Page 22 of 35 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast
Results 526 to 550 of 857

Thread: Povratak u budućnost: Raščišćavanje

  1. #526
    Join Date
    Apr 2020
    Posts
    1,474
    Thanks Thanks Given 
    59
    Thanks Thanks Received 
    445
    Thanked in
    287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Oli mi objasnit zašto se i dalje upinješ da pišeš ijekavicu?

    Daj druže, svako malo ti curi ekavica kroz postove.
    IP adresa ti je na srpski telekom.

    Nije zabranjeno Srbijancima da učestvuju na forumu, mada ipak nećete vi određivat šta crnogorskom forumu priliči ili ne.

    Dalje, u duhu religije za koju se toliko zalažete preporučujem citat:
    "A zašto vidiš trun u oku brata svog, a brvna u oku svom ne osećaš?"

    U prevodu: ne sjekirajte se oko Mirne koja je nogirana iz javnog sektora, i grupica "Tompsonovaca" nego razmišljajte malo o tome zašto vam polovina populacije čovjeka osuđenog za najgori zločin na tlu Evrope poslije Drugog svjetskog rata slavi kao heroja.

    Ili o predsjedniku skupštine Kragujevca:

    Aooo kako "moderator" uklizava kad mu dirneš Mirnu, Tompsonovce i istomišljenike s foruma.
    Bolje ti je davupozoravaš učesnike na očigledan govor mržnje, nego što zloupotrebljavas svoja ovlascenja u svrhu bijednog poentiranja u forumašenja i ispade forumaške ksenofobije.

    Ja živim u Srbiji i to ne krijem, a služim se svakodnevno i ekavicom i ijekavicom koja mi je maternja. Ako mi se i omakne ovdje neka riječ na ekavici to je zbog autokorekta na tastaturi mobilnog telefona i zato što nema edita. A pisaću i pričaću kako god hoću.

    Čovjek je zapjenio što zbog posjete predstavnika vlade manastiru i ljubljenja ruke.
    I onda je našao za shodno da taj svoj odijum prema pravoslavnim vjernicima OBJASNI krozbnaraciju o SPC karakterističnu za NDH 1941 godine?
    Pa ta mržnja i naracija je Mirnu usmerila u satanistički kult obožavaoca Hitlera ili tako neko duboko njesra.
    Miraš gostuje kod neoustaše Bujaneca, a onaj nesretnik iz CKM-a gusle poklanja generalu HOS-a.

    To je ta neka priča, za koju i dalje neki misle da je interesantna i da je valja "pojasniti".

  2. #527
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Oli mi objasnit zašto se i dalje upinješ da pišeš ijekavicu?

    Daj druže, svako malo ti curi ekavica kroz postove.
    IP adresa ti je na srpski telekom.

    Nije zabranjeno Srbijancima da učestvuju na forumu, mada ipak nećete vi određivat šta crnogorskom forumu priliči ili ne.
    Samo dokazujes koliko mrznje imas prema odredjenom narodu sa svojim istupima.

    @mods
    BTW potpuno legitimno je da moderatori iznosi informacije odakle je koji korisnik (fokus: IP)?

  3. #528
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Aooo kako "moderator" uklizava kad mu dirneš Mirnu, Tompsonovce i istomišljenike s foruma.
    Moderator se živ nasjekira.

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Bolje ti je davupozoravaš učesnike na očigledan govor mržnje, nego što zloupotrebljavas svoja ovlascenja u svrhu bijednog poentiranja u forumašenja
    Đe?
    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    i ispade forumaške ksenofobije.
    Đe?

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Ja živim u Srbiji i to ne krijem, a služim se svakodnevno i ekavicom i ijekavicom koja mi je maternja. Ako mi se i omakne ovdje neka riječ na ekavici to je zbog autokorekta na tastaturi mobilnog telefona i zato što nema edita.
    A pisaću i pričaću kako god hoću.
    Samo naprijed, no ja samo da te poštedim truda jer se zaludu cimaš.
    No nisu stvari koje sam pomenuo jedine koje odaju da nisi odavde.
    Iz pisanja ti se vidi da suštinski ne razmiješ stanje stvari u Crnoj Gori.

    Quote Originally Posted by Massaro View Post
    Čovjek je zapjenio što zbog posjete predstavnika vlade manastiru i ljubljenja ruke.
    I onda je našao za shodno da taj svoj odijum prema pravoslavnim vjernicima OBJASNI krozbnaraciju o SPC karakterističnu za NDH 1941 godine?
    Pa ta mržnja i naracija je Mirnu usmerila u satanistički kult obožavaoca Hitlera ili tako neko duboko njesra.
    Miraš gostuje kod neoustaše Bujaneca, a onaj nesretnik iz CKM-a gusle poklanja generalu HOS-a.
    A da probaš da to što on govori opovrgneš tačku po tačku sa konkretnim argumentima umjesto deklamovanja kako je njegov post "naracija karakteristična za NDH"?
    Mirna i Damjanović su totalni marginalci, dok avetni Miraš ima 5-10% podrške. Sa druge strane vama je neprikosnoveni vladar države čovjek koji je prijetio da će da ubija 100 muslimana za jednog Srbina.

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Samo dokazujes koliko mrznje imas prema odredjenom narodu sa svojim istupima.
    Jeste, mrzim Srbe jer nekom SNS-ovskom botu nabijam dvostruke aršine na nos.
    Last edited by ASC; 20-07-21 at 14:09.

  4. #529
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post

    Jeste, mrzim Srbe jer nekom SNS-ovskom botu nabijam dvostruke aršine na nos.
    Ne ulazim uopste u to odakle je doticni al' mrznja jednostavno sija iz tebe, dovoljno je pogledati par zadnjih postova i onome ko hoce da vidi je sve jasno.

    Ovo ti dolazi od nekoga ko nema dodirne tacke nit sa Srbijom, nit SPC, a daleko od toga da je ikakav vjernik. Ne sumnjam da te ni ovo ne dotice.


    ---
    Rijetko zadjem na ovaj pod-forum ali svaki put kada pogledam postove se i sjetim zasto, sva rasrpava je samo DPS vs NONDPS, a sve to dok mi dalje i dalje duboko tunemo u propast.

  5. #530
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Ne ulazim uopste u to odakle je doticni al' mrznja jednostavno sija iz tebe, dovoljno je pogledati par zadnjih postova i onome ko hoce da vidi je sve jasno.
    Kao što iz tebe isijava mržnja prema svemu crnogorskom...
    Zašto mrziš Crnogorce?

  6. #531
    Join Date
    Sep 2020
    Posts
    1,892
    Thanks Thanks Given 
    219
    Thanks Thanks Received 
    865
    Thanked in
    506 Posts

    Default

    Sto bi ovom moderatoru pa sovinizam izbi iz njega?

  7. #532
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Whisperer View Post
    Sto bi ovom moderatoru pa sovinizam izbi iz njega?
    Razumijete li vi ljudi da stavove treba potkrijepiti nekim konkretnim argumentima, a ne dijeljenjem etiketa i kvalifikacijama i očekivati da će to da se primi zdravo za gotovo?

  8. #533
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Razumijete li vi ljudi da stavove treba potkrijepiti nekim konkretnim argumentima, a ne dijeljenjem etiketa i kvalifikacijama i očekivati da će to da se primi zdravo za gotovo?
    Rece osoba koja lijepi etikete cijelo vrijeme. Salis li se?

  9. #534
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Mene zanima ovo za IP, je li u redu i po pravilima da moderator javno iznosi nečiju IP adresu ne radi potreba foruma, već da bi diskriminisao i poentirao u ličnoj diskusiji?
    Ako ja odem u Njemačku, koristim njihov net, znači u redu je da me neko nazove sledbenikom Nacista i potkopa moje učestvovanje na forumu?
    Forever young, i want to be forever young

  10. #535
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    Hahahaha kako se uortačiše odmah, a čovjek lagano išutirao i Mirnu i tompsonovce...
    Ne čitate postove do kraja po milioniti put.
    Love, peace and respect.

  11. #536
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Rece osoba koja lijepi etikete cijelo vrijeme. Salis li se?
    Cijelo vrijeme?

    Jedina "etiketa" koju sam udijelio je ovome massaru, da je SNS-bot... Može bit i nije, ali looks like a duck, quacks like a duck...

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Mene zanima ovo za IP, je li u redu i po pravilima da moderator javno iznosi nečiju IP adresu ne radi potreba foruma, već da bi diskriminisao i poentirao u ličnoj diskusiji?
    Ako ja odem u Njemačku, koristim njihov net, znači u redu je da me neko nazove sledbenikom Nacista i potkopa moje učestvovanje na forumu?
    Pravila o IP adresama nema.
    Zabranjeno je iznošnje identiteta forumaša.
    A i nisam iznio IP adresu, samo rekoh da je iz Srbije.
    Last edited by ASC; 20-07-21 at 14:43.

  12. #537
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    kad je onaj Čoda vrijeđa Crnogorce i Crnu Goru, kao i heroje borbe protiv fašizma i domaćih izdajnika svi ste ćutali

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  13. #538
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,321
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kad je onaj Čoda vrijeđa Crnogorce i Crnu Goru, kao i heroje borbe protiv fašizma i domaćih izdajnika svi ste ćutali

    Тapatalk
    Ajde nađi taj post života ti đe vrijeđa Crnogorce i Crnu Goru.
    A to što neko drugačije gleda na borbu protiv fašizma i domaćih izdajnika možda možeš u svojoj kući zabraniti ali je ovo ipak forum.

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  14. #539
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,344
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    852
    Thanked in
    564 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    A i nisam iznio IP adresu, samo rekoh da je iz Srbije.
    Tacno tako, nisi, ali si pogledao koja mu je IP adresa kako bi licno zadao gol (po tvom misljenju) te jos jednom potvrdio svoju sumnju da je kolega forumas "SNS bot" (tvoje rijeci).

    No, necemo o tome ovdje, postoji drugi topic i appeal ce da pici tamo. Ovo iznad je apsolutna zloupotreba "moci" te sam fasciniran da je svim moderatorima uopste dostupna opcija da mogu da provjere IP adrese kolega forumasa.

  15. #540
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,735
    Thanks Thanks Given 
    1,479
    Thanks Thanks Received 
    4,400
    Thanked in
    1,697 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Tacno tako, nisi, ali si pogledao koja mu je IP adresa kako bi licno zadao gol (po tvom misljenju) te jos jednom potvrdio svoju sumnju da je kolega forumas "SNS bot" (tvoje rijeci).

    No, necemo o tome ovdje, postoji drugi topic i appeal ce da pici tamo. Ovo iznad je apsolutna zloupotreba "moci" te sam fasciniran da je svim moderatorima uopste dostupna opcija da mogu da provjere IP adrese kolega forumasa.
    Ja se ne bunim pravo da ti kažem.

    Ovdje sam ionako angažovan kao "ispomoć" za druga 2 moderatora, ali su oni u međuvremenu odustali, a ja ostadoh sam ni kriv ni dužan.
    Tako da se već duže vrijeme žalim da nemam vremena da ispratim podforum politika.
    Ne brišem skoro ništa bez direktne uvrede i neki teški off topic, a i to kad uspijem da ispratim.

    Dakle, praktično radi i piše ko šta hoće, (dok ne nalete supermoderatori ili ja, što i nije često), pa nisam siguran koliko će vam se svidjeti alternativa.

    Evo recimo, pomenutog Dača, iako je težak kao crna zemlja i afirmiše četnike ja ne bih banovao. Banovao ga je neko drugi.
    Last edited by ASC; 20-07-21 at 15:05.

  16. #541
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Tačno, nisi iznio IP adresu, samo si po njoj zaključio i iznio da je kolega iz Srbije.
    Ako je po pravilima foruma to da moderator može da koristi svoje moderatorske alatke da bi diskriminisao i poentirao u ličnoj raspravi, onda ok.


    Quote Originally Posted by outline View Post
    kad je onaj Čoda vrijeđa Crnogorce i Crnu Goru, kao i heroje borbe protiv fašizma i domaćih izdajnika svi ste ćutali

    Тapatalk
    Tako je brato, svi mi mrzimo CG i Crnogorce, a ti nas voliš najviše, ali ne prodje dan da bar po 5x ne popljuješ sve Crnogorce, jer je to tako baš popularno u zadnje vrijeme, mada bi neko rekao da je malo čudno to iskazivanje ljubavi, 'ko se bije, taj se voli' je li tako?
    Forever young, i want to be forever young

  17. #542
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    A što niko ne osudi poruke srpskog sveta, konstantne uvrede i napade na CG iz Srbije, i šlag na torti Mandu koji to potvrđuje da rade na tome u Crnoj Gori.
    Vlada ni a nije rekla.

    Ćuti Vlada, ćutite vi... znači odobravate sve to.

    hihihihihi i onda se ljutite kad vam neko kaže "izdajnici"
    Love, peace and respect.

  18. #543
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    A zamisli kad ti neko ko podržava SDpi kŕže da si izdajnik, to dodje kao kompliment.

    Uostalom, sve je Slavko rekao o vama :-D


    Forever young, i want to be forever young

  19. The Following User Says Thank You to technus For This Useful Post:


  20. #544
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,554
    Thanks Thanks Given 
    3,532
    Thanks Thanks Received 
    8,569
    Thanked in
    4,626 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Tako je brato, svi mi mrzimo CG i Crnogorce, a ti nas voliš najviše, ali ne prodje dan da bar po 5x ne popljuješ sve Crnogorce, jer je to tako baš popularno u zadnje vrijeme, mada bi neko rekao da je malo čudno to iskazivanje ljubavi, 'ko se bije, taj se voli' je li tako?
    ja ovaj narod zovem pleme. ima prilično argumenata koji idu u prilog tome. ovaj narod ima tačno ono što zaslužuje. ne znam kako tačno zvati grupe ljudi koji blokiraju saobraćaj zbog nekakvog člana zakona kojim misle da se gubi pravo glasa, blokiranje ulica radi ministra za kog nisu čuli do 4. decembra? možemo i o tome da se pjevaju pjesme koje negiraju genocid ili Thompsona. pa onda da svako malo neko vrijeđa premijera ili ministre. Milan Knežević i Medo svaki dan vrijeđaju na najsmećarskiji način premijera i članove vlade. možemo i o tome kako ljudi sa ponosom i odobravanjem dijele izjavu Milana Kneževića u kojoj pljuje po Crnoj Gori. o veličanju ratnih zločinaca ne bih, evo svi kojima su idoli oni smećari Mladić i Karadžić posao dobiše. možemo i o tome da se državna zastava pali, poliva a da svi na to ćutite jer su ovi sad naši, pa ono. od decembra istih desetak ljudi kritikuje vladu zbog raznih stvari svaki je proglašen za čoeka DPSa. iako su ljudi jasno neke stvari pisali i tokom ljeta, prije izbora. ja NIKAD nisam napisao da mrzim narod. Čoda je više puta kroz svoje postove pokazao mržnju ka Crnoj Gori i Crnogorcima. ja sam narod pljuvao i prije i posle izbora, sve po zasluzi. da nismo toliko loši ne bi nam se dešavale ovakve stvari. no bi živjeli u sređenoj državi, imali dobre plate i boljela nas briga kako se ko piše

    Тapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  21. #545
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,823
    Thanks Thanks Given 
    833
    Thanks Thanks Received 
    793
    Thanked in
    533 Posts

    Default

    @technus

    Ovo još nismo zapamtili ovdje. Ljudi koji ne dijele iste stavove sa Slavkom Perovićem pozivaju se na njega i citiraju ga.
    Još kad sam vidio ko je lajkovao... pa hahahaha

    a dođi @extravaganca da te poljubim stari liberalu i crnogorče moj

    Ali dobro napredujete, vraćate se polako na fabrička podešavanja
    Love, peace and respect.

  22. #546
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    8,321
    Thanks Thanks Given 
    14,736
    Thanks Thanks Received 
    4,086
    Thanked in
    2,068 Posts

    Default

    Tvoj Crnogorac ne mogu biti nikada.
    A stari liberal jesam, ali ona stranica sa FB a

    Sent from my KB2003 using Tapatalk

  23. #547
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,737
    Thanks Thanks Given 
    2,102
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    ja ovaj narod zovem pleme. ima prilično argumenata koji idu u prilog tome. ovaj narod ima tačno ono što zaslužuje. ne znam kako tačno zvati grupe ljudi koji blokiraju saobraćaj zbog nekakvog člana zakona kojim misle da se gubi pravo glasa, blokiranje ulica radi ministra za kog nisu čuli do 4. decembra? možemo i o tome da se pjevaju pjesme koje negiraju genocid ili Thompsona. pa onda da svako malo neko vrijeđa premijera ili ministre. Milan Knežević i Medo svaki dan vrijeđaju na najsmećarskiji način premijera i članove vlade. možemo i o tome kako ljudi sa ponosom i odobravanjem dijele izjavu Milana Kneževića u kojoj pljuje po Crnoj Gori. o veličanju ratnih zločinaca ne bih, evo svi kojima su idoli oni smećari Mladić i Karadžić posao dobiše. možemo i o tome da se državna zastava pali, poliva a da svi na to ćutite jer su ovi sad naši, pa ono. od decembra istih desetak ljudi kritikuje vladu zbog raznih stvari svaki je proglašen za čoeka DPSa. iako su ljudi jasno neke stvari pisali i tokom ljeta, prije izbora. ja NIKAD nisam napisao da mrzim narod. Čoda je više puta kroz svoje postove pokazao mržnju ka Crnoj Gori i Crnogorcima. ja sam narod pljuvao i prije i posle izbora, sve po zasluzi. da nismo toliko loši ne bi nam se dešavale ovakve stvari. no bi živjeli u sređenoj državi, imali dobre plate i boljela nas briga kako se ko piše

    Тapatalk
    Upravo u boldovanom je poenta, to su grupice ljudi od po 100 do max 200 ljudi na sve strane, a Pipun, Manda i Medo su 3 (slovima : tri) osobe, ali ti nije problem da prema njima generalizuješ komplet naciju.
    Ja i dalje mislim da je većina ok, ali su ove budale uvjek glasnije pa se stiče utisak da ih je više nego što jeste.
    Forever young, i want to be forever young

  24. #548
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,138
    Thanks Thanks Given 
    5,706
    Thanks Thanks Received 
    7,400
    Thanked in
    2,971 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Upravo u boldovanom je poenta, to su grupice ljudi od po 100 do max 200 ljudi na sve strane, a Pipun, Manda i Medo su 3 (slovima : tri) osobe, ali ti nije problem da prema njima generalizuješ komplet naciju.
    Ja i dalje mislim da je većina ok, ali su ove budale uvjek glasnije pa se stiče utisak da ih je više nego što jeste.
    A kako druže većina ok kad 30% građana ove nesrećne države misli da 5g signal pomaže pri širenju korone....

    Pazi svaki treći građanin je imbecil.

    Najgledanija emisija Grand parada. Parovi su extra popularni.

    Što misliš koliko njih umije da ti kaže koji je kvadratni korijen iz 144?

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  25. #549
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Razumijete li vi ljudi da stavove treba potkrijepiti nekim konkretnim argumentima, a ne dijeljenjem etiketa i kvalifikacijama i očekivati da će to da se primi zdravo za gotovo?
    Zasto bi se sjekirali oko argumenata kad je lakse zalijepiti nekom recenicu mrzis Srbe
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  26. #550
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mneonly View Post
    @technus

    Ovo još nismo zapamtili ovdje. Ljudi koji ne dijele iste stavove sa Slavkom Perovićem pozivaju se na njega i citiraju ga.
    Još kad sam vidio ko je lajkovao... pa hahahaha

    a dođi @extravaganca da te poljubim stari liberalu i crnogorče moj

    Ali dobro napredujete, vraćate se polako na fabrička podešavanja
    Od kad ja vama govorim da su sve to stari liberali, stariji od Slavka
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 22 of 35 FirstFirst ... 1218192021222324252632 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. KK Budućnost
    By glup_ka_t0cak in forum Košarka
    Replies: 16322
    Last Post: 31-03-24, 20:21
  2. Budućnost EU?
    By uzitulovac in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 22-04-14, 21:37
  3. SD Budućnost
    By Mr_Gospodin_Signore in forum Ostali sportovi
    Replies: 73
    Last Post: 26-08-11, 15:10
  4. KK Budućnost
    By rain_wind_storm in forum Ostali sportovi
    Replies: 1
    Last Post: 13-02-11, 11:53

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •