Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 74

Thread: Analogna fotografija

  1. #26
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Evo posto ima zainteresovanih dje kupujem filmove da prekopiram oglas, sa brojevima ... U pitanju su Marijana i Balsa, pa eto ako koga zanima tu su brojevi pa neka se cuje sa njima...

    Usluge razvijanja i skeniranja crno bijelih filmova i filmova u boji 35mm, 120mm i 4x5 inča.
    Cijena zavisi od veličine filma, željenog formata i rezolucije.
    Za sve dodatne informacije obratite se putem mejla ili broja telefona.

    Kontakt telefoni:
    067496041
    067062562

    budim se ujutro, a ono pet popodne

  2. #27
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Rodion Romanovich
    vidim da se model ET, dosta mijenjao tokom godina, tvoj model su oznacili kao Zenit ET type5b, vidim da taj `lajtmetar` moze da se podesava na taj mali saraf desno... Izgleda da on nije na baterije.. Pa normalno da si pravio dobre fotke, ovo je dobar objektiv, nije bas `raga obicna`, tad su ih stvarno proizvodili masu i dosta ljudi ih ima, ali to i ne znaci da su losi, sad ne zovu ih bez razloga `tenkovi, jesu malo tezi, robusniji, moze da se desi ako se ne pazi da razbucaju film ali sve u svemu su dobri, mada isto bi mi mozda bilo draze da su nam `ocevi, djedovi` ko li, skrenuli malo i put Japana
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  3. #28
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Evo prodje i 4 dana, a iz FotoFle$a ne zovu, sto mi veli drug, mozda nemaju na racun Moram poc danas il u ponedeljak da vidim sto je.... Vidim ja da cu ako ostanem u ovome, vremenom uzet pa sam razvijat filmove... Koliko iscitah o tome, vidim da konkretno samo razvijanje nije bas komplikovano... A isto tako i to malo opreme sto treba ( kanister i tecnost ) nije bas skupa, plus sad ima veliki izbor od razlicitih proizvodjaca...

    Pretrazujuci po netu i citajuci svasta, naleceh na pricu o kucnom labu za razvijanje, bez ikakve mracne komore i nevjerovatno koliko djeluje jednostavno, ali problem je sto je valjda `prototip` predstavljen prosle godine (2017) i krenulo se u skupljanje para/sredstava za proizvodnju istog, e sad dokle su stigli ne znam, ne mogu da nadjem da ga neko konkretno vec ima kuci, vidim da dosta ljudi prica o tome, da ga cekaju... Naleceh na sajt, na koji `uz cijenu` pise i da ce poceti sa slanjem `septembra 2018 godine` ... Koliko vidim, cijena za najednostavniju varijantu, ili ti za samo jedan film, ne vise odjednom, ce da kosta oko 90 dolara, sto u sustini i nije puno, za nekog ko planira redovno da fotka na film, a i samim tim si se rijesio ostavljanja filma u radnju, pa cekas 3, 4, 5 dana da te zovnu, ovako sam, u sred dana, izvadis film iz aparata, ubacis ga, namotas, sipas tecnosti i gotovo makar procitah da je tako jednostavno ...Evo ako koga zanima ispod klip o tom `novom projektu` ili ti labu za razvijanje filma bilo kad bilo dje ...



    A evo i sajta dje sam nasao da se prodaju ili dje ce se prodavat, od septembra valjda....

    http://www.ars-imago.com/lab-box/shop/

    ...djeluje itekako interesantno....
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  4. #29
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Naleceh na veoma slicnu stvarcicu za razvijanje bez mracne sobe, Rondinax, koji su proizvodili pedesetih/sezdesetih godina O_o .... Al koliko vidim funkcionise sasvim normalno, a mogu se naci za 10, 15eura...

    budim se ujutro, a ono pet popodne

  5. #30
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Ocu, upravo sam iz FotoFle$a, bice za par dana gotovo pa javljam kako rade....
    Sto se tice `FotoFle$a` slobodno ih zaobidjite... Kad smo ostavili filmove receno je par dana, sto je ajde ok, rekli su zvace kad bude gotovo.... Juce, subota, proslo pet dana od kad su ostavljeni filmovi oni kazu da nisu jos gotovi, da ih jos nije zvao `covjek kod kojeg su ih ostavili` ( !?!?!?!?!?!? ) covjek kod kojih su ih ostavili ? I kao bice za 7, 8 dana ... E zamislite taj bezobrazluk, oni ladno ne razvijaju filmove i nisu sposobni to da kazu musteriji, nego ih `daju nekom covjeku`, oni kazu bice za par dana, a onda odjednom 15 dana ( za senegal da sam ih poslao prije bi stigli ) znaci ozbiljnost na `nivou`... Receno im je da filmove stvore u ponedelja/utorak, razvijene, nerazvijene nije bitno....

    Nevjerovatno koliko zaostajemo u svemu... Isto kao kad sam posao u Foto Dejo, coek radi 300 godina sa fotografijom, vjerovatno jedna od najstarih radnji u PG, odem tamo i pitam za filmove, gleda me ka nenormalnog, kakvi veli filmovi, to ne postoji vec godinama i ako uspijes nac neki to je prosao rok odavno, neces nac film u roku, nema toga vise, to niko vise ne radi .... !?!??! Razumijem da neces da se bakces sa tim, svako ima pravo da nesto radi, nesto ne radi, ali ako si vec u tom poslu, bavis se sa tim, makar bi trebao bit upucen majku mu, pogotovo sad kad su informacije dostupne za par sekundi u vezi bilo cega, no ajde....

    Eto, oduzih ga, uglavnom koga zanima u FotoFle$ nema sto nosit filmove, kao sto pomenuh gore u Foto Boni isto to rade, isto kazu za par dana, ali za razliku od ovih i bude za par dana i to je to ... I naravno kao sto pomenuh isto to rade i Marijana i Balsa, razvijanje je ista cijena kao i kod ostalih, film u boji 3.5, crno bijeli 2.5, e samo sto je skeniranje skuplje, jer skeniraju jednu po jednu sliku, rade to detaljnije, skeniranje je oko 10, 12, 14 eura, valjda zavisno kojeg formata zelite itd... Eto toliko, pozdrav...
    Last edited by Tri_Srca; 08-07-18 at 10:33.
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  6. #31
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Ovo postaje komicno ... ovako dvije nedelje posle ostavljanja filmova (u petak) zovem, javlja se izgleda vlasnik jer FotoFle$ ne radi, kazem mu sto je i kako, on se cudi i veli nemoguce da se filmovi razviju za tri dana, mi to saljemo za Niksic kod nekog coeka, pa kad mu se nakupi bude to za 15 dana O_o .. ja reko sve je to super, ali prvo sam pitao na vajber vase radnike, a onda i u radnju kad sam bio koliko treba receno je par dana, i prema tome ja sam odlucio da ih ostavim, da mi je receno pod jedan da vi to ne radite nego neko deseti u drugi grad odnio bi ih u drugu radnju i ostavio i bilo bi gotovo za nekoliko dana i onda krece standardna nasa prica `nova radnica` ne zna, nije upucena, ono ka da je to moj problem, al izgleda u ovu drzavu jes, i dobro kazem i njemu da je trud ulozen u te filmove (ne racunajuci na moj, vec na drugove koji je stvarno ulozio truda u to) i da ih donesu, stvore, nacrtaju kad otvore radnju ove nedelje u ponedeljak/utorak.... pfff... Jutros zove radnica iz FotoFle$a da kaze hahah ovaaj da ce filmovi biti sjutra u radnju, da se ona izvinjava ali da `masina nesto nije u redu` pa ne mogu da ih razviju, da se izvinjava sto nije javila ranije itd itd itd itd.... Sta vise reci na tako nesto uopste ? Stvarno kako reagovat vise ? Tako da eto, ako nista drugo oko ovog mog `prvog filma` makar imam citavu pricu, komplikacije i cuda haaah ... genijalno ... Eto tako, sjutra ce filmovi biti ostavljeni u Foto Boni..... nemam sto vise komentarisat, zaistO
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  7. #32
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Evo su javili Marijana i Balsa da su im juce stigli novi filmovi, pa ako koga zanima evo fotki sta ima trenutno





    budim se ujutro, a ono pet popodne

  8. #33
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Drug Tito View Post
    Od Ilfordovih mi je jedino FP4 Plus 125 dobar. T-Max je po meni najbolji izbor.
    Reci mi jesu li to ovi T-Max filmovi i koji bi mi preporucio da uzmem od ovih gore sa fotke ? Ovaj 400 ili 100 ? Hvala
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  9. #34
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Pretpostavljam da ces da fotkas po danu = ljeto = 100
    \\
    OFL•GIC

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Ovo postaje komicno ... ovako dvije nedelje posle ostavljanja filmova (u petak) zovem, javlja se izgleda vlasnik jer FotoFle$ ne radi, kazem mu sto je i kako, on se cudi i veli nemoguce da se filmovi razviju za tri dana, mi to saljemo za Niksic kod nekog coeka, pa kad mu se nakupi bude to za 15 dana O_o .. ja reko sve je to super, ali prvo sam pitao na vajber vase radnike, a onda i u radnju kad sam bio koliko treba receno je par dana, i prema tome ja sam odlucio da ih ostavim, da mi je receno pod jedan da vi to ne radite nego neko deseti u drugi grad odnio bi ih u drugu radnju i ostavio i bilo bi gotovo za nekoliko dana i onda krece standardna nasa prica `nova radnica` ne zna, nije upucena, ono ka da je to moj problem, al izgleda u ovu drzavu jes, i dobro kazem i njemu da je trud ulozen u te filmove (ne racunajuci na moj, vec na drugove koji je stvarno ulozio truda u to) i da ih donesu, stvore, nacrtaju kad otvore radnju ove nedelje u ponedeljak/utorak.... pfff... Jutros zove radnica iz FotoFle$a da kaze hahah ovaaj da ce filmovi biti sjutra u radnju, da se ona izvinjava ali da `masina nesto nije u redu` pa ne mogu da ih razviju, da se izvinjava sto nije javila ranije itd itd itd itd.... Sta vise reci na tako nesto uopste ? Stvarno kako reagovat vise ? Tako da eto, ako nista drugo oko ovog mog `prvog filma` makar imam citavu pricu, komplikacije i cuda haaah ... genijalno ... Eto tako, sjutra ce filmovi biti ostavljeni u Foto Boni..... nemam sto vise komentarisat, zaistO
    Ne isplati se da masina razvija samo jedan film, zato vjerovatno i cekaju da se naklupi barem 10 filmova (ako je to ikako vise i moguce kod nas). Licno horderujem 10-15 filmova, odnesem u neku radnju i kazem im da nije hitno, neka se jos nakupi filmova od drugih ljudi. Masine/hemija najoptimalnije rade nakon 5-6 razvijenih filmova. E sad koliko je stara hemija po ovim lokalnim radnjama to se moze samo nagadjati.
    \\
    OFL•GIC

  11. #36
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Jeste, hvala puno ! .. Uzecu stotku...

    Sto se tice filmova ostavili smo 4 i naravno da su odma rekli ceka se da se nakupi, ne radimo mi vec drugi covjek itd i onda odlucis odgovara li ti ili ne, to je naravno ok, ali rekli su par dana, a onda je ispalo sta je ispalo, potpuno deseta prica ... No nebitno sad, bilo pa proslo, kod njih tesko da cu obrcat vise....
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  12. #37
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Stigle, tj ne stigle nego stiglo, stiglo juce nesto, upakovano fino u jedan cd, a to bi trebale da budu fotke, koje su razvijene i SKENIRANE u meni dragi FotoFle$ koji sa razlogom hvalim danima... Moj film, prvi film koji je obisao pola Crne Gore da bude razvijen je napokon stigao, nakon 18 dana... E sad prije nego postavim slike, kao sto sam gore pominjao, ovo je meni prvi film, lupao sam kroz grad, slikao moje kuci, jednostavno sam `isprobavao aparat`, a i provjeravao da li uopste radi jelte Tako da nije puno truda ulozeno u to, ali prijatelj kojeg sam nagovorio da ostavimo tamo filmove, da ne moze to valjda bit tolika razlika, on fotka samo na filmove, obicno je to i van CG, ono da ne duzim, fotke koje bas ne mozes otic i `ponovit` jutros, ka sto npr ja sad mogu poc u dnevnu do majke i sestre i rec im, ako mozete samo sekund da vas fotnem... Evo par fotki, da sad ne kacim citavu familiju i drustvo odje da vidite kako radi FotoFles, ovo naravno nema veze sa aparatom, drug fotka sa Nikona, dobio je isto ovakve, sto god ovo bilo ....







    ... Ovo je bio blag izbor, jer ima fotki koje su, ne znam kako da to opisem, kao da su skenirane u trafostanicu, ali na njih je i bebac, tako da ne bi bas to izbacao na net.... Druga stvar, mada je to meni bila odma prva kad sam otvorio cd sa slikama, folder sa ovih 26 skeniranih slika je 8 megabajti velicine, jedna fotka ima nekih 150kb do 200.... Rezolucija NULA .... Ono bez obzira sto je ovaj Zenit rasprostranjen, ima sasvim solidan objektiv i pravi itekako kvalitetne fotke, a da ne pominjem ovaj drugov Nikon ..... Zaboravih od svega ovoga i da pomenem da je par slika okinuto/skraceno, uglavnom, sve se jasno vidi na tu prvu, ta fleka koja krece pri dnu, pa gore desno, pa te bijele linije, kojih je cak na ovim fotkama malo, kako je na ostalim.... Ono ........... E sad, pretpostavljam da je ovo sve do skeniranja, makar se nadam da filmove nije nagrdio takodje, fotke na film djeluju ok, ali provjerice se vec to na drugi skener, pa cemo vidjet ... Eto toliko .... Opet ja oduzih, ali ne znam ni sam kako da skratim ovo ?

    Edit: Ko bude gledao fotke, koga zanima uopste, neka ih otvori, da ih uzumira, jer ovako se ne vide svi umjetnicki radovi po slici, koje je napravio skener iz Niksica....
    Last edited by Tri_Srca; 19-07-18 at 09:59.
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  13. #38
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    13,050
    Thanks Thanks Given 
    99
    Thanks Thanks Received 
    417
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Postavi par fotkli sa "flekom". Moguce je da aparat pusta svjetlost ili je zavjesica otisla. Sto se tice rezolucije, koliko para toliko muzike. HD (3650x5444) skeniranje u Beogradu je 4e. 4k u Njemackoj naplacuju 12 eura. Standardna rezolucija je po meni sasvim dovoljna za amaterske potrebe.
    \\
    OFL•GIC

  14. #39
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Mislim na ove `fleke` sa prve slike npr gore desno i dolje (vjerovatno se pogresno izrazavam, tako da prastaj ). Do aparata nije jer kao sto rekoh drug koji koristi Nikona, redovno izradjuje filmove je dobio isto ovakve fotke, unakazene Mada za ovaj Zenit mi kazu da ne vjeruju koliko je unutra ocuvan, cist, u savrsenom stanju, sto jes jes, stojao je u njegovu futrolu godinama... Rezolucija bi bila ok da ovo nije uradjeno sa fotkama, a ovako .... od nula do 10, ovo je skenirano za -5 ... Kazem ove fotke gore su sto je najgore cak ok, kakve su druge....Sramota je ovo nekom dat uopste, prodat, pa i da je besplatno, makar ja tako mislim Reci mi dje ti nosis svoje filmove u boji, a dje crno bijele ? Redovno otvaram tvoj blog da vidim nove fotke, a i opet da prelistam stare i djeluje da su bas dobro skenirane...
    Last edited by Tri_Srca; 19-07-18 at 20:10.
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  15. #40
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    evo jos jedna, blago pregazena

    budim se ujutro, a ono pet popodne

  16. #41
    Join Date
    Feb 2017
    Posts
    19
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Odlicna tema. Bas mnogo korisnih informacija. Upravo sam narucio Minoltu X570 sa 50mm 1.7 prime-om. Kada stigne, javljam prve utiske ovdje. Imam osjecaj da cu brzo nauciti da iako prvobitno ulaganje nije toliko veliko, troskovi tokom upotrebe nisu mali.

    Tri_Srca:

    Znas li kakve su otprilike cijene kod Marijane i Balse za recimo Ektar 100 ili vista filmove? Kakve su cijene skeniranja i razvijanja 35mm color filma? Reko' da pitam ovdje, da ih ne zipam bezveze, barem dok ne stigne oprema.

    Edit: Cijene su vrlo povoljne i na nekom globalnom standardu. Ovo dvoje su ocigledno vrlo strastveni o svemu ovome i bas se radujem daljoj interakciji sa njima.
    Last edited by Owsen; 30-08-18 at 23:31.

  17. #42
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Pa ljudi da se ukljucim i ja malo u temu. Imam praktiku plc3 sa carl zeiss 50mm 1.8 objektivom. Naravno, ne znam jesam li za zivota uzeo analogni u ruke. Tako da samim tim pojma nemam. Ali sam bio u posjetu kod Deja Kalezica danas, covjek je bas korektan, objasnio mi osnove, uzet je film, montiran. E sledece sto je, jeste to da se skljocka ��
    Ako vas ima zainteresovanih da se nadjemo jedan dan, pa zajedno da probamo, jer kako rekoh, nemam nekog iskustva sto i kako. Ali sam za druzenje uvijek ��

  18. #43
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Owsen View Post
    Odlicna tema. Bas mnogo korisnih informacija. Upravo sam narucio Minoltu X570 sa 50mm 1.7 prime-om. Kada stigne, javljam prve utiske ovdje. Imam osjecaj da cu brzo nauciti da iako prvobitno ulaganje nije toliko veliko, troskovi tokom upotrebe nisu mali.

    Tri_Srca:

    Znas li kakve su otprilike cijene kod Marijane i Balse za recimo Ektar 100 ili vista filmove? Kakve su cijene skeniranja i razvijanja 35mm color filma? Reko' da pitam ovdje, da ih ne zipam bezveze, barem dok ne stigne oprema.

    Edit: Cijene su vrlo povoljne i na nekom globalnom standardu. Ovo dvoje su ocigledno vrlo strastveni o svemu ovome i bas se radujem daljoj interakciji sa njima.
    Nisam ni vidio post do sad O_o ... Izvini .... Jeste, cijene su im odlicne i bas su predani sto se kaze analognom fotkanju i svemu sto je vezano za to ...

    Ja sam `nazalost` preko zime zaLadio dobro sa analogcem, isto trebaju velika ulaganja, a kod nas to ide sve sporo, nema radnje da odneses film i da sjutra/preksjutra imas slike, a plus samo jedan, eventualno dva slobodna dana nedeljno od posla i onda treba to sve uklopit, tako da sam se vise koncetrisao na dslr i ucenje osnova i trazenja sta najvise zelim da radim....

    nervo koji ti je film ubacio ? Bavi li se on razvijanjem/skeniranjem/izradom fotki ?
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  19. #44
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    On je u fotografiji unazad 20tak godina,naravno, radi bas sve to �� i bolji je u razvijanju od marijane i ostalih..bar tako kazu..ne znam..takodje i drzi kurseve raznorazne na tu temu..itd �� uu color neki je ubacen, vjerujes li da ne znam koji ��

  20. #45
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nervo View Post
    On je u fotografiji unazad 20tak godina,naravno, radi bas sve to �� i bolji je u razvijanju od marijane i ostalih..bar tako kazu..ne znam..takodje i drzi kurseve raznorazne na tu temu..itd �� uu color neki je ubacen, vjerujes li da ne znam koji ��
    Znam, znam sto se tice kurseva i fotke, nisam znao da razvija/skenira itd... Kad se nedje opet cujes sa njim pitaj ga za cijene razvijanja/skeniranja filma u boji 36 fotki, a isto tako radi li i ako radi cijenu za crno bijele filmove pa postavi ovdje, cisto koga bude zanimalo da ima vise opcija/preporuka .....

    Tebi srecno sa prvim filmom... On ti je vjerovatno podesio ISO prema filmu i to se koliko ja shvatih ne dira, vec ostale dvije stavke... Ne znam jel ti provjerio imas li `lajtmetar` na aparat cisto da vidis da li si na dobrom podesavanju sto se tice svjetla....
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  21. #46
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    9
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Naravno, javljam sve prvom prilikom.

    Hvala, ne bih znao sto je tacno podeseno i je li��

  22. #47
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nervo View Post
    Naravno, javljam sve prvom prilikom.

    Hvala, ne bih znao sto je tacno podeseno i je li��
    Znao bi, naravno, nego cisto da vidis da li ti je fotka `preosvijetljena` ili je kontra slusaj, premracna, pa zbog toga...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  23. #48
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Crneš Gores
    Posts
    8,600
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Što napravi čovjek, svaka čast za trud
    If you turn a man into a fish, you will catch him for a day

  24. #49
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Ima li ovo neku vrijednost ?














  25. #50
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    5,231
    Thanks Thanks Given 
    379
    Thanks Thanks Received 
    1,587
    Thanked in
    626 Posts

    Default








Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. CdM Fotografija Godine
    By Drug Tito in forum Vizuelne umjetnosti
    Replies: 3
    Last Post: 29-12-13, 22:27
  2. Info I: Izdrada fotografija - PG
    By mićko in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 05-10-12, 23:47
  3. I: Izrada fotografija
    By sharpy in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 24-01-10, 18:22
  4. Fotografija i visina
    By cpu in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 17-09-08, 11:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •