Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 51 to 55 of 55

Thread: Moraju li đeca svuđe sa vama?

  1. #51
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Neću da govorim iz ugla roditelja već iz ugla nevoljnog učesnika

    Ako pravim nešto, pravim ZA ODRASLE. U mojoj kući osim što se pušta glasna muzika gost može da pije, da puši i da smota džoint ako će. Jednostavno djeci nema mjesta tamo gdje se odrasli okupljaju
    prije neki dan u supermarketu mi se neko dijete zakačilo za korpu i šta ja treba da radim ? po novome ne smiješ ni da ga pogledaš poprijeko tako da sam mladome tatici samo mogao da poručim
    "smiri ga" na šta sam dobio odgovor
    "pa to je dete"
    "ako ne možeš da ga smiriš imaš napolje mjesto za vezivanje"
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  2. #52
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Meni je vala nenormalno ako me drugarica zovne uveče na proslavu rođendana, đe se zna da se samo društvo okuplja, da iko dovede dijete! Ako ne možeš da dođeš, sjedi doma...druga je situacija ako ideš kod svojih prijatelja popodne na rodjendan, i oni imaju dijete i djeca vam se druže i to je slavlje više kao eto imamo povod za druženje nego radi rodjendana...ali te varijante noćne prosto isključuju djecu---takođe ako imaš recimo neku čestitiku kolegi sa posla đe se okupe kolege i odu ili izađu zajedno, đeca su zbilja višak...mi smo nekako uvijek porodično sa prijateljiam išli na roštiljanja i rođendane, tako da je tu bilo grdilo đece i lijepo su se družila i danas su dobri drugari...porodično na putovanja i na svadbe porodične, a na ostale sami mada rekoh vama mladim roditeljima, brzo će vi đeca porast, okrenut se nećete, pa nećete imati problema oko ostavljanja
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  3. #53
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  4. #54
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    4 djece imam, vrlo vaspitani, znaju sva pravila ponasanja ali me sramota da ih povedem, tako da SKORO uvjek idemo bez njih kad imam obavezu da idem nedje. Pogotov u stan kod nekoga.
    Ne mogu nesto da se pojavim na vrata nekom u goste sa vojskom iza sebe sile nema. Uvjek imam taj osjecaj da je to nepristojno.
    Treba nas docekat kukala ti majka, tesko je vrijeme, 6 sokova, 6 kolaca, 6 tanjira....Mislim stvarno nema smisla...iskreno!
    A kod mene dolaze svi iz reda do 4tog koljena!
    Nije mi zao daleko bilo, Bogu fala kad imaju ljudi familije, ne pravim sad nesto ni precesto nekakva tolika okupljanja, ali brate mili tezi su mi oni koji ono jedno jedino dijete neumiju sjes, no prekrste noge dok im mali operiše kroz cijelu kucu,
    svaku sobu obavezno mali demon obidje, prospe 5-6 sokova, ostaloj djeci i gostima zagorcavaju zivote, svaki mi ormar otvore da sve prešišnjaju, sve ispreturaju i obavezno gadju kroz kucu raznim grickalicama
    a da im roditelji ne umiju po jednu uz uši zalijepit, da im objasne da su u goste, da se ponasaju normalno i ne prave prvo debile od svojih roditelja pa onda od samih sebe, to mi nikad u glavu nece uc.

    Sto se rodjendana tice Boze sveti koliko sam rodjendana slavio, to je postalo toliko odvratno da sam svake nedjelje ima obavezno makar po dva rodjendana obavezu da podjem...i sve tako do 10te godine.
    Samo sam ti jedne godine obisa sve i reka im, da ve zamolim od ove godine ne slavim sem najuze, nemojte mi se ljutit jer to znaci da ni ja zaista niti snage imam niti vremena niti para da ve sve obilazim dva puta nedjeljno cijele godine,
    od ove godine zavrsavam, nemojte me zvat jer cu se neprijatno osjecat kad me zovnete, samo me pustite da pocinem...
    Mislim...ljudi moji zamislite koja je to obaveza da mene na 4 rodjendana ljudi imaju obavezu da dolaze, samo meni, a dje su im ostali prijateljim drugovi, kumovi, rodbina. Stvarno vise smisla nema.
    PREPORODIO SAM SE!
    Reka sam im punoljetstvo cemo im proslavit, tad se vidimo i sto se mene tice nikad vise.
    Last edited by N-I-K-O; 30-07-18 at 13:32.

  5. #55
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Ja sam slavio prvi i drugi i vise nemam namjeru, samo babe i djedovi i najblizi i dovidjenja

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 135
    Last Post: 29-09-17, 00:53
  2. Fakulteti u Crnoj Gori moraju da se mjenjaju
    By igy in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 149
    Last Post: 03-12-07, 11:06
  3. Nezaposlene moraju raditi kao prostitutke
    By Sick-Boy in forum Sex i erotika
    Replies: 9
    Last Post: 16-02-05, 03:03
  4. Pravila koja se moraju poshtovati...
    By Igi in forum Game Server CG
    Replies: 19
    Last Post: 02-11-04, 17:24
  5. Evo zasto se Karadzic i Mladic moraju uhapsiti.
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 53
    Last Post: 11-05-04, 22:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •