Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast
Results 51 to 75 of 248

Thread: Drugarice i drugovi

  1. #51
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ovo je već maestralno.

  2. #52
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Medo je na relaciji pg/nk, a rekla bih više u pg.

    Ako đe nabasam na njega, javiću mu se i pozvati ga na čaj? Možna a?
    Seta Medo po Pg al u dusa ga Ni'sicka ne pusta pa ti vidji.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  3. #53
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    A šta ako je meni baba s majčine strane rodom sa Vilusa?
    Namirišem ja dušice lijepe svuda, a ako mi se i svide, namjestiće se i ta kafa/čaj a bogami i nešto na čačkalicu da se stavi pod zub

  4. #54
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,496
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Sad je relacija nk/žb, divljina mode... Nema boljeg čaja od durmitorskog...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  5. #55
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    E boga mi onda je Medo gotov!

    Haha evo ga...Znaci na svjezi vazduh oboje. Milina.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  6. #56
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Medo, molim te da pijemo čaj pod zvjezdanim nebom tamo neđe s pogledom put Male Crne Gore.

  7. #57
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Evo čitam pojedine i sve me podsjeća na onaj vic o Fati kad je Mujo pitao bi li se j*bala za 5€, ona, naravno, sva uvrijeđena pitanjem, drekne kako ne bi, a Mujo je pita bi li spavala za 100.000€ s njim, e tu već Fata postaje razumnija, pa prihvata ponudu.
    Čudo jedno kako se te kafe ne iskoriste za produbljivanje odnosa sa svojim partnerom, nego se upražnjavaju s novopridošlim poznanicima..
    Ali zato su kafe s bivšim ok, je li? Mislim ono kad treba da ih pijete, nećete, ili nijesu toliko prioritetne, zaboga gledate se po vas dan, ali kad veza, brak puknu, onda smo svi moderni i razumni, pa smo u toliko korektnim odnosima da pijemo kafe s bivšima...
    Bimvelju.
    Krkna, može biti da nijesam dobro i sa razumijevanjem pročitala prvi post...pričamo li o potencijalnim "j*b**m*" ili pričamo o dugovima i drugaricama??? Meni se čini da si pitala imamo li što protiv da nam partneri imaju drugove i drugarice....nemam....ja podrazumijevam da je drug ili drugarica osoba koju ne "krijem" od partnera niti on od mene...s tm u vezi, može se desiti da s obzirom da je ipak to njegova koleginica a ovo moj kolega da je odnos moj i mog kolege i njegov i njegove koleginice bliskiji nego što je moj sa njegovom koleginicom ili njegov prema mom kolegi, ali ne krijemo se međusobno...sama činjenica da nešto krije od mene je već znak da nešto ne štima....tako da u tom smislu potpuno razumijem tigrovo oko, ni mene ne pogađa, ne zanima jer ne osjećam da tako nešto postoji i ne sjekiram se unaprijed oko nečega što ne znam i što ne tražim i što po meni jednostavno nije moguće da se dogodi....ako ej na kafi sa drugaricom, onda je na kafi sa drugaricom....nema mjesta razmišljanju da je sa ljubavnicom, a još manje ima smisla u odnosu dva odrasla čeljadeta, koji se valjda vole imati nepovjerenje prema svakome ko je u njegovoj ili njenoj bizini, prije svega u njega ili nju....mislim da je to tigrovo oko rekla i potpuno sam saglasna, jer se jednako osjećam u odnosu prema svom partneru....i potpuno sam se pronašla u njenom postu

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nije stvar širokoumnosti nego zadovoljstva sobom. Đe niko nikog ne čeka, već svako ima svoju zamisao kako će provesti dan. To ne uključuje samo mene, već i druge ljude. Ode u 19h da gleda fudbal, produži dalje u kafanu, dođe ko zna kad - jer njegova stvar, a ja imam dobar san. Ne šaljem poruke, ne gledam njegov tel, nemam pasvord od bilo kog naloga, ako oću da pogledam fotke ili nešto s njegovog tel-a - mogu, ne skače na tu akciju, nema ni on moje pasvorde, ne kontroliše me, izabrala ga je koleginica za svoje nagradno putovanje iz firme za Grčku u neki risort 4 dana, i bio je okružen sa još žena, poznatih i nepoznatih... I totalno mi je svejedno, jer ne gledam na život crno bijelo. Sve je sivo. I može i ne mora. Živjeti život u strahu od jebene kafe/čaja - zaista se na forumu udaraju neki moralni temelji... Što veli sparco - ebete li što i zašto ne?

    Voljeti, ne kao imati i posjedovati, već da se sebi vratimo bolji.
    Slatko si me nasmijala pogotovo potonjom (predpotonjom ipak) rečenicom i imaš rep..saglasna 100 %

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Medo je na relaciji pg/nk, a rekla bih više u pg.

    Ako đe nabasam na njega, javiću mu se i pozvati ga na čaj? Možna a?
    NE na čaj crna kukavice :lolblue:
    Last edited by zvoncica; 15-06-18 at 22:26.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #58
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Suvise gledamo filmove, postali smo film, a filmovi kazu ~"ako joj je drug gej onda je sve okej", oui...

    No, ko ne umije svojom srecom da se bavi ~ neka se tuđom bavi (vazda uzalud, no eto...).
    Last edited by Xerxes; 15-06-18 at 22:45.
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Zvončice, zašto ti je onda čudna komšinica koja u grad izađe s drugom s kojim je odrasla, za kojeg joj muž i cijela familija znaju?
    Ne kapiram te. Komšinica je jutros čudna, pa ti onda noćas tako nešto nije čudno, nego normalno.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  10. #60
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    Bolje da vam kaze da je sa drugovima na pivo a on u Hotel Lovcen sa koleginicom, onda je sve kul

  11. #61
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Zvončice, zašto ti je onda čudna komšinica koja u grad izađe s drugom s kojim je odrasla, za kojeg joj muž i cijela familija znaju?
    Ne kapiram te. Komšinica je jutros čudna, pa ti onda noćas tako nešto nije čudno, nego normalno.
    Krkna diskusija skreće na druge smjerove....počeli smo sa drugovima a onda se ispostavilo da su drugovi i drugarice pod navodnicima a ja nijesam pričala o tim drugovima nego o pravim....ne vidim da sam rekla išta drugačije u prvom i drugom postu...Ja imam prisan odnos sa drugovima ali ne dogovaram se da izlazim sama sa drugom uveče u provod...mladi drugačije rade i dala sam primjer, nijesam zamjerila, dala sam primjer, samo rekla da sam mislila da će posle udaje zajedno izlaziti sa mužem i drugom...ali ne izlaze i to je ok...njihov način..ako si shvatila da sam zamjerilaa pogriješila si, jer nijesam, ipak sam ja drugačije odrastala, ja skoro da nijesam smjela da imam drugove, odmah su mi bili potencijalni momci...e danas to nije tako i meni je to ok....to što je meni to čudno pitanje je generacijskog jaza...

    ovaj drugi post je u smislu povjerenja u vezi i odnosa prema partneru, a vas nekoliko je spremno da šutne za sitnicu...ne slažem se sa vama, slažem se sa tigrovim okom, kao što je rekla, ja ponavljam, ne bojim se od muža, ne boji se on od mene, niko nekome niije tu tutor, odrasli smo, on ode na kafu sa kolegama mimo mene produži na kafu sa bovšom KOLEGINICOM....ako ne pomene ne mislim da me vara niti je bitno, niti pitam, niti pretresam, niti uzimam za zlo....zaista je tako...ako je tebi teško da povjeruješ to je druga stvar ...

    Ja u stvari nemam pojma što tačno ti meni zamjeraš? Imam utisak da u gard ulaziš jer si pogrešno pročitala (shvatila) post koji je tigovo oko napisala...banalizujem- kao neku potpuno raspojasanu družinu đe svaki ide sa svakim kako mu se svidi, niko nikoga ništa ne pita i svima je super i niko nikome ništa ne zamjera...ako jesi, nijesi u pravu
    Ako sam ja pogrešno shvatila, druga je stvar, mislim da nijesam
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  12. #62
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    @Kupus...Jes,pa ona ode u hotel s kolegom jer misli da je on na pivo pa se sretnu...


    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Last edited by Artemis; 15-06-18 at 23:53.



    "Tiha voda brijeg roni..."

  13. #63
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    E sad ga i ti precera, vidi se da je kasno

  14. #64
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Zvončice, ti si otišla u širinu, jer shvataš navodnike malo slobodnije. Drugovi i drugarice nemaju nikakve maske, ni kapute, nazvani su upravo tim imenima, a ne misli se na j*bače.
    Ne znam što nije jasno u uvodnoj temi, đe je dat' konkretan slučaj, satnica, odgovor, komentar.
    Vi odoste u kafe poslije posla, nastupa, pauze, o kojima uopšte nije riječ.
    Voljela bih da imam želudac da svarim te slobode i svejednoće i spokoj da zaspem kao jagnje i vas dvije, da se ne zapitate đe vam je čo'ek, koji je naprasno postao druželjubiv, a vas nešto i nije briga sve dok doma dolazi i legne pored vas. Dozvolite da mislim da nijeste baš toliko 'cool', koliko bi voljele da ste, ili da posumnjam u vaša osjećanja...
    Povjerenje se gradi, i treba ga debelo zaslužiti, ali poštovanje je kamen temeljac.
    Mislim da je svima nama druženje potpuno normalno đe se zna sa kim smo otišli, radijus kretanja i sl. Ili da se jave, čisto da nam kažu đe su, da ne brinemo, sve u neko pristojno doba i sa objašnjenjem, ali ja tebe ponovo i konkretno pitam: koliko bi puta tvoj čojak, ili ti ista, mogli izaći kasno naveče preko vrata, da ti ne pruži nikakvo objašnjenje, tj.da ti kaže da ide na kafu s jednom drugaricom, koju nikad nije pomenuo i da na tvoje prirodno pitanje postavljeno normalnim tonom ko je ona i je l ta kafa baš mora tad da se popije, on samo izađe bez ikakvog objašnjenja.
    I?
    Tebi ne bi bilo baš ništa sumnjivo i zaspala bi kao zaklana?
    Ukoliko je stvarno tako, aferim. Može neki pelcer?
    Last edited by KRKNA; 16-06-18 at 00:32.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  15. #65
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Zvoncice...ti pricas iz ugla braka koji ima podosta staza,gdje je izgradjeno uzajamno povjerenje i mnogo stosta gdje su ukljucena neka fina kvalitetna prijateljstva u skladu sa vasim godinama.Krkna prica iz ugla slobodne djevojke koja u vremenu koje je kako i sama kazes slobodnije nego kako je bilo u tvoje vrijeme(mada je kod mene i danas slucaj kad sjednim s muskarcem ako me ko vidi misle da mi je momak a ne recimo da mi je brat) i kad je mnogo tesko izgradit povjerenje jer eto primjer tvoj partner odjednom ima drugaricu s kojom treba da popije kafu u 22h i vrati se posle ponoci a do tad nije bilo rijeci o takvim nekim izlascima.I ti sad ono to je ok,legnes,spavas,ujutru ga pitas kako je bilo,drago ti je sto se fino druzio i sve super...Pa ajde dobro.Besmisleno je da ga "sutnem".Sjutra cu i ja imati novog druga,izaci cu u 23h na chaj...pa tu do 03h.I sad je pitanje(ukoliko ne bude van sebe)gdje to ide ta nasa veza,pretvaramo li se polako u neku otvorenu?Jer ja znam da ako izadjem u 23h na chaj sa muskarcem da taj muskarac nece imati bas pristojne namjere ,imponovat ce mu sto sam covjeka ostavila kuci i pravim njemu drustvo.I imao bi sva prava jer da mi je kod kuce sa svojim partnerom lijepo i da sam zadovoljna ne bih u to vrijeme bila tu gdje jesam.Jos mi uvece na mjesecinu sijaju oci.
    Ne znam...ali vrijeme danas nije vrijeme kao sto je bilo.I svaka kafa se moze pretvoriti u nesto kad se pije u kasne sate.Narocito ako je zena privlacna ili obratno ako je muskarac svaler.



    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  16. #66
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Evo, čaj đevojke poslije ponoći, koja je slobodna i nikome ne polaže račune je bio predmet sprdnje i podsmijeha, vas 'širokoumnih', ali zato kafa čovjeka u kasne sate sa nepoznatom ženom, a koji živi sa partnerkom je normalna stvar i nimalo čudna?
    Koga zaj*bavate vi?

    Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #67
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Dok smo svi bili drugovi i drugarice...nigdje ljepshe nije bilo
    ...

  18. #68
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    E samo je ova rečenica oko povjerenja suština, pa da napuštam temu.
    Ti smatraš da se ono gradi i zaslužuje i to je tvoje viđenje odnosa.
    Što se mene tiče, povjerenje imam ili nemam, nema pokušavanja odnosa pa ćeš ga dobiti ili oduzeti (i to još nekome). Povjerenje je samo moje. Ako ga nemam, šta tu drugi može uraditi da ga popravi ili pokvari, šta ima da se ispraća tu? Ništa i niko. Šta ima da se pokušava tu ako je odnos vazda u ler? Ako ga imaš, sve što dolazi prihvataš s osmjehom. Nema ispraćaja. Zato je svejedno.

  19. #69
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ako dovoljno puta ispadnes naivan jer si jednostavno odlucio da nekom vjerujes dok ne dokaze suprotno,onda ti ostaje da ne vjerujes(ajde da ne kazem krajnje grubo,vec da ne vjerujes posve) dok ti isto ne dokaze suprotno.
    S toga,gradnja postaje neminovna,a svi mi smo imali po neko lose iskustvo.S razlogom je to nekim.

    Ja volim da vjerujem tj vise volim da biram da je neko dobar,posten covjek...ali vise nisam djevojcica koja ne razmislja da postoji mogucnost da me,u "modernom" svijetu,neko onako do srzi razocara.Jer nije uvjek ocekivati da bi postupio u nekim situacijama onako kako bih ja.Povjerenje je nesto sto ne zasluzuje svako ali koliko god se trudimo nekad da biramo ko je dostojan toga desi se da on dokaze da nije.I da,povrijedi nas.Jer mi smo ipak bica sa osjecajima.


    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #70
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Znaci, da bi to bice sa osjecanjima bilo spokojno, njen muz/momak ne moze posle 10h iz kuce? Tj moze, ali samo sa ljudima koje poznajete? Ako ne poznajete tu osobu, mora prvo vas da upozna sa njom, pa da vi procijenite moze li on na pice sa njom ili ne? Tako nekako?


  21. #71
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Artemis, nisam ni ja do ovoga stigla berući bijele rade.
    Ali mi je zamarajuće da nekom izigravam kadiju, pa onda roditelja, i procjenjujem koliko je neko sposoban za život.
    Ne družim se ni ja sa svakim, niti se dopadam svakom. To je valjda normalno. Tamo đe nas neko povrijedi, uvijek ima prostora za rast.

  22. #72
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne postoje musko-zenska prijateljstva ....tj.postoje....ali do "prve prilike" ...������
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  23. #73
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,445
    Thanks Thanks Given 
    5,238
    Thanks Thanks Received 
    3,745
    Thanked in
    1,494 Posts

    Default

    Potpis, dalja prica je suvisna.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk

  24. #74
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    A ono jes, najteže je ženu vidjeti kao ljudsko biće. Što veli Dinja, ako je ne možeš po**bat, prodati joj nešto ili je učiniti ljepšom, onda je luda 100%.

  25. #75
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dinja ???
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

Page 3 of 10 FirstFirst 1234567 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. drugovi i drugarice
    By Rhamses in forum Sve i svašta
    Replies: 83
    Last Post: 15-12-12, 01:34
  2. Drugarice....
    By Artemis in forum Ljubav
    Replies: 100
    Last Post: 17-06-10, 12:15
  3. Hari i drugovi
    By phenomenon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-05, 03:08
  4. Pomagajte Drugovi.........
    By blue13 in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 15-07-05, 09:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •