View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 84 of 149 FirstFirst ... 347480818283848586878894134 ... LastLast
Results 2,076 to 2,100 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2076
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default












    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #2077
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,359
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Dobro Jasminu se sigurno skandiralo Ustaso...

    Mada i Omicu se skandiralo prošle godine u PG ti si zvezdin ****** Omicu...

  3. #2078
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Klasičan repertoar, ne opravdavam (to je bar jasno). U ovom trenutku (dnevno politička scena) je najgore da ti neko kaže da si "Šiptar", nekada je bilo ustaša... e sada, ovim lobanjama koji to krenu da uzvikuju je inače mesto u CZ (centralni zatvor), masa kao masa ima jedan mozak, mozak kolektiva koji uz navalu adrenalina proizvodi ove gore sekvence antinavijanja koje je usmereno prema protivniku a ne navijana prema svom klubu.

  4. #2079
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    E, ako su tebi izdajnici oni koji ne navijaju za klub za koji ti navijaš ni ti nisi ništa dalje otišao od ovih koji su skandirali "Šiptari" i šta su to već Jasku skandirali (nisam čuo pa ne mogu ni komentarisati) i opet jedna generalizacija (B), u Pioniru je bilo oko 7000 ljudi, BG ima oko 2 miliona stanovnika...to je manje od 1% a ti izvedeš zaključak.
    Ovo za BG nijesu samo moje riječi moj zaključak no i ljudi koji tamo dugo žive.
    To u što se pretvorio je tuga no to su već druge teme.
    Naravno da su izdajnici kad slave poraz svojeg kluba iz svojeg grada.
    Ovđe sam za to da se igrači i rukovodstvo protivnika dočekaju prijateljski i sa aplauzom da bi se dokazalo da nijesmo primitivci kao ovi gore.

  5. #2080
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Тужно је што је ђечини испран мозак на једној и на другој страни. Да видите на шта личи инстаграм, балавци пишу милогорци, шиптари. Што је најгоре, пола њих нема појма како изгледа Мило, ни ко је, али то су чули фала Богу од Човића и осталих тровача. Наши са друге стране им одговарају, узвраћају

    Мозгови као Бизби несрећни.

    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Last edited by StefanPG; 13-04-19 at 08:28.
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  6. #2081
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,639
    Thanks Thanks Given 
    956
    Thanks Thanks Received 
    1,165
    Thanked in
    624 Posts

    Default

    Bokan poslao Sretena i Javora za drugi mec. Posljednji trzaj rekao bih, bice gusto sad.

  7. #2082
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    sta ce biti gusto?? bude mozda "samo" + 10 sutra...tesko da bude drukcije. Navijaci pod "" su hajvani dosta njih, pa me ne cudi kao sto me cudi onaj otac koji je doveo sincica a on jadnicak od buke zacepio usi. Bio sam dosta puta u pioniru, tu buku ni sa cim ne mozete porediti, bilo zvezda bilo partizan...zato im je i stalo tamo da igraju..u Areni bi buducnost imala mozda 20% sanse

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

  8. #2083
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    G2 crvena zvezda 1.33/budućnost 3.30 kv u meridian a juče negdje oko 2.60 kv

    Poslato sa mog sam-sung S9+ telefona...

  9. #2084
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima li organizovanog dolaska zvezdinih navijaca? u Moracu..

    Sent from my Nokia 7 plus using Tapatalk

  10. #2085
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,495
    Thanks Thanks Given 
    5,336
    Thanks Thanks Received 
    3,829
    Thanked in
    1,517 Posts

    Default

    Najbolje bi bilo jos da vas pustimo.
    Serete se koliko mozete po nama pa da vas sa cvijecem docekamo.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  11. #2086
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post

    Naravno da su izdajnici kad slave poraz svojeg kluba iz svojeg grada.
    Svasta. Znaci navijaci Zvezde iz PG su izdali Buducnost koju nikad nisu ni voleli zato sto navijaju za klub koji vole od kad znaju za sebe.

    Pored toga jako je tesko zavoleti i identifikovati se sa ovim u sta se Buducnost pretvorila. To nije neki simpatican lokalni klub koji zasluzuje podrsku ljubitelja kosarke, to je postao klub koji ima za cilj da potkrepi novokomponovani crnogorski nacionalizam, i to je klub koji je deo socijalnog inzenjeriniga koji se sprovodi u CG nad nepodobnim delom stanovnistva, zato se i ulazu tolike pare. Na utakmice dolaze neki likovi koji mrze sve oko sebe
    Last edited by GavriloA; 13-04-19 at 09:52.

  12. #2087
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Na utakmice dolaze neki likovi koji mrze sve oko sebe
    Quote Originally Posted by StefanPG View Post











    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Sent from my Redmi 5 using Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  13. #2088
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Svasta. Znaci navijaci Zvezde iz PG su izdali Buducnost koju nikad nisu ni voleli zato sto navijaju za klub koji vole od kad znaju za sebe.

    Pored toga jako je tesko zavoleti i identifikovati se sa ovim u sta se Buducnost pretvorila. To nije neki simpatican lokalni klub, to je postao klub koji ima za cilj da potkrepi novokomponovani crnogorski nacionalizam, i to je klub koji je deo socijalnog inzenjeriniga koji se sprovodi u CG nad nepodobnim delom stanovnistva, zato se i ulazu tolike pare. Na utakmice dolaze neki likovi koji mrze sve oko sebe
    Kad bi gledao političku povezanost ili osobe koje su u klubu a ne odgovaraju ti ne bi nijedan klub volio.
    Mi pratimo Budućnost od kraja 80-ih prijatelju nijesmo novokomponovani navijači.
    Glupo je da se politika miješa u sport jer se klubovi pretvaraju u politička poprišta.
    Znam da nijesu svi navijači Zvijezde maloumni i ograničeni ali ni njima ne smetaju one usijane glave, naprotiv.
    Ne mrzim nikoga ali ko gođ ne poštuje Crnu Goru, ovaj narod i moj klub, ne može mi bit mio nit prijatelj.

  14. #2089
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzi View Post
    Bokan poslao Sretena i Javora za drugi mec. Posljednji trzaj rekao bih, bice gusto sad.
    Ahahahahahaha... Vidjeli smo vec da navijaci Zvezde faul kao mogucnost ne dozvoljavaju jer Zvezda igra leprsavu, bezkontaktnu kosarku

    Da neko toliko, evo vise decenija, prica o sudjenju i postane regionalna sprdnja zbog svog odnosa prema svemu tome i da ih pored svega i dalje lozi ta prica je za nevjerovati. Od Drobnjaka iz auta preko Javora od Pireja do proslogodisnje histerije i ovogodisnjeg Kupa Srbije dje oni zbog ociglednih snimaka i dokaza priznaju da je faul ali se veli to ne sudi

    Ogromna vecina navijaca Zvezde je tipa Bizbija ovdje koji uopste i ne zna pravila kosarke igre. Sinoc Odjo odvali Bela po faci iz sve snage cijela dvorana se hvata za glavu i vristi sto se sudi faul. Nadrealna scena.

  15. #2090
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kad bi gledao političku povezanost ili osobe koje su u klubu a ne odgovaraju ti ne bi nijedan klub volio.
    Mi pratimo Budućnost od kraja 80-ih prijatelju nijesmo novokomponovani navijači.
    Glupo je da se politika miješa u sport jer se klubovi pretvaraju u politička poprišta.
    Znam da nijesu svi navijači Zvijezde maloumni i ograničeni ali ni njima ne smetaju one usijane glave, naprotiv.
    Ne mrzim nikoga ali ko gođ ne poštuje Crnu Goru, ovaj narod i moj klub, ne može mi bit mio nit prijatelj.
    Sinovac, ne volis ti vise CG od nas navijaca Zvezde, i sta ti daje za pravo da ljude prozivas da su izdajnici i dusmani?
    Izdajnik moze biti samo neko ko podrzava ovaj mafijasko tajkunski rezim a ne navijac Zvezde

  16. #2091
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,729
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sinovac, ne volis ti vise CG od nas navijaca Zvezde, i sta ti daje za pravo da ljude prozivas da su izdajnici i dusmani?
    Izdajnik moze biti samo neko ko podrzava ovaj mafijasko tajkunski rezim a ne navijac Zvezde
    Ne znam ti konkretno ali znam neke koji bi zapalili Crnu Goru.
    Može li brate ko navijat za Budućnost a da nije za vlast?
    Nije ti to palo na pamet?

  17. #2092
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kad bi gledao političku povezanost ili osobe koje su u klubu a ne odgovaraju ti ne bi nijedan klub volio.
    Mi pratimo Budućnost od kraja 80-ih prijatelju nijesmo novokomponovani navijači.
    Glupo je da se politika miješa u sport jer se klubovi pretvaraju u politička poprišta.
    Znam da nijesu svi navijači Zvijezde maloumni i ograničeni ali ni njima ne smetaju one usijane glave, naprotiv.
    Ne mrzim nikoga ali ko gođ ne poštuje Crnu Goru, ovaj narod i moj klub, ne može mi bit mio nit prijatelj.
    Ova vlast je iskoristila Buducnost u politicke svrhe na referendumu i sto je najgore klub je to dozvolio. Klub kakav je Buducnost nije smio da dozvoli da se stavi na bilo ciju stranu i da se bavi politikom. Ovo sad je posledica toga sto se tada desavalo.
    Sto se mene tice ja sam takodje navijac Zvezde jos od pocetka 80-tih i navijam za Buducnost ali ne kad igra protiv Zvezde. I to sto ne navijam za Buducnost me ne cini manjim patriotom od bilo koga ovdje. I da moze li se navijat za Zvezdu i pritom ne zeljet nista lose svojoj zemlji???

  18. #2093
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,531
    Thanks Thanks Given 
    1,024
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Smatram da je suludo navijati protiv kluba iz svog grada. Za mene je to nepojmljivo.
    Dobro kaže kolega, možemo li navijat za KKB mi što oduvijek navijamo, a pritom nismo glasači DPS-a niti "milogorci" i išta slično tome?

    Pa politički gledano, 60-70% navijača KKB se izjašnjavaju kao srbi.

    Ne pije vodu ta priča "on navija za kkb, milogorac".

    I politički uzvici na utakmicama su u rangu majmunskim kricima u dzungli.

    Treba bodrit svoju ekipu a ne spuštat protivničku. Pa ko bude bolji neka pobjedi.

    Ogadiše mi košarku neznalice poput par forumaša i dostine neukih idiota, koji koriste ova polufinala i finala regionalne lige da doliju još malo ulja na vatru kako bi se svi još više medjusobno mrzjeli.

    Bravo, ajmo da širimo nacionalizam i svi da se pobijemo jer za drugo ništa bolji nismo.

    Iskulirajte se sa politikom i vi gore u BG i mi odje, lagano ljudi. Gledajmo košarku, nek pobjedi bolji.

    Ima idiota i mafije klasične u našu upravu kluba, ali ima i u vašu. Ima u svačiju. Da nema, igrali bi ABU 2 vjerovatno svi. Koliko para toliko i muzike. Opšte je poznato da je mafija totalno ušla u sport, a nama koji volimo sport jedino ostaje da pratimo sport Zbog SPORTA (koliko ga još ima) a ne zbog mafije.

    Sportski pozdrav.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  19. #2094
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sad mi samo jos recite zasto bih ja navijao za klub iz svog grada ako iza njega stoji Milo Djukanovic i kluba koji je nedvosmisleno deo njegovog politickog projekta?
    Pri tome nas boli patka za koga cete vi da navijate, vasa stvar, samo ostavite nas da navijamo klub za koji smo oduvek i navijali

  20. #2095
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Beograd ima veze sa Srbijom po mentalitetu isto koliko i Podgorica sa Estonijom :biggrin: Beograd je već neko vreme Jugoslavija u malom i to ona SFRJ. A meni je malo licemerno da baš crnogorci krenu nešto da pričaju o njemu pošto se vrlo dobro zna koliko Crnogoraca živi i radi u BG-u. I ne bitna stvar je da li ti koji kucaš to na tvojoj tastaturi iz sobe u Ulcinju, Herceg Novom ili Nikšiću nisi nikad bio u Beogradu i ne planiraš da ideš tamo i nastaviš život. Činjenica je da gomila Crnogoraca dođu u taj Beograd i ostaju. Studiraju, zaposle se i kasnije žive gde odu preko leta naravno na more. I ne smeta, neka ste, dobrodošli ste al onda je malo licemerno da neko ko je iz Crne Gore piše tako svašta nešto a ni sam nije svestan nekih stvari.

    I mala isprvaka za onog penaldžiju čisto da se spusti malo na zemlju. Iako je tačno da i dalje ima ljudi koji odavde dođu da "pokvase noge" na vašem primorju velika većina odlazi u Grčku, Tursku i malo manje Egipat, ali ima solidan broj i tih samo manje u odnosu na one koji se odluče za Grčku i Tursku. I takođe je nebitna stvar da li vas to dotiče ili ne niti je to bila moja poenta, samo demant na ono da svi mi posle dođemo kod vas na primorje. Moguće da iz Beograda dođu najviše na CG primorje jer imaju i kuće tamo pa im jeftinije :chuncky:

    I nisam provokator i nemam ništa protiv ni jedne nacionalnosti, svakom želim sve najbolje. Niti sam neki patriota čak, jer po meni to je glupost. Ok je voleti svoju zemlju, ali takođe je najbitnije razmišljati svojom glavom i nedopustiti da budeš nečija marioneta i ovca a sve to na kartu kako treba voleti svoju zemlju. A na našim prostorima to je itekako krilatica ljudih koji su na vlasti Ali ono gore što sam ja izneo su same činjenice i informacije iz prve ruke, eto ako neko odavde koji piše nikada nije bio u SRB i ne planira Sve najbolje.

  21. #2096
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Kad bi gledao političku povezanost ili osobe koje su u klubu a ne odgovaraju ti ne bi nijedan klub volio.
    Mi pratimo Budućnost od kraja 80-ih prijatelju nijesmo novokomponovani navijači.
    Glupo je da se politika miješa u sport jer se klubovi pretvaraju u politička poprišta.
    Znam da nijesu svi navijači Zvijezde maloumni i ograničeni ali ni njima ne smetaju one usijane glave, naprotiv.
    Ne mrzim nikoga ali ko gođ ne poštuje Crnu Goru, ovaj narod i moj klub, ne može mi bit mio nit prijatelj.
    Znaci, lagano se doslo do zakljucka da je Buducnost=Crna Gora, dakle ko ne navija za Buducnost, mrzitelj je CG? Divno.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #2097
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Kako javljaju - buducnost je dobila novog pleja za revans protiv Czv.


  23. #2098
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,834
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sad mi samo jos recite zasto bih ja navijao za klub iz svog grada ako iza njega stoji Milo Djukanovic i kluba koji je nedvosmisleno deo njegovog politickog projekta?
    Pri tome nas boli patka za koga cete vi da navijate, vasa stvar, samo ostavite nas da navijamo klub za koji smo oduvek i navijali
    Pun forum, grad, drzava i svijet navijaca Intera, Milana, Liverpula, Reala i Barselone, jedino su se ovi strucnjaci sjetili da pisu pravila ko smije i treba da navija za koga :lolblue:
    Alan Durban quote from 1980 - “If you want entertainment, go and watch clowns”.

  24. #2099
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,210
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    761
    Thanked in
    531 Posts

    Default

    Pogledajte dokle oni sve idu na sto su spremni.
    Ali im je dzaba!

    Ne jedan sudija - nego dva iz CG pa dje ima ovo zamislite ovu sramotu.


  25. #2100
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,488
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Eto si i ti iz CG...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

Page 84 of 149 FirstFirst ... 347480818283848586878894134 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •