Page 14 of 55 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast
Results 326 to 350 of 1374

Thread: LaLiga Santander 2018-2019 - Primera División

  1. #326
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    Tebra, ovo nema veze sa navijačima Barselone, vjeruj ti meni. Navijam za ovaj klub dugo vremena, ali simpatije koje imam prema tom klubu su ništa u poređenju sa Mesijem. Taj čoek je definicija fudbala i umijeća.
    Aj ovako da ti razložim, pošto ti madridski duh ne dozvoljava da skapiraš na prvu. Ovo što Leo Messi radi, složićemo se, nije normalna i uobičajena pojava. Na to dodaj činjenicu da on to sve postiže u današnjem fudbalu koji, kao što laciale reče, nema veze sa onim što se igralo u vrijeme Pelea i Maradone. Kome nije jasna razlika između današnjeg i tadašnjeg fudbala, taj da se ne lažemo nikad neće ni skapirat zašto je Messi veći od svih njih. Ako na sve ovo dodaš činjenicu da je on na ovom nenormalnom nivou od 2004. godine (14 godina NEVIĐENE konstantnosti) onda ti nije teško zaključiti zašto je čoek GOAT, zašto se Lineker i ostali stručnjači čude svim ljudima koji hoće to da ospore i ljudima koje Ronaldinja i sl likove porede sa najvećim fudbalskim genijem ikad.

    Aj posto vidim da si mozda normalan tip odgovori mi kako ti to znas da bi se Mesi bolje uklopio u timove dje je igrao Maradona nego Maradona u Barselonu? Samo mi objasni na osnovu cega si izveo taj zakljucak i odma ce mi sve jasno bit.

  2. #327
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,133
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    zar nije maradona bio u barceloni i nije se uklopio?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  3. #328
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,337
    Thanks Thanks Given 
    512
    Thanks Thanks Received 
    544
    Thanked in
    365 Posts

    Default

    Ima i Mesi gol rukom, ali protiv Getafea
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  4. #329
    Join Date
    May 2015
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    83
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    To bjese one godine kad ih je kasnije Tamudo ugasio na sred Nou Kampa ?

  5. #330
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    zar nije maradona bio u barceloni i nije se uklopio?
    Kazem za ovu Barselonu sad ili onu sa Cavijem i Iniestom, nevazno je. Obojica su definitivno bili igraci van svog vremena, zato ne vidim nijedan razlog da se tvrdi da bi Mesi bolje igrao za Maradonin Napoli nego Maradona za ovu Barselonu...

  6. #331
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Opet neozbiljnosti na forumu. Opet uporedjivanje najboljeg svoh vremena i Ronalda. Pa daj uozbiljite se, niko nije ni do koljena Mesiju iako ga ni ja ocima ne mogu vidjet koliko odvaja od ostalih


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  7. #332
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Mesi ili Ronaldo je vec kako ko posmatra fudbal. Ja iako mislim da je Ronaldo po svim parametrima osim driblinga bolji igrac no Mesi nikad nisam napisao da je veci od Maradone. A tek da sam pricao za Diega Lopeza da je najbolji golman...

  8. #333
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ronaldo, kao i mnogi drugi nogometasi, su bolji u igri glavom od Mesija. Hobit ga gasi u boljem/lucidnijem pasu, prijemu lopte (lijepi mu se za nogu), bolja promjena pravca zbog niskog tezista, asistencijama, dribligu, slobodnjacima. Ovo su sve parametri koji jednog igraca odvajaju od drugog. Nema sanse da se iko moze mjerit s Mesijem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #334
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Za Mesija je Dragoslav Sekularac Maradona.

  10. #335
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ronaldo, kao i mnogi drugi nogometasi, su bolji u igri glavom od Mesija. Hobit ga gasi u boljem/lucidnijem pasu, prijemu lopte (lijepi mu se za nogu), bolja promjena pravca zbog niskog tezista, asistencijama, dribligu, slobodnjacima. Ovo su sve parametri koji jednog igraca odvajaju od drugog. Nema sanse da se iko moze mjerit s Mesijem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Pa e, ovo sve sto si nabroja znaci samo da je Mesi tehnicki jaci. Ronaldo je vise igrac za tim, gasi Mesija i sa timskim i sa individualnim priznanjima a bio bi i bolji da ga nisu ukrali jednom + Mesi ukra 2010 + ce Ronalda ove godine opet da ukradu jer je presao u Juventus

  11. #336
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default LaLiga Santander 2018-2019 - Primera División

    Tehnika ti je pas, slobodnjak, promjena pravca? Ja znam fudbalere sa prosjecnom tehnikom koji znaju da ubodu pas i da daju gol iz slobodnog. Sve ono sto sam nabrojao je fudbal i odvaja odlicne od dobrih igraca, a to ko je koga pokrao je bzv pominjati jer nista od tih nagrada za Ronalda ne bi bilo da je postojao VAR u poslednjih 5-6 godina.
    Plus je Mesi brzi u 20 metara sto je najvaznije u fudbalu. U 100m bi bio brzi Ronaldo ali to je bitno samo u atletici


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  12. #337
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,615
    Thanks Thanks Given 
    270
    Thanks Thanks Received 
    352
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Prosto je nezamislivo da ima ljudi da misle da je Ronaldo bio bolji od Mesija u 2018, al dobro, to je ta LS magija.

  13. #338
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Nijesam gledao Maradonu i Pelea , ali jesam Ronalda , Anrija , Zidana i Ronaldinja i oni su meni bolji i od Mesija i od Kristijana.

  14. #339
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Malo je zamorno sto se vazda ti kriterijumi steluju kako Mesiju odgovara... tipa najvise golova u KALENDARSKOJ godini.. kad se samo one sramote sjetim to je da povrati coek.. da ne idemo dalje...

  15. #340
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,485
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Mogu da razumijem da ima ljudi koji misle da je CR bolji od Mesija. Nisam saglasan, ali razumijem... Ima svakakvog naroda; od klinaca što se pale na Ronaldove frizurice i te šminkerske zajebancije do prosto ograničenog naroda koji je zatrovan mržnjom prema Barseloni. Ali da čoek koji čitav svoj život prati fudbal i sebe deklariše ka' ozbiljnog poznavaoca to napiše - to baš ne mogu ni da razumijem. Zamisli da onako "prazan" igrač (statistiku mu niko ne može osporit) bude GOAT prelijepog sporta kakav je fudbal. Zar neko stvarno može to da misli nezavisno koliki fanatik za Realom bio?

    I ovakvi padobranci poput Isaka koji ulete s pričom da je Anri veći fudbaler od Mesija. Pakao bez male.

  16. #341
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Ne no ljudi sto najboljim smatraju Mesija su sve genijalci, a ova polovina sto misli da je to Ronaldo to su sve poremeceni zatrovani ljudi... to kategorisanje svega sto vam nije blisko govori samo o tome kakvi su tipovi ljudi koji navijaju za Barselonu... ti mi reci samo sto je to Mesi uradio u fudbalu a Ronaldo nije, osim onoga gola rukom

  17. #342
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,511
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Lackie View Post
    I ovakvi padobranci poput Isaka koji ulete s pričom da je Anri veći fudbaler od Mesija. Pakao bez male.
    Što je problem ?
    Rekao sam da je MENI bolji. Ende.

  18. #343
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nista. Mozda jednog dana uzmem volje da im objasnim no kontam da malo znaju i mnogo su tvrdoglavi.

    Injesta je najbolji igrac svijeta zadnjih 10 godina!

  19. #344
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default LaLiga Santander 2018-2019 - Primera División

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    ti mi reci samo sto je to Mesi uradio u fudbalu a Ronaldo nije, osim onoga gola rukom
    To se isto moze reci za dosta fudbalera umjesto Ronalda u poredjenju s Mesijem ali opet mu klasom gledaju u ledja. Jednostavno je, da svako od nas drzi FK i da moze da bira SVI bi uzeli Mesija u tim. Mislis da bi Juventus kupio Ronalda da je mogao Mesija?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  20. #345
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Nego da se malo vratimo temi jer nam je svima kasno da su shevcenko, anri, raul, miler bolji igraci od Mesija.

    Rezultati ovog kola spanske lige su nevjerovatni...lise barse i espanjola niko od favorita dobio nije. Generalno je ove godine liga nikad ujednacenija.

    Valensija i Viljareal jako lose, Real na viskom sedmom mjestu


    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  21. #346
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Liga je generalno nikad gora. Do sad su bili real i barsa a sad i oni u kolaps, slobodno ova liga polako krece stopama calcia.

  22. #347
    Join Date
    May 2006
    Location
    Bloody Balkan
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nekima kazes coca cola je lose pice, i opet ce mnogima to svejedno biti omiljeno pice.

  23. #348
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Pogledah pregled kola i zaista svako svakoga može da dobije ove sezone u Primeri - što je dobro. Ali generalno čudno je počela sezona rekao bih.

    Barselona lider a onakva 4 kiksa je imala...Suarez van forme, Dembele isto tako, odbrana katastrofa (još sad stižu glavni mečevi a valverde može da računa samo na Pikea i Lenglea), igrači dovedeni na ljeto ne igraju. Barsa je dobila 2 meca koja nije trebala a kiksala opet na 3 meca koja je morala da dobije. Sad da vidimo Barsu bez Mesija...jer Mesi nije napadač kako ga mnogi i na ovom forumu doživljavaju, već igrač koji učestvuje u svakoj akciji tima i koji organizuje igru i dijeli asistencije. Čovjek učestvuje u preko 80% akcija Barselone i tako je evo 10 godina. Previše Barselona zavisi od njega ali to je normalno jer je NAJBOLJI!

    Real u fazi raspada. Po svim linijama u timu. Od golmana (ajde kukavci su najmanje krivi) ali odbrana na celu sa varanom i ramosom (kome se ocigledno vise svidja d aigra napadaca nego odbranu), kros i modric totalno u autu, napad koji je zakazao. Lopategiju i Perezu je ovo moralo da se desi jer su kurvinski odradili dil ali eto im ga sad. Problem je sada što Perez vjerovatno oće da dovede Kontea po svaku cijenu kako bi opet dokazao svijetu da može da radi što je njemu volja.

    A ako se desi ovo (viđi ispod) onda znajte da ste ga ugasili potpuno.

    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  24. #349
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Isko juče veli "ne treba plakat za onima koji nijesu htjeli da ostanu"...Ronaldu mu odgovara: "U pravu je, ne treba plakat".

    Nedostaje im Roki opasno...a tek neće znat što ih je snašlo kad ih "šilo" Marselo napušti.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  25. #350
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Marselo: Ne zanimaju me nikakve ponude. Na svijetu ne postoji postoji veći Madridista od mene.

    https://as.com/futbol/2018/10/24/cha...40_416085.html

    laciale na aparatima.

Page 14 of 55 FirstFirst ... 410111213141516171824 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  2. La Liga/ Primera División/ Liga Espanola 2014/2015
    By desert de Lleó in forum Fudbal
    Replies: 3303
    Last Post: 05-06-15, 17:48
  3. Replies: 4333
    Last Post: 19-05-14, 15:03
  4. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50
  5. Replies: 5052
    Last Post: 26-05-12, 14:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •