Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910
Results 226 to 248 of 248

Thread: Drugarice i drugovi

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,838
    Thanks Thanks Given 
    4,708
    Thanks Thanks Received 
    9,700
    Thanked in
    3,671 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Evo ne znam, imam vezu od 2 godine, druzim se sa par bivsih djevojaka, izlazimo zajedno i sve.
    Upoznajem i nove, kako muške tako i ženske osobe, pijem kafe sa njima i slično. Volim da se družim sa ljudima.

    Ako to smeta mojoj djevojci ja je neću zadržavat'

    Ljudi moji, bez svakoga se može ali kad izgubite sebe samog, e onda ste ga ugasili.

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    E i ja sam ovako, zna sam po 7-8 da ih okupim ka' rahmetli Smoki, družili se svi kolektivno, izlazili, pijančili, dok se nisam oženio stvarno... :mrgreen:

    Sent from My Galaxy S9+ using Tapatalk
    I wouldn’t trust a man who wouldn’t try to steal a little.

  2. #227
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,524
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Ali ipak, iskušenja će vazda bit'. Valjda je normalno da se privlače neke osobe (iako su zauzete), pa nismo mi ljudi od kamena... e druga je stvar kako će čovjek odreagovat na to.

    Zato prijatelji, kur*tz u gaće, pamet u glavu... :'D

    Sent from my SM-A520F using Tapatalk
    Last edited by Artemis; 15-10-18 at 14:02.

  3. #228
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by no-mercy View Post
    Cu druzenje sa bivsim ti si vrlo drustven momak

    Sent from my ONEPLUS A3000 using Tapatalk
    i ako ih ne kreše đevojka će mu svakako pretpostavit, a u većini slučajeva mu neće ostat dužna
    She is only here to annoy herself!

  4. #229
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,831
    Thanks Thanks Given 
    89
    Thanks Thanks Received 
    3,292
    Thanked in
    1,833 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    A dje druze poslije 3-4 rakije i 7-8 piva zaboravio bi se i najvjerniji....

    Jos zamisli da ti je Bojana Jokic drugarica sa onakvim poprsjem... Najbolje je kuci ostati, ne izlagati se pritiscima

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ako si izašao sa stavom da se ništa ne može desiti, neće se ni desiti popio ti 7 ili 17 piva...

    Kažem stavom, ne maštom

    Poslato sa kompaktne pisaće mašine Note 8 x2

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #230
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,355
    Thanks Thanks Given 
    3,486
    Thanks Thanks Received 
    8,468
    Thanked in
    4,568 Posts

    Default

    nema tu stava više posle 6-7 piva, još ako je fino građena
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  6. #231
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    I ako se trudim da zadrzim sa svima,ne samo sa bivsim momcima pristojnu komunikaciju i ok odnose,postoje bivsi koji drze stav pred djevojkom da je sve u redu i pod kontrolom a ovamo kod bivse je neka deseta prica.
    Drugo sto cu vam reci jeste da ste zesci foliranti.Svi vi koji tvrdite da ne bi trgli i da ste samo drustveni i komunikativni pa volite sjedjet sa privlacnim damama.Praksa pokazuje nesto drugo.I dok god se covjek ili zena suzdrava pred nekim to druzenje je neiskreno.
    Da ne bude da vas napadam i da sam ostra,polazim i od sebe.Ja pored meni licno zgodnog i privlacnog muskarca(i ako su mi oni rijetkost golema) nisam mirna i imam tad prirodnu zelju za necim vise.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  7. #232
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Niko me ne moze ubijedit da MORA postojati prirodna zelja za necem vise u prisustvu "atraktivne" osobe, PA CAK i ako je dosta toga na njoj po vasem ukusu. Znam dobro o cemu pisem. Trujete medjusobno jedni druge(a mozda neiskreno i iz ciste dosade). I ovo su vrlo ozbiljne stvari koje mogu da imaju dalekosezne posljedice za osobe koje su u braku. Je li vi kapirate na sto huskate jedni druge?!
    NAGON NIJE ZELJA. ZELJA JE PRODUKT SVJESNOG, A NAGON JE NESTO STO NIJE VASA NAMJERA! I imajte to vazda u vidu. Cesto dolazi do samoobmane i ljudi urade nesto sto misle da je neizbjezno, a ustvari je samo TRIP bio u pitanju.
    Posljedice su katastrofalne.

  8. #233
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,131
    Thanks Thanks Given 
    5,696
    Thanks Thanks Received 
    7,397
    Thanked in
    2,969 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by pecaros View Post
    Niko me ne moze ubijedit da MORA postojati prirodna zelja za necem vise u prisustvu "atraktivne" osobe, PA CAK i ako je dosta toga na njoj po vasem ukusu. Znam dobro o cemu pisem. Trujete medjusobno jedni druge(a mozda neiskreno i iz ciste dosade). I ovo su vrlo ozbiljne stvari koje mogu da imaju dalekosezne posljedice za osobe koje su u braku. Je li vi kapirate na sto huskate jedni druge?!
    NAGON NIJE ZELJA. ZELJA JE PRODUKT SVJESNOG, A NAGON JE NESTO STO NIJE VASA NAMJERA! I imajte to vazda u vidu. Cesto dolazi do samoobmane i ljudi urade nesto sto misle da je neizbjezno, a ustvari je samo TRIP bio u pitanju.
    Posljedice su katastrofalne.
    Nagon nije zelja??? Valjda nagon radja zelju.

    Pazi, mislim da je nedje prirodno da osjetis seksualnu zelju, ili seksualni nagon, u prisustvu atraktivne osobe suprotnog pola, a atraktivnost je subjektivna kategorija naravno.

    Bez da se lazemo, svako ima neke svoje kocnice I pitanje je koliko su kod koga jake.
    Evo kod Ganda dolazi do proklizavanja kocnica posle 6-7 piva, kod nekih ne treba ni jedno vec one ne postoje, a neko ima toliko jake kocnice da mu I bacva piva ne moze nista, ili sto je cesce suzdrzava se od alkohola u odredjenim situacijama.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  9. #234
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pecarose procitala sam te i evo razmisljam...
    Donesu recimo na sto jelo koje ima izgled i miris za okusiti.Sprijecit ces sebe da ga probas jer to nije iz nekog razloga pristojno.Zeludac i glava nisu isto al znamo da su povezani (sto je malo jasnije onima koji imaju migrene) i uprkos tome sto si svjesno sprijecio neprijatnost nezadovoljni zeludac ti unemirava tu istu svijest.Zaboli te glava.
    Nagon i zelju mozemo razdvajati koliko hocemo dajuci joj razlicite definicije ali to dvoje uprkos nasim pokusajima da budemo prisebni i razdvojimo ih,povezani su i stvaraju jednu cjelinu.(kao sto i zaljubljenost i ljubav nisu za nas neke ista stvar opet radjaju jednako jedan isti osjecaj u nama)To znaci da cak i kad pobjegnes sa stola ti si mozda sprijecio neku mogucu katastrofu ali cinjenica je da nisi pobijedio sebe i ako ti mozes da mislis da jesi(to je dobra precica za gordost inace).Jer svijest je registrovala ne samo mogucu opasnost vec i miris(jela) ili pogled(suprotnog pola) kroz nasa cula.
    Teska je to Boga mi borba za nas obicne smrtnike.I covjek nekad ima samo vise srece nego mudrosti da izbjegne nesto.Ili mu Bog pomogne.



    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  10. #235
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    @kimmi ..... nagon je instinktivna(normalna) reakcija i nasa svijest uopste nije uslovljena da ga poistovjeti sa zeljom i njegovim "nasilnim" obuzdavanjem(zadovoljavanjem). To sto ga ljudi poistovjecuju sa zeljom je kriva globalno bolesna i namjerno iskarikirana svijest. Ali necu pisat sad o tome jer niti biste vi shvatili niti ja imam volje
    Zelja je svjesno unaprijed odavno "isplanirana" reakcija. Ona je plod iskvarene maste. Sve nastaje i razvija se u glavi ako dopustimo sebi da se "samozadovoljavamo" u masti.
    Kad bi ljudi u samom startu odbacivali takve misli, nagon bi prirodno dosao(osvjedocio nas ) i isto tako prirodno se INFILTRIRAO u neki drugi vid emocija koje su nam iz nekogggg???? razloga neophodne BAS U TOM trenutku.
    Problem je bas to sto ljudi kad osjete nesto tako odmah pomisle da je TO TO i onda obicno moralne osobe klonu duhom, a oni manje moralni se i svojevoljno predaju daljem toku situacije smatrajuci je neizbjeznom.
    A nagon je sasvim normalna stvar i uopste nije toliko los kako izgleda
    @Artemis ..... nisi jedina, ali ipakkkk nije kasno ni za tebe ni za svaku drugu Ustvari nikad nije kasno! Zakasnices samo onda kad shvatis a i dalje se pravis naivna
    Slazem se s tobom da je sreca neophodan faktor ......to je fakat.

  11. #236
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ja mislim da ti mico pricas o manijacima.Ne znam kako drugacije da shvatim to "unaprijed" i "planirano".Ja pricam o rijetkim individuama,zgodnim dakako,na koje ne mozes bit imun pa moralisanje i razdvajanje pojmova po strani da ostavimo.I nije rijec samo o zgodnim fizicki vec je tu skup stvari koje leze u osobi i koje te sve zajedno posmatranjem i slusanjem privuku.Pricam o tome da laze svako ko kaze da mu se to ne moze desit,pri tom ne mislim na vremesne penzionere,mada je bio u komsiluk jedan 120togodisnji djed 13togodinjak u dusi koji me nedje u prolazu ZAMALO dohvatio za medjunozje.Covjek se vazda moze iznenadit.
    Ovo sto pricas o masti,mastamo razlicito Boga mi svi.Ja recimo mastam(mada mi se masta negdje 1346 god ugasila) o onome ko mi je bio dobar partner,ljubavnik.Znaci nesto vec opipljivo i iskushano sto bih rado ponovila.Za te druge "unaprijed" maste ne znam.A i grdno je da nesto zamisljas unaprijed pa se potom razocaras.

    Ovo sto si rekao da se pravim naivna...mislim stvarno nije u redu da me razotkrivas o'dje.


    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  12. #237
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,754
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    a bgm bolje bi ti se bilo udavat, da ne bi ubrzo i o tome đedu maštala
    She is only here to annoy herself!

  13. #238
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pu pu....

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  14. #239
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    A, ja mislim mikice, da ti nisi u stanju da shvatis prirodu stvari. Ali ne brini se, nisi ti medju rijetkima..... skoro su svi u tome "nemocni".
    Nema ni mrvicu razlike u psihi covjeka kad su u pitanju RIJETKE individue ili ako bi ih bilo GUZVA U principu .....bi bilo sve sto sam napisao u prethodnom postu...... isto. Stim sto stvarno postoji i to NE! mala razlika u tome da li dajes prednost ambalazi ili sadrzini.
    Dobro si to zapazila(s obzirom na tvoju ogranicenost) ..... moze se to svakome desit. Ali nadam se da ces nekad UKAPIRAT! da se to nikad nikome ne moze desiti NENAMJERNO! ..... osim ako nije silovanje u pitanju
    Stoga da ti mikice malo pojasnim nesto sto znam da ti nece nikad biti jasno...... ali sam ja dobar covjek pa cu UNATOCHHHH tome isto napisat sLJedece:
    "Unaprijed" i "Planirano" ......ne radi se o sacekusi vec se radi o sexU i to s PREDOMISLJAJEM! E, e .....ti si na to vec odavno pristala pa cak i ako ne bi ni doslo do samog cina. A znam da ces se ovome smijat i ti i skoro svako ko bude citao ovo
    Ako postoji zelja, onda si je isplanirala mnogo prije nego li ces "ga" i sresti i vidjet njegovo lice.....a to bi(po nekom pravilu) bio samo jedan u nizu.
    Ne mislim ja za tebe da si ti naivna Dovoljno si se ispisala na forumu da ja u stvari ZNAM da si ti naivna.

  15. #240
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Nijesi u pravu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #241
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,868
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,533
    Thanked in
    2,243 Posts

    Default

    Zgodinama mi je privatni drustveni krug redukovan na najblize drustvo, i zaista nemam potrebu da slobodno vrijeme provodim s bivsima, s 'drugaricama', s nekim polu drugovima poznanicima, forumskim i linkedin konekcijama, vjernim followerima sa instagrama i sl.
    Eventualno popijem kafu s kolegama/koleginicama u toku ili poslije radnog vremena, ali neko namjensko druzenje i izlasci u slobodno vrijeme s nekim ko nije dio mog najblizeg kruga me bas ne zanimaju.

    Tako da ko kafenise i redovno se druzi s nekim 'drugaricama', followerkama i influenserkama ne znam kako bi okarakterisa...

  17. #242
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nijesi u pravu

    Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk
    Ja mislim da nije normalan bas.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  18. #243
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,956
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    način obraćanja sagovorniku mi je fascinantan.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #244
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Ovo "mnogo prije nego li ces ga sresti" mi lici na Paula Koelja.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

  20. #245
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    cesto postavljam sam sebi pitanje.....da li ima svrhe radit ovo sto radim
    nema trika da mogu provalit dje je kratak spoj, koji je vise nego ocigledan
    s biblijske tacke gledista sve je precizno objasnjeno......ali nemoguce mi izgleda cinjenica da tako kompleksan broj razlicitih mentalnih sklopova drzi precizno na medjusobno istom rastojanju????
    ovo prevazilazi moje mogucnosti

  21. #246
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Calgary, CA
    Posts
    5,791
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by KRKNA View Post
    Prvo je insistira' Tito, onda samo odrastali uz edukativne emisije Branka Kockice, gdje se forsiralo i carovalo divno drugarstvo...

    Što kad počnu da se pojavljuju nove drugarice i drugovi, u vezi - braku? Isključivo mislim na one koje nikad ranije nijesu pomenuli, niti ste znali da postoje, gdje drugarstvo cvjeta bez znanja partnera/ke?

    Da situacija bude interesantnija, osile se da piju kafu s njima, dok ih doma čeka žena, muž?

    Treba li da se družimo, podržavamo odlazak na kafu u 22h dolazak doma u 01h, ili da smo asocijalni, blesavi, staromodni i zatucani, pa spakujemo ove kraljeve i kraljice dobrog provoda i ispratimo preko vrata?

    Kako zauzeti Crnogorci i Crnogorke gledaju na novopečene 'drugarice' i 'drugove' njihovih partnera?

    Mislim da nije moguće dati jasan i konkretan odgovor na ova pitanja.
    Treba biti slobodan i svoj i treba osoba da radi šta god osjeća da joj prija ili da je dobro za nju, bila u vezi/braku ili ne.

    Svaka normalna zrela osoba koja zna ko su ljudi koje ima u svom najbližem okruženju i koje vrijedi čuvati, znaće da se ponaša u svakom trenutku.
    Budemo često u komplikovanim situacijama, ali svako ko ima jasne ciljeve oko bilo čega u životu - zna šta radi. Drugovi i drugarice - osobe koje se stalno mijenjaju tokom života.

    Vjerujem u nova drugarstva što se mene tiče, jer takva drugarstva imamo svakodnevno, a kakvi su ljudi generalno (vrlo nezreli,nesigurni,lukavi) onda možda neko izgubi 'nadu'.
    Mislim da svako treba da ima svoju slobodicu, uvijek, svuda.


  22. #247
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Jasna mi je tema totalno, i mogu da kažem da ste me pitali prije 10 godina isto pitanje najvjerovatnije bi drugačiji odgovor bio...

    Mislim da je sve u nama i našoj zrelosti.
    Ne znam čime se ljudi bave i ko kakav posao radi, ali sam se ja uvjerio da u profesionalnoj karijeri i neophodnom svakodnevnom komunikacijom sa mnogo osoba, dostina njih za vrlo kratak period postanu mnogo mnogo drage osobe, dok naravno ima onih od kojih nam se kosa na glavu diže. Sto je potpuno normalno.
    Biti ograničen i ne davati šansu novim prijateljstvima, nego slijepo zagovarati prijateljstva od malih nogu i držati se isključivo samo njih, je moram reći u najmanju ruku neozbiljno.

    Tako da, takve priče ODJEDNOM novi prijatelji, ODJEDNOM OVO, ODJEDNOM ONO...je najveća glupost sto sam čuo u životu.
    Prvo, ništa se ne dešava ODJEDNOM, nego to ODJEDNOM se postaje kroz upoznavanje u odredjenom periodu koje zahtijeva svakodnevno viđanje, komuniciranje ili saradnju. Dakle treba da prođe neki period da bi mi nekom ili neko nama postao drag, simpatična osoba, a na kraju svega toga da ga možemo smatrati prijateljem jer su svi ti koraci koji su predhodili prerasli u neko slobodnije izražavanje koje je vremenom preraslo u kafu i druženje van okvira posla, van radnog vremena, ili nebitno.

    Sto se tiče otvorenog izlaska sa prijateljicom za koju moja žena nikad čula nije prije toga, nego tek tako dođem i kažem idem sa prijateljicom na piće, ti je ne poznaješ ali nema veze...svaka normalna osoba bi se zapitala, a mislim da niko normalan to tek tako ne radi sem ako ne misli da na neki način povrijedi partnera sa kojim je...smatram da je neukusno, ne samo uveče od 10 pa na dalje nego uopšte bilo kad u toku dana, ako je predhodno nisam upoznao na neki način ili ostvario zajedničko neko viđenje, na kafi, ili na bilo kakvom druženju zajedničkom prije toga.
    Zna se šta su prijateljski odnosi, to su prijatelji koje nema potrebe da krijemo od naših supružnika, nego naprotiv, sa njima organizujemo zajednička druženja, zabave, izlaske, putovanja, i sve ostalo, pa bilo to stara ili novopečena prijateljstva.
    Ljudi koje krijemo od naših supružnika možete zvati kako god oćete, ali jedno je sigurno - to nisu naši prijatelji.

    Artemis pomenu i one istripovane žene, a bogomi ima i muževa takvih koliko oćeš, koji se vremenom istripuju dobro, pa vještice i ono malo starih dobrih prijateljstava rašćeraju mužu što je imao, ili muž ženi, milo mi je što je to pomenula jer je to trenutno najveći problem svih veza i brakova. To su manijaci koji zaslužuju samo nogu u prkno, ništa drugo.

  23. #248
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Pa sigurno,nisu samo zene u pitanju.Jos ako uz sebe imaju lijepu zenu.A ima i raznih sivonja koji i kad je ona pristojna uporno nesto oko nje s nekom finocom,laznom naravno koju muskarac muskarcu bolje vidi.To je vec i neki zastitnicki nagon pa i ako zena umije da se cuva sama i obrusi doticnom.Lose je samo kad se nema povjerenja i onda ti tripovi razni,da kazem bolesni.

    Послато са POCOPHONE F1 уз помоћ Тапатока



    "Tiha voda brijeg roni..."

Page 10 of 10 FirstFirst ... 678910

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. drugovi i drugarice
    By Rhamses in forum Sve i svašta
    Replies: 83
    Last Post: 15-12-12, 01:34
  2. Drugarice....
    By Artemis in forum Ljubav
    Replies: 100
    Last Post: 17-06-10, 12:15
  3. Hari i drugovi
    By phenomenon in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 13
    Last Post: 18-09-05, 03:08
  4. Pomagajte Drugovi.........
    By blue13 in forum Muzika
    Replies: 2
    Last Post: 15-07-05, 09:31

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •