View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 136 of 149 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146 ... LastLast
Results 3,376 to 3,400 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #3376
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Gist ti je petica jel?

  2. #3377
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najjaca je potreba fmp-ovaca da konstantno iz godine u godinu imaju potrebu da se pravdaju vezano za budzete i plate igraca....to mi nije jasno iskreno. Zasto ljudi imaju potrebu da kad drugi timovi dovode igrace , tada se lupaju sa ciframa, a kad su oni u pitanju, tada se cifre zamotavaju u razna opravdanja, ubjedjivanja itd itd. Kome se pravdate i zasto? Koji je problem da se izadje i kaze , da imamo para, imamo armiju navijaca, mi smo ovakvi,onakvi....a ne sve se nesto, ka da se stide toga sto imaju para. Reci brate tako je kako je. Sto se mene tice vazda imali ka stro ste vazda i imali....a ne sve vam je nesto krivo ako drugi ko ima, sve vam se nesto kriva...ka razmazeno dijete...

    Mene apsolutno boli ona rabota koliko ste vi platili koga i odakle vam pare ali samo iz razloga sto se vama uvijek kriva na druge iznijecu jedan detalj koji mislim da je zanimljin....Braun nikad u karijeri, makar vec duze vrijeme nije ima sezonu ispod 1M ili priblizno tome, zadnje dvije u Efes 1.3M , ali nema veze, dodjemo do mementa da Covicevi puleni ubjedjuju naciju da on igra kod njih za 300H jer mu oni kao ozivljavaju karijeru...o cemu se radi....
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  3. #3378
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Vole covica pa igraju za 50% manje nego inače

  4. #3379
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Vole covica pa igraju za 50% manje nego inače
    Juce mu je valjda bio rodjendan pa nije zalio.

  5. #3380
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Gist ti je petica jel?
    Gist je kada je došao u Partizan bio 4, zatim kada je stigao u PAO je igrao u paru sa još jednom 4 (Lazme a nakon toga i Singlton) tako da ja lako mogu da zamislim Gista sa Braunom u postavi i to ne kao smal bal petorku i da, on u svojoj 33/34 godini sigurno može da odigra na 5 kao što je i u Panatenaikosu igrao.

  6. #3381
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by CikoPero View Post
    Najjaca je potreba fmp-ovaca da konstantno iz godine u godinu imaju potrebu da se pravdaju vezano za budzete i plate igraca....to mi nije jasno iskreno. Zasto ljudi imaju potrebu da kad drugi timovi dovode igrace , tada se lupaju sa ciframa, a kad su oni u pitanju, tada se cifre zamotavaju u razna opravdanja, ubjedjivanja itd itd. Kome se pravdate i zasto? Koji je problem da se izadje i kaze , da imamo para, imamo armiju navijaca, mi smo ovakvi,onakvi....a ne sve se nesto, ka da se stide toga sto imaju para. Reci brate tako je kako je. Sto se mene tice vazda imali ka stro ste vazda i imali....a ne sve vam je nesto krivo ako drugi ko ima, sve vam se nesto kriva...ka razmazeno dijete...

    Mene apsolutno boli ona rabota koliko ste vi platili koga i odakle vam pare ali samo iz razloga sto se vama uvijek kriva na druge iznijecu jedan detalj koji mislim da je zanimljin....Braun nikad u karijeri, makar vec duze vrijeme nije ima sezonu ispod 1M ili priblizno tome, zadnje dvije u Efes 1.3M , ali nema veze, dodjemo do mementa da Covicevi puleni ubjedjuju naciju da on igra kod njih za 300H jer mu oni kao ozivljavaju karijeru...o cemu se radi....
    Jedan forumaš je insistirao i to na prilično neubedljiv način "budžet FMP" i pošto je neuk ja sam samo napisao da je 6 miliona evra, koliko i vaš prethodne sezone. Ako je vaš budžet toliki bio, ako nije izvinite. Ne ljutim se ja ni da je 10 miliona ali to i dalje ne garantuje titulu u ABA ligi a ni dobru EL sezonu.
    Što se tiče ugovora (prave vrednosti) možemo znati samo kada dođe BAT-a.

  7. #3382
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Budzet kk bokan voli od prosle godine je antalogijski primjer bacenih para.

    A da je bio pozamasan, bio je.

  8. #3383
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nenocopy View Post
    Sve ste rjesili osim najvaznijeg. Centar i plej. Ako tu ne pogode, pogotovo za pleja - dzaba ste krecili

    CZ i Mornar konkretni sa pojacanjima za sada, Buducnost i Partizan jos mjerkaju i vagaju ali Cedevita-Olimpija nista, nepoznanica jos uvjek.
    Najvise bi volio da se vrate Kuz i Jovic mada tesko al' eto sanjamo.

  9. #3384
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Fmp najvjestackiji klub sve ste na prevaru uzeli. Kad neko drugi nesto uzme kukate. Nemate sirinu da kazete najjaci budzet ima klub za koji navijamo. Zato i navijamo za njega iako nije nas. Volimo klub iz drugoga grada jer je veci. Volimo jaceg. Kakav vam pakao nastane kad vidite da nije tako. No pak klub iz vaseg grada, vase drzave... Btw probajte Real da navijate i on vam je jak.. Naravno ne zaboravute da pljujete klub iz svog grada... P.s. Idete li na terapiju kad shvatite da niste iz beograda. Kad vam 'drugovi' sa tribine kazu stranac onaj.

    100% istina
    Last edited by Podgoricanin; 03-07-19 at 21:29.

  10. #3385
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    General Djenka se vraca kuci, Jurohups tvri...
    dobro dosao nazad masino...

  11. #3386
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Podgoricanin View Post
    Fmp najvjestackiji klub sve te na prevaru uzeli. Kad neko drugi nesto uzme kukate. Nemate sirinu da kazete najjaci budzet ima klub za koji navijamo. Zato i navijamo za njega iako nije nas. Volimo klub iz drugoga grada jer je veci. Volimo jaceg. Kakav vam pakao nastane kad vidite da nije tako. No pak klub iz vaseg grada, vase drzave... Btw probajte Real da navijate i on vam je jak.. Naravno ne zaboravute da pljujete klub iz svog grada... P.s. Idete li na terapiju kad shvatite da niste iz beograda. Kad vam 'drugovi' sa tribine kazu stranac onaj.

    100% istina
    Men' se čini da i baš i ne znaš šta si hteo reći, ipak da i odgovorim Crnogorce i Srbe iz Crne Gore niko u Srbiji a da ima IQ veći od 90 ne zove strancem/strancima iako su iz druge države. Krenuo si pogrešnim putem, izabrao lošu temu da bi nekog uvredio...ubedio...naljutio.Bzvz.

  12. #3387
    Join Date
    May 2009
    Posts
    393
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    9 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Men' se čini da i baš i ne znaš šta si hteo reći, ipak da i odgovorim Crnogorce i Srbe iz Crne Gore niko u Srbiji a da ima IQ veći od 90 ne zove strancem/strancima iako su iz druge države. Krenuo si pogrešnim putem, izabrao lošu temu da bi nekog uvredio...ubedio...naljutio.Bzvz.
    Bravo

    100% istina

  13. #3388
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    General Djenka se vraca kuci, Jurohups tvri...
    dobro dosao nazad masino...
    Treci put u Zvezdi, Djenka je Car!

    Ranije danas majstor Perperoglu izjavi:

    "I've played for many big teams that have a lot of fans but the truth is that the bond Crvena Zvezda has with the fans is one of the rare ones.

    It's a blessing for every player to be part of this relationship."

  14. #3389
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Objavljeno prije sat vremena.
    Nema smisla.


  15. #3390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Vole covica pa igraju za 50% manje nego inače
    nisi daleko od istine. dosta njih dodje za manje para jer im ostane 90% ugovora. standard zivota u srbiji ili CG je neuporedivo nizi nego u evropi. obicno izboksuju stan i kola na koriscenje od kluba i kako su stalno na putu i treninzima, bukvalno nemaju gdje da potrose pare. ne samo kosarkasi. npr, lucho ibanez je htio da ostane u zvezdi za duplo manju platu nego u turskoj sto je dobio.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  16. #3391
    Join Date
    Jan 2011
    Location
    Titograd
    Posts
    1,638
    Thanks Thanks Given 
    1,471
    Thanks Thanks Received 
    508
    Thanked in
    263 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    nisi daleko od istine. Dosta njih dodje za manje para jer im ostane 90% ugovora. Standard zivota u srbiji ili cg je neuporedivo nizi nego u evropi. Obicno izboksuju stan i kola na koriscenje od kluba i kako su stalno na putu i treninzima, bukvalno nemaju gdje da potrose pare. Ne samo kosarkasi. Npr, lucho ibanez je htio da ostane u zvezdi za duplo manju platu nego u turskoj sto je dobio.
    hahahahhahhahahah.

  17. #3392
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Limun View Post
    Treci put u Zvezdi, Djenka je Car!

    Ranije danas majstor Perperoglu izjavi:

    "I've played for many big teams that have a lot of fans but the truth is that the bond Crvena Zvezda has with the fans is one of the rare ones.

    It's a blessing for every player to be part of this relationship."
    pravi se ozbiljna prica
    mene je samo malo strah od Tomica. prosle sezone Zvezda prakticno nije imala konkurenciju u Aba, za domaca takmicenja da ne pricam, pa je opet dozvolio neke poraze, pogotovo u finalima. masu nekih praznih hodova tokom meceva, i cudnih odluka.
    sad kad se bude igrala EL dje ce biti pakleno i dje ce se trositi svi ne znam kako ce se bas snaci on.
    samo se nadam da je nesto naucio prosle sezone.

  18. #3393
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    nisi daleko od istine. dosta njih dodje za manje para jer im ostane 90% ugovora. standard zivota u srbiji ili CG je neuporedivo nizi nego u evropi. obicno izboksuju stan i kola na koriscenje od kluba i kako su stalno na putu i treninzima, bukvalno nemaju gdje da potrose pare. ne samo kosarkasi. npr, lucho ibanez je htio da ostane u zvezdi za duplo manju platu nego u turskoj sto je dobio.
    Šta znam, i dalje mislim da to ne utiče toliko kad ti duplo smanje plate, posebno kad su u pitanju tolike cifre. Ne mora ni duplo čak.

    Ibanez htio da ostane za duplo manje? Pa što nije? Sigurno nije dovoljno osjetio ljubav prema klubu.

  19. #3394
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ti je sportska prica, dosli svi iz EL da igraju za slavu

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  20. #3395
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,498
    Thanks Thanks Given 
    5,348
    Thanks Thanks Received 
    3,835
    Thanked in
    1,520 Posts

    Default

    Bice da je budzet 2 miliona.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  21. #3396
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    2,085
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    253
    Thanked in
    146 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    pravi se ozbiljna prica
    mene je samo malo strah od Tomica. prosle sezone Zvezda prakticno nije imala konkurenciju u Aba, za domaca takmicenja da ne pricam, pa je opet dozvolio neke poraze, pogotovo u finalima. masu nekih praznih hodova tokom meceva, i cudnih odluka.
    sad kad se bude igrala EL dje ce biti pakleno i dje ce se trositi svi ne znam kako ce se bas snaci on.
    samo se nadam da je nesto naucio prosle sezone.
    Dobra je prica, svidja mi se nastavak saradnje sa nasim igracima a da ima dosta nepoznanica - ima

    Tomic je za mene presao igricu osvajanjem Aba lige. Ono kako je odigrano i polufinale i finale je bilo wow. Pazi, pred najvaznije utakmice sezone ostanes bez dva najbolja igraca regland i Perper - to je bio bas ogroman problem i malo ko je ocekivao osvajanje titule. Jedini plej ti je Filip Covic, centarska linija u najboljem slucaju upitna , trener debitant. Ali je Tomic uspio, jeste imao propusta ali sve u svemu covjek zna kosarku.

    Meni je najveci strah da se ne pogrijesi u izboru pleja - on mora biti vrhunski igrac. Sanjam Stefana Jovica, mada je to izgleda nemoguca misija.

    Veliko je pitanje i kako ce Braun i Kuzma, iako vrhunski igraci da igraju poslije godinu dana van terena.


    Mada, sve ovo mi se svidja i vjerujem u dobru sezonu ali plej mora biti vrhunski.

  22. #3397
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    dovest ce nekog vrhunskog pleja sigurno. uopste se ne sjekiram.
    imaju tih para makar tako da je to najmanji problem.

  23. #3398
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

  24. #3399
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,215
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Kako je krenula Czv > osvaja ABA Ligu sa trecim timom. > buducnost da se bori za 3 i 4to mjesto sa Mornarom i Cedevitom.

  25. #3400
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Zvijezda pravi najjaci tim ikad i najskupli. I neka je najskuplji. Nije to ni bitno koliko kosta, vazda imali. Ako bude neki skup i dobar plejmejker a mislim da ce imati jos sigurno dva ili tri pojacanja, treba da puca na f4 evrolige.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

Page 136 of 149 FirstFirst ... 3686126132133134135136137138139140146 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •