Page 23 of 35 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast
Results 551 to 575 of 857

Thread: Povratak u budućnost: Raščišćavanje

  1. #551
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,349
    Thanks Thanks Given 
    14,771
    Thanks Thanks Received 
    4,106
    Thanked in
    2,078 Posts

    Default

    Aj spavaj lepetnac bez mene

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  2. #552
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    A kako druže većina ok kad 30% građana ove nesrećne države misli da 5g signal pomaže pri širenju korone....

    Pazi svaki treći građanin je imbecil.

    Najgledanija emisija Grand parada. Parovi su extra popularni.

    Što misliš koliko njih umije da ti kaže koji je kvadratni korijen iz 144?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Je li to neka paušalna ocjena ili je potrijepljena nekim istraživanjem?
    Indruga stvar, ja pričam o ponašanju, a ti o inteligenciji, ili misliš da neinteligentna osoba ne može biti kulturna?
    Forever young, i want to be forever young

  3. #553
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Nema ebenog edita, kad već pomenu ove emisije, takav tip programa je ultrapopularan i u ostatku Evrope, o SAD i da ne pričamo, da nije tako ne bi ni opstajale po 10+ godina.
    Forever young, i want to be forever young

  4. #554
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    A ne mogu od starih liberala, kako zaspem eto ih.
    Od 7% koliko ih je bilo skočiše na 70%, kako i dalje misterija.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #555
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,139
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,404
    Thanked in
    2,972 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Je li to neka paušalna ocjena ili je potrijepljena nekim istraživanjem?
    Indruga stvar, ja pričam o ponašanju, a ti o inteligenciji, ili misliš da neinteligentna osoba ne može biti kulturna?
    https://www.unicef.org/montenegro/is...o-koronavirusu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  6. The Following User Says Thank You to kimmi For This Useful Post:


  7. #556
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    tek toliko da se umijesam, ip adressa tj moderatorova provjera je potpuno regularan način da provjerimo da li neko od vas, a ima vas, pise sa iste adrese sa dva ili cak tri, cetiri razlicita naloga...nekad se dogodi da postoji mogućnost da dva brata imaju istu ip adresu a jedan komp, ali mahom se otkriju dupli nickovi iako se neki trude da pisu drugacije, ali uvijek se neka "sitnica" provuče pa se manir pisanja poklopi...Sa tim u vezi, Dachi je provjeravana ip adresa ranije i uporedjivana pa se nemate sto buniti uostalom, to je nacin na koji smo otkrili Bronxa i njegovih sest miliona naloga i sl stvari tako da o ovome nemate potrebe produbljivati diskusiju...uostalom, ip adresa nije nikakav tajni podatak...ako i kad postane, nećemo mu imati pristup...presmijesno je ovo što nabijedjujete da u ličnom razračunavanju moderator koristi svoje ovlasti...
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  8. #557
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Da dodam da je na moderatorima nezahvalna dužnost da čiste forumski prostor od botova, agitatora, provokatora, trolova i duplih naloga ne bi li se sačuvala iole smislena i korektna diskusija u kojoj se vodi iskrena polemika.
    U tu svrhu služi i mogućnost provjere IP adrese.

    E sad, intresuje me da li drugare koji se nasjekiraše oko moguće "zloupotrebe" funkcija sjekira to što se strani državljanin pretvara da je crnogorski državljanin i sa te pozicije pokušava da drži slovo o našim unutarpolitičkim dešavanjima?
    Inače, nije zabranjeno nikome sa strane da se uključi i iznese svoje stavove, ali čemu ovo prodavanje muda za bubrege?
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ja živim u Srbiji i to ne krijem, a služim se svakodnevno i ekavicom i ijekavicom koja mi je maternja. Ako mi se i omakne ovdje neka riječ na ekavici to je zbog autokorekta na tastaturi mobilnog telefona i zato što nema edita. A pisaću i pričaću kako god hoću.
    ...
    Da ti kažem, Crna Gora nije ni kao BiH. Mi smo gori od njih.
    BiH je sama po sebi nemoguća i nefunkcionalna država, opterećena stalnim političkim i nacionalnim tenzijama i prepucavanjima, zbog čega su im često mnoge institucije blokirane. I pored toga oni ipak imaju neku privredu.
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ma dje smo super prošli s ovolikim padom BDP-a?
    Mrtvi se na kraju broje.

    Nije se Vučić zaduživao zbog "100 evra svakom gradjaninu", već zato što je u maju trebalo pomoći privredi i gradjanima, pa i po cijenu veće kamate. I zato će oni imati jedan od najmanjih padova u Evropi ove godine.
    Ne krije veli da živi u Srbiji, a Crna Gora mu je cijelo vrijeme "mi" a Srbija "oni".
    Dalje, ovu prdnjavu o miješanju ekavice i ijekavice jer je tobože ovdje odrastao a tamo živi bi baš teško mogao da proda samu po sebi... ali avaj:
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    No, predsjednik kaže da je "sad pravi trenutak da se udubimo..." Do sad nije bilo potrebe, a bilo je i priječih stvari.
    Ja mu vjerujem, ka i uvjek.
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ti si vidjeo te dokaze,jel?
    Kad krenu na silu da guraju slovo J tamo đe ga ni u ijekavici nema, nemamo o čemu dalje da pričamo. (hint: autocorrect ovo ne radi)

    I šlag na tortu:
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ha ha ha...kakvim basnama vi robujete.
    Priče o potrebi izlaska države na more su priče iz 19.vijeka.
    Eto nama mora pa propadosmo ko damu kroz pocijepane gaće.
    Mi da budemo sretni ako Srbija hoće preko nas da izlazi na more, jer ako oni neće,ne znam ko hoće. A ako niko neće da ti izlazi na more, onda se slikaj s morem i gledaj zalazak sunca.

    Mislio sam da smo to shvatili ovog ljeta, ali nekima i dalje u glavi da nema života bez našeg mora.
    Dakle, da sumiramo, Bosna propala nefunkcionalna država, a mi gori od njih, i da smo srećni ako Srbija krene preko nas da izađe na more.

    P.S.
    Ovo nije prvi ovakav slučaj
    Last edited by ASC; 21-07-21 at 00:37.

  9. The Following User Says Thank You to ASC For This Useful Post:


  10. #558
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,741
    Thanks Thanks Given 
    2,109
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    https://www.unicef.org/montenegro/is...o-koronavirusu

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Evo ovako, malo me zaintrigiralo, a ponekih detalja se sjećam i iz medija.
    Nisam mogao naći neke specifične podatke o br. ljudi koji vjeruju u povezanost izmedju 5G i COVID-19 osim ovo englesko istraživanje na Tweeter-u, koje kaže da su na nekom sampleu od 200+ tweetova utvrdili da 34,8% njih vjeruje da je povezano (slika br.1), znači neznatno veći procenat nego kod nas.


    Slika br.2 - više desetina napada se desilo na bazne stanice mobilnih operatera u kontinentalnoj Evropi, ironično većina od njih nije imala 5G tehnologiju u tom trenutku.


    Slika br.3 - Po američkom istraživačkom centru, oko 25% Amerikanaca vjeruje da je COVID-19 neka vrsta Vladine zavjere, a još 13% nije sigurno ni da jes ni da nije.


    Slika br.4 - desilo se više od 50 napada na bazne stanice mob. operatera samo u Velikoj Britaniji, a bilo je još oko 80 incidenata dje su ili maltretirani radnici na održavanju ili su bili neuspješni napadi.
    Brojke su bile toliko zabrinjavajuće da su neki od najvećih operater, poput Verizon-a i Vodafone-a morali da zatraže intervenciju Vladinih zvaničnika.

    Dakle, po ovim brojevima smo čak iza SAD i što se tiče Evrope bar iza UK, niti su se kod nas dešavali napadi na bazne stanice, a i sve te teorije zavjere i potiču upravo sa zapada, vjerujem da smo po tvojim stavovima toliko neinteligentni da se mi tih teorija ne možemo n isami dosjetiti.








    Forever young, i want to be forever young

  11. #559
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    E sad, intresuje me da li drugare koji se nasjekiraše oko moguće "zloupotrebe" funkcija sjekira to što se strani državljanin pretvara da je crnogorski državljanin i sa te pozicije pokušava da drži slovo o našim unutarpolitičkim dešavanjima?
    Inače, nije zabranjeno nikome sa strane da se uključi i iznese svoje stavove, ali čemu ovo prodavanje muda za bubrege?
    Mene licno ne dotice ali shvatam zasto bi to moglo predstavljati problem. Cijela prica oko provjere IP adresa je potegnuta da bih saznao da li svi moderatori imaju pristup toj funkciji ili ne i sta je oficijalni stav "foruma" povodom toga pitanja. Mozda ce doci jednog dana vrijeme kada pojedinci shvate zasto je IP PII al' nije nit vrijeme, nit mjesto da se razglaba o tome.

    Uostalom ne vidim poentu razglabanja o tome na ovom topicu, zato sam i "prebacio" pricu na drugi topic da ne bi bilo spama ovdje.

  12. #560
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,351
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    854
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Dakle, po ovim brojevima smo čak iza SAD i što se tiče Evrope bar iza UK, niti su se kod nas dešavali napadi na bazne stanice, a i sve te teorije zavjere i potiču upravo sa zapada, vjerujem da smo po tvojim stavovima toliko neinteligentni da se mi tih teorija ne možemo n isami dosjetiti.
    Bez potrebe pokusavas da objasnis nesto sto je vecini neobjasnjivo. Iz nekog razloga mnogi su uvijek ubijedjeni kako smo mi (Balkan) daleko najgori na planeti po svim pitanjima pa i po ovome, a realnost je daleko od toga.

  13. The Following User Says Thank You to beatnological For This Useful Post:


  14. #561
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    http://www.doiserbia.nb.rs/img/doi/0...2X1900002B.pdf

    Evo tragajući za anketama o nezavinosti naiđoh na ovu odličnu analizu etničke distance u Crnoj Gori, koja je direktno suprotstavljena onome što Gagarin tvrdi:

    Od 2013 do 2018 etnička distanca između Crnogoraca i Srba u CG je opala, a ne porasla. Interesantno, u istom periodu je drastično porasla etnička distanca Albanaca u CG prema svima ostalima (npr u 2013 22% Albanaca je smatralo nepoželjnim brak sa Crnogorcima, a u 2018 čak 65,5%).
    Ovo istraživanje uopšte ne uzimam za relevantim jer je sprovela Srbija. Oni istoriju kroje kako im je volja a ne rezultate istraživanja.

    Nažalost, svojim destruktivnim - ektromno nacionilističkim ispadima u kreiranju "srpskog svEta" ujedinili su sve nas protiv njih.

  15. #562
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Zašto ovdje uopšte nema opcije edit, da mogu prepraviti slovne greške?!

  16. #563
    Join Date
    Dec 2018
    Posts
    2,635
    Thanks Thanks Given 
    93
    Thanks Thanks Received 
    838
    Thanked in
    497 Posts

    Default

    da bi pitala.nego reci ti nama koja istraživanja se važe

  17. #564
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Ovo istraživanje uopšte ne uzimam za relevantim jer je sprovela Srbija. Oni istoriju kroje kako im je volja a ne rezultate istraživanja.

    Nažalost, svojim destruktivnim - ektromno nacionilističkim ispadima u kreiranju "srpskog svEta" ujedinili su sve nas protiv njih.
    Kad nam se realnost ne sviđa tim gore po realnost

    Čak i kad vrlo detaljno istraživanje (u stvari naučni rad) uradi Bešić, najbolji živi statističar za sva pitanja koja se tiču Crne Gore.

  18. #565
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by umart View Post
    da bi pitala.nego reci ti nama koja istraživanja se važe
    Istraživanja koje sprovode neutralne institucije. Istraživanja sprovedena od strane EU.

    Ako te zanima i dalje zašto smatram da njihova istraživanja nijesu relevanta, sjeti se samo što je Dobrica Ćosić rekao za njih.

    Ovo je oblast koju ova sramna apostoslko-ekspertska vlada intenzivno radi da uruši, jer je CG bila izgrađena na temelju multinacionalne države.

    PS: Oni su Jovana Deretića sahranili u "Aleji zasluznih gradjana" za životno mitomansko djelo - da je cijela Evropa bila srpska? Da je Isus Hris bio Srbin?
    O čemu dalje da pričamo?

  19. #566
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Hahahaaaahah pa može li ovo

  20. #567
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kad nam se realnost ne sviđa tim gore po realnost

    Čak i kad vrlo detaljno istraživanje (u stvari naučni rad) uradi Bešić, najbolji živi statističar za sva pitanja koja se tiču Crne Gore.
    Nemam ja problem sa relevantim istraživanja.
    Istraživanje iza kojeg stoji "STANOVNIŠTVO, 2019, 57(1), 1-25© by the Demographic Research Centre of theInstitute of Social Sciences & the Associationof Demographers of Serbia" zaista mi ni nije relevantno.

    Zamimljivo bi bilo naći istraživanje koje je sprovela MONSTAT ili neka druga relevantna institucija u EU.

  21. #568
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    E oplakah. Fala ti

  22. The Following 3 Users Say Thank You to Director For This Useful Post:


  23. #569
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Monstat relevantan...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  24. #570
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Nisam znala da imamo ovdje ovoliko posrbljenih Crnogoraca. Zanimljivo!

  25. The Following User Says Thank You to Břgíńjĺ For This Useful Post:


  26. #571
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Nija nam lako moje Boge...

  27. #572
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,493
    Thanks Thanks Received 
    4,579
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Nisam znala da imamo ovdje ovoliko posrbljenih Crnogoraca. Zanimljivo!
    Ti si od onih kojima je dovoljno 2€ dnevno za hranu...?

    Karakterisanje učesnika u raspravi je zabranjeno, to na drugim mrežama nastavi...

    Sent using Tapatalk
    #fakenews

  28. The Following 2 Users Say Thank You to MeDo_JE For This Useful Post:


  29. #573
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Director View Post
    Nija nam lako moje Boge...
    Bogme Diro znam. Nije Vam ga lako, niti bih u vaše cipele hodala dana. Zamislite kad Vas istorijski vratimo kad ste izmišljeni u CG i oduzmemo Vam mitomaniju - ostane VAm ništa.

    Fotografiju ne mogu da postavim nešto, pa otvoril link. Pismo Svetog Petra Cetinjskog, upućeno jeremiji gagiću.

    https://ibb.co/Lx5TBz8

    Pozdrav.















  30. #574
    Join Date
    May 2018
    Posts
    2,114
    Thanks Thanks Given 
    249
    Thanks Thanks Received 
    859
    Thanked in
    444 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Břgíńjĺ View Post
    Istraživanja koje sprovode neutralne institucije. Istraživanja sprovedena od strane EU.

    Ako te zanima i dalje zašto smatram da njihova istraživanja nijesu relevanta, sjeti se samo što je Dobrica Ćosić rekao za njih.

    Ovo je oblast koju ova sramna apostoslko-ekspertska vlada intenzivno radi da uruši, jer je CG bila izgrađena na temelju multinacionalne države.

    PS: Oni su Jovana Deretića sahranili u "Aleji zasluznih gradjana" za životno mitomansko djelo - da je cijela Evropa bila srpska? Da je Isus Hris bio Srbin?
    O čemu dalje da pričamo?
    Po cemu to ta "sramna apostolsko-ekspertska vlada" radi da urusi ovu CG? Moze kratak, a moze i duzi odgovor.

    Kako to da oni urusavaju CG ako si ti maloprije uvrijedila 30% stanovnistva(200 hiljada) nazivajuci ih "posrbljenim crnogorcimal"? To je primjer tvog temelja multinacionalne drzave?

  31. #575
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Ti si od onih kojima je dovoljno 2€ dnevno za hranu...?

    Karakterisanje učesnika u raspravi je zabranjeno, to na drugim mrežama nastavi...

    Sent using Tapatalk
    A šta radiš upravo ti?

    Molim te, ti kojima je dovoljno 2 € su nesposobni ljudi. Svaki sposoban čovjek u CG može da pristojno zaradi legalno.

Page 23 of 35 FirstFirst ... 1319202122232425262733 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. KK Budućnost
    By glup_ka_t0cak in forum Košarka
    Replies: 16322
    Last Post: 31-03-24, 20:21
  2. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  3. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  4. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •