View Poll Results: ko osvaja?

Voters
54. You may not vote on this poll
  • Inter

    10 18.52%
  • Milan

    7 12.96%
  • juventus

    21 38.89%
  • Roma

    7 12.96%
  • Lacio

    5 9.26%
  • Napoli

    4 7.41%
Page 1 of 46 1234511 ... LastLast
Results 1 to 25 of 1143

Thread: Seria A TIM 2018/2019

  1. #1
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default Seria A TIM 2018/2019

    neka igra pocne...

  2. #2
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    http://calendario.legaseriea.it/

    Evo ga raspored, prvo kolo Lazio-Napoli.
    Top 5 ce ovako izgledati
    1. Juve 84-88
    2. Inter 76-80
    3. Napoli 72-78
    4. Roma 68-72
    5. Milan 60-64

    Mislim da ce biti najbolja sezonu u zadnjih 5-6 godina ali pobjednik je vec odlucen(uplate su legle na racun ;D).

  3. #3
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    bit ce zanimljivo prvenstvo sigurno. veliki ste favoriti nema sto, al se necemo predavat!
    samo da se ovaj prokleti prelazni rok zavrsi pa da vidimo ko sa kakvim snagama ulazi...
    ne bih davao predikcije jos uvijek...

  4. #4
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Što nema Parme u izboru za šampiona da se glasa za nju?

  5. #5
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    657
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bas je tesko davati predikcije za talijansko prvenstvo... Ono... poslednjih 10 uzeo Juve, opet se pojacao u odnosu na sve ostale... Sta znam, vrlo neizvjesno.
    O mrtvima, bivšima i lacialeu sve najbolje.

  6. #6
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Top 5 ce ovako izgledati
    1. Juve 84-88
    2. Inter 76-80
    3. Napoli 72-78
    4. Roma 68-72
    5. Milan 60-64

    Mislim da ce biti najbolja sezonu u zadnjih 5-6 godina ali pobjednik je vec odlucen(uplate su legle na racun ;D).
    Ne vidim kako Roma može ispod 75 bodova u ovakvoj ligi, ali ajde, neka budu ponovo šesti kao prošle godine i dobro je to

  7. #7
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Moze lock?


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  8. #8
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,902
    Thanks Thanks Given 
    1,340
    Thanks Thanks Received 
    1,632
    Thanked in
    926 Posts

    Default

    Milan dogovorio Iguaina (18m pozajmica) + 36m otkup....

    Kao i trampu Bonuci - Kaldara (glavu za glavu)

    Je li bonuci opet najbolji stoper?

  9. #9
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Jedino je tripleta mlatio za njega da veze nema.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,516
    Thanks Thanks Given 
    1,922
    Thanks Thanks Received 
    2,505
    Thanked in
    1,079 Posts

    Default

    Nedje na pocetku prosle sezine sam rekao da je kiksara cojek, vidjeli smo sve... Caldara skroz pristojan i mlad.

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bonuci je najbolji stoper italije poslije Neste.

  12. #12
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Nekate, taman se malo počinulo...
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  13. #13
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Milan bačio pare na Iguaina + platu što će da mu daju astronomsku, a nikakvu šansu za TOP4 nemaju.

    Mislim da je Kutrone mogao da im igra to što planiraju da igra Iguain, bez da se osjeti neka drastična razlika. Jedno je kad dovedeš par igrača, pa se nadogradiš kupovinom kao što je ova Iguainova, a drugo kad srljaš bez ikakvog reda i načina.

    Glatiraće Juventus ligu lakše nego ikad, Roma druga, Inter i Napoli za treće/četvrto mjesto. Na kraju će izgleda Lacio najviše da pretrpi, jer nisu iskoristili zadnje 2-3 sezone da se nađu u LŠ. Sad već nemaju nikakve šanse...

  14. #14
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Fino si poceo pa si onda zaglibio, kao po obicaju...
    Romu cemo da ćikujemo dje je god sretnemo...
    Juventus
    Inter
    Napoli
    Roma/Lacio/Milan za cetvrto...

    Do kraja prelaznog Inter sprema (tako makar pricaju neki novinari bas bliski klubu) jos jedno TOP pojacanje, pri tom se ne misli na Vidala koji je na korak od dolaska a ni na mogucu kupovinu Barele.
    Ostaje da vidimo hoce li biti sta od toga...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  15. #15
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja ne znam sto se inter fali pojacanjima, istroseni igraci sve..
    Opet ako dodju do ls mogu pjevat.

  16. #16
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Fino si poceo pa si onda zaglibio, kao po obicaju...
    Romu cemo da ćikujemo dje je god sretnemo...
    Juventus
    Inter
    Napoli
    Roma/Lacio/Milan za cetvrto...

    Do kraja prelaznog Inter sprema (tako makar pricaju neki novinari bas bliski klubu) jos jedno TOP pojacanje, pri tom se ne misli na Vidala koji je na korak od dolaska a ni na mogucu kupovinu Barele.
    Ostaje da vidimo hoce li biti sta od toga...
    Ima više smisla Vladova analiza nego tvoja, ali sad ćeš reći "e pa ti si navijač Rome". Ali ja ti to kažem zbog toga što je Vlado makar dao smisao svom predviđanju, ti skoro pa ne.
    Ti si samo stavio ćikovaće Romu... Na osnovu čega ? Na osnovu poslednjih 6 godina u kojima je Inter završio iza Rome ? Na osnovu toga što su kupili Vrsaljka i Radju? (koji btw meni nisu boljitak u odnosu na Cancela i Rafinhu). Na osnovu toga što će eventualno uzeti Vidala, kome Bayern produžava ugovor za još godinu da bi mogao da ga proda Interu, jer Inter sad samo može da uzima igrače na pozajmicu, što znači da nisu imali praktično kome da ga uvale ?

    Makar da si sačekao kraj prelaznog roka i to "TOP" pojačanje koje si najavio (inače tu najavu nisam niđe čuo, ne znam odakle ti to).

  17. #17
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Pa mozda da jeu pitanju Roma cuo bi za to...ipak malo vise pratim sto se desava oko mog kluba od tebe...ili vise gledas u tudje dvoriste nego u svoje
    I nije samo Radja i Vidal tu, nego jos igraca je stiglo, oslobodili smo se nekih panjeva.
    Prosle godine nam je alternativa bio Eder, ove godine ima "malo" vise opcija.
    Do sad su dosli Radja, Asamo, DeVrij, Vrsaljko, Martinez, Politano, Vidal na putu...
    Mozda jedan iz ovog drustva ne bi igrao u prvi tim te tvoje Rome koja je "godinama zavrsavala ispred Intera"...zaboravljas da tokom tih svih godina je Inter bio u najvecem kanalu vjerovatno od svog nastanka, tako da ti nije neki argument u prilog tvojoj tvrdnji da ste nesto jaci ili da cete zavrsit ispred nas...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  18. #18
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Pratim ja cijelu Italiju, naravno najviše Romu, a ostale ne gledam ko je nego pročitam sve što me zanima.

    Naravno, prelazni rok je bio dobar za sad, definitivno su pojačani.

    Što se tiče direktnog upoređivanja, igrali bi svi prije, vjerovatno, ali tako je svakog ljeta, ovo mi se ne čini puno drugačije. Inter i Milan su šampioni Italije svakog ljeta.
    Sve novine i novinari (skoro, naravno ne apsolutno SVI) su stavljali Romu npr. van top 4 i to ne na peto mjesto nego na šesto čak. Milan i Inter čak mislim ispred Napolija koji je napravio 91 BOD i znamo kako je zaprijetio Juveu.
    Godinama završavala ispred Intera-možeš maći navodnike, to je činjenica

    U najvećem kanalu možda ali kad kanal traje toliko, ne možeš ni misliti da će se izvaditi odmasadaodma.
    Pa vidi Milan prošlog ljeta, uložili preko 200m, da bi završili isto šesti kao i 16/17-e, uz bod više.

    Poenta bajke, moj savjet tebi i svim navijačima Intera i Milana da se ne pale još jedno par ljeta makar, jer svake godine im nade budu raspršene na kraju sezone.

    P.S. samo nemoj da ti odgovor bude onaj "ne brini se ti za nas, gledaj u svoje dvorište, pazi se dolaze šampioni" itd. itd.

  19. #19
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Napisao si puno a malo si rekao...znas kome je to svojstveno.
    Navodnike sam stavio ne da bih pobio cinjenicu da ste zavrsavali ispred nas vec da bih te citirao.
    Dao sam ti par argumenata zasto mislim da cemo zavrsit ispred vas, ti se opet vraces na prosle sezone kao da to ima bilo kakve veze sa trenutnom situacijom...juventus je ne tako davno igrao Seriu B a danas ih niko me moze maci sa trona, eto koliko ima veze sto se desavalo predhodnih sezona.
    Banalizujes dolazak Vidala kao da se radi o Ciru Raicevicu. To jesu li ga mogli "uvalit nekom" ili nijesu ne pije bas vodu. Sam je htio povratak u Italiju, porodica zeli da se vrati u Italiju. I prosle godine je bio na pragu dolaska u Inter, u zadnji momenat Suning blokirao sto je bio i jedan od presudnih momenata da Sabatini ode. Neki dotle idu da kazu da ga je vec bio doveo u Milano na potpis.
    Vrsaljko kao da je neki anonumus a ne jedan od najboljih bekova na minulom svjetskom prvenstvu.
    u Naingolana si se do skoro kleo, slika njegova ti je bila kao avatar sad ni on ne valja ocigledno.
    Asamoa je isto odlican bek, ko god kaze suprotno laze...
    DeVrij uz Mirandu i Skrinjara cini vjerovatno najjaci trojac stopera u Italiji.
    Handanovic godinama brani na fenomenalnom nivou, vidjet cemo kako cete vi proci sa onim anonimusom.
    Ostale starosjedioce tipa Perisic, Ikardi pa i Brozovic nema potrebe komentarisati, valjda...
    Imamo tim koji konacno nema evidentnu i ociglednu rupu u timu, a prelazni kako stoje stvari za nas nije jos zavrsen.
    Evo i Di Marzio pise po twiteru da ne moze da provali oko koga to rade paralelno dok su zavrsavali Vidala...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  20. #20
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Prošle sezone imaju veze, pokazuju ti neki trend, šta znam, nisam pričao o tridesetim godinama prošlog vijeka, nego o poslednjim sezonama, jelte.

    Juve nedavno igrao Seriu B, a to bilo prije 12 godina, ni oni nisu par sezona posle toga ništa napravili, ču mene par, do 2011/2012. Plus je Juve ubjedljivo najorganizovaniji, najbogatiji tim u Italiji, a uz to su sagradili svoj stadion. Ni bi smio u istu rečenicu da staviš Juve i Inter, realno

    Možda i jesam malo banalizovao, jer je Vidal zapravo pojačanje za Inter, eto, šta reći. Vrsaljko nije anonimus, ali je downgrade u odnosu na Cancela, po onome kako su igrali do prošle sezone. Možda ove sezone Šime ispadne Cafu a Cancelo ispadne Dodo, ali to tek treba da se vidi.
    Radju sam volio i zbog ličnosti a i zbog toga što je strašno igrao, ali na poziciji na kojoj će ga koristiti Spaletti je možda mali downgrade u odnosu na Rafinhu, svakako nije pojačanje. Asamoah i De Vrij za nulu su super, nema dileme, posebno kad je igrao tu D'Ambrosio.

    Olsen jeste anonimus, ali eto i Alisson je bio kad je doveden, nikad ne znaš šta će biti. Nisi ga ni vidio da brani, pretpostavljam, osim na SP sad. Kao ni ja skoro, uostalom.

    Rekoh ti, dobro su pojačani, ali sigurno nisu favorit za drugo mjesto.

  21. #21
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    @Samo Niksic ne znam što se zamaraš sa kolegom forumašem koji se u fudbal skoro pa nimalo ne razumije.

    Generalno, problem ovih navijača Intera ovuda je to što su imali jedan blitzkrieg kad je Juventus bio pod sankcijama, a Milan, Roma i Lacio srozani na najniže moguće grane pa su osvojili par titula i tu čuvenu Ligu Šampiona 2010. (već je prošlo 8 godina) i onda su pomislili da su neko ko može da bude ozbiljan klub u kontinuitetu.

    Vrsaljko je prosječan igrač, njegove partije u Hrvatskoj ove godine su vrhunac njegove karijere - on sad može samo da pada. Da ne pričam o tome koliko će odsustvo nacionalnog naboja uticati na njegove utakmice za klub. Ne vidim uopšte nikakvo pojačanje Intera u njemu, ovo je za svaki ozbiljan klub igrač za Kup utakmice i eventualno odmaranje člana iz prve postave.

    Vidal i Najnoglan - potrošeni igrači koji više niđe nisu mogli da uzmu neke pristojne pare, a nastave da žive u Evropi, osim u Interu. Samo što su oni za razliku od Vrsaljka pojačanje u odnosu na ovaj škart što je do sad igrao na sredini Intera. Svakako nisu igrači za najveće rezultate, ali ako ništa drugo makar će Inter na PES-u bit zanimljiv konačno onome ko voli da igra.

    Ove Lautare Martineze, Centurione, Vagabunde i ne znam što sve ne ne bih komentarisao.

    U svakom slučaju Inter ima sastav da izbori 4. mjesto i ove sezone, makar sa manje muke nego prošle kad su morali da kupe utakmicu od Lacia (čitaj: de Fraja) da bi se našli u posljednjem šeširu za LŠ. Kakvo im tek blamiranje slijedi prije no ispanu iz grupe i nastave da se brukaju po LE...

  22. #22
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Lol...

    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  23. #23
    Join Date
    May 2012
    Posts
    5,594
    Thanks Thanks Given 
    139
    Thanks Thanks Received 
    472
    Thanked in
    244 Posts

    Default

    Lautaro Martinez je pun pogodak Intera, bice strasan igrac.

  24. #24
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,927
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by PavleCL View Post
    Lautaro Martinez je pun pogodak Intera, bice strasan igrac.
    Neka, analiza mu je bila bas znalacka.
    Sad da ga pitas ko je otisao iz Rome a ko dosao, koga je kupio Napoli a ko je napustio taj klub ne bi imao blage veze.
    Znanje oko akvizicija sto se Italije tice mu se zavrsava na tome da ste vi kupili Ronalda, i to je to...al vec zna ko ce kako proci, ko ce da pada posle "nacionalnog naboja"... 🤡
    Klasicna prica sa ovog podneblja kad nekog pitaju "znas li ti to da uradis?"
    - nijesam nikad probao al znam sigurno!
    No, ako se dogodi neko cudo i prodje ova prica oko Modrica i Intera, vjerovatno ce i on biti tranja izdusena, i igrac koji nidje nije mogao bez u Inter uzet jos koju paru.


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk

  25. #25
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    Neka, analiza mu je bila bas znalacka.
    Sad da ga pitas ko je otisao iz Rome a ko dosao, koga je kupio Napoli a ko je napustio taj klub ne bi imao blage veze.
    Znanje oko akvizicija sto se Italije tice mu se zavrsava na tome da ste vi kupili Ronalda, i to je to...al vec zna ko ce kako proci, ko ce da pada posle "nacionalnog naboja"... 🤡
    Klasicna prica sa ovog podneblja kad nekog pitaju "znas li ti to da uradis?"
    - nijesam nikad probao al znam sigurno!
    No, ako se dogodi neko cudo i prodje ova prica oko Modrica i Intera, vjerovatno ce i on biti tranja izdusena, i igrac koji nidje nije mogao bez u Inter uzet jos koju paru.


    Sent from my SM-G920F using Tapatalk
    wtf modric i inter ?

    aooo kakav vic...


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1373
    Last Post: 29-05-19, 12:27
  2. Seria A Calcio 2017/2018
    By Samo Niksic in forum Fudbal
    Replies: 1890
    Last Post: 13-07-18, 02:35
  3. Calcio - Seria A & Seria B 06/07
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 1998
    Last Post: 18-01-11, 17:02
  4. Fantasy Seria A
    By Need2rock in forum Fudbal
    Replies: 8
    Last Post: 22-08-10, 17:46
  5. Knaus: Srbija u EU tek 2019
    By Petar Mrvaljevic in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4
    Last Post: 07-05-05, 02:47

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •