View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 94 of 149 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144 ... LastLast
Results 2,326 to 2,350 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2326
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Pa zato i rekoh da se ne bih začudio da zapali ako ne ispune obećano.
    I da , Milosavljević će vjerovatno biti prvo pojačanje Partizana.

  2. #2327
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    To da ne ispune obecanje moze da se desi ako preko ljeta upadnu u FK. Pa Ostoji to postane prioritet. Sto je realno i glavni zadatak..da se preko KK-a domogne FK-a. Ali opet..ima se novca i napravljen je trogodisnji plan za KK.

  3. #2328
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Ja mislim da ne postoji osoba koja bi htjela ući u FK.
    Pa na svijetu ne postoji trulije , raspalije i gore mjesto trenutno od FK Partizan. Od njega svi bježe k'o đavo od krsta.

  4. #2329
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bjeze od para? Pa nisu stari pare u kosarci, nego u fudbalu. To je sudar dvije struje, partije. Izguglaj sta je Ostoja rekao za FK. Nisi informisan..zato tako pricas. Vec je covjek najavio to.

  5. #2330
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,517
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Bježi od stanja u FK , ne od para. Dug je 30+ miliona , igračima se duguje gomiletina para , pojedinima i oko milion. Licenca za Evropu visi. Nema igrača krštenog koga možeš prodati za dobre pare.
    Nema se više šta izvući iz FK-a , a moraju se uložiti ogromne pare da bi se stekli uslovi da se opet izvlače pare.

  6. #2331
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Oni pare imaju. A licencu je vec zavrsila drzava. No odosmo debelonu off.

  7. #2332
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by samson View Post
    Kaze Duda kod Edina i Koleta da je i Oly htio Kola..ali nisu mogli da se takmice sa Podgoricanima Dje ga ne uzese..

    Sto se tice tog dodatnog mjesta.. Ako se dodjeljuje volio bih da ga dobije drugi finalista. Nikako Partizan koji je vec aplicirao, kako neki kazu. I ako ce taj Partizan iduce sezone imati najskuplju ekipu u ABA.
    Realno, ako bi do toga došlo kako bi Partizan imao prednost nad KKB ili KKCZv? valjda bi finalista trebao da ima pravo prvenstva u odnosu na Partizan.

  8. #2333
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    25
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    tako je, nema logike, ali para vrti dje burgija nece, mozda je to ?

    kako god, nadamo se 2 predstavnika ABA lige, ako ex YU ne zasluzuje 2 mjesta ne znam ko zasluzuje ?

  9. #2334
    Join Date
    Jan 2005
    Posts
    3,887
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A ja sam 99.99% siguran da je sve ovo trabunjanje, i da ce aba i sledece godine imati 1 predstavnika...
    F.C.F.

  10. #2335
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Moram reći jer je vezano itekako za temu da je strahovito ružno ovo što se dešavalo posebno u drugom meču.
    Ovakva mržnja i ovakav doček "bratskom" narodu je nezapamćen.
    Da su kojim slučajem ovo napravili Varvari, navijači Budućnosti ovđe, izbačili bi ne iz Aba lige i kaznili ko zna kako.
    Da smo se klali s njima ne bi ovako bilo.
    Čovjek koji one stvari opravdava nije u vinklu.
    Posebno Čović, koji poziva na mržnju i potpaljuje masu.
    On je isključivi krivac za ovo.
    Onakva netrepeljivost nije bila nikad između ovih rivala.
    Ali opet i pored svega toga, mišljenja sam da ih treba dočekat s aplauzom i s osmjehom i dokazati da nijesmo toliko primitivna sredina.

  11. #2336
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Moram reći jer je vezano itekako za temu da je strahovito ružno ovo što se dešavalo posebno u drugom meču.
    Ovakva mržnja i ovakav doček "bratskom" narodu je nezapamćen.
    Da su kojim slučajem ovo napravili Varvari, navijači Budućnosti ovđe, izbačili bi ne iz Aba lige i kaznili ko zna kako.
    Da smo se klali s njima ne bi ovako bilo.
    Čovjek koji one stvari opravdava nije u vinklu.
    Posebno Čović, koji poziva na mržnju i potpaljuje masu.
    On je isključivi krivac za ovo.
    Onakva netrepeljivost nije bila nikad između ovih rivala.
    Ali opet i pored svega toga, mišljenja sam da ih treba dočekat s aplauzom i s osmjehom i dokazati da nijesmo toliko primitivna sredina.
    Aloooo 40 razlike i kriva publika, alooooo? Ajde neka Repesa ili neko od strucnjaka iz Buducnosti objasni kako 40 razlike, a da se ne pominje publika, posto ne znam kakve veze ima publika sa desavanjima na terenu.
    Isto tako 90% igraca Buducnosti nema pojma sta dobacuje ta publika, tako da ne vidim kako su mogli njih da poremete? Ajde meni ti objasni kako 40 razlike?

  12. #2337
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Nije bila priča o porazu.
    To je druga priča.
    Na 40 razlike nema veze publika toliko.
    Zvijezda je zasluženo slavila i bila bolji rival.
    Priča je o navijačima i njihovom ponašanju, ponašanju uprave i Čovića i odnosu prema rivalima.

  13. #2338
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vec je zavrsena ta prica a ako oces opet o politici ---> https://forum.cdm.me/forumdisplay.ph...tika-generalno

  14. #2339
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,038
    Thanks Thanks Given 
    5,042
    Thanks Thanks Received 
    2,444
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by TheGovernor View Post
    Aloooo 40 razlike i kriva publika, alooooo? Ajde neka Repesa ili neko od strucnjaka iz Buducnosti objasni kako 40 razlike, a da se ne pominje publika, posto ne znam kakve veze ima publika sa desavanjima na terenu.
    Isto tako 90% igraca Buducnosti nema pojma sta dobacuje ta publika, tako da ne vidim kako su mogli njih da poremete? Ajde meni ti objasni kako 40 razlike?
    Ulazilo im je i sa ledja da su bachali,vidjesemo sjutra veche
    ...

  15. #2340
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pobjedom se do sad dolazilo odbranom, sut je tek na +15 ili +20 dostizao vrhunac. U zadnjem mecu za dva poena su sve bili izgradjeni sutevi sem 2-3 koja je ubacio Perperoglu. Zvijezda moze da pobijedi i bez nekog strasnog procenta a Buducnost ne. Ako se odbrana odigra ka u BG bice metla ali mnogo teze ce se odigrat jer je Buducnost druga ekipa kuci.

  16. #2341
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    827
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    212
    Thanked in
    104 Posts

    Default

    Meni je takodje nevjerovatna ta ogromna razlika kada se igra kuci i kada igraju u gostima, kao da su dvije razlicite ekipe. Cini mi se da stranci uopste nemaju neku zelju ili volju kad voz krene niz brdo da se potrude da pokusaju da preokrenu, da se potrude da poprave losu partiju, odbranu, napad, ne znam, velika se greska napravila sa dovodjenjem ovoliko stranaca, vecina istrosena. Naravno Ivanovic je taj koji fali najvise, koji je u najtezim trenucima znao da izvuce ekipu sa trojok ili dvije zaredom, takvog igraca trenutno Buducnost nema. Treba napraviti paklenu atomsferu i pomoci igracima da se trgnu i zaigraju kao sto su igrali protiv CSKA, Reala, Baskonie, Barselone, mada ponavljam, mislim da stranci uopste nisu motivisani i da su samo dosli da uzmu pare.

  17. #2342
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lazar6 View Post
    Vec je zavrsena ta prica a ako oces opet o politici ---> https://forum.cdm.me/forumdisplay.ph...tika-generalno
    Priča je tek počela i vezana je za temu.
    Tako da...

  18. #2343
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto ste pricali prosle godine kad su pretukli coeka sa dvoje djece zbog obiljezja u sred Morace gospodske? Sto se cudite ovome kad smo privatna mafijaska drzava koja rusi sve sto je srpsko (poceli i crkve) koja prizna kosovo, okrene im ledja i stanu na stranu Nato-a. Pih zastidje smo a da su oni ovo napravili mi bi ispali gospoda i ne bi ih vrijedjali ni nista. Ovo je presmijesno postalo a zaboravilo se prosle godine kako se na silu morala oduzet titula jer je 3 godine previse. Eto ako ces vec o politici. A Bokan veli da donosi kosarci za razliku od Covica. Ne donosi on no kasirke i Lomi.
    Po***** se na ovaj podforum kad se mora o poltici pricat . Lijep pozdrav do srijede uvece kad pocne mec.

  19. #2344
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Xexexe, 5:1 prošle godine na silu iščupaše. Uh, kako još boli, neće se oprati iz sjećanja ni posle još tri titule

  20. #2345
    Join Date
    Mar 2016
    Location
    Budva, Montenegro
    Posts
    224
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta pricas ti sine, prica Coviceva da je 'morala' titula da ide u Pg vam je izgleda pojela mozak...mislis da zvijezda ne vodi sudije na vecere i u najbolje hotele u Bg i ostale fore sto je prodavao da opravda gubitak titule?
    I odakle sad ti pominjes covjeka u obiljezjima Zvijezde na sred tribina u Moraci, jesi probao u ove dvije utakmice da odes gore u obiljezjima Buducnosti?Ne kazem da tako treba, ali se jednostavno to ne radi jer uvijek ima nekog kome ce to biti veliki problem.
    Nista ne opravdava lose izdanje igraca, ali ponasanje navijaca nema veze sa rivalstvom CZV-BUD.
    Sjedi dolje 1

  21. #2346
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cudo je karma, 60 razlike u dvije utakmice. Nastavice se ako pravde ima i ovaj drzavni mafijaski klub ce opet mozda nekad bit gotivan i bez ovog najgadnijeg kolektiva koji ga vodi. Covic je isto gadan ali klub kojeg vodi Milo... On pa deset mjesta prazno.

  22. #2347
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Sva ona "muka" u BG je zbog prošlogodišnjeg finala i poraza.
    To je glavni razlog...

  23. #2348
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima tu istine ali jos dosta faktora je na to uticalo.

  24. #2349
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bonaparta89 View Post
    Sta pricas ti sine, prica Coviceva da je 'morala' titula da ide u Pg vam je izgleda pojela mozak...mislis da zvijezda ne vodi sudije na vecere i u najbolje hotele u Bg i ostale fore sto je prodavao da opravda gubitak titule?
    I odakle sad ti pominjes covjeka u obiljezjima Zvijezde na sred tribina u Moraci, jesi probao u ove dvije utakmice da odes gore u obiljezjima Buducnosti?Ne kazem da tako treba, ali se jednostavno to ne radi jer uvijek ima nekog kome ce to biti veliki problem.
    Nista ne opravdava lose izdanje igraca, ali ponasanje navijaca nema veze sa rivalstvom CZV-BUD.
    Sjedi dolje 1
    Čitajući ( i učestvujući u raspravi na nekim drugim forumima) video sam da je napisano da je to 50-ak pavijana bilo iza klupe Budućnosti (a i u 3 utakmici sa KKP), znači većina i to ogromna se ograničavala na pogrdne pesmice i na navijanje...
    Uzgred, licemerno je govoriti čije ***** smrdi više jer dobro je poznato i na ovom forumu su navijači Budućnosti pisali kako su prošli igrači i stručni štab u PG (hotel i Morača).
    Zna se kako će biti u ovoj trećoj, što bi kladioničari rekli koeficijent 1,05 na to da će istom merom vratiti.

  25. #2350
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Čitajući ( i učestvujući u raspravi na nekim drugim forumima) video sam da je napisano da je to 50-ak pavijana bilo iza klupe Budućnosti (a i u 3 utakmici sa KKP), znači većina i to ogromna se ograničavala na pogrdne pesmice i na navijanje...
    Uzgred, licemerno je govoriti čije ***** smrdi više jer dobro je poznato i na ovom forumu su navijači Budućnosti pisali kako su prošli igrači i stručni štab u PG (hotel i Morača).
    Zna se kako će biti u ovoj trećoj, što bi kladioničari rekli koeficijent 1,05 na to da će istom merom vratiti.
    Cisto sumnjam, jer su klupe pomjerene ove godine na drugu stranu, i sezonske su odavno prosle za sva ta dobra mjesta. Tako da nece biti problema, bez ako neko namjerno ne prebaci klupe ovamo.
    Uostalom, ondje se vidi da su delije bile iza klupe po samim majicama podgrupa delija. Sasvim normalno, jer sam i ja najavio da prljavi Covic ce sigurno duplo vratiti od prosle godine. I sve je bilo spremano za to
    Podgorica Podgoricanima!

Page 94 of 149 FirstFirst ... 4484909192939495969798104144 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •