View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 83 of 149 FirstFirst ... 337379808182838485868793133 ... LastLast
Results 2,051 to 2,075 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2051
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Zaslužena pobjeda, nema što.
    Držali smo se u prvo.
    Onda nakrkali ličnih masu, masu trojki promašili, nekoliko zakucavanja i to je to.
    Po meni igra nije toliko loša bila ali smo prerano u probleme ušli.
    Što se tiče navijača i navijanja, pokazali su pravo lice ka` i vazda.
    Beograd je nekad bio centar kulture a sada je centar zla i ispraznih mozgova, usijanih nerazumnih glava.
    Likuju naćas izdajnici ali ničija nije do zore gorjela.
    Last edited by jokaš; 12-04-19 at 22:02.

  2. #2052
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Da preskocimo ova ******* da nesto lijepo izbacimo da se uziva malo.
    --------------------------------------------------------------------------------
    Puca bili - jer je laki bio malo nervozan.


  3. #2053
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Mislim da teško može Zvijezda ponovit onakav procenat šuta za 3.
    A i Budućnost ovako lošu igru.
    Naredni meč je jako bitan.
    Po meni ko dobije naredni osvaja.
    Dok gođ skandiraju: "šiptari" dobro je.
    Mene bi zabrinulo i uvrijedilo bi me da ni skandiraju:"srbi".

  4. #2054
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,638
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Ovakvo navijanje stvarno ne podrzavam i potpuno je nekorektno nekoga onako vrijedjati ali pricati o tome kako oni mrze Crnu Goru i Buducnost a mi ovamo njih obozavamo je malo licemjerno. Ja sam uvjek za to da navijaci uvjek navijaju za svoj klub i tada je uvjek najljepsa atmosfera. Toga nece bit nikad na ovim prostorima i uvjek cemo vrijedjat jedni druge. Odma ce to da se vrati u Moracu i to sa kamatom i tako u krug.
    eo da vidimo ‘oće li u PG biti povika kao u Pioniru. od 1. kola EL i svakog poraza po srpskih portala su izlivi mržnje ka’ klubu i državi CG (koristeći pri tom najgori izraz svih vremena - milogorci). toliko su opterećeni i isfrustrirani da nemam riječi. večeras 90% sale seljanija ona najveća, gledam one što sjede pored aut linije samo što u teren ne udju kad igrači Budućnosti krenu loptu da prevedu. eto im je titula odma’ a srećnijeg me na svijet’ ne bi bilo da ih rokne Budućnost u majstorici pa da proglase dan žalosti u BGu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  5. #2055
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Oni su skockani bili kad su dolazili - mora da su na neku svadbu bili pa posle svratili na lagani trening.






  6. #2056
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,116
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Sve nakaze. Ne zna se ko je od koga grđi.
    Ovi naši bar na ljude liče.

  7. #2057
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eo da vidimo ‘oće li u PG biti povika kao u Pioniru. od 1. kola EL i svakog poraza po srpskih portala su izlivi mržnje ka’ klubu i državi CG (koristeći pri tom najgori izraz svih vremena - milogorci). toliko su opterećeni i isfrustrirani da nemam riječi. večeras 90% sale seljanija ona najveća, gledam one što sjede pored aut linije samo što u teren ne udju kad igrači Budućnosti krenu loptu da prevedu. eto im je titula odma’ a srećnijeg me na svijet’ ne bi bilo da ih rokne Budućnost u majstorici pa da proglase dan žalosti u BGu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Samo promijeni Lokaciju BG sto ti stoji..

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Sve nakaze. Ne zna se ko je od koga grđi.
    Ovi naši bar na ljude liče.
    Slazemo se..
    ----------------------------------------------------------
    Opuva ih Czv da nisu igraci buducnosti znali na koji kos napadaju.

    Ne mogu da pricaju o sudijama - jer su bili na njihovoj strani i opet im je dzaba bilo + posle potopa u Pionir ovdje pricaju o politici.

    Zamislite dokle je ovo doslo.
    -------------------------------------------------------------
    Partizan je bio dza bu - posao je u proslost nece se vise vracati..

    jos 2 meca pa da podje i buducnost jer su dali grdne milione tesko da ce se vise oporavljat u skoriju fjucer.

  8. #2058
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,638
    Thanks Thanks Given 
    3,563
    Thanks Thanks Received 
    8,605
    Thanked in
    4,650 Posts

    Default

    ne vidim u tome problem jedan dio studija sam tamo proveo ako te baš zanima. to ne mijenja stvari koje sam napisao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  9. #2059
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    eo da vidimo ‘oće li u PG biti povika kao u Pioniru. od 1. kola EL i svakog poraza po srpskih portala su izlivi mržnje ka’ klubu i državi CG (koristeći pri tom najgori izraz svih vremena - milogorci). toliko su opterećeni i isfrustrirani da nemam riječi. večeras 90% sale seljanija ona najveća, gledam one što sjede pored aut linije samo što u teren ne udju kad igrači Budućnosti krenu loptu da prevedu. eto im je titula odma’ a srećnijeg me na svijet’ ne bi bilo da ih rokne Budućnost u majstorici pa da proglase dan žalosti u BGu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    U politiku stvarno necu ulazit niti me zanima ali ako neko ovdje moze one koji ne navijaju za Buducnost nazvat 'izdajnicima' (i ne samo ova situacija nego to mozes procitati na skoro svim CG portalima) onda treba prihvatit i da te navijaci suprotnog kluba nazivaju svakako jer i oni imaju neke svoje razloge. Ovo je potpuno of od kosarke i od svega i necu vise o tome diskutovat sigurno ali opet kazem ne treba biti licemjeran i govorit o tome kako oni svasta rade a ovamo smo svi cvijece. Sjetite se bubrega i raznih drugih stvari.

  10. #2060
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Ulan Bator
    Posts
    397
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    Uh to bi bio njegov vrhunac.
    Tako se pocinje znas ako se pokazes mozda postanes covicev covjek (spijun) ovamo iz cg, on bi onda ima ljude na sve strane...

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Mozda si zaboravio ili nisi bio u Pg prosle godine uopste..


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #2061
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ne vidim u tome problem jedan dio studija sam tamo proveo ako te baš zanima. to ne mijenja stvari koje sam napisao


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ja sam bgm mislio da si ovdje zavrsio.
    --------------------------------------------------------
    Opusti se pricas za grad koji te obrazovao - odg. sto god ne trosim vise slova na tebe.
    --------------------------------------------------------------------------------------------------

  12. #2062
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ja ne znam sta ljudi ocekuju gorem osim da im se skandira "siptari"? Pa drzava nam je potrcala Kosovo da prizna koje nije priznalo ni pola drzava svijeta. A odje se prica "zasto nam skandiraju..mi smo braca".

    Ja sam cesto gore i znam da mnogi od njih trpaju sve nas u isti kos sa rezimom ovim.

    Glupo je pravit se naivan po tom pitanju. Batalite se te price..posvetite se malo kosarci.

    Prosle godine se nijedan tajmaut nije moga odrzat odje od nasih navijaca. A vi sad kukate sto se gore vrsi pritisak na sudije i sto se iz prvih redova te iste sudije maltretiraju. Ne no ce da zaborave proslu sezonu i meceve odje.

    Sve ovo pricam jer sam to odje gledao u Podgorici u onoj seriji. Sve je to isto..
    Ako se desi brejk gore..vidjecemo kako ce odje biti. Ne budalite no gledajte kosarku.

  13. #2063
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,962
    Thanks Thanks Given 
    1,362
    Thanks Thanks Received 
    1,672
    Thanked in
    950 Posts

    Default

    Slatka ti je mala bizbi

  14. #2064
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Sve nakaze. Ne zna se ko je od koga grđi.
    Ovi naši bar na ljude liče.
    Hahahahahah
    sigurno imaju i ljepse zene, nema veze sto deru Buducnost po 20razlike...
    a vidji "osobama" komentare

  15. #2065
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Slatka ti je mala bizbi
    Kako je bezobrazna - je li joj ovo zub natekao ili gadje pokvareno.
    --------------------------------------------------------------------------
    Vidji ovoga desno pusi cigar u dvoranu...
    ------------------------------------------------
    Kaze scepanovic vlado da Czv vise ovako ne moze da ponovi - izgleda da vlado jos ima traumu od poraza.

  16. #2066
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,143
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    405 Posts

    Default

    ili zvezda u 3 ili buducnost u 5.
    cini mi se da zvezda ima neuporedivo dublju klupu i opcije za rotaciju i promjenu ritma nego buducnost, koja ima jace individualce, ali danas su svi nekako djelovali kao skupina generickih kosarkasa. zvezda kad nadje ritam, onda melje, nebitno ko je na parketu. negdje na pocetku sezone (u sred one serije pobjeda) rekoh da je ova ekipa mozda bolja kao kompletna ekipa i od onih koje su igrale evroligu. faye i perperoglu kad krenu da nevidljivo dominiraju na obije strane terena, ostatak ekipe se samo razleti.
    cole i bitadze odlucuju seriju, za ostale se na obije strane zna kako ce odigrati. zvezda nema izrazitog gejm-vinera, nekoga ko moze da izmisli koseve kad nista ne ide. baron djeluje kao da moze da odigra to, ali se bojim da ce se pretvoriti u feldeinea iz proslogodisnje serije. cole je individualno ubedljivo najjaci igrac u obije ekipe i moze da sam utrpa 30 bez problema. zvezda je danas uspjela da ga svede na podnosljivih 18, sa cim mogu zivjeti. bitadze je rano izbacen iz ritma, pa ne bi me cudilo da ga repesa presalta da pocne sa klupe u drugoj i izbjegne makljanje sa ojom na pocetku. barovic zna dobro da odradi prljav posao, ali je igrac za 12-13 minuta, tako da bitadze mora da nadje nacina da bude na parketu 25-28 minuta ako misle sto cinjet.
    sudjenje vrlo korektno, za 5-. obije ekipe mogu da upiru pistaljkom u 2-3 odluke koje su mogle otici ovako ili onako (namjerna riversa, treca licna bitadzea), ali to je moderna kosarka cije sudijske tendencije je nekad tesko shvatiti ili prihvatiti. uglavnom, nadam se da ce se odrzati ovaj nivo sudjenja kroz cijelu seriju, makar o tome da ne bude price kao prosle sezone.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  17. #2067
    Join Date
    Mar 2015
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,108
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Sto e ovo ebeeem ti, b92 ? Ili tako neki drugi portal ? Od 100 komentara ni 5 ne mo$ sastavit da su u vezi tekme... Ajde `navijacka prepucavanja` kako vas odvalismo, presavismo, 18+, (al ne u 397235 komentara) jedni drugima ono OK, ali `crnogorac, srbin` auuh.... godina 2019........ dzenijalno nema sto...
    budim se ujutro, a ono pet popodne

  18. #2068
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Samo se pitam gledaše li ovi nesretnici mušku rukometnu reprezentaciju?
    Ako ne, to bi mi bila priprema pred drugi meč.

  19. #2069
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nije isto igrati za reprezentaciju svoje zemlje ili igrati kao plaćenik za klub iz grada koji ni danas posle godinu ne umiješ na mapi da pronađeš.

    Budimo realni, možda je i bolje da ovo uzme CZV, da se rašćera ovaj škart iz Podgorice... ne mogu ih gledat više. Baš ne mogu. Sinoć su pukli 20, bio sam nervozan tačno 3 minuta posle utakmice, dok nisam shvatio da ove budaletine treba liferovat što prije.

  20. #2070
    Join Date
    Apr 2019
    Posts
    5
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Nije isto igrati za reprezentaciju svoje zemlje ili igrati kao plaćenik za klub iz grada koji ni danas posle godinu ne umiješ na mapi da pronađeš.

    Budimo realni, možda je i bolje da ovo uzme CZV, da se rašćera ovaj škart iz Podgorice... ne mogu ih gledat više. Baš ne mogu. Sinoć su pukli 20, bio sam nervozan tačno 3 minuta posle utakmice, dok nisam shvatio da ove budaletine treba liferovat što prije.
    apsolutno se slazem... ovo zvezda i sutra dobija, nemoguce je igrati u onim uslovima od buke i neprijateljskog navijanja, a i ne lici Buducnost na ozbiljan tim, lako pucaju po savovima, Zvezda nista specijalno, ali dovoljno da prelomi utakmicu...Ejjjj kad je smijesni Covic dao 7 poena ? koliko los moras biti onda...ja ocekujem maximum 1 pobjedu Buducnosti...nije slucajno skor 4:0 u ovoj sezoni...vrijeme je za novi tim i pretumbacije, sa vise domacih igraca,,,

  21. #2071
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Čović mora dat' 5-8 poena kad je prva opcija na pleju u odsustvu Reglanda. On igra sasvim korektnu košarku za balkanske uslove. Drugo je što je sin Nebojše Čovića i samim tim u startu obilježen nekošarkaškim flomasterom. On kao on uvijek je korektan, borben, srčan, odmjeren u izjavama i pravi sportista (osim ako ja ne propuštam nešto, neka me neko ispravi ako je tako). To je jedino što treba da zanima KKCZV i generalno svakog ljubitelja košarke. Drugo je što je narod na ovom području iskompleksiran, pa svako ''ima kući jednog brata od ujaka koji bi mogao odigrat isto kao Čović''.

    Ne bih imao ništa protiv da od Norisa Kola (koji je eto, kvalitet) vidim makar 50% timskog zalaganja koje u svoju košarku unosi Filip Čović. Kol koji je od njega mnogo bolji igrač polufinalnu i finalnu plejof seriju koristi da pronađe svoj šut, poene i prosjek. Sa druge strane, Čović te minute koristi da razigra ekipu i to za sad KKCZV pravi razliku. U moru parametara koje novinari, navijači i treneri koriste da naprave neko poređenje kako bi pronašli ''tas na vagi'' koji ide u korist bilo koje od dvije ekipe - o ovome niko apsolutno nije rekao ni riječ. Iz kojih razloga, ne znam. Ali sigurno nisu sportski. Čović na jedinici pravi KKCZ razliku koju Kol za Budućnost ne pravi. Ovih 18 poena sinoć od kojih je 6-7 dao na 25+ razlike gdje je CZV popustila i sa koncetracijom i odbranom samo mažu oči.

    Što se tiče Gordića - beogradske novine su uspjele ono što su htjele. Namirisale su tačku ključanja u KKB i samo potpirivale vatru. Kovali ga u zvijezde, označavali kao čovjeka koji će razliku da napravi, podsjećali na njegovu prošlosezonsku Playoff kampanju i što sve ne. Gordić, naravno, kao i svaki Balkanac - podlegao pritisku. Nekako imam osjećaj da koliko god da igraju ovakve utakmice i ovakve serije nikada neće biti dovoljno iskusni da prepoznaju Čovićeve gafove. Naravno, glupo je kriviti igrača, jer su ovo ipak stvari o kojima treba da brinu sportski psiholozi, za koje nisam uopšte siguran da postoje u KKB.

    O drugim stvarima koje su uzroci onog brodoloma od sinoć - po meni su utakmicu izgubili Džekson i Bitadze. Rani problem sa faulovima, Džeksonova katastrofalna selekcija šuta i odbrana koja je bila čista 0, Goga koji nije u toku utakmice niti jednom pokušao za 2 poena... pametnom dosta.

  22. #2072
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,243
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    766
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Neka neko ugasi svijetlo do sjutra veče..


  23. #2073
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by dr hellfire View Post
    A svi ti penali dolaze kod nas na primorje sa pricom crnogorci nasa braca ovo ono.
    Sta radi internet od ljudi...

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока
    Ne razumem post, ko je ovo boldovano?
    Ja inače ne dolazim na CG primorje a smatram vas braćom i dobrim komšijama.

  24. #2074
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ali Gordic, kako pogubljen lik.
    pokusava neki ulaz a cekaju ga (za njegove standarde) dva diva ispod kosa. ovaj ulaz ne bi ni S. Curry pokusao...
    Njemu je najjači element desni ulaz uz kontakt i ovaj put je levom rukom pokušao da isfingira faul što su sudije odlično videle...drugačija slika i drugačije izdanje KKB će biti u Morači.

  25. #2075
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Zaslužena pobjeda, nema što.
    Držali smo se u prvo.
    Onda nakrkali ličnih masu, masu trojki promašili, nekoliko zakucavanja i to je to.
    Po meni igra nije toliko loša bila ali smo prerano u probleme ušli.
    Što se tiče navijača i navijanja, pokazali su pravo lice ka` i vazda.
    Beograd je nekad bio centar kulture a sada je centar zla i ispraznih mozgova, usijanih nerazumnih glava.
    Likuju naćas izdajnici ali ničija nije do zore gorjela.
    E, ako su tebi izdajnici oni koji ne navijaju za klub za koji ti navijaš ni ti nisi ništa dalje otišao od ovih koji su skandirali "Šiptari" i šta su to već Jasku skandirali (nisam čuo pa ne mogu ni komentarisati) i opet jedna generalizacija (B), u Pioniru je bilo oko 7000 ljudi, BG ima oko 2 miliona stanovnika...to je manje od 1% a ti izvedeš zaključak.

Page 83 of 149 FirstFirst ... 337379808182838485868793133 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •