View Poll Results: Ko će osvojiti ABA Ligu 2018/19 ?

Voters
108. You may not vote on this poll
  • Budućnost VOLI

    57 52.78%
  • Mornar

    7 6.48%
  • Cedevita

    0 0%
  • Cibona

    1 0.93%
  • Zadar

    0 0%
  • Crvena zvezda mts

    26 24.07%
  • Partizan NIS

    14 12.96%
  • FMP

    0 0%
  • Mega Bemax

    0 0%
  • Petrol Olimpija

    1 0.93%
  • Krka

    1 0.93%
  • Igokea

    1 0.93%
Page 95 of 149 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast
Results 2,351 to 2,375 of 3720

Thread: ABA Liga 2018/19

  1. #2351
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Cisto sumnjam, jer su klupe pomjerene ove godine na drugu stranu, i sezonske su odavno prosle za sva ta dobra mjesta. Tako da nece biti problema, bez ako neko namjerno ne prebaci klupe ovamo.
    Uostalom, ondje se vidi da su delije bile iza klupe po samim majicama podgrupa delija. Sasvim normalno, jer sam i ja najavio da prljavi Covic ce sigurno duplo vratiti od prosle godine. I sve je bilo spremano za to
    Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih, C tribina je iza domaćih a D tribina je iza gostujuće klupe, tako da da, tu su vrv poslati tih pedesetak ili koliko je bilo zaduženo za sranja prema klupi. Ako Bokan želi milo za drago, nema veze gde su klupe, dovešće on one koje treba lako na ta mesta.

  2. #2352
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    803
    Thanks Thanks Given 
    16
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    18 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by običan View Post
    Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih, C tribina je iza domaćih a D tribina je iza gostujuće klupe, tako da da, tu su vrv poslati tih pedesetak ili koliko je bilo zaduženo za sranja prema klupi. Ako Bokan želi milo za drago, nema veze gde su klupe, dovešće on one koje treba lako na ta mesta.
    Vjerovatno nikad nisi bio u Pionir pa ne znas dje je ko... Delije su uvijek na B tribini,tj njihov kop.

  3. #2353
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,910
    Thanks Thanks Given 
    1,345
    Thanks Thanks Received 
    1,636
    Thanked in
    929 Posts

    Default

    Bokan je što se toga tiče gospodin, i nece sigurno dovesti iza klupe gostiju narkomane, robijase i slične da prijete, pljuju, gadjaju

  4. #2354
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    485
    Thanks Thanks Given 
    711
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DaniloR View Post
    Vjerovatno nikad nisi bio u Pionir pa ne znas dje je ko... Delije su uvijek na B tribini,tj njihov kop.
    Da u pravu si, B tribina su Delije a D je iza klupe gostujuće ekipe. A kada groblje igra sa nama onda su na D oni to jest ti.
    A lepo sam napisao:Delije su uvek na A tribini, to znači nasuprot klupi domaćih

  5. #2355
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mislim da ce na sutrasnjem mecu biti pomerene granice divljastva vidjene na ovim prostorima. Svakakve svinjarije smo vidjali na mecevima Buducnosti, ali mislim da sutra mozemo da ocekujemo novi level, nesto sto do sada jos nije vidjeno na ovim prostorima.

  6. #2356
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Mislim da ce na sutrasnjem mecu biti pomerene granice divljastva vidjene na ovim prostorima. Svakakve svinjarije smo vidjali na mecevima Buducnosti, ali mislim da sutra mozemo da ocekujemo novi level, nesto sto do sada jos nije vidjeno na ovim prostorima.
    Navijaci Zvezde su probili sve granice u svim sportovima. Treba stvarno biti bezobrazan pa ovo napisati poslije svega i to ne mislim samo na zadnji mec u Pioniru nego ukupno.

    Razumijem da lik troluje ali sve ima granice. Da bilo ko se registruje na bilo koji srpski forum i izlije i deseti dio gluposti ko ovdje nalog bi mu popio ban u roku od minut i po.

  7. #2357
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Sad procitah ovo Bokanovo saopste je. Stvarno je neverovatno da Bokan kuka na atmosferu linca kad je sve to on uveo prosle sezone u finalu, jos se posle osvajanja titule i hvalio da je on zasluzan za titulu odredjim radnjama koje je preduzeo.
    Buducnost je prosle sezone docekana gospodski u Pioniru a nasi igraci su fizicki napadnuti u hotelu, celu noc nisu mogli da spavaju zbog debila, na utakmici su odvalili plastiku iza nase klupe i gadjali svinjskim odrescima nase igrace i strucni stab. Simpatizeri Buducnosti su normalno pratili mec u Pioniru dok je u Moraci lincovan otac sa sinom. Ko je ta sranja uveo u nasu kosarku, Covic ili Bokan? Ja mogu da razumem da je sve uradio da pomogne svojoj ekipi ali ne mogu da shvatim da kuka na atmosferu u Pioniru iako policija nije dozvolila nikoma da pridje protivnickoj klupi, samo verbalno prozivanje.

    Cuj atmosfera linca i stvaranje psiholoskog pritiska. Dobio je sta je zasluzio i dobice i sutra 20 razlike u sred PG pa neka se ceska po glavi.

  8. #2358
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    2,915
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    54 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sad procitah ovo Bokanovo saopste je. Stvarno je neverovatno da Bokan kuka na atmosferu linca kad je sve to on uveo prosle sezone u finalu, jos se posle osvajanja titule i hvalio da je on zasluzan za titulu odredjim radnjama koje je preduzeo.
    Buducnost je prosle sezone docekana gospodski u Pioniru a nasi igraci su fizicki napadnuti u hotelu, celu noc nisu mogli da spavaju zbog debila, na utakmici su odvalili plastiku iza nase klupe i gadjali svinjskim odrescima nase igrace i strucni stab. Simpatizeri Buducnosti su normalno pratili mec u Pioniru dok je u Moraci lincovan otac sa sinom. Ko je ta sranja uveo u nasu kosarku, Covic ili Bokan? Ja mogu da razumem da je sve uradio da pomogne svojoj ekipi ali ne mogu da shvatim da kuka na atmosferu u Pioniru iako policija nije dozvolila nikoma da pridje protivnickoj klupi, samo verbalno prozivanje.

    Cuj atmosfera linca i stvaranje psiholoskog pritiska. Dobio je sta je zasluzio i dobice i sutra 20 razlike u sred PG pa neka se ceska po glavi.
    Dobro crni crveno beli Gavrilo, sve je kako ti kažeš, ali budi iskren i priznaj nam da ti je izmamilo osmijeh na lice kad je svinjski odrezak, ako je, pao kraj Omića.

  9. #2359
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Sad procitah ovo Bokanovo saopste je. Stvarno je neverovatno da Bokan kuka na atmosferu linca kad je sve to on uveo prosle sezone u finalu, jos se posle osvajanja titule i hvalio da je on zasluzan za titulu odredjim radnjama koje je preduzeo.
    Buducnost je prosle sezone docekana gospodski u Pioniru a nasi igraci su fizicki napadnuti u hotelu, celu noc nisu mogli da spavaju zbog debila, na utakmici su odvalili plastiku iza nase klupe i gadjali svinjskim odrescima nase igrace i strucni stab. Simpatizeri Buducnosti su normalno pratili mec u Pioniru dok je u Moraci lincovan otac sa sinom. Ko je ta sranja uveo u nasu kosarku, Covic ili Bokan? Ja mogu da razumem da je sve uradio da pomogne svojoj ekipi ali ne mogu da shvatim da kuka na atmosferu u Pioniru iako policija nije dozvolila nikoma da pridje protivnickoj klupi, samo verbalno prozivanje.

    Cuj atmosfera linca i stvaranje psiholoskog pritiska. Dobio je sta je zasluzio i dobice i sutra 20 razlike u sred PG pa neka se ceska po glavi.
    Ja licno ne bih takao igrace Zvezde i trenera ljudi igraju kosarku i to korektno nisu ni provocirali niti su izazivali za razliku od onog prasca im od predsjednika, al tvog idola Covketa profitera i marvu od publike koja ga podrzavala na onoj utakmici u seljoberskim frustracijama prema igracima i treneru Buducnosti taj bijes ce biti takvima upucen.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #2360
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Superhik View Post
    Dobro crni crveno beli Gavrilo, sve je kako ti kažeš, ali budi iskren i priznaj nam da ti je izmamilo osmijeh na lice kad je svinjski odrezak, ako je, pao kraj Omića.
    Meni je vazno da se ti slazes sa mnom. Ono sto sam zeleo da naglasim da su svinjarije krenule od Bokana a ne od Covica zato sam ubedjen da ce Bokanov mafijaski mozak sutra otici jos jedan korak dalje a ko zna sta takvom liku moze da padne na pamet.

  11. #2361
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ima li ođe moderatora da ove botine Čovićeve , poput ovog Gavrila , banuje ?
    Ovo je teška lobotomija.

  12. #2362
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Ima li ođe moderatora da ove botine Čovićeve , poput ovog Gavrila , banuje ?
    Ovo je teška lobotomija.
    A da ti lepo odhebes sa ovim prozivkama i konstantnim kukanjem moderaciji. Boli me patka ako vam se ne svidja sta pisem, nije ovo forum Kk Buducnosti

  13. #2363
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Jebiga ja sam iz ekološke države i zalažem se za zdravu životnu sredinu.
    A ova sredina ne može biti zdrava kad u njoj obitavaju botine poput tebe.

  14. #2364
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Jebiga ja sam iz ekološke države i zalažem se za zdravu životnu sredinu.
    A ova sredina ne može biti zdrava kad u njoj obitavaju botine poput tebe.
    Ne rekoh li ti ja da odjebes kretenu? Koliko samo ima debila na ovom forumu koji misle da uz pomoc moderacije mogu da promene neke cinjenice. Jebo te bot, budalo.
    Nemam pojma ko si i sta hoces od mene ovim vredjanjem iz cist mira. Jednostavno odjebi od mene i sad i ubuduce.

    Cuj iz ekoloske drzave i zalaze se decko za zdravu sredinu.. Saberi se i ne lupetaj gluposti vise

  15. #2365
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Nije lak život vas botova

  16. #2366
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Isak View Post
    Nije lak život vas botova
    Ne blamiraj se vise. Nemam bas mnogo strpljenja za sitne provokatore kao sto si ti.

  17. #2367
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    Ne bi bilo dobro da izgubiš strpljenje , botu.

  18. #2368
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Ada trol provalio da ovdje nema moderatora pa se jos i osilio e sad druga je stvar koji je to profil licnosti i koji su to kompleksi da dane provodi ovdje lazuci, izmisljajuci i provocirajuci ali ocigledno da neki jaci vid zadovoljstine dozivljava pri tome.

  19. #2369
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Momci, samo odjebite sa ovim jadnim pokusajima smestanja bana.
    Vidim da ni jednu tezu koju sam izneo o KK Buducnosti niste osporili, jedini odgovor na sve sto sam napisao je da sam bot i trol. Vecinu stvari koje sam izneo vi sami priznajete na onom smecu od vase teme.
    Ne pada mi na pamet ni da vas ubedjujem da sam u pravu jer budali je generalno jako tesko dokazati i najosnovnije stvari.
    Last edited by GavriloA; 17-04-19 at 00:09.

  20. #2370
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    A zato je ljudima teško da ti dokažu i najosnovnije stvari.
    Botu.
    Last edited by Isak; 17-04-19 at 00:08.

  21. #2371
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    7,120
    Thanks Thanks Given 
    111
    Thanks Thanks Received 
    1,675
    Thanked in
    974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GavriloA View Post
    Momci, samo odjebite sa ovim jadnim pokusajima smestanja bana.
    Vidim da ni jednu tezu koju sam izneo o KK Buducnosti niste osporili, jedini odgovor na sve sto sam napisao je da sam bot i trol. Vecinu stvari koje sam izneo vi sami priznajete na onom smecu od vase teme.
    Ne pada mi na pamet ni da vas ubedjujem da sam u pravu jer budali je generalno jako tesko dokazati i najosnovnije stvari.
    Evo trcimo da se raspravljamo sa trolom i ubjedjujemo da nije istina sta su nase oci gledale nego sta ti ovdje orgazmicno provociras i izmisljas.

  22. #2372
    Join Date
    Oct 2018
    Posts
    114
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Gubite se i bulaznite. Ne mogu vise da vas pratim, nastavite dalje bez mene

  23. #2373
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Aok, stegnu me nešto ispod plećke.

    Ono nacionalističko i šovinističko orgijanje 7000 ljudi tokom 40 minuta meča, đe se jedan narod konstantno vrijeđa, provocira, pljuje na najniže načine, ne može se nikako, ali nikako, uporediti sa navijačkim prepucavanjima tipa "ubij cigana" ili bukom ispod hotelskog prozora (što ne podržavam, da ne bude zabune, ali djeluje benigno u odnosu na ono zlo iz Pionira). A to niti su započeli navijači Budućnosti, niti izmislili taj vid "navijanja". To su ipak Delije patentirale i promovisale širom bivše nam države.

    Tako da ne treba relativizovati dešavanja i mijenjati teze nego pogledati istini u oči. Iskreno se nadam da će se sjutra spustiti lopta jer mi sva ova histerija i politički gadluk koji je uveden u zadnje vrijeme u ovaj prelijepi sport smeta. Košarka to ne zaslužuje.

    Послато са E6653 уз помоћ Тапатока
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  24. #2374
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    3,807
    Thanks Thanks Given 
    603
    Thanks Thanks Received 
    730
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Zadnji post o kosarci prije 3 strane
    Baj d vej ili ti elem ili ti inace....Oly izgleda ulazi u ABA. Beogradski klubovi dali pristanak. Hrvatski takodje. Za Buducnost ne procitah.

  25. #2375
    Join Date
    Jul 2013
    Location
    Mljeticak, Montenegro
    Posts
    5,477
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    403 Posts

    Default

    To bi bila lakrdija ako se dogodi.
    Taman se uspostavio kakav takav sistem.
    Plus ovo vjerovatno znači da Olimpija ostaje u ligi.
    Smiješno.

Page 95 of 149 FirstFirst ... 4585919293949596979899105145 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. UEFA Liga Šampiona, sezona 2017/2018
    By Vlado in forum Fudbal
    Replies: 1918
    Last Post: 11-06-18, 11:12
  2. Replies: 1346
    Last Post: 19-05-18, 14:05
  3. Replies: 2056
    Last Post: 07-06-17, 13:38
  4. EX-YU fudbalska liga - 2018
    By chucknorris in forum Fudbal
    Replies: 65
    Last Post: 20-12-16, 19:18
  5. Replies: 5732
    Last Post: 04-06-13, 20:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •