
    Niko ljepseg zaavicaja nemaaa

  8. #208
    Join Date
    May 2013
    Location
    Budva
    Posts
    988
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DadoMonte View Post
    Ozbiljno?
    Ja sam čuo da izuva iz cipela sa cijenama, ali nidje ne čuh da je loš majstor.
    Prije nekih 15tak godina mi je popravljao motor, tada je radio elektroniku i sitnu mehaniku u onu malu garažu pored marketa, cijena za njegove radove u to vrijeme astronomska, čak i za današnje pojmove ogromna.
    Od tada uvjek prvo pitam majstora "koliko će te do me košta?" Pa onda kazem, uradi mi to i to.
    Savo je doktor...bira poslove i drzi oduvjek jake cijene jer mu se jednostavno može...ima znanje i to znanje naplacuje papreno..tako i treba

  9. #209
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    884
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    @Darko007
    Može mu bit, njegova stvar...a moj post se odnosio na konstataciju McS-a da je majstor koga se treba kloniti....pa sam pitao "Ozbiljno?"


    Sent from my SM-J730F using Tapatalk

  10. #210
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Nojeva ostrva
    Posts
    2,614
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Ja sam čuo da je vesko korektan majstor.
    Jedan mu je doveo da mu zamijeni motor na bentlija, veli nikad zadovoljniji.
    this is pointless

  11. #211
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    10,245
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    1,164
    Thanked in
    651 Posts

    Default

    Koja kolicina loseg preserevanja, ajde da je dobra zajebancija, no losa da losija ne moze bit.

  12. #212
    Join Date
    May 2007
    Posts
    506
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    16 Posts

    Default



    Nije da palamudim, ali čovjeku je svaka garaža popunjena i ima jos masu auta ispred.
    Jos ih ima 4-5 sa desne strane kombija i na livadu lijevo 3-4 koje nisam uslikao.

  13. #213
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Crni Zuti View Post
    Vala sta god da kaze ovaj verbalni tesko mu je nesto vjerovat, takva je osoba :?
    a mi se kao znamo, pa znaš kakva sam osoba?
    Drugo, ne vjeruj ništa, upali klipove, ugasi ton i gledaj. Over&out, takva osobo...

    Quote Originally Posted by primarius View Post
    Ja sam čuo da je vesko korektan majstor.
    Jedan mu je doveo da mu zamijeni motor na bentlija, veli nikad zadovoljniji.
    stavio motor iz golfa 2 GTD, al ODLIČAN!
    Quote Originally Posted by GaD View Post
    Koja kolicina loseg preserevanja, ajde da je dobra zajebancija, no losa da losija ne moze bit.
    meni nije do zajebancije, al uz zajebanciju lakše padne. Eo sam sad izbacio preostalu guku što su miševi ostavili i vratio konačno zadnje siceve u auto, premazao sve siceve sa Turtle Wax sredstvom i isprskao sve kritične djelove auta asepsolom, da'ko malo ubije smrad. Pa sam sad skontao recimo da zadnja sjedišta, koja su bila PERFEKTNA, što zna svako kome sam ih pokazao za ovih 12 godina koliko je auto kod mene, sada imaju udubljenja u koži, jer je sve djelove koje je prvog dana poskidao sa auta držao na zadnjim sjedištima 7 mjeseci, oštri djelovi i izbočine napravili udubljenja u koži, za malo je pocijepali. Na jednom mjestu koža ogrebana u dužini od ~10 cm :mad: . I skontao sam par novih ogrebotina i preskočenih djelova na farbi, a i neki prekidači ne rade više (recimo prekidač za paljenje svijetla iznad zadjnjeg sjedišta i prekidač za spuštanje zadnjih naslona šteka)...

    Inače, da sad kažem i otvoreno, kontaktirao me vlasnik toga prostora, i njegov otac, rekli da će ga izbaciti koliko je naredni dan, jer im duguje za rentu 4 mjeseca (a ja mu dao pozajmicu 1000e upravo da namiri rentu!), i stalno je u zaostatku sa kirijom, i da mu nisu naplaćivali kiriju 8 mjeseci dok je robijao. Korektni ljudi, a meni ih Dakić opisivao kao nekakve likove koji su mu 1. maja prijetili da će da mu isti dan sve izbaciti iz servisa, i kola i mašine i alat, ako odmah ne stvori pare, iako je praznik bio!

    "Drug on meni centa nije dao mozes doci ujutro i ja cu sa tobom pred njim da mu kazem to svakako cu i da mu kazem da mi napusti objekat jer mi ne placa objeka evo 4 mjeseca i ljudi se zale na njega.
    A moja kirija je mizerna za to sta on radi!
    (...)
    Hvala ti sto si mi rekao mu nocas da mi ujutro napusti objekat dosta me cimao ovo je sramota sta slusam od ljudi ne vjerujem sta covjek radi ... gledao sam klip svako bi tako postupio neka si okacio da vide a ja cu se i sjutra vidjet sa njim da mi odmah napusti objekat
    (...)
    Sram i stid da ga bude kako laze narod

    A mi ga pustamo evo 4 mjeseca

    I stalno nam tako duguje izmislja neke probleme
    (...)
    nije on samo tebi mnogi momci ovamo su kivni na njega
    A pokazat cu ti pred njim koliko je samo nama stete napravio na objekat sve je izlomio i tako da prica narodu sramota sjutra ce napolje da leti
    Idemo zajedno ja kao vlasnik da mi ne smjesti nesto jer covjek svasta radi maze laze"

    itd itd, duža je priča. Elem, ja nisam mogao prije 15h, oni nisu mogli poslije 15h, poslije toga sam dobio savjet od inspektora da ne idem nikako sam, bez svjedoka, nego da sačekam sa inspektorima da pođem, te čekam da mi se jave, kažu biće naredne sedmice...

    Kontaktiralo me i par momaka i jedan serviser sa svojim iskustvima, jedan kojem je nagrdio branik i lijepio ga da zamaže kaže da će kad tad poć da mu izlomi auto il servis za to...
    Last edited by verbalni_fajter; 11-08-18 at 17:06.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  14. #214
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,392
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default



    Evo kako ga zatvaras


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  15. #215
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,036
    Thanks Thanks Given 
    454
    Thanks Thanks Received 
    204
    Thanked in
    133 Posts

    Default

    Pazi ovo

    *Sponzorisano*
    But if you never try, you'll never know..

  16. #216
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Losa reklama ne postoji...
    Da vi pravo recem, mislim se da povedem auto kod Veska...
    Sad poslije ove price covjek ce bez sumnje maksimalno da se potrudi, svaki auto ima da odradi ka za sebe...
    Mislim da ce posa da mu procvjeta poslije ovoga

  17. #217
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    coek ima 20 kola ispred garaze


  18. #218
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post


    Evo kako ga zatvaras


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nemas bas ostro oko
    PS Može li link na stranicu?
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    coek ima 20 kola ispred garaze
    imaO. Da ti nije malo zelena ova trava za avgust? :lolblue:
    Last edited by verbalni_fajter; 11-08-18 at 23:22.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  19. #219
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,206
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Losa reklama ne postoji...
    Da vi pravo recem, mislim se da povedem auto kod Veska...
    Sad poslije ove price covjek ce bez sumnje maksimalno da se potrudi, svaki auto ima da odradi ka za sebe...
    Mislim da ce posa da mu procvjeta poslije ovoga
    sve da je odjednom postao svetac i jako dobar i predan čiko, čoek: a) nema komoru, nego prašnjavu šupu (vidi klipove koje sam kači), i b) ne vidi ćorave kobile, sve nedostatke koje sam ja snimio i postovao ođe on tvrdi ne registruje, zbog šećera i zbog operacije oka. Pokažem mu prstom, on kaže da ne vidi. Možda da pređe u časovničare ili hirurge? :mrgreen:
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #220
    Join Date
    Feb 2009
    Posts
    11,921
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    913
    Thanked in
    247 Posts

    Default

    Auto servis Dakic nudi usluge limarije, farbanja, mehanike. Sa maximalno korektnim cenama i uslugom. Hvala na poverenju.
    Kaze sa maksimalno korektnom uslugom i cijenama.
    MICHAEL, THANK YOU FOR SHARING YOUR LIFE WITH US!

  21. #221
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    radi coek ubija
    Ne znam kome ovdje vjerujes al znam da oces meni. Vesko je radio super al zadnje godinu dana fuserise.. na konto njegovog dobrog rada proslo ljeto doveo sam mu bmw e60 da odradi prednji branik farbanje, i desni blatobran ( zagreban bio ). Prvo je rekao za 10 dana a zavrsio ga je za 20. Drugo blatobran je predao sa sve suzama od boje podlivenim kao da umocis cetku u farbu i strckas po blatobranu. Na pitanje sta je ovo ,rekao je da mora da se polira al kao da dodje za 10 dana al da ga zovne prvo i nikad vise.. Trece udarili su mu branik zadnji i vidi se dje je prislonjen i ogreban.vjerovatno kad je pomicao kola i parkirao po servisu i oko servisa .ali nije ziv htio da prizna nego to je bilo tako kad si ga doveo.
    JA SAM SE OSJECAO RUZNO JER SAM GA POVEO TAMO.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  22. #222
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,567
    Thanks Thanks Given 
    2,339
    Thanks Thanks Received 
    4,429
    Thanked in
    2,561 Posts

    Default

    tebi vjerujem 110% ali verbalnom manje od 0,000001%


    kad sam napisao “radi ubija” mislio sam ”radi, ima puno auta tamo”


  23. #223
    Join Date
    Sep 2016
    Posts
    436
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Što se tiče PG, za neki veći servis ja samo poštujem 2 majstora....Sloba Pećanca na Zlaticu i Miluna u Zetu...ostalo sve slabo.

    Ne znaju da promijene sijalicu, a ne neki veći kvar na novija kola....

  24. #224
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,911
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Milun (da ga ne ureknem samo)

    Vrhunski coek prije svega a onda majstor...

  25. #225
    Join Date
    Oct 2015
    Location
    Montenegro
    Posts
    7,690
    Thanks Thanks Given 
    1,959
    Thanks Thanks Received 
    822
    Thanked in
    548 Posts

    Default

    Milun je legenda, samo njemu auto ostavljam da servisira. Ovi drugi, samo nek su zdravo.
    Dragan Vratnica limar je isto legenda, malo skup, ali zato odradi posao savršeno.
    Bato Uzelac, čovjek kojeg znam od skoro, isto baš, baš dobar. Ispričali smo se ka da se znamo 100 godina, a i reglažu odradio vrhunski.
    Srećko lakirer kod 5 udovica isto dobar čovjek, odlično radi, desi se nekad da za*ere, ali naravno sam prizna i ostavim mu da ponovo radi.
    I onaj lik što radi alu.felne na Zabjelu kad se krene na Tehno put, pa sa desne strane je isto dobar, ne znam kako se zove.

    To su majstori kod kojih ja idem i vazda odrade posao za desetku.

    Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

Page 9 of 31 FirstFirst ... 567891011121319 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 15:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 09:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 20-05-06, 00:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 20:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •