View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 93 of 149 FirstFirst ... 4383899091929394959697103143 ... LastLast
Results 2,301 to 2,325 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2301
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Nije jos nista sigurno za Pepa, al nisu blistave prognoze. Steta, razvaljivao ih je ove 2.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #2302
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nema veze sto ne igra Perper za zvezdu, nije faktor on kolko domaci igraci
    Ja sam i rekao kao i prosle godine sto su domaci igraci presudili tako ce i ove. Buducnost nema domaceg igraca igra vise lise gordica i evo barovic sto zakuci pored miskove mazge i to je to.
    Tomic kolko god osporavan cijele godine bio i antipatican, je spremio na svakom polju ovu ekipo do tancina najmanjih, a najvise na psiholoskom nivou, zbog toga i oni procenti ova dva dana.
    Isto sto je i dzikic uradio prosle godine, tiho i necujno odradio svako gostovanje u bg-u i top prosao. Jer je ekipu spremio do najmanjih detalja i psihicki

    Vidjecemo oce li zvezda da mijenja dosta igrace iz ovog tima, perperu je masu godina da igra sledece sezone ritam EL koji ce jos biti ubitacniji nego ove godine.
    Ako zvezda udje u da mijenja 3-4 igraca imace problema sigurno kao buducnost jer ce faliti treninga znacajno, jer se jos EL siri. Masu znace ovi treninzi citave nedelje pogotovo u zadnjih 2 mjeseca, siguran sam.
    Bice tesko sad svakom da odbrani ABA ligu, ako se nesto ne uradi po pitanju rasporeda na relaciji ULEB-FIBA i ABA liga. Ako ostane ovako moguce je da ce zvezda sledece sezone i finale docekati igrajuci EL.
    Partizan ce se znacajno pojacati sledece godine, uplivace tu jos koji milion vise no ove sezone siguran sam. I mislim da ce se BG boriti za titulu sledece sezone
    Podgorica Podgoricanima!

  3. #2303
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Kosa...pesa-laze.html

    Cisto da se prisjete oni koji ne znaju ko je Repesa.
    To je vjerovatno ona stara crnogorska ***** ti oca u vr guzice :fat:

  4. #2304
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,710
    Thanks Thanks Given 
    335
    Thanks Thanks Received 
    919
    Thanked in
    468 Posts

    Default

    Mislim da igramo još 20 utakmica protiv Zvijezde, ne bi mogli spuštit na ispod -10 razlike, a kamoli doći u situaciju da pobijedimo.
    U pravu je Repeša ono je za kolektivnu dijagnozu, ali ne Pionira, Bg, već našeg tima. Ako nije bilo uslova za igru-lijepo povuci tim i ne igraj. Izgubi dvije službenim i na minus si 20. Ovako na minus 60.
    Nesojski je ne pružit ruku onome koji je ponajmanje kriv za dešavanja od sinoć i sve prevalit na teren politike radi spašavanja sopstvene guzice.

  5. #2305
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nikola Ivanović najpametniji momak u PG. Nakon povrede i kad je mogao da se vrati vjerovatno mu se nije ni vraćalo kad je vidio koja je ura. Što će mu u životu ova sramota.

    Erl Klark i Edvin Džekson su dva najgora čovjeka što sam u životu vidio. Dvije budaletine kakve se rijetko rađaju. Prvi misli da je neki ghetto boss, a drugi se po cijeli dan snima u auto kako pjeva i bleji nešto. Jedva čekam da se završi ova sezona samo da se njih dvojica poćeraju jer mi ozbiljno utiču na nervni sistem. Smradovi odvratni.

    Što se tiče ove serije, KKCZV potpuno zasluženo melje ove naše škartove i dabogda ih i u Podgorici napucali 30 razlike pa da konačno dobiju od publike ono što su i zaslužili. Što im se više podrške davalo cijele godine to je njih više bolio ku*ac. Kraj farse više.

  6. #2306
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Mene ne cudi nista ovaj rezultat, kada imas igrace koje jednostavno nije briga za rezultat vec za pare, naravno pricam o "pojacanjima". Dzaba pare ako ne znas pametno da ih potrosis (Bokan and Company).

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  7. #2307
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,830
    Thanks Thanks Given 
    4,706
    Thanks Thanks Received 
    9,698
    Thanked in
    3,670 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Nikola Ivanović najpametniji momak u PG. Nakon povrede i kad je mogao da se vrati vjerovatno mu se nije ni vraćalo kad je vidio koja je ura. Što će mu u životu ova sramota.
    Nikola se vratio jednu utakmicu na kraju polu-sezone, ne mogu se sjetiti protiv koga, ali je na zagrijavanju osjetio ponovo bol i ustanovilo se da je obnovio povredu, tj. da je povreda dosta teža nego što se mislilo.
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  8. #2308
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,116
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BiTrAtE View Post
    Nikola se vratio jednu utakmicu na kraju polu-sezone, ne mogu se sjetiti protiv koga, ali je na zagrijavanju osjetio ponovo bol i ustanovilo se da je obnovio povredu, tj. da je povreda dosta teža nego što se mislilo.
    Nije tako, nego je otisao da trazi drugo misljenje i vidjeno je da je medicinski tim goli ***** jer je promasio dijagnozu

  9. #2309
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    hoce li mi neko pojasniti kako su igrali 5 utakmica u ovoj sezoni CZ i Buducnost ? zar se u regularnom dijelu ne igra 1 kao gost i 1 kao domacin ? nije ovo gotovo, ne vjerujem da zvezda bez Peperoglua moze dobiti ijednu..mada ko zna..u BG u 1. se nije pokazao pa su nas odvalili. Svakako nek bude ok na terenu, a na tribinama je tesko to iskontrolisati

  10. #2310
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Računaju i onu prvu u superkupu aba lige, u septembru..

  11. #2311
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rajkoonil View Post
    hoce li mi neko pojasniti kako su igrali 5 utakmica u ovoj sezoni CZ i Buducnost ? zar se u regularnom dijelu ne igra 1 kao gost i 1 kao domacin ? nije ovo gotovo, ne vjerujem da zvezda bez Peperoglua moze dobiti ijednu..mada ko zna..u BG u 1. se nije pokazao pa su nas odvalili. Svakako nek bude ok na terenu, a na tribinama je tesko to iskontrolisati
    Prije pocetka ABA lige igra se superkup, u finale su igrali zvezda-buduscnost, u ligu su odigrali 2 i sad 2

    Poslato sa ALE-L21 uz pomoć Tapatoka

  12. #2312
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Sad tek vidim Bitanze sta je napravio na kraju. Kakav pavijan. Na neku mladost da mu se to stavi. Ali opet neoprostivo ponasanje.

  13. #2313
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Izbacise kvote za trecu utakmicu:


    Buducnost - Zvezda

    2.05 - 1.65

    Tastin stan stavljam na 1!

  14. #2314
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    eh, a cime leba ti potkrepljujes optimizan ?? bude manje izvjestan rezultat ocekivano, ali dobija CZ mislim sigurno i ovo

  15. #2315
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Malo dramosera Repesa, nije im se desilo nista strasno. To da li su ga popljuvali ne verujem jer je prolazio kroz spalir policije koji u tom trenutku podignu stitove, ali moguce da je neko uspeo da dobaci.
    2-3 puta je bilo "sisaj Repesa" i to je sve od skandiranja.
    Video sam da je uletelo i 2 upaljaca ispred njihove klube koji nisu nikoga pogodili. Jedan je Gaso zavrljacio ka zapisnickom stolu a drugi je Barovic sutnuo na drugi kraj terena kad je dobio iskljucujucu.

    Atmosfera jeste bila neprijateljska ali vise okrenuta ka sudijama nego ka Buducnosti jer su se ljudi plasili da ce nam se ponoviti kradja.

    Prosle sezone Zvezda nija bila borbena i nije imala podrsku publike pa je Buducnost iskoristila mlaku podrsku da napravi brejk u Bg.

  16. #2316
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    U prvoj utakmici u Moraci vece su sanse domace ekipe.
    Kao i u Pioniru tako ce i i Moraci da vilene navijaci i da daju krila domacoj ekipi, samo je pitanje kako ce se ponasati igraci Zvezde i koliko ce sve to na njih uticati.
    P.S. Rekoh u nekom ranijem upisu da ce decibeli imati svoj ucinak i imali su.

    Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

  17. #2317
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Forever young, i want to be forever young

  18. #2318
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo da se ne svadjamo vise

    Super-agent zna nešto što drugi ne znaju: ABA dobija još jedno mjesto u Evroligi?
    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...sto-u-evroligi

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  19. #2319
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kaze Duda kod Edina i Koleta da je i Oly htio Kola..ali nisu mogli da se takmice sa Podgoricanima Dje ga ne uzese..

    Sto se tice tog dodatnog mjesta.. Ako se dodjeljuje volio bih da ga dobije drugi finalista. Nikako Partizan koji je vec aplicirao, kako neki kazu. I ako ce taj Partizan iduce sezone imati najskuplju ekipu u ABA.

  20. #2320
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    I ako ce taj Partizan iduce sezone imati najskuplju ekipu u ABA.
    O tome sam pisao, doduse na drugom forumu. Mi se zamlacujemo i svadjamo kao da ne postoji sjutra, dok oni polako dizu ljestivicu po ljestivicu i ako to na papir izgleda lose. Konsolidovali su se finansijski, Trinkijeri iduce sezone ima odrijesene ruke i ja mislim da su iduce godine sa sansama za titulu bar 15-20 % ispred ostalih.



    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  21. #2321
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Evo da se ne svadjamo vise

    Super-agent zna nešto što drugi ne znaju: ABA dobija još jedno mjesto u Evroligi?
    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...sto-u-evroligi

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Pisao sam o tome. Šanse postoje i to prilične.

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Nikako Partizan koji je vec aplicirao, kako neki kazu. I ako ce taj Partizan iduce sezone imati najskuplju ekipu u ABA.
    Ni jedne sezone tokom učešća u ABA ligi Partizan nije imao najskuplji roster , pa neće imati ni sljedeće. Plafon plafona drugi , a najvjerovatnije treći najskuplji roster.

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Konsolidovali su se finansijski Trinkijeri iduce sezone ima odrijesene ruke i ja mislim da su iduce godine sa sansama za titulu bar 15-20 % ispred ostalih.
    Nije sigurno da će Trinkijeri biti sljedeći sezone na klupi Partizana.
    Last edited by Isak; 16-04-19 at 01:42.

  22. #2322
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Trinkijeri ima ugovor 3sezone. I iduce sezone ce biti tu.
    U Partizan je usao SNS. Za sledecu sezonu je najavljena ozbiljna ekipa i velika ulaganja. Takav je dogovor i sa Trinkijerijem.
    Generalni plan te strukture koja je u Partizanu je preuzimanje FKa.
    Eto bicemo zivi, zdravi svi..dace Bog, pa cemo diskutovati. Ne traze oni EL da bi je igrali Pejdz i Si.

    Ja samo ne bih volio da zbog njih izvisi finalista ABA. Jer oba ova kluba vise zasluzuju tu EL od njih.

  23. #2323
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Niko nije rekao da nema para i da neće pucati visoko.
    Kažem da neće biti najskuplji.
    U vezi Trinkijerija , ne bih se začudio da zapali u slučaju dobre EL ponude , ili ako mu ne ispune zamišljeno.

  24. #2324
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,722
    Thanks Thanks Given 
    2,090
    Thanks Thanks Received 
    4,631
    Thanked in
    2,474 Posts

    Default

    Jesu li ovo poceli sa saopstenjima sa obije strane, jesu? Blago, blago, zabrinuo sam im se za zdravlje. Gorda je ispao bas mangup, nije uopste pominjao atmosferu ni neki kvazi-linc, prica momak o igri i samo to ga zanima.
    Ovo mjesto za EL, ako ko vala zasluzuje to je ABA, nikako direktno partizanu, to bi bio samar drugim timovima, ja bih to podjelio na prvoplasiranog u ligaski dio sezone i osvajaca, a ako to bude isti tim, drugo mjesto dati porazenom u finalu. Dako i Misko muljator to potpomogne, imace i on jos vise interesa od toga.
    Forever young, i want to be forever young

  25. #2325
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ako bi se desilo neko cudo i Buducnost uzela titulu..onda sigurno Partizan ne bi bio ispred Zvezde. Ali ako se ne desi cudo i Zvezda zavrsi ovo.. Onda se ne bih iznenadio da Buducnost izvisi.

    Trinkijeri ne moze da ide nidje. Tu je dje je, dok ga placaju. Pritom covjek je napravio svoj plan. Sad ce moci da dovede i ono sto mu pase. nece morati da trpi Gagica, Jankovica i ostale.. Nego ce moci da to fino rastjera.

Page 93 of 149 FirstFirst ... 4383899091929394959697103143 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 11:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 14:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 13:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 19:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 20:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •