Results 1 to 7 of 7

Thread: Jackass: Number Two

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default Jackass: Number Two

    Evo izašao juče prvi CAM rip,mislim da nisam skoro gledao ovako loš snimak (nedostaje oko 5-10 minuta,drmanje kamere u pojedinim momentima,lik je snimao sa sjedišta itd) al nisam mogao da izdržim a da ne pogledam,mada ako ćemo iskreno,za Jackass i ne treba neki ekstra snimak.Da skratim priču,film je mnogo bolesniji i mnoooogo bolji od jedinice,izgleda da su baš imali vrhunski maštu i inspiraciju za većinu stuntova.ne sjećam se kad sam se zadnji put ovoliko ismijao,još me glava boli.Pogotovo me oduševio Knoxville,za koga sam pomislio da se možda malo smirio od kad je postao holivudska zvijezda,ali lik se najviše pojavljivao u filmu i najviše se lomio.Možda jedina zamjerka je što nema Raaba i Dicamilla sa bolesnim komentarima a nije bila ni jedna scena sa party boy-em
    Uglavnom,kao što rekoh,u ovom ripu ukupno nedostaje oko 10 minuta,i to uglavnom nešto od početka uvodne špice (koja je nenormalno dobro urađena),onda od zadnje špice,i nedostaje skoro cijeli jedan stunt (Firehose rodeo) koji inače možete da pogledate na oficijelnom sajtu - www.jackassmovie.com - zajedno sa nekim drugim stuntovima iz filma a i nekim koji su izostavljeni.
    Last edited by kefalo; 27-09-06 at 17:12.

  2. #2
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    214
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ponekad je bolje procitat sinopsis filma,no ga gledat na takvom snimku, no kad je neko veliki ljubitelj dobrog filma i jako nestrpljiv, onda kvalitet like i zvuka onoga sto se gleda nije toliko ni bitan... Bitno je bit prvi!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    pfff...rekoh,ne treba mi dobar snimak kad s e radi o jackassu,neću propustit nikakav zaplet jer ga i nema,niti ima ikakvih specijalnih efekata ili bilo čega zbog čega bih čekao da izađe dvd (iako naravno valja imat dvd zbog dodataka,izbrisanih scena i ostalog).film sam skinuo i odgledao jednostavno zato što sam veliki ljubitelj svega jackass related i nisam mogao da čekam dvdrip,u svakom slučaju nije mi bila namjera da se sa bilo kime 'takmičim'...

  4. #4
    Join Date
    May 2006
    Location
    Montenegro
    Posts
    824
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    covjek je PRVI sa foruma pogledao jackass 2!!!!!

    i jos je PRVI postavio linkove!!!!

    i pri tome je toliko skroman da ne velica svoj lik i djelo zbog toga!!!!

    malo je takvih, drzi se!!!!

    hvala

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja bih zamolio, ako vam nije problem, da NIKAD vise ne postavljate ovdje (ovdje = ovaj podforum) linkove za download filmova! Ako ocete da podijelite to sa nekim posaljite mu PM, mail, sms... Sirok je spektar mogucnosti!

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,660
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    bilo je i prije na par topika linkova za neke filmove pa nisu zaključani,ali ok,priznajem...moja greška.samo ubuduće istaknite to u nekom sticky-u ili prvo barem upozorite pa onda zaključajte topik.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,510
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Lorde ovdje niko ne "sere" ovdje ljudi pishu ako se ne slazes sa njima mozes fino da im objasnis "sto i kako" ti mislis! Daj da ne pravimo na ovaj podforum ono sto se napravilo na muziku! Sto se tice dijela sa naglasavanjem, eto ti pravilnik foruma kao Announcement i tamo ces naci dio sa autorskim pravima...

    Hvala!
    Last edited by kefalo; 29-09-06 at 15:55.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Jackass: The Movie...
    By Igi in forum Film
    Replies: 12
    Last Post: 01-08-06, 18:19
  2. Treba mi serial number za Sony Sound Forge 8.0
    By Milivoje_Taxista in forum Software
    Replies: 14
    Last Post: 06-07-06, 15:42
  3. serial number
    By unnamed in forum Software
    Replies: 4
    Last Post: 01-09-04, 21:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •