Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast
Results 26 to 50 of 248

Thread: Drugarice i drugovi

  1. #26
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Kakve su ovo gluposto, kakvi drugovi i drugarice, aooook mene. Gospodji apsolutno nista ne branim, sa koleginicama, sa kumom, u razumno vrijeme, ali da mi rece idem sa drugom nekim na kafu u ta doba, samo bi reka posle toga svrati kod majke. Ista stvar i sa prijateljicama mojim, sve mogu sa zenom da podijelim i to je to.

    I bas jel to postoji da ozenjen/udata cojek/zena ide sa bivsim na kafu? Ozb pitam.

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  2. #27
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Artemis View Post
    Gospodini sirokih shvatanja koji se uznemire kad im oko zene obigrava zgodniji tip od njih.

    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk
    Suština cijele priče, da se ne foliramo mnogo. Muški bi sa strane a da im žene ne smiju. I kraj priče. Sve drugo je foliranje i mazanje i šuplja priča.

  3. #28
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Potpuno je normalno da partner/ka ima život prije nas i kad krene u neku ozbiljniju priču s nama da nema 'amneziju', osim ukoliko nema opravdanih razloga za tako nešto, tako da prijateljstva, za koja smatram da trebamo biti barem upućeni, ako ne uključeni u ista, su potpuno prirodna stvar. Posebno ako se stavi do znanja s kim se ide i đe se ide (odoh do 'Sicilije' s Perom na kafu, pa svratri ako ćeš ili idem s Jankom do 'Gintaša' da kupi patike i sl.).
    Mislim da sam precizno naglasila da se u ovom slučaju radi o 'misterioznim' novim drugaricama, drugovima, za koje vi uopšte ne znate, sa kojima se odnos duži vremenski period razvija dok ste vi na poslu, putu, spavate i sl. Koje vam ne prijavljuju, ali su zato dovoljno kuražni da u 22h, 23h potpuno normalno išetaju iz stana u kojem živite, ne dajući nikakvo objašnjenje ko je osoba, kakav je to izlazak ( par širokoumnih s foruma i dalje tvrdi da je ovo NORMALNA STVAR!?). E, pa Čarli Čapline, srećan put i odlazak u slobodnjake, scenarije nijemih filmova smo davno prevazišli...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  4. #29
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Pa ima li normalnog da bi presao preko 20% ovoga te pricas krkna osim ako nije neka interesna veza pa ono idi dje oces samo daj kesa dosta...

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Prešla bih...
    TENKOM.
    Sell the Vatican, Feed the World!

  6. #31
    Join Date
    Aug 2008
    Posts
    1,695
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    63
    Thanked in
    44 Posts

    Default

    Ja nemam ni druga ni drugarice.

  7. #32
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    sve sami fakeri :razz:


  8. #33
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by biljaneta View Post
    Ja nemam ni druga ni drugarice.
    Kebo, ti li si?
    Sell the Vatican, Feed the World!

  9. #34
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    A šta ako joj je taj drug Željko Joksimović, ili Željko Samardžić?
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  10. #35
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Potpuno je normalno da partner/ka ima život prije nas i kad krene u neku ozbiljniju priču s nama da nema 'amneziju', osim ukoliko nema opravdanih razloga za tako nešto, tako da prijateljstva, za koja smatram da trebamo biti barem upućeni, ako ne uključeni u ista, su potpuno prirodna stvar. Posebno ako se stavi do znanja s kim se ide i đe se ide (odoh do 'Sicilije' s Perom na kafu, pa svratri ako ćeš ili idem s Jankom do 'Gintaša' da kupi patike i sl.).
    Mislim da sam precizno naglasila da se u ovom slučaju radi o 'misterioznim' novim drugaricama, drugovima, za koje vi uopšte ne znate, sa kojima se odnos duži vremenski period razvija dok ste vi na poslu, putu, spavate i sl. Koje vam ne prijavljuju, ali su zato dovoljno kuražni da u 22h, 23h potpuno normalno išetaju iz stana u kojem živite, ne dajući nikakvo objašnjenje ko je osoba, kakav je to izlazak ( par širokoumnih s foruma i dalje tvrdi da je ovo NORMALNA STVAR!?). E, pa Čarli Čapline, srećan put i odlazak u slobodnjake, scenarije nijemih filmova smo davno prevazišli...
    Nije stvar širokoumnosti nego zadovoljstva sobom. Đe niko nikog ne čeka, već svako ima svoju zamisao kako će provesti dan. To ne uključuje samo mene, već i druge ljude. Ode u 19h da gleda fudbal, produži dalje u kafanu, dođe ko zna kad - jer njegova stvar, a ja imam dobar san. Ne šaljem poruke, ne gledam njegov tel, nemam pasvord od bilo kog naloga, ako oću da pogledam fotke ili nešto s njegovog tel-a - mogu, ne skače na tu akciju, nema ni on moje pasvorde, ne kontroliše me, izabrala ga je koleginica za svoje nagradno putovanje iz firme za Grčku u neki risort 4 dana, i bio je okružen sa još žena, poznatih i nepoznatih... I totalno mi je svejedno, jer ne gledam na život crno bijelo. Sve je sivo. I može i ne mora. Živjeti život u strahu od jebene kafe/čaja - zaista se na forumu udaraju neki moralni temelji... Što veli sparco - ebete li što i zašto ne?

    Voljeti, ne kao imati i posjedovati, već da se sebi vratimo bolji.

  11. #36
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Ne ide se na kafu i caj u 23h sa novim drugaricama

    Znam jednu, veli muz mi je strasan radnik, ide te slaze i preslaze po noci, a falio se drugoj (mojoj poznanici) da ide na bazen sa nekakvim "drugaricama" hehe, nije lose tako koga boli uvo dje mu je supruznik, ja sam(o)zadovoljan, neka ga

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  12. #37
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    O kom uzrastu ovdje pričamo?

    A i nikšićani nek se ne javljaju, to je baš sraz svijeta.
    Last edited by tigrovo_oko; 15-06-18 at 12:54.

  13. #38
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nije stvar širokoumnosti nego zadovoljstva sobom. Đe niko nikog ne čeka, već svako ima svoju zamisao kako će provesti dan. To ne uključuje samo mene, već i druge ljude. Ode u 19h da gleda fudbal, produži dalje u kafanu, dođe ko zna kad - jer njegova stvar, a ja imam dobar san. Ne šaljem poruke, ne gledam njegov tel, nemam pasvord od bilo kog naloga, ako oću da pogledam fotke ili nešto s njegovog tel-a - mogu, ne skače na tu akciju, nema ni on moje pasvorde, ne kontroliše me, izabrala ga je koleginica za svoje nagradno putovanje iz firme za Grčku u neki risort 4 dana, i bio je okružen sa još žena, poznatih i nepoznatih... I totalno mi je svejedno, jer ne gledam na život crno bijelo. Sve je sivo. I može i ne mora. Živjeti život u strahu od jebene kafe/čaja - zaista se na forumu udaraju neki moralni temelji... Što veli sparco - ebete li što i zašto ne?

    Voljeti, ne kao imati i posjedovati, već da se sebi vratimo bolji.
    Svaka ka Njegoševa, uobičajeno...



    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  14. #39
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,534
    Thanks Thanks Given 
    1,932
    Thanks Thanks Received 
    2,527
    Thanked in
    1,089 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    O kom uzrastu ovdje pričamo?

    A i nikšićani nek se ne javljaju, to je baš sraz svijeta.
    Uzrast dvoje djece od 3-4god

    Niksicani su ti jos jedino malo sto valja, a ti kako oces

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    Tu es mon héro!

  15. #40
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ništa ja nemam protivU nikšićana, naprotiv, vole oni Budvu, pa i ja njih, no velim šok im je ova priča, pa bolje da se ne stresiraju.

    Dakle, volite samo do prve krivine. Pošteno sa vaše strane. Stavite li i onaj znak klizav kolovoz/odron na putu ili se podrazumijeva? Još veli preko žute grede pomognu da se čeljade baci. Mudato. Žali Bože ovog podforuma

  16. #41
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    Nije stvar širokoumnosti nego zadovoljstva sobom. Đe niko nikog ne čeka, već svako ima svoju zamisao kako će provesti dan. To ne uključuje samo mene, već i druge ljude. Ode u 19h da gleda fudbal, produži dalje u kafanu, dođe ko zna kad - jer njegova stvar, a ja imam dobar san. Ne šaljem poruke, ne gledam njegov tel, nemam pasvord od bilo kog naloga, ako oću da pogledam fotke ili nešto s njegovog tel-a - mogu, ne skače na tu akciju, nema ni on moje pasvorde, ne kontroliše me, izabrala ga je koleginica za svoje nagradno putovanje iz firme za Grčku u neki risort 4 dana, i bio je okružen sa još žena, poznatih i nepoznatih... I totalno mi je svejedno, jer ne gledam na život crno bijelo. Sve je sivo. I može i ne mora. Živjeti život u strahu od jebene kafe/čaja - zaista se na forumu udaraju neki moralni temelji... Što veli sparco - ebete li što i zašto ne?

    Voljeti, ne kao imati i posjedovati, već da se sebi vratimo bolji.
    Slažem se i meni je svejedno, ako sam ga shvatila neozbiljno, kao zabavu, bankomat, ili vibrator na dvije noge...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  17. #42
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,542
    Thanks Thanks Given 
    7,409
    Thanks Thanks Received 
    4,495
    Thanked in
    1,747 Posts

    Default

    Koja je razlika ako ga shvatiš kao roba, vlasništvo, "vibrator" za ego...?

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  18. #43
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    @KRKNA

    Sad opet konstruišeš, ali ako te to zabavlja i čini dobro - go for it, meni ne smeta.

    Nema ničeg ozbiljnog na ovom svijetu. Sve jeste i nije. Istovremeno i uporedo. Može biti i ne mora. Sivo. Promjenljivo.

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Koja je razlika ako ga shvatiš kao roba, vlasništvo, "vibrator" za ego...?

    Sent from Tapatalk
    Sve zavisi od fetiša, kojima ste skloni u ljubavi, vezi, braku, tj.ako i koliko volite da vas neko zajebava, vuče za nos, igra se s vama...Svako spram sebe i (samo)poštovanja...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  20. #45
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by tigrovo_oko View Post
    @KRKNA

    Sad opet konstruišeš, ali ako te to zabavlja i čini dobro - go for it, meni ne smeta.

    Nema ničeg ozbiljnog na ovom svijetu. Sve jeste i nije. Istovremeno i uporedo. Može biti i ne mora. Sivo. Promjenljivo.
    Ajmo ovako, pošto izgleda kad postavim pitanje ili konstaciju koja opovrgne/matira ovo tvoje, onda ispada da konstruišem, ili ne pratim na času...
    Ti budi odgovorna za ono što pišeš i misliš, a moje je kako ću da shvatim..
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #46
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Ne igram šah, niti se nadgornjavam, samo pričamo, svako iz svoje duše. Naravno, dozvoljeno ti je da shvatiš kako oćeš, a svako ima svoju realnost koja mu potvrđuje ono što/kako misli.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Tigrice i Medo ti je iz Nk...




    Sent from my Redmi 4 using Tapatalk



    "Tiha voda brijeg roni..."

  23. #48
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Medo je na relaciji pg/nk, a rekla bih više u pg.

    Ako đe nabasam na njega, javiću mu se i pozvati ga na čaj? Možna a?

  24. #49
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,348
    Thanks Thanks Given 
    3,485
    Thanks Thanks Received 
    8,465
    Thanked in
    4,566 Posts

    Default

    kotoranke rules


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  25. #50
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Hero Rift
    Posts
    5,710
    Thanks Thanks Given 
    72
    Thanks Thanks Received 
    82
    Thanked in
    48 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Potpuno je normalno da partner/ka ima život prije nas i kad krene u neku ozbiljniju priču s nama da nema 'amneziju', osim ukoliko nema opravdanih razloga za tako nešto, tako da prijateljstva, za koja smatram da trebamo biti barem upućeni, ako ne uključeni u ista, su potpuno prirodna stvar. Posebno ako se stavi do znanja s kim se ide i đe se ide (odoh do 'Sicilije' s Perom na kafu, pa svratri ako ćeš ili idem s Jankom do 'Gintaša' da kupi patike i sl.).
    Mislim da sam precizno naglasila da se u ovom slučaju radi o 'misterioznim' novim drugaricama, drugovima, za koje vi uopšte ne znate, sa kojima se odnos duži vremenski period razvija dok ste vi na poslu, putu, spavate i sl. Koje vam ne prijavljuju, ali su zato dovoljno kuražni da u 22h, 23h potpuno normalno išetaju iz stana u kojem živite, ne dajući nikakvo objašnjenje ko je osoba, kakav je to izlazak ( par širokoumnih s foruma i dalje tvrdi da je ovo NORMALNA STVAR!?). E, pa Čarli Čapline, srećan put i odlazak u slobodnjake, scenarije nijemih filmova smo davno prevazišli...
    Pitanje je ako odlazi u odredjeno kasno vecernje doba nedje a ne objasnjava dje ide, ne moze se znati da li to vrijeme provodi sa nekom drugom osobom, nama neznanom. Licno bi mi bilo sumnjivo, ali ne bih pravio nervozu prije nervoze. Ako partner vec nema potrebu da kaze dje ide i ako je to partneru sasvim normalna stvar, zadesila bi se situacija da se zajedno spremamo u ta nocna doba i da se lijepo pozdravimo na izlasku. Pa bih ja posao da prosetam, ako nista drugo i tako svaki put. To se uvijek pokaze kao produktivno.
    Nijesam pristalica novih drugova osim ako ih licno ne upoznam, pa podjemo svi zajedno na pice/veceru, da vidim ko su ljudi i kakvi su.
    Situacija koju si navela jeste neprijatna na prvu loptu, ali opet, ne zna se dje coek ide i sto radi. Ne valja trcati pred rudu nego se moze porazgovarati o tome. Ako pak osoba ne zeli da razgovara, onda joj se trebaju pribliziti licne sumnje i reci da tako nesto ne moze da se nastavi zbog licne nesigurnosti u njegova osjecanja.
    Although my heart may become stone cold, my sword and my honor will last forever.
    067-733-723

Page 2 of 10 FirstFirst 123456 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. drugovi i drugarice
    By Rhamses in forum Sve i svašta
    Replies: 83
    Last Post: 15-12-12, 01:34
  2. Drugarice....
    By Artemis in forum Ljubav
    Replies: 100
    Last Post: 17-06-10, 12:15
  3. Hari i drugovi
    By phenomenon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-05, 03:08
  4. Pomagajte Drugovi.........
    By blue13 in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 15-07-05, 09:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •