View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 118 of 149 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128 ... LastLast
Results 2,926 to 2,950 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2926
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Da pogledamo sa druge strane?
    Koji ce to stranac doci posle ovih prica u Bud? Dje uprava ne moze da zastiti igrace, pogotovo nakon ovih izjava samih igraca?
    Zar treba igrati ono, pa ne moze mi neko reci da ono nije uticalo barem na sramotno los procenat suta buducnosti? Ja sam kao sto sam rekao ubijedjen bio da buducnost ce da izgubi, ali ove razlike samo pokazuju sta atmosfera moze da uradi odredjenin igracima
    Ja mislim da ce doci bez problema stranac ako se plati naravno medjutim sad kad nema 30 utakmica u evropskoj ligi svakako ce se teze angazovati.
    O uticaju ovih dogadjaja nisam pricao,naravno da je to ostavilo traga na publici a onda o igracima je suvisno govoriti-to nije prijatno posmatrati na TV-u a kamo li biti tamo kao igrac protivnicke ekipe.
    Eto onaj nesrecni navijac Zvezde sto ga osasavise od batina i u publici i posle su ga mlatili redom svi a sto je on uradio? Nista, nit je imao obiljezja kluba niti sta pa su ga sutirali sluzbenici milicije dok je sprovodjen po terenu.
    Znaci ne sportski rivali nego neprijatelji-to se primilo i ovdje i u Beogradu i sad je rat u kome se ne biraju sredstva.
    Mogao si bilo koga prstom pokazati da je navijac protivnickog kluba i eto linca.
    Kako bilo da bilo,opet ponavljam - organi ABA lige su odlucili da postoje uslovi da se mec igra i tu nije bilo moguce donijeti bilo koju drugu odluku sem da igraci izadju na teren.

    Ja duboko vjerujem da je inace bolesnu atmosferu na veci stepen digao Repesa svojim izjavama i da je to uradio potpuno svjesno kao sto je isto cinio i kao trener Cedevite doduse tada je pricao o Podgorici.
    Njegova se prica mnogo bolje primila u ovom duelu - ko nam je kriv kad smo goveda.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  2. #2927
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.b92.net/sport/kosarka/ve...nav_id=1533958

    E pa ovog covjeka treba spaliti na lomaci za dobro kosarke na ovim prostorima.

    E pa cus: "Kad je regularno, nemamo sta da brinemo".


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Ma on je bolesnik i to je to. Ali sad gledam reprizu utakmice i ne vjerujem da ovakvi sportisti postoje(mislim na strance u Buducnosti). Kako nonsalantno odbise da se pozdrave sa igracima Zvezde. Kada su im oni ista krivi. Pih. Cijelu godinu su igrali kao da ih neko puskom cera da igraju za Buducnost. Puste zvijezde.
    Nasim igracima svaka cast za ono na kraju. Ono pokazuje ko je covjek i u pobjedi i u porazu. A stoka ce uvjek bit stoka.

  3. #2928
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Za isti kes mnogo je lakse napraviti ekipu za EL nego za EK.
    Ja se samo nadam da ce Bokan se otresti zaluzanog. Tj da mu Misko nece biti glavni skaut.

  4. #2929
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ja duboko vjerujem da je inace bolesnu atmosferu na veci stepen digao Repesa svojim izjavama i da je to uradio potpuno svjesno kao sto je isto cinio i kao trener Cedevite doduse tada je pricao o Podgorici. Njegova se prica mnogo bolje primila u ovom duelu - ko nam je kriv kad smo goveda.
    Veli Repeša digao bolesnu atmosferu na veći nivo, oohohohohohooh :lolblue:

    Kako se Čovićeva demagogija lagano prima na Balkance, nevjerovatno, pa on je majstor.

  5. #2930
    Join Date
    Feb 2018
    Location
    Podgorica
    Posts
    370
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne smiju ovi postovi lika iznad mene, bas ne smiju. Kakav bekstejdzer, dodje lupi izadje pa posle 15 dana opet u krug.

  6. #2931
    Join Date
    Apr 2016
    Location
    Nebula
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    194
    Thanks Thanks Received 
    100
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    I, da ne propustim. Sladiti se ovakvom pobjedom, i to protiv tima iz svoje zemlje, moze samo neko ko nema elementarnog morala niti osjecaj srama. Nesoje kakvi se radjaju u Crnoj Gori tesko je naci bilo dje na Balkanu. "Prvi u regionu".
    Kad wam dodju pljewljaci bjelopoljci gisinjani pa i niksicanji swi ih pljujete,kao podgorica podgoricanika a sad bi kao swi trebali bit uz wasu buducnost.neka hwala.

  7. #2932
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,785
    Thanks Thanks Given 
    620
    Thanks Thanks Received 
    1,002
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Veli Repeša digao bolesnu atmosferu na veći nivo, oohohohohohooh :lolblue:

    Kako se Čovićeva demagogija lagano prima na Balkance, nevjerovatno, pa on je majstor.
    Vise puta sam te zamolio da se okrenes niksickim klubovima sa velikom tradicijom-zbog cega se ti uopste petljas u klub iz omrazene ti Podgorice?
    Ako vec imas ime samoniksic onda se toga brati i drzi bolan,ne gledaj kroz tunjel da te oci ne zabolje.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  8. #2933
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Morali su izaći na teren.
    Rečeno im je da ako ne izađu izgubiće službenim rezultatom.
    Imaš u saopštenju Budućnosti i izjavi Kola.
    Neka im je recheno care,kako mozesh bit u stanju da igrash a prije po ure te neko zviznuo stolicom?Hocesh da se zagrijavash a debilche kojeg bi jednom rukom prebio ti se vrti ispod kosha i bacha na tebe shto stigne?A nemoj brate mili
    ...

  9. #2934
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,518
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    702
    Thanked in
    409 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by AL no1 View Post
    Neka im je recheno care,kako mozesh bit u stanju da igrash a prije po ure te neko zviznuo stolicom?Hocesh da se zagrijavash a debilche kojeg bi jednom rukom prebio ti se vrti ispod kosha i bacha na tebe shto stigne?A nemoj brate mili
    .....

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ada znam ja to.
    Ali problem je što je Aba pogrešno postavila stvari.
    Umjesto da se ide u pravcu pražnjenja , oni su išli u pravcu uslovljavanja Budućnosti.
    To je poenta. I tu je problem.

  10. #2935
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    458
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    Kad wam dodju pljewljaci bjelopoljci gisinjani pa i niksicanji swi ih pljujete,kao podgorica podgoricanika a sad bi kao swi trebali bit uz wasu buducnost.neka hwala.
    U Beogwad te swi docekaju wasiwenih wuku!

  11. #2936
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LazarusNk View Post
    Kad wam dodju pljewljaci bjelopoljci gisinjani pa i niksicanji swi ih pljujete,kao podgorica podgoricanika a sad bi kao swi trebali bit uz wasu buducnost.neka hwala.
    Kao prvo, bilo bi lijepo kad ne bi koristio ono "svi". Ja sam inace sa sjevera Crne Gore i nikako ne pljujem na ljude sa sjevera, jer bih tako pljunuo po sebi.

    Ne ocekujem ni da svi u Crnoj Gori navijaju za Buducnost, taman posla. Ali ne mogu da razumijem da se neko raduje kad se igraci iz Crne Gore vrijedajaju na najgori sovinisticki nacin i maltretiraju u utakmici s timom iz druge drzave, kad se opravdava nesto za sto ne moze postojati opravdanje. Suvise je bilo balkanskog gadluka u necemu sto bi trebao biti jedan od najljepsih sportova. Ponovicu: Zvezda je ove godine bila bolji tim i potpuno zasluzeno je osvojila ABA ligu. Ali, ono sto je uradjeno igracima Buducnosti predstavlja sramotu za Zvezdu i Beograd. Taj nesportski dio je bacio mrlju na svakako zasluzeno osvojenu titulu. Utisak je da cilj Zvezde nije bio samo da pobijedi Buducnost, vec i da ponizi, i to ne samo Buducnost, vec i citavu drzavu iz koje taj tim dolazi. To je bilo nesportski, otislo se van granica sporta i bilo je veoma ruzno. Ako neko u tome moze naci radost i uzivanje, onda i ja mogu da kazem sto o tom mislim.

  12. #2937
    Join Date
    May 2018
    Posts
    585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Veli Repeša digao bolesnu atmosferu na veći nivo, oohohohohohooh :lolblue:

    Kako se Čovićeva demagogija lagano prima na Balkance, nevjerovatno, pa on je majstor.
    Mora se primit kada ih je uspio ubijediti da su oni stvarno Zvijezda a ne FMP. To kao prvo. Pa covjek zivi od toga. Oni imaju ogromnu medijsku masineriju i placene novinare. Pogledaj odje, npr Vijesti su odradile posao profesionalno, izbacile imena onih sto su upadali na teren, znas kad ce to kod njih da se desi, nikad. Pa to covjek koji godinu dana ne skida se sa jutarnjeg programa, raznih emisija, portala...gdje godinu dana prica kako su ih sudije pokrale i jednostavno posle godinu dana price , narod je stoka, pocinje da vjeruje. Sad ce godinu dana da prica da je sve regularno i bice posle tako.Mediji su cudo. Narocito kada ih imate mnogo. Mi smo odje podijeljeni narod i oni na kartu nase svadje oko politike. I to im uspijeva. Nikad mi medijski necemo moci da se borimo sa njima. Prije svega jer ako taknes u duopol koji bg blizanci imaju u sportu kao da si taka u osinje gnijezdo. Takodje i mi na tom putu pravimo greske...a jedini nacin nam je da nase greske svedemo na minimum. Uglavnom, Covic ce ubijediti njih da i ubijedio ih da su sve sudije protiv njih i da se u slucaju poraza razlog mora naci u spoljnem faktoru. Pa oni kad kod se objave imena sudija oni pocinju sa pricama. Nija nam svira ovo, nije ono...ka da su oni jedini na svijet pa sudije treba da gledaju samo da se oni ne naljute...ali otom potom o tome.
    Nema toshkale prije rupe!!!!

  13. #2938
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovdje neki vide ono sto zele da vide. Nit je Buducnost Crna Gora nit je Zvezda Srbija. Ovo je bio obracun predsjednika klubova Buducnosti i Zvezde i u tu svrhu su se koristila sva moguca sredstva. Ja recimo simpatisem Zvezdu a zabolje me i za Covica a da ne pricam o ostalim politicarima u Srbiji. Nikad sebi nikad ne bi dozvolio da me neko omalovazava ni drzavu odakle sam. Ovakve iste stvari imas u utakmicama Zvezde i Partizana a iz istog su grada.

  14. #2939
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    Ovdje neki vide ono sto zele da vide. Nit je Buducnost Crna Gora nit je Zvezda Srbija. Ovo je bio obracun predsjednika klubova Buducnosti i Zvezde i u tu svrhu su se koristila sva moguca sredstva. Ja recimo simpatisem Zvezdu a zabolje me i za Covica a da ne pricam o ostalim politicarima u Srbiji. Nikad sebi nikad ne bi dozvolio da me neko omalovazava ni drzavu odakle sam. Ovakve iste stvari imas u utakmicama Zvezde i Partizana a iz istog su grada.
    Odje se i radi o onom boldovanom u tvom tekstu. Ne bi dozvolio da ti neko omalovazava drzavu, pretpotstavljam da to ukljucuje i naciju kojoj pripadas. U "Pioniru" su se cule najgore sovinisticke uvrede na racun crnogorske nacije, sto je samo odraz neshvatljive mrznje prema Crnogorcima koja se zadnjih godina "gaji" u Srbiji. Takav odnos prema ljudima druge nacije je skupo kostao Srbiju, ali je to neka druga tema.

    Naravno, navijanje za tim nema veze s odnosom prema vlastima u drzavi. O tome sto ja mislim o vlastima u Crnoj Gori moze se naci u politickom podforumu.

  15. #2940
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Odje se i radi o onom boldovanom u tvom tekstu. Ne bi dozvolio da ti neko omalovazava drzavu, pretpotstavljam da to ukljucuje i naciju kojoj pripadas. U "Pioniru" su se cule najgore sovinisticke uvrede na racun crnogorske nacije, sto je samo odraz neshvatljive mrznje prema Crnogorcima koja se zadnjih godina "gaji" u Srbiji. Takav odnos prema ljudima druge nacije je skupo kostao Srbiju, ali je to neka druga tema.

    Naravno, navijanje za tim nema veze s odnosom prema vlastima u drzavi. O tome sto ja mislim o vlastima u Crnoj Gori moze se naci u politickom podforumu.
    Kad bi pricao o ovome otisao bih potpuno u of a trudim se da ne kvarim temu. Reci cu ti samo da se ama bas ni malo ne osecam prozvanim ovime sto su navijaci vikali. Drzava nije ni jedan covjek ni jedan klub ni jedni navijaci.
    I bas bih volio da znam dje su se to cule sovinisticke uvrede na racun crnogorske nacije. Ja mislim da si ti ovo generalizovao mnogo.
    I ovo sto ti vidis da se 'gaji' u Srbiji ja pravo da ti kazem nisam osjetio a dosta vremena provodim tamo poslovno. Sad budala ima svuda, i tamo i ovdje ali generalno sigurno nije tako.

  16. #2941
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,130
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,677
    Thanked in
    976 Posts

    Default

    Ako ABA liga ne zauzme stav i nultu toleranciju za ubuduce prema svemu sta se desavalo a da se ni deseti dio nikad ne dogodi mogu slobodno ugasiti ligu. Zamislite da je jaka Cibona, Split ili Bosna pa da se desilo sve sta se desilo u Beogradu!? Mi vjecito cutimo i da ne talasamo i da se ovi nasi lokalni "navijaci" blizanaca ne uvrijede. Dosta je bilo. Dvadeset godina nas tretiraju kao stoku gore a ovamo izmisljaju i dodaju kako im se digne uz pomoc njihovih medija. Nijedan hrvatski ili bosanski klub ne bi izasao i odigrao utakmicu u uslovima otvorene prijetnje i najnize nacionalisticko divljanje i vrijedjanje. Do sada nikada igraci nijesu dirani dok su oni slobodno izasli na teren, oteli lopte konfrotirali se sa igracima sve do svlacionice. Ako je to OK trebalo onda da im uzvratimo na "gostoprimstvu" ili ce to onda biti divljastvo, zavjera i vandalizam uprave kluba koja to sve organizuje? Samo da ne pominju ko je prvi poceo a o sovinzmu sa tribina izlisno je i govoriti a sve pod bolesnom krinkom covicevaca koja je jedna lazna medijska kampanja ubijedila kako njih sudije kradu u svakom takmicenju koji oni igraju.

  17. #2942
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    4,691
    Thanks Thanks Given 
    557
    Thanks Thanks Received 
    2,709
    Thanked in
    1,396 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pavle_23 View Post
    I bas bih volio da znam dje su se to cule sovinisticke uvrede na racun crnogorske nacije. .
    Shiptarska g*vna. Je li dovoljno? ...cak su u svlacionici Buducnosti naziv Buducnost napisali na albanskom:

    https://www.cdm.me/sport/kosarka/nov...anskom-jeziku/

    Provokacija koja nema veze sa sportom.

    A o tome sto se u Srbiji misli o Crnogorcima, dovoljno je posjetiti neki od srpskih portala dje se mogu naci najgore uvrede na racun Crne Gore i Crnogoraca. No, to je druga tema i bolje da je odje ne otvaramo.

  18. #2943
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    429
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ostoja View Post
    Shiptarska g*vna. Je li dovoljno? ...cak su u svlacionici Buducnosti naziv Buducnost napisali na albanskom:

    https://www.cdm.me/sport/kosarka/nov...anskom-jeziku/

    Provokacija koja nema veze sa sportom.

    A o tome sto se u Srbiji misli o Crnogorcima, dovoljno je posjetiti neki od srpskih portala dje se mogu naci najgore uvrede na racun Crne Gore i Crnogoraca. No, to je druga tema i bolje da je odje ne otvaramo.
    Meni licno ne jer to nikako ne moze bit uvreda crnogorske nacije. Ako je to uvreda ona su uvrijedili i sami sebe pjevajuci 'Crna Gora i Srbija to je jedna familija'. Zna se dobro cemu je to namijenjeno i necemo o tome.
    A o forumima i o ostrascenim ljudima, botovima i sendvicarima necu da pricam jer ni na nasim forumima se nista bolje o njima ne pise. I opet ponavljam ja imam licna iskustva iz Srbije, brojna, i nikad nisam imao nikakvih neprilika.
    Izvinjavam se zbog off-a ja sam sa ovim zavrsio.

  19. #2944
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,517
    Thanks Thanks Given 
    5,386
    Thanks Thanks Received 
    3,877
    Thanked in
    1,532 Posts

    Default

    Svaki put kad je ovako nesto u pitanju nasa braca nas podsjete sta misle o nama. Neka nego to ide do toga da smo mi krivi jer smo prvi poceli.
    Podsjetio bih da su se dva prva meca i prosle i ove godine igrali gore.
    Ali kad nas zovu siptari a siptari im isplatili kosovo i pozdravili ih nista mi nema jace. Ko nije sa srbima saradjivao ne zna na sta su spremni da te zajebu.
    No neka im je sa srecom, vrati se to vazda.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk

  20. #2945
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Dje ga je covke da kaze kako on se potrudio da sprijeci incident i da smo mi provocirali
    sportski direktor
    Podgorica Podgoricanima!

  21. #2946
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    E veli prvo ovaj gmizavac "ne nasjedajte na provokacije" kad su mu dali mikrofon, pa onda ođe "neka, nemoj, moNak, čekaj četrvtu". E, pa, zamisli da moraš da trpiš ovu amebu u klubu.

  22. #2947
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    Botswana
    Posts
    1,738
    Thanks Thanks Given 
    250
    Thanks Thanks Received 
    248
    Thanked in
    144 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kaemSe View Post
    Svaki put kad je ovako nesto u pitanju nasa braca nas podsjete sta misle o nama. Neka nego to ide do toga da smo mi krivi jer smo prvi poceli.
    Podsjetio bih da su se dva prva meca i prosle i ove godine igrali gore.
    Ali kad nas zovu siptari a siptari im isplatili kosovo i pozdravili ih nista mi nema jace. Ko nije sa srbima saradjivao ne zna na sta su spremni da te zajebu.
    No neka im je sa srecom, vrati se to vazda.

    Sent from my Redmi 6 Pro using Tapatalk
    Mi smo krivi što smo se odcijepili, mi smo krivi što smo priznali Kosovo, mi smo krivi što smo ušli u NATO i tako u nedogled. Daleko im lijepa kuća

  23. #2948
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,040
    Thanks Thanks Given 
    5,048
    Thanks Thanks Received 
    2,446
    Thanked in
    1,318 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Dje ga je covke da kaze kako on se potrudio da sprijeci incident i da smo mi provocirali
    sportski direktor

    ahahahhahaha a kako misli doc na more ovaj celavi magarac,isfeminizirani poltron ccccccccc
    ...

  24. #2949
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,731
    Thanks Thanks Given 
    1,117
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    "Veliki" je "prijatelj" s dostinom iz KK Budućnost.
    Dočekuju ga na ručkove, vode na piće...

  25. #2950
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,529
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Meni jedino nije jasno zašto skandiranje "šiptari" kad nemamo nikakve veze sa njima.
    Imamo jasne granice prema njima, kao i prema svima ostalima, nijesmo nikakvi istorijski saveznici ili slično.
    E ekipi takođe nema nijednog šiptara...

    Ne vidim niđe logiku ili povezanost, po tome nas mogu zvat i "ustaše" isto..
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



Page 118 of 149 FirstFirst ... 1868108114115116117118119120121122128 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 10:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 13:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 12:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 18:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 19:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •