Treba mi internet u Budvi na par mjeseci, da nema neko ogranicenje u pogledu gb, barem ne nisko, i da je stabilno, ne puca i nema prevelik ping. Znam da mi to ogranicava izbor ali mozda nesto ima.

Trenutno imam uvedenu telefonsku liniju koju placam samo zbog raspalog interneta od 2mbita, doduse neogranicen ali ljudi to je kao dial up, sve je presporo. Prije par godina sam probao sa mtel karticom hotspot da pravim ali internet nikako nije radio iako je bio neogranicen, ne znam jel problem sa signalom u zgradi ili tom dijelu grada ali nije islo pa sam onda ovo uveo.

Najvise protok mi je bitan zbog serija/filmova ali i youtubea koji pojede brzo mb kad se gleda u HDu. U prosjeku treba mi to na 3 mjeseca godisnje otprilike, ostali mjeseci su manje bitni ali valjalo bi kad se ode na vikend ili nesto da se moze aktivirat al manje bitno.

Da li postoji ovako nesto ili da se patim sa ovim preskupim i presporim telekomovim? Jer mimo sto skoro 30e kosta mjesec tog interneta ide tu i 6e odrzavanje linije svaki mjesec...