Page 44 of 79 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast
Results 1,076 to 1,100 of 1971

Thread: Titograd - tema o gradu

  1. #1076
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dasho View Post
    ...

    Sent from my SM-N975F using Tapatalk
    Neka kaze da je bio mrtav pijan kad je pisao status i sve mu je oprosteno.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  2. The Following 2 Users Say Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  3. #1077
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Kulturna dešavanja, koncerti, "kolektor" žurke, pazar u centru, sređivanje gradskih sportskih terena, Stadiona malih sportova, izgradnja parkova i popravka postojećih, bolja higijena grada i unaprijeđenje rada gradskih firmi Zelenilo i Čistoća...
    To su neke od novina koje Mugoša/Stijepović nijesu ni zagrebli nikad.

    Ali naš narod pamti samo biciklističke staze u Ilije Plamenca i Kralja Nikole...

  4. The Following User Says Thank You to aigokeros For This Useful Post:


  5. #1078
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kakve ja koristi imam od žurki u kolektoru? to podiže kvalitet života u gradu jel? bazar je bio odlična stvar, ali opet znamo kako su neki napunili džepove, a kako neki drugi nisu mogli. eno vidim baš fino betoniraju Tološku. što se tiče higijene tu pomoći nema, svaka čast ljudima koji pokušavaju da srede grad ali pleme je jače. nisu oni naučili đe se smeće bača.
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. The Following User Says Thank You to outline For This Useful Post:


  7. #1079
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Kakva higijena grada. Novih korpi za smece imamo bukvalno nula. A i vecina ih je iz SFRJ. Kontejneri su postavljeni da iz automobila bacamo smece.
    Kanta za smece je na svakih kilometar. Nije poenta natjerati one kukavce da ciste, koliko da omogucis ljudima da imaju dje da bace smece.
    Sto se tice kulturnih desavanja, ne bih ulazio previse u to. Bolja je privatna inicijativa "dzada fest" nego sve ovo ostalo sto je ijedan gradonacelnik napravio.
    Sredjivanje parkova je tek prica za sebe. Kad sredi Njegosev park kako treba, park sumu zlatica i Karadjordjev park, onda mozemo da pricamo. Ovo sad je kilavo iskreno. Mianus park na Starom. To je ok inicijativa.
    Grad je saobracajni kolaps, a problem je nemanje vizije dugorocnog razvoja. Tako gledam i inicijativu za trg. To je vizija od maksimum 10 godina.
    Dok se ne napravi sveobuhvatni plan od opstine do kanarinki..... Sve je to poslije mene potop
    Last edited by Hell Raiser; 08-02-21 at 11:52.

  8. The Following User Says Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  9. #1080
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Postoje kontejneri, preko Morace svudgje su novi, koji su podjeljeni na suvu i mokru frakciju. Koliko vas odvaja smece?

    Ona mala korpica za sitne otpadke prepuna, preliva ogromnim kesama, a kontejner na 5 m poluprazan, znate mora se preci ulica, uzas!

    Cupamo cvijece, danas neko vozilo oborio stablo masline. Realno nama ne trebaju parkovi i drvece, no stvarno samo beton. Za bolje nismo.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  10. The Following User Says Thank You to the_lady_marianna For This Useful Post:


  11. #1081
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    ne planiram da drugog ubjeđujem u ono što se može vidjeti...
    ako čistoća grada nije na boljem nivou nego inače, ako se ljudi iz Zelenila ne trude da ljepše izgleda grad, jbg...

    @outline, da podiže kvalitet života... nudi nešto novo omladini, strancima koji žive u pg, nije sve u gostovanjima u velvetu i slikanju na fotelji iz weldera.

  12. #1082
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Koliko vas odvaja smece?
    ko zna u kom dijelu žive, kad ne vide kante i kontejnere, a tek o razdvajanju smeća... šta to bi...
    EU calling

  13. #1083
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,587
    Thanks Thanks Given 
    3,546
    Thanks Thanks Received 
    8,590
    Thanked in
    4,638 Posts

    Default

    kako bilo koja žurka može dići kvalitet života? pa bila ona u Velvetu ili u kolektoru? eo glavni grad je digao cijenu vode, račun mi je ka' da držim farmu neku. šta se uradilo od Gorice? vas grad je u beton.

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  14. #1084
    Join Date
    Apr 2018
    Posts
    1,719
    Thanks Thanks Given 
    344
    Thanks Thanks Received 
    924
    Thanked in
    471 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Postoje kontejneri, preko Morace svudgje su novi, koji su podjeljeni na suvu i mokru frakciju. Koliko vas odvaja smece?
    Što bi ga odvajali kad isti kamion pokupi i suvu i mokru frakciju?

  15. The Following User Says Thank You to bayo For This Useful Post:


  16. #1085
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Po pravilu bi trebao poseban kamion, kao za one ogromne kontejnere za kabasti i posebno za biljnin otpad koje stavljaju odredjenim danima na odredjenim lokacijama. Vjerovatno kupe istim, jer ja odvajam suvu frakciju, a vidim kad bacam da rijetko ko odvaja. Svakako osoba koja odvaja na traci smece probija kesu i ukoliko si odvojio frakciju kako treba sruci je dalje, ako ne ona sama odvaja, znatno brze ide proces.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  17. #1086
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Blizu mene su stavljali one veeelike kontejnere za biljni otpad i kabasti otpad. Podjem da bacim smece, vidim u onaj za biljni otpad...kauc i fotelja...i tako.....
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  18. The Following User Says Thank You to mexiko For This Useful Post:


  19. #1087
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ja kazem mi jos ne zasluzujemo neke stvari, do skoro su nam padali projektili smeca sa solitera, onaj kod doma zdravlja u bloku 5, pa ako ne pogodi... Komsiji na prizemlju je poplavilo, jer se zacepila cijev neko je bacio u wc solju glavicu kupusa.




    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  20. #1088
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Postoje kontejneri, preko Morace svudgje su novi, koji su podjeljeni na suvu i mokru frakciju. Koliko vas odvaja smece?
    Odvajam ja, ali kad vec zivimo tamo evo da ti objasnim na sta konkretno mislim
    Ispred tehnickih skola je najbolji primjer. Imas kontejnere za kabasti otpad uz put i podzemni kontejner uz trotoar. Jos je klasicni kontejner ogradjen zidom. Da bih bacio omot cokoladice ja treba kroz blato da izlazim na ulicu da otvaram kontejner. E tome sluze male kante. Kontejner je za kabasti otpad, ne za folije od cokolade. I da treba da neko djetetu kaze idi baci smece, sto realno dijete od 7 do 8 godina moze da uradi ili 9 nebitno. I treba da izadje na put izmedju parkiranih vozila sa PG sumaherima. Pa da je ovo u danskoj, ne bi bili nista bolje nego kod nas.
    Kad smo kod toga, bilo dje u svijetu je za odvajanje smeca dato da imas benefit u placanju. Ili mislis da se ekoloska svijest dize ovako.
    Ona mala korpica za sitne otpadke prepuna, preliva ogromnim kesama, a kontejner na 5 m poluprazan, znate mora se preci ulica, uzas!
    Mozda su kontejneri lose postavljeni ili se korpe ne prazne redovno. Da se to odradi malo bolje i izanalizira, imali bi manje da ciste.
    Cupamo cvijece, danas neko vozilo oborio stablo masline. Realno nama ne trebaju parkovi i drvece, no stvarno samo beton. Za bolje nismo.

    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Gledao sam to i po vecih gradova u evropi. Ljudi popune pocupano i vremenom se narod nauci na to. Tako je bilo i ispred skupstine i predsjednika. Vise ga niko ne cupa jer su ovi kojima je trebalo nacupali, a ovim ostalima je to malogradjanstina.
    Ali je to samo izgovor da se ne radi nista.
    Za udes ne bih komentarisao
    Last edited by Hell Raiser; 08-02-21 at 13:11.

  21. #1089
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Odvajam ja, ali kad vec zivimo tamo evo da ti objasnim na sta konkretno mislim
    Ispred tehnickih skola je najbolji primjer. Imas kontejnere za kabasti otpad uz put i podzemni kontejner uz trotoar. Jos je klasicni kontejner ogradjen zidom. Da bih bacio omot cokoladice ja treba kroz blato da izlazim na ulicu da otvaram kontejner. E tome sluze male kante. Kontejner je za kabasti otpad, ne za folije od cokolade. I da treba da neko djetetu kaze idi baci smece, sto realno dijete od 7 do 8 godina moze da uradi ili 9 nebitno. I treba da izadje na put izmedju parkiranih vozila sa PG sumaherima. Pa da je ovo u danskoj, ne bi bili nista bolje nego kod nas.
    Kad smo kod toga, bilo dje u svijetu je za odvajanje smeca dato da imas benefit u placanju. Ili mislis da se ekoloska svijest dize ovako.

    Mozda su kontejneri lose postavljeni ili se korpe ne prazne redovno. Da se to odradi malo bolje i izanalizira, imali bi manje da ciste.

    Gledao sam to i po vecih gradova u evropi. Ljudi popune pocupano i vremenom se narod nauci na to. Tako je bilo i ispred skupstine i predsjednika. Vise ga niko ne cupa jer su ovi kojima je trebalo nacupali, a ovim ostalima je to malogradjanstina.
    Ali je to samo izgovor da se ne radi nista.
    Za udes ne bih komentarisao
    Slažem se u dijelu poželjnog životnog osiguranja članu porodice koji bača smeće u Oktobarske Revolucije.Znači,bez reflektujućeg prsluka i čizama ne preporučuje se prilazak kontejneru,a od kad su postavljeni novi,dijete ispod 12-13 g ga ni fizički ne može otvoriti

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  22. #1090
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Pa ja kazem da sitne stvari se bacaju u male kante. Ne vidim problem ako se strahuje zbog ulice da roditelj podje da baci smece. Ja ne ocekujem da mi kanta bude na svakih 5 metara, evo prvi moj momak se bunio sto mora duze da hoda da baci neku sitnicu. Sad to njegovo duze hodanje i moje nisu isto. Meni to nije bilo dugo. A sjecam se da u tom djelu kod parizijena gorio jedan kontejer kad sam bila na kafi,. Neko je zapalio namjerno podzemni kontejner i kako je gorio ugrozavao je jedan automobil. Pitala sam radnike iz parizijena da li imaju onaj veliki pp aparat mogu li bar da vide da auto zastite dok ne dodje vatrogasna, jer su duzni da imaju pp aparat rekli su mi ne da gazda. O_o

    Ispred moje zgrade ovo je vec ne znam koji put da polome klupe, ajde da izdrzi bar godinu dana no mjesec je rekord.

    A i to sve kosta, stalno popravljanje. Tu sam vise za kaznenu politiku. Stimulacija jedino ako ulaz kao takav radi na recikliranju pa da mu se nesto oduzme od dazbina. Za sada to nema i realno mislim da bi slab odziv bio.


    Sent from my Redmi 6A using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  23. #1091
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,105
    Thanks Thanks Given 
    2,230
    Thanks Thanks Received 
    2,391
    Thanked in
    1,231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Odvajam ja, ali kad vec zivimo tamo evo da ti objasnim na sta konkretno mislim
    Ispred tehnickih skola je najbolji primjer. Imas kontejnere za kabasti otpad uz put i podzemni kontejner uz trotoar. Jos je klasicni kontejner ogradjen zidom. Da bih bacio omot cokoladice ja treba kroz blato da izlazim na ulicu da otvaram kontejner. E tome sluze male kante. Kontejner je za kabasti otpad, ne za folije od cokolade. I da treba da neko djetetu kaze idi baci smece, sto realno dijete od 7 do 8 godina moze da uradi ili 9 nebitno. I treba da izadje na put izmedju parkiranih vozila sa PG sumaherima. Pa da je ovo u danskoj, ne bi bili nista bolje nego kod nas.
    Kad smo kod toga, bilo dje u svijetu je za odvajanje smeca dato da imas benefit u placanju. Ili mislis da se ekoloska svijest dize ovako.

    Mozda su kontejneri lose postavljeni ili se korpe ne prazne redovno. Da se to odradi malo bolje i izanalizira, imali bi manje da ciste.

    Gledao sam to i po vecih gradova u evropi. Ljudi popune pocupano i vremenom se narod nauci na to. Tako je bilo i ispred skupstine i predsjednika. Vise ga niko ne cupa jer su ovi kojima je trebalo nacupali, a ovim ostalima je to malogradjanstina.
    Ali je to samo izgovor da se ne radi nista.
    Za udes ne bih komentarisao
    Ti ponekad kao da ne živiš ovdje.
    Naša kultura je jako niskom nivou, da ne kažem svijest. Najtužnij emi je kada vdim da podgoričani ne čuvaju svoj grad, to ne mogu da shvatim. Ne govorim o nama pridošlicama. Koje crne male kante. Pa to noć n emože da izdrži da ih ne slome. Ili ako ih ima onda stoka trpa smeće iz stana i te kante.
    Ja ne bi jendu jedinu stavila pa nek se narod guši u smeću, bolj enijesu ni zaslužili.
    U Bloku 9 uklone one klasične kontejnere i stave malo dalje podzemni. Narod je mjesecima ostavljao smeće na trotoaru gdje su bili kontejneri, mrzilo ih da naprave koji korak više.
    Ova tema me vazda pogodi kao i ljudi koji se svadjjau s amnom, umjesto da svoj grad čuvaju bolje od mene jer ga sigurno moraju voljeti više, bar mrvicu.

  24. #1092
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    kad si zaljubljen pa ne vidis ni jednu manu i nalazis opravdanje za sve
    nothing comes from violence and nothing ever could

  25. #1093
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Koga ne mrzi neka premota od 26,20 i čuje što ovaj divni gospodin kaže o ljudima koji su naseljavali Split, a tako je bilo širom ex YU gradova i kakvu poruku upućuje, sve je istina...


  26. The Following User Says Thank You to Director For This Useful Post:


  27. #1094
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,391
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,003
    Thanked in
    1,547 Posts

    Default

    @montenegrina mislim da grijesis. Ne slazem se jer ako narod ne koristi kontejnere vec male kante mozda znaci da su lose postavljeni kontejneri.
    Pretpostavljamnda je bilo tako i kod tebe, ali da su se ljudi poslije nekog vremena naucili.
    Vezano za kulturu lomljenja, to se jedino moze nauciti, nezavisno od kucnog vaspitanja.
    Tipa zamjena klupa, odrzavanje igralista. Kad vec pomenuh blok u kojem zivim a okolo ih ima nekoliko.
    Inicijativa grada sa tehnickim skolama i komsilucima bi trebala da bude sledeca. Da se odvoje dva dana mjeseco ili jednom mjesecno, i da se donese materijal da djeca iz komsiluka i srednjih skola zajedno sa komunalcima srede ta igralista.
    Da se oguli boja, ofarba, ocisti, zamijeni sta treba.
    Tako se dize svijest gradjanima. I to treba da grad pokrene, izreklamira i promovise.
    Uvijek mi padne na pamet da je npr NY dok nije dosao 94 Djulijani bio grad koji je isaran grafitima, grcao u smecu i kriminalu.
    I jedan covjek je sredio sve probleme grada iz kojeg se narod selio ili nije htio da zivi.
    Ne ocekujem da Vukovic bude isti, ali moze srediti gradski saobracaj, moze srediti guzve u gradu, moze pokrenuti ovakve inicijative ciscenja.
    Hoce li trajati mozda koju godinu, hoce li mozda propasti.... To nije razlog da ne proba.

  28. The Following 3 Users Say Thank You to Hell Raiser For This Useful Post:


  29. #1095
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,800
    Thanks Thanks Given 
    2,224
    Thanks Thanks Received 
    3,409
    Thanked in
    1,502 Posts

    Default

    Inicijativa grada sa tehnickim skolama i komsilucima bi trebala da bude sledeca. Da se odvoje dva dana mjeseco ili jednom mjesecno, i da se donese materijal da djeca iz komsiluka i srednjih skola zajedno sa komunalcima srede ta igralista.
    Da se oguli boja, ofarba, ocisti, zamijeni sta treba.
    Tako se dize svijest gradjanima. I to treba da grad pokrene, izreklamira i promovise.
    Ovo bi bio odlican pocetak. Ili kako ti rece, makar pokusaj. Drugacije ljudi gledaju na ono sto sami naprave svojim rukama, nego na ono sto drugi urade za njih.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  30. #1096
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,105
    Thanks Thanks Given 
    2,230
    Thanks Thanks Received 
    2,391
    Thanked in
    1,231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    @montenegrina mislim da grijesis. Ne slazem se jer ako narod ne koristi kontejnere vec male kante mozda znaci da su lose postavljeni kontejneri.
    Pretpostavljamnda je bilo tako i kod tebe, ali da su se ljudi poslije nekog vremena naucili.
    Vezano za kulturu lomljenja, to se jedino moze nauciti, nezavisno od kucnog vaspitanja.
    Tipa zamjena klupa, odrzavanje igralista. Kad vec pomenuh blok u kojem zivim a okolo ih ima nekoliko.
    Inicijativa grada sa tehnickim skolama i komsilucima bi trebala da bude sledeca. Da se odvoje dva dana mjeseco ili jednom mjesecno, i da se donese materijal da djeca iz komsiluka i srednjih skola zajedno sa komunalcima srede ta igralista.
    Da se oguli boja, ofarba, ocisti, zamijeni sta treba.
    Tako se dize svijest gradjanima. I to treba da grad pokrene, izreklamira i promovise.
    Uvijek mi padne na pamet da je npr NY dok nije dosao 94 Djulijani bio grad koji je isaran grafitima, grcao u smecu i kriminalu.
    I jedan covjek je sredio sve probleme grada iz kojeg se narod selio ili nije htio da zivi.
    Ne ocekujem da Vukovic bude isti, ali moze srediti gradski saobracaj, moze srediti guzve u gradu, moze pokrenuti ovakve inicijative ciscenja.
    Hoce li trajati mozda koju godinu, hoce li mozda propasti.... To nije razlog da ne proba.
    Znaci li to da smatras da ispred svakog ulaza treba biti kontejner?
    Nasa zgrada ima kontejner sa juzne i istocne strane, onaj ukopani, a smece ostavljaju u one male betonske kante. Cista nekultura. Nema to veze sa psoatvljenim kontejnerima. Smece kesa na ulaz u garazu a kontejner naspram garaze na 10m. Jedini razlog je nekultura.
    Ja sam zajedno s aovim sto cisti ulice nosila to smece koje su tu ostavljali u kontejner. A on jadan mi se zali, kaze dva puta dnevno tu nosi tudje smece. Da sam vidjela kad ostave vratila bi im g apred vrata, ja tu nemam bas pardona.
    Vidio si ona dva stola za stoni tenis na Gorici st aje stoka napravila?
    Ja ne bi vise nista postavla dok se narod ne pobuni i ne izvede takve na stub srama, nego svi okrecu glavu sto znaci da se slazu sa tim
    Men ebas boli ta lomljava i nekultura i gdje god mogu uticem.

  31. #1097
    Join Date
    Mar 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,429
    Thanks Thanks Given 
    960
    Thanks Thanks Received 
    548
    Thanked in
    306 Posts

    Default

    Kontejner mora biti jako blizu zgrade da bi pojedini mogli da dobace sa terase... A i ako ne dobace, (kažu) nije neka šteta..

    Sent from my Mi Note 10 Lite using Tapatalk

  32. The Following 3 Users Say Thank You to institucija For This Useful Post:


  33. #1098
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Narod ostavlja kese smeća ispred ulaznih vrata, iako je 2021. godina. Šta očekivati dalje...

  34. The Following User Says Thank You to aigokeros For This Useful Post:


  35. #1099
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,027
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,520
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    sto poskidase korpe s tocka 🤣
    nothing comes from violence and nothing ever could

  36. #1100
    Join Date
    Dec 2013
    Posts
    7,739
    Thanks Thanks Given 
    10,827
    Thanks Thanks Received 
    5,125
    Thanked in
    2,387 Posts

    Default

    Da se nisu napunile vode pa počeo točak da se nekontrolisano okreće ka vodenica?

    Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk

  37. The Following 5 Users Say Thank You to joni For This Useful Post:


Page 44 of 79 FirstFirst ... 3440414243444546474854 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 1
    Last Post: 28-12-20, 19:14
  2. Titograd ili Podgorica
    By Igor R in forum Centralni
    Replies: 85
    Last Post: 21-12-09, 18:09
  3. Titograd Band
    By Boki99 in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 10-01-08, 12:08
  4. Titograd drugima
    By SHORTY in forum Centralni
    Replies: 183
    Last Post: 11-10-05, 13:52
  5. Replies: 216
    Last Post: 27-04-05, 08:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •