View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 21 of 149 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast
Results 501 to 525 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #501
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Latavious Williams potpisao za Igokeu!

  2. #502
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    225
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ^izzy^ View Post
    momci ako ima ko da je blizak braci koja drze mornar da nam dijeli info za kladionicu kad namjeste sledecu utakmicu kao ovu nocas

    sramota me je sto sam gledao, izlazi petorka mornara u drugo poluvrijeme pavicevic, pavic, vujosevic, mijovic, peti da je bio KOBE licno ne bi mogli kosa dat, jer su to igraci za crnogorsku sjever C1-D ligu, Ritas pravi 14-0 seriju, ovaj mrtav ladan trazi tajm aut i kaze im dvije rijeci, ni nacrtao nista nije, pih, ovako mi se ogadi i sport i drzava i sve ovo govnjivo nase odje, dabogda se raspali i igrali aba 2 ligu, a one tamo sezone i iz te lige ispali sa sve cigarima svercovanim u spuz zavrsili

    kakav je to tim koji postigne u prvo poluvrijeme 49 poena, a u drugo 20? 3/4 - samo 8 poena i po mojoj evidenciji 7-8 izgubljenih lopti i to na centru, bez ikakvog presinga protivnicke ekipe...

    koja je kvota bila prvo poluvrijeme vise koseva/mornar prvo vise koseva? parama od namjestanja nocasnjeg meca da kupuju tablete za secer aBd sto bi stari napisali


    zao mi je samo sto ih ovi ne odrase 40 razlike nocas i da ih fino pocijepaja Cibona, pa da ih Buducnost prospe, a hoce, Omic ce ih sam sravnit sa zemljom kao i prosle godine sto im se sprdao ispod kosa, a onda i Zvezda da ih otrese jedno 40 razlike pa da pakuju kofere za drugu ligu zajedno sa maskotom moranara popaja u pokusaju

    od rakaaaa aBd

    poyy
    Bas sramota, skapirao bih jedino da zeli da forsira samo ABA ligu pa odmara igrace, jer uopste nije vrsio pritisak u ppol kao sto inace zna pored aut linije. Ali da utakmicu u kojoj mogu lako da dobiju ono radi, bas sramota. I proslu utakmicu je drzao Vranjesa cijelu u utakmicu iako ga nije islo i imao je cini mi se 5p samo, a Waller koji je ubacio nekoliko trojki je vecinom proveo na klupu.

    Sent from my S7 using Tapatalk
    I can't explain and I won't even try

  3. #503
    Join Date
    Jun 2018
    Posts
    2,672
    Thanks Thanks Given 
    1,689
    Thanks Thanks Received 
    380
    Thanked in
    190 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by obafemimartins View Post
    Тринкијери озбиљно тренерско име а дошао у партизан... Нешто се не поклапа ту...
    Toliko se ti u kosarku razumijes.....

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  4. #504
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

  5. #505
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Dolazi i centar. Neki Sane.
    Last edited by Isak; 01-11-18 at 10:18.

  6. #506
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bobby Brown kanal.

  7. #507
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

  8. #508
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Imate kladionica topic kad tako izgorite jer vas je neki tim bacio za pare.

    Braun je tu mjesec ipo, do polovine decembra kad se završi regularna sezona EC, posle tog je slobodan.

  9. #509
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Kakvi su Mornari, putujuci cirkus.
    Sad dva derbija u ABA. Zvezda docekuje Cedevitu, a Partizan gleda da prekine niz poraza protiv Mege. Ovi Miskovi su prijatno iznenadjenje. Igraju brzo, odbrana im je dobra, a imaju i najboljeg centra u ligi. Tesko ce biti Partizanima da se tu vade.

    Zvezda trazi rezervnog pleja. Ja bih volio recimo Krafta vidjet kod Tomica. Cisto da bude jedna pokazna vjezba Dzikicu kako uklopiti igraca u ekipu. Jer Kraft od svih stranaca koji su dosli kod nas ove sezone je najzahvalniji, meni najgotivniji.
    Pominje se i Stefan za Zvezdu, ali to je bas nerealna prica i ako u Himkiju ne dobija neke minute.

    Partizan je sad mnogima zanimljiv. Ulozili su dosta. Saznao sam i kako ce biti placan novi trener. Nista novo za nacin funkcionisanja tima iz Zagreba. Tako je i Zvezda u doba kada je brat Vucica bio tu funkcionisala. A i prije kad se sipalo i pokusavao se skinut Partizan sa trona. Nista novo, vidjecemo kako ce teci ta prica.
    Uz Megu najvece iznenadjenje za mene je Olimpija. Mislim na pozitivna iznenadjenja Fino znaju odigrati, igraju kosarku koju ja volim.

    Kad bih prognozirao ko ce na f4 sigurno bih promasio bar 2 od 4, pa cu da izbjegnem to. Mislim da je za f4 sigurna samo Zvezda i Buducnost. Ova druga dva mjesta ce se odlucivati izmedju 4 ekipe.
    Ocekivao sam da ABA bude zanimljiva, ali ne ovoliko koliko je u ovim prvim kolima to slucaj.

    Zaboravih spomenut i Buducnost - Olimpija. To moze biti izuzetno neugodno za Buducnost. Vrlo bitan mec za Buducnost, ne bih da razmisljam kako bi tekla sezona da se to izgubi. Mada mozda bi se uradile neke promjene dok se na vrijeme....
    Last edited by samson; 01-11-18 at 10:56.

  10. #510
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Neka ima i 200 000 mjesecno. Slobodno. To je samo navijacima Zvijezde krivo. Ne sjekiram se ja za BG blizance. Vazda su najvise para imali. A i kad se zaduze previse, kada su pred bankrotom oni promijene ime,pecat,pib, ispale povjerioce pa opet nastave pod starim imenom.

    Nego dolazak Trinkija treba gledati kao na dobru stvar za zajednicku ligu. Podize se ulog. Kakva su razmisljanja kod drugog blizanca? Da li oni sada traze igrace za doselekciju?
    Koliki je budžet KK Budućnost? Ako je po EL, 5,5 miiona Evra (kažem tu cifru jer je u EL mimimalni budžet ta cifra a Bokan je rekao da je u skladu sa zahtevima borda EL) i to bez para za rekonstrukciju Morače.
    Koliko Trinkijeri košta teško da ćemo da saznamo ikada osim ako se struje FK i KK baš ne po***********raju žešće ( a blizu su). Zvezda traži rez pleja i on bi trebao doći u Januaru a četvorku mislim da čekaju Luku Mitrovića.
    Uzgred, blizanci su izjavili da im je budžet KKP 3 miliona Evra a KKCZv 3,5 miliona Evra.

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Partizan uvjek sporije ulazi u sezonu i uvjek igra bolje kako vrijeme odmice.
    Odjednom nemaju vise problema sa finansijama cak se pominju jos neki igraci da dodju..

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Birčević i Redži Reding su u opciji a neko pušta buvu o interesovanju za Tejlora Ročestija i Tiodora (koji je Budućnost odjavio), i onako imaju fore još 3 igrača da dovedu.
    Last edited by običan; 01-11-18 at 13:27.

  11. #511
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Lepo je videti da u odnosu na nase rivale delujemo kao GSW, sve sa Ficom u ekipi Mi se zezamo jbt.

  12. #512
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Nisu u opticaju ni Bircevic ni Reding... Usluge menadžerima da se nabije cijena igračima.

  13. #513
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Trinkijeri ce da radi za espreso i kroasan, Tomic iz ljubavi, Pejdz i Lejland cak placaju Partizanu skolovanje, Velickovic samo uzme ono sto prethodna dva plate, Regland u Zvezdi igra za procenat od prodatih karata, Faye i Cirbes igraju za onoliko koliko se uzme od sjemenki i kokica, Perperoglu ne trazi nista on je dosao samo da pravi drustvo Tomicu... etc, etc... Objasnio kolega na prethodnoj temi dok Buducnost brat, bratu ispod meleona igraca nema

    Zaboravih Cedevitu sa dva tima i dva trenera, tu se centa nije potrosilo samo sokice traze i nista vise...



    Eeee... kad ce Buducnost nauciti nesto od ovih institucija nego vjecito placa igrace. Neznalice.

  14. #514
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Rodion Romanovich View Post
    Trinkijeri ce da radi za espreso i kroasan, Tomic iz ljubavi, Pejdz i Lejland cak placaju Partizanu skolovanje, Velickovic samo uzme ono sto prethodna dva plate, Regland u Zvezdi igra za procenat od prodatih karata, Faye i Cirbes igraju za onoliko koliko se uzme od sjemenki i kokica, Perperoglu ne trazi nista on je dosao samo da pravi drustvo Tomicu... etc, etc... Objasnio kolega na prethodnoj temi dok Buducnost brat, bratu ispod meleona igraca nema

    Zaboravih Cedevitu sa dva tima i dva trenera, tu se centa nije potrosilo samo sokice traze i nista vise...



    Eeee... kad ce Buducnost nauciti nesto od ovih institucija nego vjecito placa igrace. Neznalice.
    A dje , pa kod Covica u stan spavaju petorica, Vesna izludje kolko Odzo moze da pojede.
    Mislim, neka imaju, vazda imali, ali su masu zavidni...vazda im se kriva na nekoga, a lazu ka pravi...
    Last edited by CikoPero; 01-11-18 at 16:34.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  15. #515
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    U redu je to što mislite da drugi klubovi s ovih prostora više troše od Budućnosti... Na taj način se opravdava divljina od košarke koju igraju. Ne treba ništa da mijenjaju, Klarkovi su super

  16. #516
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Trinkijeri budi nemire vec.

  17. #517
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja se ne bih toliko bavio platama igraca nasih klubova na ovoj temi. Ono sto znam je da je Buducnost 3 igraca platila 2m tako da navijaci Buducnosti ne bi trebalo da se mnogo javljaju na tu temu.
    Ono sto bih ja naglasio je da i pored tolikog ulaganja Zvezda u odnosu na Buducnost izgleda kao Golden State Warriors
    I zamolio bih vas da ne trolujete na ovoj temi o platama igraca. Dajte da pisemo o kosarci

  18. #518
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Tri igrača , dva miliona i onda kažeš da se ne troluje. O majko sveta.

  19. #519
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    U redu je to što mislite da drugi klubovi s ovih prostora više troše od Budućnosti... Na taj način se opravdava divljina od košarke koju igraju. Ne treba ništa da mijenjaju, Klarkovi su super
    To je cinjenica i istorija je pokazala to. Sigurno da onolike titule nisu osvojili sto su talentovaniji od drugih, nego zato sto su kupovali najbolje iz bivse Juge. Sigurno da Buducnost i Podgorica nemaju veci finansiski potencijal od BG blizanaca. Ako se i desi da se pribilizimo ili eventualno ih svakih 20 godina i preteknemo za malo, od toga se prave razne spanske serije.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  20. #520
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Ja govorim o trenutnoj situaciji u klubovima aba lige.

  21. #521
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,963
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,673
    Thanked in
    951 Posts

    Default ABA Liga 2018/19

    Pa jači budzet ima cz, cedevita a mozda i partizan..

  22. #522
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    6,074
    Thanks Thanks Given 
    515
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Ima Voli da nam bankrotira

    Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
    Last edited by Djalac; 01-11-18 at 22:42.

  23. #523
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    A kako mi je mucna prica o budzetima. Dje svako zeli da svoj tim predstavi kao slabiji na tom planu.
    Cedevita najveci budzet ima, pa Buducnost, pa Partizan i onda Zvezda. Cedevita je na oko 6 ipo milki, moguce i na 7 da ce da izadje posle promjena. Buducnost je na 5.4 + eventualne promjene. Partizan je bio na 3.4 do ovog sa novim trenerom. Zvezda je na 3.2 bez FMP-a.

    Za Beogradjane se ne zna sigurno, za Cedevitu i Buducnost se zna sigurna cifra. Ajd sad malo o kosarci ako moze. Batalite pare.

  24. #524
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Frankeštajn manji budžet od Partizana ?
    Kako se ti dečko prosipaš.

  25. #525
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Svako vuce na svoju stranu
    Sad ce da krenu da ubjedjuju da je Pejdz skuplji od Reglanda.

Page 21 of 149 FirstFirst ... 111718192021222324253171121 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •