Page 7 of 31 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast
Results 151 to 175 of 758

Thread: Autoservisi kojih se treba KLONITI!

  1. #151
    Join Date
    May 2010
    Posts
    3,821
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Imas i nekih buba tu...

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk

  2. #152
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sharpz View Post
    Pa što si sve tražio od njega za 1k i nije loše ispalo. (Osim miševa, toga nije bilo na listi)
    nisam ja od njega tražio ništa za iljadu, rekao je da napravim spisak svega što treba da se uradi, da vidi šta on može da mi završi. Ja sam napravio spisak svega, on pogledao, i dao ponudu: "98% stvari sa spiska,i da ga ne flekuje, nego full ofarba, sve za 1000 eura, za 15-20 dana"... ili 10-15 dana, ne sjećam se.
    Ja sam rekao da može, i da nije trka, da može i mjesec dana, samo da se odradi da valja. I onda mi ga ovako šuknu...

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    A vala ako za 500e nije mogao kupit patosnice, kedere i jos te neke stvari onda stvarno ne znam... Sto se lakiranja tice, ovako kako je ispalo, ja mislim da je i 150 previse
    obećavao je i svašta nešto još, tipa haubu sa restajling modela (o mom trošku, da ne mislite da sam toliko gramziv), retrovizor, poliranje felgi... A gledali su Vlado i Ivica iz Sefa, fino se vidi da se lak kod krova, pri lajsnama, već SAD guli... Čim izvučem pare, opet na farbanje garant, al kod Gluvih...
    Quote Originally Posted by acs View Post
    Realno ako nisi u stanju za 124 za merak da narucis patosnice sa ebaya, kucas neki drugi sajt, odes u taj Sumiko za koji zna cijela Pg pa ili na kraju krajeva pitas na forum pa bi se pomoglo onda zasluzujes da ti ih neko naplati 6 puta vise. Tako i ostalo...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Tražio sam, vjerovao il ne, al kupe je rijedak, ili nema, ili su sve preko 200e bile kad sam gledao... Ima hitnijih stvari, prednje patosnice sam imao seljačke gumene, završavale su posao. Ispod su one fabričke, sa zvučnom izolacijom... Koju su sad dobro miševi izgrickali...
    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    Meni samo nije jasno okle iskacu ovi misevi...??
    pa ispod zadnjeg sica je mišinjak, vidio si klipove :P Eo danas nema novih, da'ko je to sve
    Quote Originally Posted by N_L View Post
    Nece svako da se bakce s tim coce, lakse je dat malo vise nekom da ti to sredi sve, po preporuci. e sad trebao se vise raspitat oko tog prevaranta ali tako sam i ja imao situacije sve po preporuci a ono neki prevarant i poslije svi najgore o tom hahaha ali na kraju sve bude dobro, batina je iz raja izasla, pa bila bukvalna ili legalna preko suda i inspekcija
    eo ga i na forumu ođe skoro niko ne zna, malo ko je imao šta da kaže. Ovako na priču fini čiko, žena isto mnogo fina, radi u graničnoj policiji, kolege ju uvažavaju i sve... A onda vidiš đaola, kad im daš pare, neće više bez prijetnji prstom da mrdnu!

    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Sudeci po klipovima Vele je neka velika ladovina, ali treba cuti i drugu stranu price, bilo bi dobro da se Vesko registruje i postuje ovdje, jer svaka prica ima dvije strane medalje. Verbalni ima upper hand trenutno ali kako nas je naucio film Prestiz nije sve onako kako izgleda na prvi pogled. Verbalni je iznio niz dokaza i njegovu stranu price, e sad da Vesko dodje i da cujemo njega, to bi bilo ok. I onda da se stavi neko glasanje mozda. Za sad sve naginje ka verbalnom.

    Nadam se da ce verbalni izgurati pravdu, pa kakva god ona bila, jeste naporan i dosadan cesto i neznalica sto se F1 tice ali ovo su ozbiljne stvari i ne treba se sa ozbiljnim stvarima saliti. Tako da ja mu dajem podrsku, iako smo stari forumski neprijatelji, dobro neprijatelji je mozda prejako, suparnici
    ooo, Đakuzi! Pa za F1, ja ako ti kažem da ne znam ko vozi za moj tim trenutno, pored AlFonsa, sve sam ti rekao koliko sad pratim. U 5 godina sam odgledao možda 2 trke, i zaspao. Ali kad sam pratio, bio sam expert, da se ne lažemo!

    Za drugu stranu priče, pitalo je par momaka na PM moze li kako da pomogne. Rekao sam da sve sto od pomoci za sad trazim je da podju sa mnom do servisa, da uzmem djelove koje nece da mi vrati, urucim zvanicno ugovor po kojem treba da mi vrati pare u roku od 7 dana (kaže advokat da moram da pružim dokaz da sam ponudio mirno rješenje) i pitam da pred svima objasni svoje ponasanje i kako to smatra da sam JA NJEMU ostao duzan pare, a vi samo snimajte kamerama, nista vise. Idem 99% sjutra do servisa, ako ce neko sa mnom. A bice i jedan specijalni gost iznenadjenja. Sve mi se cini da ce taj gost da mu zatvori radnju u roku od odma
    Zainteresovani, javite se u inbox, samo da utanacimo vrijeme.
    PS ako se bude moglo od smrada misjih govana i crknutih miseva, dolazim sa mercedesom, da ga uzivo vidite, da ne bude da sam sve izmislio
    Quote Originally Posted by Jakuza View Post
    Inace u tom Mercedesu ili macke obitavaju ili misevi, if you know what i mean

    I to dobre macke, verbalni potvrdi!
    jakako! Odvalih se od smijeha zimus, kad mi je ulazila voda u auto, pa se sve stakla zamagle... A na zadnjima se pojaviše tragovi ruku od ko zna kad, tipa

    Quote Originally Posted by DrvoShegach View Post
    Ja bi zakljuca jednu mega gladnu macku u mrcedeza da iskomati te miseve.
    da ne pokomati i sjedišta... Inače bih...
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post

    Vili, riba je riba, sve ostalo su detalji
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  3. #153
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    Bih i ja da pomenem tehnicki pregled Auto Mama. Poslije 18 dana, od odradjenog tehnickog pregleda (placeno odmah), oni su poslali papire za moje auto u MUP. Od 10og do 18og dana, zvao sam svakog dana i da vam ne pominjem kakvim su se sve lazima sluzili....poceli su prvo da je sve u redu i da kasni u MUPu, do toga da MUP nema tablica. Na kraju su tek 18og dana predali moje papire...znaci ne 10og kada sam prvi put zvao, vec su mi svasta pricali jos 8 dana....i to posebno neki Miroslav, valjda gazda, taj me zesce mastio. Da znate kako posluju, treba svi da znaju. Prijavio sam ih Savi Osiguranju koje me tamo poslalo uz korektno izvinjenje od strane istih, a nacionalni biro osiguravaca nije ni odgovorio na email.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  4. #154
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Tu ti je nadlezna agencija za nadzor osiguranja.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  5. #155
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    1,320
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    96 Posts

    Default

    To nisam znao, steta...Uglavnom da i vi forumasi znate kako posluje Auto Mama.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

  6. #156
    Join Date
    Jul 2018
    Posts
    1,263
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Meni u Kotoru završavaju to oko tehničkog i registracije iz jedne agencije,za smiješne pare se bakću s time.Dađu po auto,vrate ga za sat,sa sve završenim iz mupa-a i i ćao.
    Vi iz velegrada uživajte...

  7. #157
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don Danilo View Post
    Bih i ja da pomenem tehnicki pregled Auto Mama. Poslije 18 dana, od odradjenog tehnickog pregleda (placeno odmah), oni su poslali papire za moje auto u MUP. Od 10og do 18og dana, zvao sam svakog dana i da vam ne pominjem kakvim su se sve lazima sluzili....poceli su prvo da je sve u redu i da kasni u MUPu, do toga da MUP nema tablica. Na kraju su tek 18og dana predali moje papire...znaci ne 10og kada sam prvi put zvao, vec su mi svasta pricali jos 8 dana....i to posebno neki Miroslav, valjda gazda, taj me zesce mastio. Da znate kako posluju, treba svi da znaju. Prijavio sam ih Savi Osiguranju koje me tamo poslalo uz korektno izvinjenje od strane istih, a nacionalni biro osiguravaca nije ni odgovorio na email.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
    Ljudi za registracije idete kod Drazena Formula 1 u dahnu i nemate sjekiracije.. najeftinija registracija za kes. Istina auto mora biti ispravno sve 1/1. Iskreno i ja da drzim tehnicki niko mi ga prosao ne bi sto nece biti ono sto se po pravilniku trazi sve ispravno i u granicama normale...

    Pogledajte tek kako kasape sad komsije u Srbiji na tehnickim.. nekih pravila ima mimo pameti.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  8. #158
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bosko10 View Post
    Imas i nekih buba tu...

    Sent from my SM-G955F using Tapatalk
    Da nije i Buba Corelli tuda dje

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  9. #159
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Ljudi za registracije idete kod Drazena Formula 1 u dahnu i nemate sjekiracije.. najeftinija registracija za kes. Istina auto mora biti ispravno sve 1/1. Iskreno i ja da drzim tehnicki niko mi ga prosao ne bi sto nece biti ono sto se po pravilniku trazi sve ispravno i u granicama normale...

    Pogledajte tek kako kasape sad komsije u Srbiji na tehnickim.. nekih pravila ima mimo pameti.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    Jeftinija je Smokva. Barem mene je jeftinije bilo nego u F1.

  10. #160
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    as kalezic put danilovgrada...lovcen polisa, ubjedljivo najjeftiniji...

    MIX 2

  11. #161
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Don Danilo View Post
    To nisam znao, steta...Uglavnom da i vi forumasi znate kako posluje Auto Mama.

    Sent from my BLA-L29 using Tapatalk


    pisa sam ja vec o njima kad sam posa da regam sluzbeno diplomatsko auto i nisu htjeli da mi odbiju pdv

    ma to je sprdnja od firme


  12. #162
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    fajteru, vidim da ces imat nacina da ubijes dosadu ovih dana

    javi u koju ce te sobu smjestit da ti donesemo sok i banane


  13. #163
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Nije valjda batine dobio? :-)

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  14. #164
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,396
    Thanks Thanks Given 
    386
    Thanks Thanks Received 
    136
    Thanked in
    88 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Ljudi za registracije idete kod Drazena Formula 1 u dahnu i nemate sjekiracije.. najeftinija registracija za kes. Istina auto mora biti ispravno sve 1/1. Iskreno i ja da drzim tehnicki niko mi ga prosao ne bi sto nece biti ono sto se po pravilniku trazi sve ispravno i u granicama normale...

    Pogledajte tek kako kasape sad komsije u Srbiji na tehnickim.. nekih pravila ima mimo pameti.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    nidje veze, kad budes htio da registrujes od te tvoje najpovoljnije ponude barem 5% manje imas kod mog druga.

  15. #165
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    dobice ako podje tamo

    ovo ce trigerivat 3 sv rat znao je trump kaki smo


  16. #166
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,952
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    912
    Thanked in
    486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by loodilo View Post
    nidje veze, kad budes htio da registrujes od te tvoje najpovoljnije ponude barem 5% manje imas kod mog druga.
    Svi su na pricu najpovoljniji ali kad treba da se registruje ne ispadne bas tako :-)

    Sent from my SM-N950F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  17. #167
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Ja sam prosli put tehnicki radio tamo kod Bloka V (dje je F. Kuncer znao da obitava) i tek sad kad sam produzavao registraciju, veli mi da mi polisa uopste nije bila prijavljena. Lovcen osiguranje je u pitanju. Ovaj put sam ih preskocio - i Lovcen osiguranje i taj tehnicki...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #168
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Pare u dzep i cao. Ako prodje prodje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    f6

  19. #169
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sparco_CG View Post
    Ljudi za registracije idete kod Drazena Formula 1 u dahnu i nemate sjekiracije.. najeftinija registracija za kes. Istina auto mora biti ispravno sve 1/1. Iskreno i ja da drzim tehnicki niko mi ga prosao ne bi sto nece biti ono sto se po pravilniku trazi sve ispravno i u granicama normale...

    Pogledajte tek kako kasape sad komsije u Srbiji na tehnickim.. nekih pravila ima mimo pameti.

    Sent from my SM-N920C using Tapatalk
    meni drugu prije par godina tražili da na Astri Bertone, koja je četvorosjed, ugradi srednji pojas, jer je neki kreten pri uvozu registrovai kao običnu Astru (za petoro)
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    fajteru, vidim da ces imat nacina da ubijes dosadu ovih dana

    javi u koju ce te sobu smjestit da ti donesemo sok i banane
    od tebe bato ni aspirin
    Quote Originally Posted by TAKUMI View Post
    dobice ako podje tamo

    ovo ce trigerivat 3 sv rat znao je trump kaki smo
    vidite kako Vili ima sve provjerene informacije od neljudi?

    Dolazim s osobom koja će mu zatvoriti radnju, nek bije i mene, i njega, ako će. Tek onda ga je ugasio, onda će i policija da reaguje, za fizički napad! A žena mu je policajka, toliko zna, iako definitivno nije neka inteligencija...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  20. #170
    Join Date
    Aug 2016
    Location
    MNE
    Posts
    22,808
    Thanks Thanks Given 
    2,404
    Thanks Thanks Received 
    4,517
    Thanked in
    2,609 Posts

    Default

    pa jesi poso?


  21. #171
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,455
    Thanks Thanks Given 
    4,230
    Thanks Thanks Received 
    4,545
    Thanked in
    2,203 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by verbalni_fajter View Post
    Inače,
    https://www.facebook.com/autoservis.dakic.1
    je li samo do mene ili je stranica maltene prazna? Meni ne pokazuje ništa iz ove godine...

    reklo bi se da je preventivno pobrisao sve svoje postove godinu unazad
    O jadu zabavi covjeka postenog od kako si otvorio ovu temu.
    znao sam da je ovaj forum velikog uticaja u crnogorskom drustvu...da i izbore dobija....ali ovo je premnogo xaxaxa
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  22. #172
    Join Date
    Jan 2007
    Posts
    16,209
    Thanks Thanks Given 
    200
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    20 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by avet View Post
    O jadu zabavi covjeka postenog od kako si otvorio ovu temu.
    znao sam da je ovaj forum velikog uticaja u crnogorskom drustvu...da i izbore dobija....ali ovo je premnogo xaxaxa
    pa postavio sam mu na jedno 30ak postova, fotki i kliova linkove na svoje klipove, da njegove musterije i potencijalne musterije znaju sa kim imaju posla. Ocigledno je ugasio zbog toga... Ne gadjam ga ja samo preko foruma, ne brigaooo...

    A sad od jednog njegovog komsije saznajem i da je vec robijao 8 mjeseci zbog svojih malverzacija, a i da onih 1000e koje je trazio od mene pozajmicu da namiri dug prema vlasnicima prostora izgleda nikad nije ni dao njima, no ko zna na sta ih je potrosio, jer jos im je duzan o.O
    I da se limar koji radi na kilometar od njega ubi od posla i para, prepravljajuci svinjarije koje je Vesko Dakic napravio...
    Uzgajivačnica miševa & Centar za uništavanje vozila Vesko Dakić https://youtu.be/W2Dxh_A9vyM

  23. #173
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,046
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    208
    Thanked in
    135 Posts

    Default

    Ljudi Vele je ladno sve izbrisao sa profila
    But if you never try, you'll never know..

  24. #174
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LUKA! View Post
    Ljudi Vele je ladno sve izbrisao sa profila
    Ako sam je dobro shvatio Fabiu on je opasan i čeka da mu dođu Verbalni i inspekcija da im se naxjebe mamice a ovamo briše tragove svog postojanja, to dvoje se ne slaže.

  25. #175
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    211
    Thanks Thanks Received 
    90
    Thanked in
    41 Posts

    Default

    Izgleda da je Dakic imao sve musterije sa foruma jer sad nema zive duse tamo...
    ovo je trenutna...

    Sent from my 6055P using Tapatalk

Page 7 of 31 FirstFirst ... 3456789101117 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. od kojih sam ja to?
    By filips in forum CG dijaspora
    Replies: 22
    Last Post: 31-08-07, 14:41
  2. Pjesme kojih nema a voljeli biste da ih ima...
    By I...C...U in forum Muzika
    Replies: 8
    Last Post: 28-06-06, 08:34
  3. Razlozi zbog kojih ću glasati ZA na referendumu
    By punisher in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 224
    Last Post: 19-05-06, 23:07
  4. Kojih 5 igracha su trenutno najbolji na g-server-u
    By Da^LuCiFeR in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 30-04-06, 19:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •