Page 35 of 35 FirstFirst ... 253132333435
Results 851 to 857 of 857

Thread: Povratak u budućnost: Raščišćavanje

  1. #851
    Join Date
    Nov 2013
    Location
    titograd
    Posts
    3,663
    Thanks Thanks Given 
    2,686
    Thanks Thanks Received 
    1,068
    Thanked in
    500 Posts

    Default

    Sad vec idem u off i ulazim u zonu spamovanja pa cu se ovim postom odjaviti sa svake dalje prepiske sa tobom


    I vlahovic je bio ostvaren kao mister time out,tako vjerujem i ti kao mister signore ,mada je ostvarenost relativan pojam
    Ti da si osvaren npr u ekonomiji koju toliko spominjes nebi botovao a zora pa do kasnih sati jer brt imati firmu donositi sebi benefite a drzavi tolike doprinose a palamuditi odje dan noc ne ide jedno s drugim kapiras fizicki je neizvodljivo

    Послато са SM-F926B помоћу Тапатока
    Last edited by aleksa111111; 21-11-22 at 22:47.
    Tebe mi je žao a za mene me duša boli

  2. #852
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Rekoh za herculesa da je kulturan i ostvaren...

    A ja sam u penziji.

  3. #853
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,354
    Thanks Thanks Given 
    2,799
    Thanks Thanks Received 
    3,989
    Thanked in
    1,929 Posts

    Default

    Vrlo je važno da naučite sljedeće:

    1. Za jedan post se ban može dobiti samo ako ste baš prekršili sve članove pravilnika ovog foruma a to se nije dešavalo skorije.
    2. Banovanje funkcioniše na principu crvenih kartona. Kad skupite 12 kartona dobijate ban. Svaki crveni karton ističe nakon nekog vremena.
    3. Obrazlaganje kako ste prošli golgotu zbog postova u prošlosti i bili banovani zbog manjeg od forumaša kojeg kritikujete pada u vodu zbog tačaka 1 i 2.
    4. Kad bih zbog spamovanja primjenjivao crvene kartone, vas 20tak bi brzo bilo van terena. Zato vam u zadnje vrijeme prozivke i bockanja ne praštam. Sami ste tražili, izvolite gledajte.
    5. Mi koji uređujemo forum nemamo nekad vremena da po cio dan pratimo što pišete. Trudimo se da psvoke, uvrede i ostalo što prije obrišemo i sankcionišemo. Preko tapatalka na žalost ne mogu da vam dijelim infrakcije, pa je zato dobijete kao zakašnjeli poklon.

    Isto tako, dobro bi bilo da ne brinete da li neki forumaši imaju vremena da pišu, rade u sopstvenom biznisu ili samo sjede u državnoj firmi i ubijaju vrijeme pišući postove po društvenim mrežama.
    Ako vam smeta nečije pisanje, uvijek imate opciju ignore koja će vam pomoći da birate što vam se prikazuje na ekranu.

    Lijepo se igrajte.
    Last edited by hercules; 22-11-22 at 00:47.
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  4. #854
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mr_Gospodin_Signore View Post
    Meni profesija lektura, kaze mi lik da sam nepismen. Sto jos necu dozivjet...

    Kao sto si vidio u mojim poslednjim postovima, potrudio sam se da budem maksimalno precizan pa sam pisao kako jeste.
    A Tomson pisem jer je krace a i dodjemo po Vuku. To "p" malo ko se maltrtir da izgovori.

    A tvoju pismenost ne mozemo ni ocijeniti jer si napucao 13K postova da nisi dva puta slozenu recenicu napisao.

    Koliko "ste" inferiorni u komunikaciji govori to da jedni drugima redovno lijepite lajkove, a postovi vam jedva prosirena recenica, neki spin, neko dovodjenje u zabludu...
    Udruzen grupa kompleksasa vjecito pogresnih shvatanja svijeta i zivota.

    Zapitaj se zasto meni skoro nikad niko lajk ne ostavi. Da ti pomognem - moja ciljna grupa su ljudi sirokih pogleda, intelektualci, oni koji tudje misljenje uvazavaju.
    I oni nemaju osjecaj da sam dosao da budem attention whore i piskaram za lajkove. Oni me ispostuju tako sto uvaze moje misljenje, a ne kao neki spinuju, obezvrjedjuju, izmisljaju...
    Ček', jesi li ekonomista ili lektor?
    Multitalenat.
    Forever young, i want to be forever young

  5. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  6. #855
    Join Date
    Apr 2009
    Posts
    3,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    141
    Thanked in
    100 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hercules View Post
    Vrlo je važno da naučite sljedeće:

    1. Za jedan post se ban može dobiti samo ako ste baš prekršili sve članove pravilnika ovog foruma a to se nije dešavalo skorije.
    2. Banovanje funkcioniše na principu crvenih kartona. Kad skupite 12 kartona dobijate ban. Svaki crveni karton ističe nakon nekog vremena.
    3. Obrazlaganje kako ste prošli golgotu zbog postova u prošlosti i bili banovani zbog manjeg od forumaša kojeg kritikujete pada u vodu zbog tačaka 1 i 2.
    4. Kad bih zbog spamovanja primjenjivao crvene kartone, vas 20tak bi brzo bilo van terena. Zato vam u zadnje vrijeme prozivke i bockanja ne praštam. Sami ste tražili, izvolite gledajte.
    5. Mi koji uređujemo forum nemamo nekad vremena da po cio dan pratimo što pišete. Trudimo se da psvoke, uvrede i ostalo što prije obrišemo i sankcionišemo. Preko tapatalka na žalost ne mogu da vam dijelim infrakcije, pa je zato dobijete kao zakašnjeli poklon.

    Isto tako, dobro bi bilo da ne brinete da li neki forumaši imaju vremena da pišu, rade u sopstvenom biznisu ili samo sjede u državnoj firmi i ubijaju vrijeme pišući postove po društvenim mrežama.
    Ako vam smeta nečije pisanje, uvijek imate opciju ignore koja će vam pomoći da birate što vam se prikazuje na ekranu.

    Lijepo se igrajte.
    Хм, нешто ми не дјелује да то баш тако ради. Пола године бана за нешто што је овдје свакодневица. Чак ми један форумаш најавио бан.

  7. #856
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    A nije to neka bas vidovitost, znas?

    Evo ja imam tamo gomilu nekih poena i sad da dodjem ovdje i izvrijedjam moderaciju i jos kazem da su mi spremili ban... WOW

    A kad pogledas samo kaznene poene koje imas mozes zakljuciti otprilike jesi li par spamova daleko od bana ili malo vise...

    @tehnicus, bice da sam smetnuo s uma da sam odje dva mjeseca pisao da sam ekonomista. Dobro oko imas moram priznati.

  8. #857
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,277
    Thanks Thanks Given 
    709
    Thanks Thanks Received 
    535
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

Page 35 of 35 FirstFirst ... 253132333435

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. KK Budućnost
    By glup_ka_t0cak in forum Košarka
    Replies: 16322
    Last Post: 31-03-24, 20:21
  2. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  3. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  4. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •