View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

57 52.78%
  • Mornar

7 6.48%
  • Cedevita

0 0%
  • Cibona

1 0.93%
  • Zadar

0 0%
  • Crvena zvezda mts

26 24.07%
  • Partizan NIS

14 12.96%
  • FMP

0 0%
  • Mega Bemax

0 0%
  • Petrol Olimpija

1 0.93%
  • Krka

1 0.93%
  • Igokea

1 0.93%
Page 86 of 149 FirstFirst ... 367682838485868788899096136 ... LastLast
Results 2,126 to 2,150 of 3712

Thread: ABA Liga 2018/19

Beograd ima veze sa Srbijom po mentalitetu isto koliko i Podgorica sa Estonijom Beograd je već neko vreme Jugoslavija u malom i to ona SFRJ. A meni je malo licemerno da baš crnogorci krenu nešto da pričaju o njemu pošto se vrlo dobro zna koliko Crnogoraca živi i radi u BG-u. I ne bitna stvar je da li ti koji kucaš to na tvojoj tastaturi iz sobe u Ulcinju, Herceg Novom ili Nikšiću nisi nikad bio u Beogradu i ne planiraš da ideš tamo i nastaviš život. Činjenica je da gomila Crnogoraca dođu u taj Beograd i ostaju. Studiraju, zaposle se i kasnije žive gde odu preko leta naravno na more. I ne smeta, neka ste, dobrodošli ste al onda je malo licemerno da neko ko je iz Crne Gore piše tako svašta nešto a ni sam nije svestan nekih stvari.

I mala isprvaka za onog penaldžiju čisto da se spusti malo na zemlju. Iako je tačno da i dalje ima ljudi koji odavde dođu da "pokvase noge" na vašem primorju velika većina odlazi u Grčku, Tursku i malo manje Egipat, ali ima solidan broj i tih samo manje u odnosu na one koji se odluče za Grčku i Tursku. I takođe je nebitna stvar da li vas to dotiče ili ne niti je to bila moja poenta, samo demant na ono da svi mi posle dođemo kod vas na primorje. Moguće da iz Beograda dođu najviše na CG primorje jer imaju i kuće tamo pa im jeftinije

I nisam provokator i nemam ništa protiv ni jedne nacionalnosti, svakom želim sve najbolje. Niti sam neki patriota čak, jer po meni to je glupost. Ok je voleti svoju zemlju, ali takođe je najbitnije razmišljati svojom glavom i nedopustiti da budeš nečija marioneta i ovca a sve to na kartu kako treba voleti svoju zemlju. A na našim prostorima to je itekako krilatica ljudih koji su na vlasti Ali ono gore što sam ja izneo su same činjenice i informacije iz prve ruke, eto ako neko odavde koji piše nikada nije bio u SRB i ne planira Sve najbolje.

Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kad bi gledao političku povezanost ili osobe koje su u klubu a ne odgovaraju ti ne bi nijedan klub volio.
    Mi pratimo Budućnost od kraja 80-ih prijatelju nijesmo novokomponovani navijači.
    Glupo je da se politika miješa u sport jer se klubovi pretvaraju u politička poprišta.
    Znam da nijesu svi navijači Zvijezde maloumni i ograničeni ali ni njima ne smetaju one usijane glave, naprotiv.
    Ne mrzim nikoga ali ko gođ ne poštuje Crnu Goru, ovaj narod i moj klub, ne može mi bit mio nit prijatelj.
    Znaci, lagano se doslo do zakljucka da je Buducnost=Crna Gora, dakle ko ne navija za Buducnost, mrzitelj je CG? Divno.
    'šta to zida sinko, koga sestra brani,
    koliko je love pokupio brat'

Kako javljaju - buducnost je dobila novog pleja za revans protiv Czv.

Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sad mi samo jos recite zasto bih ja navijao za klub iz svog grada ako iza njega stoji Milo Djukanovic i kluba koji je nedvosmisleno deo njegovog politickog projekta?
    Pri tome nas boli patka za koga cete vi da navijate, vasa stvar, samo ostavite nas da navijamo klub za koji smo oduvek i navijali
    Pun forum, grad, drzava i svijet navijaca Intera, Milana, Liverpula, Reala i Barselone, jedino su se ovi strucnjaci sjetili da pisu pravila ko smije i treba da navija za koga
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

Pogledajte dokle oni sve idu na sto su spremni.
    Ali im je dzaba!

Ne jedan sudija - nego dva iz CG pa dje ima ovo zamislite ovu sramotu.

Eto si i ti iz CG...

Sent from Tapatalk
    #fakenews

Što rade pojedine komite ođe ovo je nenormalno

Sent from my ONEPLUS A6000 using Tapatalk

Quote Originally Posted by technus View Post
    Znaci, lagano se doslo do zakljucka da je Buducnost=Crna Gora, dakle ko ne navija za Buducnost, mrzitelj je CG? Divno.
    Znaš ti na koga sam ja mislio.
    Ne generalizuj.

Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sad mi samo jos recite zasto bih ja navijao za klub iz svog grada ako iza njega stoji Milo Djukanovic i kluba koji je nedvosmisleno deo njegovog politickog projekta?
    Pri tome nas boli patka za koga cete vi da navijate, vasa stvar, samo ostavite nas da navijamo klub za koji smo oduvek i navijali
    E ali vidiš majstore kako si nerealan.
    Loši ljudi u Zvezdinoj upravi i oni koj su povezani usko s vlašću ti ne smetaju, to ti je ok?
    hehe

Ovo za BG nijesu samo moje riječi moj zaključak no i ljudi koji tamo dugo žive.
    To u što se pretvorio je tuga no to su već druge teme.
    Naravno da su izdajnici kad slave poraz svojeg kluba iz svojeg grada.
    Ovđe sam za to da se igrači i rukovodstvo protivnika dočekaju prijateljski i sa aplauzom da bi se dokazalo da nijesmo primitivci kao ovi gore.
    Tvoje nerazumevanje je ogromno, boldovana rečenica rekao bih - niđe veze, zašto?
    Da li su to vlasnici (suvlasnici) kluba pa su izdajnici jer navijaju za drugi klub? Da li su zato navijači Reala iz Srbije, Crne Gore i ostalih zemalja gde imaju klubove navijača izdajice FK Budućnost, FK Crvena Zvezda i drugih klubova iz zemalja u kojima žive?
    Napisao sam Reala, može i Juventus, Milan, MUTD...Da li po default-u rođen u CG mora da navija za Budućnost ili u Srbiji za Zvezdu (Partizan - da se neko ne naljuti).
    To je sport, to je lični izbor, to je pravo svakog da izabere ili ti sloboda izbora.
    Dakle, nisu to nikakve izdajice, to su ljudi kao ti i ja sa svojim izborima i svojim shvatanjima.
    Last edited by običan; 13-04-19 at 15:46.

Prvo razgranicite, vi svi odje ste simpatizeri i youtube navijači a ne navijači... Tim gore što mrzite klub iz svog grada, države a divite se tamo nekom koji niste 3x gledali uživo..

Navijali za fmp, ili za fener meni je isto...

Quote Originally Posted by običan View Post
    Tvoje nerazumevanje je ogromno, boldovana rečenica rekao bih - niđe veze, zašto?
    Da li su to vlasnici (suvlasnici) kluba pa su izdajnici jer navijaju za drugi klub? Da li su zato navijači Reala iz Srbije, Crne Gore i ostalih zemalja gde imaju klubove navijača izdajice FK Budućnost, FK Crvena Zvezda i drugih klubova iz zemalja u kojima žive?
    Napisao sam Reala, može i Juventus, Milan, MUTD...Da li po default-u rođen u CG mora da navija za Budućnost ili u Srbiji za Zvezdu (Partizan - da se neko ne naljuti).
    To je sport, to je lični izbor, to je pravo svakog da izabere ili ti sloboda izbora.
    Dakle, nisu to nikakve izdajice, to su ljudi kao ti i ja sa svojim izborima i svojim shvatanjima.
    Kad su ti isti za Cedevitu navijali protiv Budućnosti.
    Mislim da dalje nije potrebno.

Samo u Cg je problem ako se ne navija za klub iz svog grada.
    Treba se zapitati koji je razlog za to.

Druga je stvar sto ljuri imaju kompleks kad cuju ds je neko navijac zvezde ili partizana

Kako objasnjavate enomen da u sred madrida imas navijave barcelone ,i u barceloni navijace madrida ?

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Znaš ti na koga sam ja mislio.
    Ne generalizuj.
    Pa upravo ti generalizujes i na to ti skrecem paznju.

E ali vidiš majstore kako si nerealan.
    Loši ljudi u Zvezdinoj upravi i oni koj su povezani usko s vlašću ti ne smetaju, to ti je ok?
    hehe
    Nigde ja nisam ni rekao da Zvezda nije povezana sa drzavom ni da je Covic bolji covek od Bokana i Mila.
    Ispalio si air ball, potpuna zamena teza i podmetanje.

Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

E s mirom da se gleda ostatak serije, mada vece su budale 3x oni sto se primaju na njegova baljezganja.

Quote Originally Posted by Lennox View Post
    Nego sta je nego izdajnik, cus ne navija za Buducnost, nego za CZ, tacno mu treba drzavljanstvo oduzet.

Upravo tako, ne bi mi za cg igrao

Poslato sa ANE-LX1 uz pomoć Tapatoka

Xaxaxaxa, znaci opet dodjosmo do zakljucka KK Buducnost=Crna Gora?
    Ako se ne salis, ovo me ozbiljno zabrinjava, znao sam da smo zaostali, ali ne ovoliko.
    Bas se nakiskrenije nadam da se salis.

http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...om-hotelu.html

KK Crvena zvezda mts došao je do saznanja da su službenici ABA lige jtd komesar za delegiranje sudija Iztok Rems i službenica Vanja Vujičić smešteni od petka 12.04.2019. godine, tokom svog boravka u Beogradu u hotelu „Crowne Plaza" koji je zvanični hotel ABA lige, a da je od 13.04.2019.godine u istom hotelu smešten i direktor Krešimir Novosel.

Ta činjenica nije u skladu sa propozicijama ABA lige, može da dovode u sumnju regularnost takmičenja, i cele finalne serije, iz prostog razloga što se u istom hotelu nalazi i kompletna delegacija, igrački pogon KK Budućnost VOLI na čelu sa predsednikom kluba, i skoro kompletnom upravom.

Takva situacija nije se nikada dogodila ni u jednom takmičenju u organizaciji FIBA, Evrolige, pa čak ni u vreme ABA Sidro lige!

a dobite ih momci, samo zbog ovakvih stvari. kakvi su ovo kompleksi, ne znam kako bih opisao upravu Zvezde i one navijače od sinoć

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ка' и вазда.

Quote Originally Posted by stefke View Post
    Prvo razgranicite, vi svi odje ste simpatizeri i youtube navijači a ne navijači... Tim gore što mrzite klub iz svog grada, države a divite se tamo nekom koji niste 3x gledali uživo..

Navijali za fmp, ili za fener meni je isto...

Kako ne shvatas da je naturanje nekome za koga ce navijati jako pogresno i kontraproduktivno. Ne moze se voljeti na silu. Zivi i pusti druge da zive.

To je kao da nekome zelis nametnuti npr. seksualnu orjentaciju.

To je pogresno, a bio ti homo, trandza ili sta god to je tvoja stvar, meni je isto...

I meni, imam drugova koji su za zvijezdu, partizan vatreni navijači ali NE MRZE Buducnost, CG...

Ne znam vala koji to navijaci zvezde i partizana mrze toliko buducnost,do prije dvije godine taj klub im nije bio u focusu nimalo.

A mrznja navikaca buducnosti prema svakom ko za njih ne navija je posebna prica za anale.

Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Pa evo vidjeli smo i 'gospodu" beogradjane... Cim su izasli igrači na teren odma siptari siptari....

To što ti pričaš je nidje veze

Quote Originally Posted by outline View Post
    http://sportklub.rs/Kosarka/ABA-Leag...om-hotelu.html

KK Crvena zvezda mts došao je do saznanja da su službenici ABA lige jtd komesar za delegiranje sudija Iztok Rems i službenica Vanja Vujičić smešteni od petka 12.04.2019. godine, tokom svog boravka u Beogradu u hotelu „Crowne Plaza" koji je zvanični hotel ABA lige, a da je od 13.04.2019.godine u istom hotelu smešten i direktor Krešimir Novosel.

Ta činjenica nije u skladu sa propozicijama ABA lige, može da dovode u sumnju regularnost takmičenja, i cele finalne serije, iz prostog razloga što se u istom hotelu nalazi i kompletna delegacija, igrački pogon KK Budućnost VOLI na čelu sa predsednikom kluba, i skoro kompletnom upravom.

Takva situacija nije se nikada dogodila ni u jednom takmičenju u organizaciji FIBA, Evrolige, pa čak ni u vreme ABA Sidro lige!

a dobite ih momci, samo zbog ovakvih stvari. kakvi su ovo kompleksi, ne znam kako bih opisao upravu Zvezde i one navijače od sinoć

Sent from my iPhone using Tapatalk
    A ja ocekivao saopstenje pred dolazak u PG, racunam nemaju razloga sad poslije ove pobjede pa da cuvaju snagu kad ne lezi vraze

Page 86 of 149 FirstFirst ... 367682838485868788899096136 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)