View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 92 of 149 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2276
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Opet da kazem cestitki Zvezdi.

    Nadam se da ce od sledece sezone smiriti tenzije i ovo sto se radi, jer su ovo igre na izgleda najvecem nivou izmedju dvije drzave i fali jedna varnica izgleda ovdje eksplodira sve jer je tako nekom gust.
    Ovo sto se radilo je haos i najvece dno dna sto sam vidio za svojih 25 godina ali eto i to da vidim

    Sto se tice buducnosti, ova agonija je trebala davno biti gotova
    Jer su se u klub usrali Bokan i ovi oko njega dozvoljavajuci svasta misku i dzikicu ljetos. I onda se ta kola od decembra do kraja sezone nisu mogla zaustaviti nego su jos vise nizbrdo isla
    E ovo je jedan od rijetkih realnih navijaca Bud i jedino mi je zbog takvih krivo sto se i ja upecam na neke trolovske komentare. I slazem se u potpunosti.
    Forever young, i want to be forever young

  2. #2277
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Lennox View Post
    Informisi se kako je tekao UPPR i kad se zavrsio :lolblue:

    Poljubac za brata!
    Vazda!

    Cestitke Reflexu na boljoj igri i vjerovatno tituli .... Mjesam FMP i Reflex isti ***** ajde de :P
    F.C.F.

  3. #2278
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,668
    Thanks Thanks Given 
    3,568
    Thanks Thanks Received 
    8,639
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    https://www.vijesti.me/sport/kosarka...ivna-histerija

    gospoda iz BGa gledam prenos i opet ne vjerujem kako se ponašaju ljudi. kakvo majmunisanje


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  4. #2279
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Povreda Perperoglua teze prirode, bas lijepo..

  5. #2280
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ljudi, nema potrebe plakati oko atmosfere... sta su ocekivali?
    kako je njima bilo prosle godine? kako ce im biti u srijedu? Bice im isto, nadam se jos teze, i nemam nista protiv da se osjecaju jos grdje...

    ALI ... ljudi to je draz svega ovoga, to ne moze da ti utice da sa ovakvom ekipom gubis 40 razlike... ne moze da utice na igrace, dje imas 7 stranaca i ne znaju ni sta ovi gore pjevaju... Kapiram ja njega, jeste tesko, jeste zajebano... al on samo pokazuje da nije bio spreman cim se toliko osvrce na sve ovo ....
    F.C.F.

  6. #2281
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    E ovo je jedan od rijetkih realnih navijaca Bud i jedino mi je zbog takvih krivo sto se i ja upecam na neke trolovske komentare. I slazem se u potpunosti.
    Druze, ti si kao opozicionar e ako ti nije jasno da je nocas rezim uzeo dva boda u gostima ne znam sta vise da ti pricamo.

  7. #2282
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Zvezdina zadnja protiv Partizana za finale islo na +30 i djelovalo je da je to `dobra noc`, a Partizanu najgora moguca, ali ono dodje FINALE (ako se kad ocekuje neka neizvjesnost to je finale logicno) prva +30, druga isla na +40, nevjerovatna igra nema sto, da ovako neko resava zadnje tri utakmice, a tako bitne.....

    Sto se tice ove sezone i duela Buducnost - Zvezda, ovo je peta pobjeda Zvezde uz kos razliku -103- .... Tesko da posle ovakvog meca (ovakva dva meca) Buducnost moze da se vrati kolko toliko u igru, ali vidjecemo sta donose mecevi u PeGe...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  8. #2283
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Druze, ti si kao opozicionar e ako ti nije jasno da je nocas rezim uzeo dva boda u gostima ne znam sta vise da ti pricamo.
    Xaxaxaxa, e majku ukopa, pa s kakvim likovima ja vodim diskusiju. Pozdravljam vas.
    Forever young, i want to be forever young

  9. #2284
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Xaxaxaxa, e majku ukopa, pa s kakvim likovima ja vodim diskusiju. Pozdravljam vas.
    Zdravo bio i veseo. Konacno si shvatio pa me kao pozdravljas jer sjutra koliko je vec treba da kritikujes ono isto sto drugi rade dok svoje podrzavas.

  10. #2285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    steta za stratosa. njegova povreda povecava sanse buducnosti za 20%.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #2286
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,964
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default

    U prvi meč ga niđe bilo nije pa dobise 20

  12. #2287
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Znaci sad su 21% ahaha a ako bi se radovao da dobiju vise jer bi onda ovo bila kao dobra sezona i uspjeh projekta a ne bruka kao sto i jeste.

  13. #2288
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,761
    Thanks Thanks Given 
    2,126
    Thanks Thanks Received 
    4,665
    Thanked in
    2,486 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Zdravo bio i veseo. Konacno si shvatio pa me kao pozdravljas jer sjutra koliko je vec treba da kritikujes ono isto sto drugi rade dok svoje podrzavas.



    Evo odma da to lli kazem da lazes ka pas, a ako me kazni moderacija, imam dokaze. Znaci, vec sam par puta rekao da je onakvo navijanje seljacko i primitivno, pogotovo prema narodu sa kojima si do skoro zivio u istoj drzavi, al je to i vise nego ocekivano na debilnom Balkanu, dakle ne samo u Pionir, BG, i od navijaca CZ, vec na vecini ex-Yu stadiona i arena. Vas nekolicine je problem sto ste pokusali da fokus ove serije skrenete sa raspadom sistema i nepostojanja igre u Bud i sa -60 na 2 meca na navijanje. I jos jednom da ti kazem da lazes.
    Last edited by technus; 14-04-19 at 23:20.
    Forever young, i want to be forever young

  14. #2289
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Gordić: Treba da nas je sramota ovog poraza. Oni su i na +20 nastavili jako da igraju, to pokazuje koliko su motivisani.

  15. #2290
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tri_Srca View Post
    Zvezdina zadnja protiv Partizana za finale islo na +30 i djelovalo je da je to `dobra noc`, a Partizanu najgora moguca, ali ono dodje FINALE (ako se kad ocekuje neka neizvjesnost to je finale logicno) prva +30, druga isla na +40, nevjerovatna igra nema sto, da ovako neko resava zadnje tri utakmice, a tako bitne.....

    Sto se tice ove sezone i duela Buducnost - Zvezda, ovo je peta pobjeda Zvezde uz kos razliku -103- .... Tesko da posle ovakvog meca (ovakva dva meca) Buducnost moze da se vrati kolko toliko u igru, ali vidjecemo sta donose mecevi u PeGe...
    Ovako napamet mi deluje da nisi dobro izracunao ovih 103 kos razliku u ovih 5 meceva. Mora biti vise malo

  16. #2291
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Evo odma da to lli kazem da lazes ka pas, a ako me kazni moderacija, imam dokaze. Znaci, vec sam par puta rekao da je onakvo navijanje seljacko i primitivno, pogotovo prema narodu sa kojima si do skoro zivio u istoj drzavi, al je to i vise nego ocekivano na debilnom Balkanu, dakle ne samo u Pionitlr, BG, i od navijaca CZ, vec na vecini ex-Yu stadiona. Vas nekolicine je problem sto ste pokusali da fokus ove serije skrenete sa raspadom sistema i nepostojanja igre u Bud i sa -60 na 2 meca na navijanje. I jos jednom da ti kazem da lazes.
    Slažem se sa svim što si napisao. Evo ja sam možda najstariji među vama. Budućnost u košarci sam gledao još dok je igrao Duško Ivanović i Jadran Vujačić... Bilo je to vrijeme kada se gledala jedna Jugoplastika ođe u PG recimo, velika , lijepa SFRJ. Kasnije sam , opijen uspjesima Zvezde u fudbalu , ostao i dan danas čovjek koji voli taj klub, pa i njene ostale sportove. Ovo što se desilo raspadom SFRJ je ostavilo strašne posljedice na sve narode ovih prostora i meni lično je ovakva atmosfera nešto što mi jako teško pada. Niko od sportista nije zaslužio da se vrijeđa na ovakve načine. Politika je učinila da i sport postane njena podružnica. Zato mi je generalno sport na ovim prostorima umrljan zauvijek. Ja i dalje pamtim kako je Milo zagadio KK Budućnost i ko je sve dolazio ranije(a i sada na tribinama) i kakve sve psovke na nacionalnoj osnovi su trpjeli ranije košarkaši iz Srbije, tada Partizana koji je drmao. No da ne duljim. Podjednako mi je gadno sve to. Ja i dalje mislim da narodi na balkanu nemaju nikog bližeg od komšija i da je sva ova netrpeljivost nametnuta kako nikad ne bi sloge, mira i ljubavi bilo. Niti će je biti kako je krenulo.

    Što se Budućnosti i njene igre tiče, mislim da je rukovodstvo napravilo veliku grešku što su Džila makli dovođenjem neadekvatne zamjene u vidu ovog Repeše. Uostalom prošle godine sam rekao da Bokan treba spomenik da digne onom treneru Zvezde iz prošle sezone Alempijeviću, jer je on najzaslužnjji što je Budućnost uzela ABA titulu na radost svih nas koji smo poslije ko zna koliko godina čekanja imali priliku da gledamo velike timove u SC Morača. Hvala im na tome. Tim se ne pravi za jednu sezonu a mislim da je za iole ozbiljan tim potreban prije svega dobar finansijski temelj i stručan trener. Ja sam iskreno mislio da Zvezda nema šanse u finalu protiv Budućnosti ali ove dvije utakmice su pokazale da je Zvezda ipak mnogo bolji tim.

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk

  17. #2292
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,786
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Repesa je na najseljackiji nacin obrnuo pricu da ne bi tema bila kako je lijepo spremio ekipu,bas bzv ali neka ga. Moroni sa tribina su opste mjesto svih hala i stadiona u ex Yu no bi bolje bilo da se ne pravi atmosfera kao da je Zvijezda vec sampion jer duel i dalje traje.

    83.3 % Zvijezdi je bio sut za 2 pa dobili bi nocas Golden Stejt a ne mrcnu Buducnost.


    Послато са SM-A500FU уз помоћ Тапатока
    Last edited by kurogane; 14-04-19 at 21:48.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  18. #2293
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,824
    Thanks Thanks Given 
    108
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    97 Posts

    Default

    A o cemu da prica Repesa? Imaju 0:5 protiv Zvezde ove sezone. Ova dva poraza su toliko ubjedljiva da je to prilicno za nevjerovati.

    Da ne pricam o igrama u Evropi..
    Last edited by nenocopy; 14-04-19 at 21:52.

  19. #2294
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,959
    Thanks Thanks Given 
    4,805
    Thanks Thanks Received 
    9,849
    Thanked in
    3,736 Posts

    Default

    Repeša je raspad ljudi, pa $etite se samo kako je kukumaka posle druge ili treće utakmice sa Cedevitom prije par godina, da je Gašo htio da ga bije ili tako nešto, smećar raspali. Ja ne mogu da vjerujem da su ga posle one pljuvačine doveli...

    Sent from my Galaxy S9+ using Tapatalk
    War. War never changes.

  20. #2295
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Jeste tacno za Gavrila je pricao odvratne stvari.


    Meni je zao da pored ovako ulozinih para nismo doveli trenera npr, Deja Radonjica.

    Cak mislim da Dzile ovaku nezainteresovanost stranaca u finale nikad ne bi dozvolio.

  21. #2296
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Dzile je odje zajebao sto ih je izabrao... odje vise niko ne bi pomagao... a ovaj Repesa je promasaj to smo svi znali... ALI ETO
    F.C.F.

  22. #2297
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    http://rs.n1info.com/Sport-Klub/Kosa...pesa-laze.html

    Cisto da se prisjete oni koji ne znaju ko je Repesa.

  23. #2298
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovo je stvarno ruzno sto se desavalo u ove dvije utakmice u BG ali svi znamo da je tako na ovim prostorima jos od raspada velike Juge. Tu su politicki vojnici, tu su razne sluzbe a ponajvise je usijanih glava koji bi uradili sve samo da su u centru paznje. Covica ne mogu ocima da vidim zato sto je on majstor te igre mada i kod nas ima onih koji su rame uz rame sa njim.
    Repesa je nocas potvrdio koliki je covjek(mada se to odavno znalo). Jesu li ga pljuvali, jesu sigurno, jesu li ga gadjali, a ne no nisu ali prijatelju moj ti treba da pricas o -56 u dvije utakmice a ne o pljuvanju i gadjanju.
    Sve u svemu jos dugo ce se igrat utakmice u ovakvim uslovima i na to treba covjek da se navikne. Treba gledat kako da se ovi ljudi koji se kao hijene krecu oko klubova da nesto ocople odstrane iz sporta a do tada gledacemo u ovim uslovima i vremenom cemo se i navici vjerovatno kao sto smo se navikli i na dosta toga nenormalnog do sad.

  24. #2299
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,150
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    584
    Thanked in
    407 Posts

    Default

    klasicno spinovanje. uprasio se pa mu je sako postao mali. i sad kao pljuvali ga. skrece paznju sa igraca.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  25. #2300
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Perperloglu?Jel završen play-off za njega ?

    101 ?

    Poslato sa mog sam-sung S9+ telefona...

Page 92 of 149 FirstFirst ... 4282888990919293949596102142 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •