Results 1 to 25 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default Autoservisi kojih se treba KLONITI!

    Znam da postoji tema o preporučenim autoservisima u CG, ali mislim da je dobro imati temu i o servisima kojih se treba kloniti, da podijelimo i te informacije. Apsolutni šampion u najnegativnijem mogućem smislu što se mog iskustva tiče je autoservis/limar Dakić u Zeti (Vesko Dakić - Pećanac). Ne znam više ni odakle da počnem, niti gdje da završim, ali čovjeku sam poveo auto da mi riješi problem ulaska kiše u kabinu, ponudio se da završi i masu drugih stvari na vremešnom mercedesu, dogovorili okruglih 1000€ za sve to i sam dao rok 10-15 dana. Dobio je 500€ avansno odmah poslije Nove godine, i još 500€ poslije par mjeseci, dobio i pozajmicu 1000€ na tih 1000€, da ga ne bi izbacio vlasnik prostora u kojem je servis, i nakon sedam mjeseci (minus 5 dana) nije završio ni pola posla, auto vratio u lošijem stanju nego što ga je dobio, a i samo farbanje je uradio k'o nogom. Ima tu još mnogo detalja u cijeloj priči, i opravdanja za kašnjenje koja prosto ne stoje za 7 mjeseci odlaganja, ali da ne duljim, evo jedan video koji za početak dobro ilustruje kako je traljavo odrađen posao, da ne pominjem da fali djelova, koje je ko zna đe zagubio u međuvremenu, da su gume dobile bubrege od stajanja, a u autu se nakotili miševi i pauci. ride:



    PS Jel neko ima iskustva sa tuženjem servisa u ovakvim slučajevima, ili drugim pristupima, a da to nije da se postupi po prvom instinktu i išklepa "majstor"?
    Last edited by verbalni_fajter; 31-07-18 at 23:32.
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 14:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 08:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 19-05-06, 23:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •