View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

57 52.78%
  • Mornar

7 6.48%
  • Cedevita

0 0%
  • Cibona

1 0.93%
  • Zadar

0 0%
  • Crvena zvezda mts

26 24.07%
  • Partizan NIS

14 12.96%
  • FMP

0 0%
  • Mega Bemax

0 0%
  • Petrol Olimpija

1 0.93%
  • Krka

1 0.93%
  • Igokea

1 0.93%
Page 96 of 149 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146 ... LastLast
Results 2,376 to 2,400 of 3712

Thread: ABA Liga 2018/19

Sta pricas ti sine, prica Coviceva da je 'morala' titula da ide u Pg vam je izgleda pojela mozak...mislis da zvijezda ne vodi sudije na vecere i u najbolje hotele u Bg i ostale fore sto je prodavao da opravda gubitak titule?
    I odakle sad ti pominjes covjeka u obiljezjima Zvijezde na sred tribina u Moraci, jesi probao u ove dvije utakmice da odes gore u obiljezjima Buducnosti?Ne kazem da tako treba, ali se jednostavno to ne radi jer uvijek ima nekog kome ce to biti veliki problem.
    Nista ne opravdava lose izdanje igraca, ali ponasanje navijaca nema veze sa rivalstvom CZV-BUD.
    Sjedi dolje 1

Cudo je karma, 60 razlike u dvije utakmice. Nastavice se ako pravde ima i ovaj drzavni mafijaski klub ce opet mozda nekad bit gotivan i bez ovog najgadnijeg kolektiva koji ga vodi. Covic je isto gadan ali klub kojeg vodi Milo... On pa deset mjesta prazno.

Sva ona "muka" u BG je zbog prošlogodišnjeg finala i poraza.
    To je glavni razlog...

Ima tu istine ali jos dosta faktora je na to uticalo.

Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Sta pricas ti sine, prica Coviceva da je 'morala' titula da ide u Pg vam je izgleda pojela mozak...mislis da zvijezda ne vodi sudije na vecere i u najbolje hotele u Bg i ostale fore sto je prodavao da opravda gubitak titule?
    I odakle sad ti pominjes covjeka u obiljezjima Zvijezde na sred tribina u Moraci, jesi probao u ove dvije utakmice da odes gore u obiljezjima Buducnosti?Ne kazem da tako treba, ali se jednostavno to ne radi jer uvijek ima nekog kome ce to biti veliki problem.
    Nista ne opravdava lose izdanje igraca, ali ponasanje navijaca nema veze sa rivalstvom CZV-BUD.
    Sjedi dolje 1
    Čitajući ( i učestvujući u raspravi na nekim drugim forumima) video sam da je napisano da je to 50-ak pavijana bilo iza klupe Budućnosti (a i u 3 utakmici sa KKP), znači većina i to ogromna se ograničavala na pogrdne pesmice i na navijanje...
    Uzgred, licemerno je govoriti čije ***** smrdi više jer dobro je poznato i na ovom forumu su navijači Budućnosti pisali kako su prošli igrači i stručni štab u PG (hotel i Morača).
    Zna se kako će biti u ovoj trećoj, što bi kladioničari rekli koeficijent 1,05 na to da će istom merom vratiti.

Quote Originally Posted by običan View Post
    Čitajući ( i učestvujući u raspravi na nekim drugim forumima) video sam da je napisano da je to 50-ak pavijana bilo iza klupe Budućnosti (a i u 3 utakmici sa KKP), znači većina i to ogromna se ograničavala na pogrdne pesmice i na navijanje...
    Uzgred, licemerno je govoriti čije ***** smrdi više jer dobro je poznato i na ovom forumu su navijači Budućnosti pisali kako su prošli igrači i stručni štab u PG (hotel i Morača).
    Zna se kako će biti u ovoj trećoj, što bi kladioničari rekli koeficijent 1,05 na to da će istom merom vratiti.
    Cisto sumnjam, jer su klupe pomjerene ove godine na drugu stranu, i sezonske su odavno prosle za sva ta dobra mjesta. Tako da nece biti problema, bez ako neko namjerno ne prebaci klupe ovamo.
    Uostalom, ondje se vidi da su delije bile iza klupe po samim majicama podgrupa delija. Sasvim normalno, jer sam i ja najavio da prljavi Covic ce sigurno duplo vratiti od prosle godine. I sve je bilo spremano za to
    Podgorica Podgoricanima!

Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Cisto sumnjam, jer su klupe pomjerene ove godine na drugu stranu, i sezonske su odavno prosle za sva ta dobra mjesta. Tako da nece biti problema, bez ako neko namjerno ne prebaci klupe ovamo.
    Uostalom, ondje se vidi da su delije bile iza klupe po samim majicama podgrupa delija. Sasvim normalno, jer sam i ja najavio da prljavi Covic ce sigurno duplo vratiti od prosle godine. I sve je bilo spremano za to
    Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih, C tribina je iza domaćih a D tribina je iza gostujuće klupe, tako da da, tu su vrv poslati tih pedesetak ili koliko je bilo zaduženo za sranja prema klupi. Ako Bokan želi milo za drago, nema veze gde su klupe, dovešće on one koje treba lako na ta mesta.

Quote Originally Posted by običan View Post
    Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih, C tribina je iza domaćih a D tribina je iza gostujuće klupe, tako da da, tu su vrv poslati tih pedesetak ili koliko je bilo zaduženo za sranja prema klupi. Ako Bokan želi milo za drago, nema veze gde su klupe, dovešće on one koje treba lako na ta mesta.
    Vjerovatno nikad nisi bio u Pionir pa ne znas dje je ko... Delije su uvijek na B tribini,tj njihov kop.

Bokan je što se toga tiče gospodin, i nece sigurno dovesti iza klupe gostiju narkomane, robijase i slične da prijete, pljuju, gadjaju

Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Vjerovatno nikad nisi bio u Pionir pa ne znas dje je ko... Delije su uvijek na B tribini,tj njihov kop.
    Da u pravu si, B tribina su Delije a D je iza klupe gostujuće ekipe. A kada groblje igra sa nama onda su na D oni to jest ti.
    A lepo sam napisao:Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih

Mislim da ce na sutrasnjem mecu biti pomerene granice divljastva vidjene na ovim prostorima. Svakakve svinjarije smo vidjali na mecevima Buducnosti, ali mislim da sutra mozemo da ocekujemo novi level, nesto sto do sada jos nije vidjeno na ovim prostorima.

Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Mislim da ce na sutrasnjem mecu biti pomerene granice divljastva vidjene na ovim prostorima. Svakakve svinjarije smo vidjali na mecevima Buducnosti, ali mislim da sutra mozemo da ocekujemo novi level, nesto sto do sada jos nije vidjeno na ovim prostorima.
    Navijaci Zvezde su probili sve granice u svim sportovima. Treba stvarno biti bezobrazan pa ovo napisati poslije svega i to ne mislim samo na zadnji mec u Pioniru nego ukupno.

Razumijem da lik troluje ali sve ima granice. Da bilo ko se registruje na bilo koji srpski forum i izlije i deseti dio gluposti ko ovdje nalog bi mu popio ban u roku od minut i po.

Sad procitah ovo Bokanovo saopste je. Stvarno je neverovatno da Bokan kuka na atmosferu linca kad je sve to on uveo prosle sezone u finalu, jos se posle osvajanja titule i hvalio da je on zasluzan za titulu odredjim radnjama koje je preduzeo.
    Buducnost je prosle sezone docekana gospodski u Pioniru a nasi igraci su fizicki napadnuti u hotelu, celu noc nisu mogli da spavaju zbog debila, na utakmici su odvalili plastiku iza nase klupe i gadjali svinjskim odrescima nase igrace i strucni stab. Simpatizeri Buducnosti su normalno pratili mec u Pioniru dok je u Moraci lincovan otac sa sinom. Ko je ta sranja uveo u nasu kosarku, Covic ili Bokan? Ja mogu da razumem da je sve uradio da pomogne svojoj ekipi ali ne mogu da shvatim da kuka na atmosferu u Pioniru iako policija nije dozvolila nikoma da pridje protivnickoj klupi, samo verbalno prozivanje.

Cuj atmosfera linca i stvaranje psiholoskog pritiska. Dobio je sta je zasluzio i dobice i sutra 20 razlike u sred PG pa neka se ceska po glavi.

Sad procitah ovo Bokanovo saopste je. Stvarno je neverovatno da Bokan kuka na atmosferu linca kad je sve to on uveo prosle sezone u finalu, jos se posle osvajanja titule i hvalio da je on zasluzan za titulu odredjim radnjama koje je preduzeo.
    Buducnost je prosle sezone docekana gospodski u Pioniru a nasi igraci su fizicki napadnuti u hotelu, celu noc nisu mogli da spavaju zbog debila, na utakmici su odvalili plastiku iza nase klupe i gadjali svinjskim odrescima nase igrace i strucni stab. Simpatizeri Buducnosti su normalno pratili mec u Pioniru dok je u Moraci lincovan otac sa sinom. Ko je ta sranja uveo u nasu kosarku, Covic ili Bokan? Ja mogu da razumem da je sve uradio da pomogne svojoj ekipi ali ne mogu da shvatim da kuka na atmosferu u Pioniru iako policija nije dozvolila nikoma da pridje protivnickoj klupi, samo verbalno prozivanje.

Cuj atmosfera linca i stvaranje psiholoskog pritiska. Dobio je sta je zasluzio i dobice i sutra 20 razlike u sred PG pa neka se ceska po glavi.
    Dobro crni crveno beli Gavrilo, sve je kako ti kažeš, ali budi iskren i priznaj nam da ti je izmamilo osmijeh na lice kad je svinjski odrezak, ako je, pao kraj Omića.

Ja licno ne bih takao igrace Zvezde i trenera ljudi igraju kosarku i to korektno nisu ni provocirali niti su izazivali za razliku od onog prasca im od predsjednika, al tvog idola Covketa profitera i marvu od publike koja ga podrzavala na onoj utakmici u seljoberskim frustracijama prema igracima i treneru Buducnosti taj bijes ce biti takvima upucen.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Dobro crni crveno beli Gavrilo, sve je kako ti kažeš, ali budi iskren i priznaj nam da ti je izmamilo osmijeh na lice kad je svinjski odrezak, ako je, pao kraj Omića.
    Meni je vazno da se ti slazes sa mnom. Ono sto sam zeleo da naglasim da su svinjarije krenule od Bokana a ne od Covica zato sam ubedjen da ce Bokanov mafijaski mozak sutra otici jos jedan korak dalje a ko zna sta takvom liku moze da padne na pamet.

Ima li ođe moderatora da ove botine Čovićeve , poput ovog Gavrila , banuje ?
    Ovo je teška lobotomija.

Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ima li ođe moderatora da ove botine Čovićeve , poput ovog Gavrila , banuje ?
    Ovo je teška lobotomija.
    A da ti lepo odhebes sa ovim prozivkama i konstantnim kukanjem moderaciji. Boli me patka ako vam se ne svidja sta pisem, nije ovo forum Kk Buducnosti

Jebiga ja sam iz ekološke države i zalažem se za zdravu životnu sredinu.
    A ova sredina ne može biti zdrava kad u njoj obitavaju botine poput tebe.

Jebiga ja sam iz ekološke države i zalažem se za zdravu životnu sredinu.
    A ova sredina ne može biti zdrava kad u njoj obitavaju botine poput tebe.
    Ne rekoh li ti ja da odjebes kretenu? Koliko samo ima debila na ovom forumu koji misle da uz pomoc moderacije mogu da promene neke cinjenice. Jebo te bot, budalo.
    Nemam pojma ko si i sta hoces od mene ovim vredjanjem iz cist mira. Jednostavno odjebi od mene i sad i ubuduce.

Cuj iz ekoloske drzave i zalaze se decko za zdravu sredinu.. Saberi se i ne lupetaj gluposti vise

Nije lak život vas botova

Nije lak život vas botova
    Ne blamiraj se vise. Nemam bas mnogo strpljenja za sitne provokatore kao sto si ti.

Ne bi bilo dobro da izgubiš strpljenje , botu.

Ada trol provalio da ovdje nema moderatora pa se jos i osilio e sad druga je stvar koji je to profil licnosti i koji su to kompleksi da dane provodi ovdje lazuci, izmisljajuci i provocirajuci ali ocigledno da neki jaci vid zadovoljstine dozivljava pri tome.

Momci, samo odjebite sa ovim jadnim pokusajima smestanja bana.
    Vidim da ni jednu tezu koju sam izneo o KK Buducnosti niste osporili, jedini odgovor na sve sto sam napisao je da sam bot i trol. Vecinu stvari koje sam izneo vi sami priznajete na onom smecu od vase teme.
    Ne pada mi na pamet ni da vas ubedjujem da sam u pravu jer budali je generalno jako tesko dokazati i najosnovnije stvari.
    Last edited by GavriloA; 16-04-19 at 23:09.

Page 96 of 149 FirstFirst ... 46869293949596979899100106146 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)