View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
59. You may not vote on this poll
  • Argentina

    9 15.25%
  • Brazil

    9 15.25%
  • Španija

    2 3.39%
  • Belgija

    2 3.39%
  • Engleska

    4 6.78%
  • Francuska

    11 18.64%
  • Srbija

    4 6.78%
  • Hrvatska

    3 5.08%
  • Urugvaj

    2 3.39%
  • Portugal

    1 1.69%
  • Njemačka

    6 10.17%
  • Švajcarska

    2 3.39%
  • Meksiko

    1 1.69%
  • Peru

    0 0%
  • Kolumbija

    1 1.69%
  • Japan

    1 1.69%
  • Egipat

    0 0%
  • Danska

    0 0%
  • Australija

    0 0%
  • Ostali

    1 1.69%
Page 124 of 127 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127 LastLast
Results 3,076 to 3,100 of 3158

Thread: 2018 FIFA World Cup - Russia - Generalna diskusija

  1. #3076
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    1,825
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    412
    Thanked in
    147 Posts

    Default

    Hit.


  2. #3077
    Join Date
    Mar 2014
    Posts
    1,712
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    147
    Thanked in
    94 Posts

    Default

    Ma ne sprdajte se.. Mislim sve je to super kad mladi uzmu prvenstvo naravno...

    Ali ovo je bilo finale PRAVOG svjetskog. I tako jedino i treba da se tretira.

    Francuska tacno zna sta treba da radi ali je ruzna za gledanje, meni makar... Pravi Juventus od reprezentacije...

    Treba sacekati te momke kuci kao da su ga osvojili. Cestitke komsijama.

  3. #3078
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Opet sam pogledao snimak i koliko im je Subašić valjao toliko je možda Kalinić trebao branit jer je protiv Islanda bio maestralan !!! Ne kažem da je to lako uradit ali nekako je Subašić kod golova Francuske izgledao kao povrijedjen jer to nisu bili udarci u ćošak već baš oni na pola metra - metar od stative koji se po pravilu brane !!!
    deuscroix

  4. #3079
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sa dva preglupo primljena gola nemas sanse u finalu.
    Cestitke navijacima Francuske
    pardon, Srbije
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  5. #3080
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Sa dva preglupo primljena gola nemas sanse u finalu.
    Cestitke navijacima Francuske
    pardon, Srbije
    Baš je Srbija poznata sa Afrikancima u timu :stupid:
    deuscroix

  6. #3081
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Hrvati vicesampioni svijeta, Novak uzeo Vimbldon, svi smo za sve navijali...top. E sad jedino cekamo EP u vaterpolu, da se sretnu Crna Gora i Hrvatska ili CG i srbija i Hrvatska i Srbija, pa da se opet svi mrzimo ka prije mudijala :lolblue::lolblue::lolblue:
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  7. #3082
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Hrvati vicesampioni svijeta, Novak uzeo Vimbldon, svi smo za sve navijali...top. E sad jedino cekamo EP u vaterpolu, da se sretnu Crna Gora i Hrvatska ili CG i srbija i Hrvatska i Srbija, pa da se opet svi mrzimo ka prije mudijala :lolblue::lolblue::lolblue:
    Taman nam treba taj refresh
    deuscroix

  8. #3083
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Respekt za Hrvatsku... sportska nacija broj 1. na Balkanu. Rezultat ovog uspjeha će biti vidljiv vrlo brzo... radiće se na poboljšanju fudbalske infrastrukture u Hrvatskoj, a hiljade i hiljade djece će uskoro početi da trenira fudbal i ispuniće san ove, dakako, besmrtne generacije, jer, kao što reče legendarni Šofro: "Ne postoji konačna pobjeda, ni poraz".
    Tamo gdje postoji volja, postoji i način...​

  9. #3084
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by magicform View Post
    Respekt za Hrvatsku... sportska nacija broj 1. na Balkanu. Rezultat ovog uspjeha će biti vidljiv vrlo brzo... radiće se na poboljšanju fudbalske infrastrukture u Hrvatskoj, a hiljade i hiljade djece će uskoro početi da trenira fudbal i ispuniće san ove, dakako, besmrtne generacije, jer, kao što reče legendarni Šofro: "Ne postoji konačna pobjeda, ni poraz".
    Fudbalska nacija br. 1 na Balkanu to odavno pričam ali baš sveukupno sportska i nije baš istinito objektivno gledano !!! Sad što se tiče rezultata on je nastvarno dobar i VELIK da se plašim kako moguće postoji šansa za nekih 20-tak god. kako bi došli u poziciju da ga ponove ili nadmaše !!! Sve je moguće ali treba biti objektivan jer će se Njemačka,Brazil,Španija,Argentina,... dobro spremat da ih Hrvatska ne iznenadi na sledeće prvenstvo !!!
    deuscroix

  10. #3085
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Živo me interesuje što natjera ljude iz druge države da pišu na našem forumu pored toliko foruma iz njihove države.

    Ako pišete i na vašem forumu ili forumima to je ok, u suprotnom pruža neke indicije...

  11. #3086
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Živo me interesuje što natjera ljude iz druge države da pišu na našem forumu pored toliko foruma iz njihove države.

    Ako pišete i na vašem forumu ili forumima to je ok, u suprotnom pruža neke indicije...
    Neki ljudi iz "druge drzave" su clanovi ovog foruma mnogo prije nego ti, i ne samo ovog neko jos nekoliko crnogorskih foruma. Isto kao sto sam i ja clan na blizu desetak foruma po cijelom svijetu.
    I pitanje ti je bas idiotsko.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  12. #3087
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    229
    Thanks Thanks Given 
    4
    Thanks Thanks Received 
    25
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Fudbalska nacija br. 1 na Balkanu to odavno pričam ali baš sveukupno sportska i nije baš istinito objektivno gledano !!! Sad što se tiče rezultata on je nastvarno dobar i VELIK da se plašim kako moguće postoji šansa za nekih 20-tak god. kako bi došli u poziciju da ga ponove ili nadmaše !!! Sve je moguće ali treba biti objektivan jer će se Njemačka,Brazil,Španija,Argentina,... dobro spremat da ih Hrvatska ne iznenadi na sledeće prvenstvo !!!
    Pa objektivno je, samo se treba prisjetiti... generacija Dražena Petrovića (jedan i jedini), Ivanišević, Rukomet, Vaterpolo, Kostelići u skijanju, pa pogledaj broj medalja na olimpijadama itd. Što se tiče fudbala ne brinem za njih

    Mene brine naš fudbal, ne može niko dati gol ni u prvo kolo ovih kvalifikacija za LŠ i LE
    Last edited by magicform; 16-07-18 at 00:03.
    Tamo gdje postoji volja, postoji i način...​

  13. #3088
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Ja koliko pratim Srbija u košarci ima bolje rezultate , vaterpolo im je imam utisak za nijansu bolji ( što se tiče medalja ) a uporedjivat Novaka i Gorana nije moguće !!! U rukometu i fudbalu su evidentno bolji ali je Srbija mnogo bolja u odbojci od tih kolektivnih sportova !!! Sad jel Hrvatska bolja u skijanje a Srbija u plivanje i izvlačit rezultate u pojedinačnim disciplinama stvarno nije toliko mjerodavno !!! Hrvatska je u najpopularnijem sportu bolja kad se govori o reprezentaciji i to je je odmah bilo jasno ali je pretenciozno reći da su u ukupnom sportu br. 1 i samo toliko ...
    deuscroix

  14. #3089
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Jasper View Post
    Živo me interesuje što natjera ljude iz druge države da pišu na našem forumu pored toliko foruma iz njihove države.

    Ako pišete i na vašem forumu ili forumima to je ok, u suprotnom pruža neke indicije...
    Hajde, hajde, što odmah dižeš frku.
    Pišem i na hr forumu.
    Je li to što sam čestitala Crnogorcima što je Đoković pobijedio?
    Pa pročitala sam da je Crnogorac. U čemu je problem?
    Jesam koga vrijeđala?

    A što me je navelo da dođem na vaš forum?
    Pa jedan prijatelj....Istox koji je ovdje znao pisati, posebno je bio na Muzici jer
    je bio gitarist. No, više nije među živima - pokoj mu duši.
    Ja dođem ovdje vrlo rijetko.
    Ne moram ni toliko.

    Pozdrav.
    Nadam se da si zadovoljan iscrpnim odgovorom.

  15. #3090
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Hajde, hajde, što odmah dižeš frku.
    Pišem i na hr forumu.
    Je li to što sam čestitala Crnogorcima što je Đoković pobijedio?
    Pa pročitala sam da je Crnogorac. U čemu je problem?
    Jesam koga vrijeđala?

    A što me je navelo da dođem na vaš forum?
    Pa jedan prijatelj....Istox koji je ovdje znao pisati, posebno je bio na Muzici jer
    je bio gitarist. No, više nije među živima - pokoj mu duši.
    Ja dođem ovdje vrlo rijetko.
    Ne moram ni toliko.

    Pozdrav.
    Nadam se da si zadovoljan iscrpnim odgovorom.
    Ako si stvarno Hrvatica da ti čestitam ... ako ništa drugo imate najboljeg reprezentativca u svijetu naredne 4 god. pa eto razloga za slavlje prvog mjesta
    deuscroix

  16. #3091
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Zadovoljan, zadovoljan. Vidi se da si fina osoba. Nisam namjeravao da te ljutim, samo sam bio radoznao.

  17. #3092
    Join Date
    Oct 2015
    Posts
    1,141
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ako si stvarno Hrvatica da ti čestitam ... ako ništa drugo imate najboljeg reprezentativca u svijetu naredne 4 god. pa eto razloga za slavlje prvog mjesta
    Hvala ti!!! Modrić je stvarno vrhunski igrač.
    Ovih dana je aktualan bio i film o vukovima na Velebitu gdje je snimatelj uhvatio Modrića s 5 godina kako čuva koze...
    okružen vukovima. Dobar je film ne samo radi Modrića, nego i zbog vukova i njihova napada.
    Traje svega 7 min.

  18. #3093
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    N/A
    Posts
    13,789
    Thanks Thanks Given 
    2,209
    Thanks Thanks Received 
    3,406
    Thanked in
    1,500 Posts

    Default

    Nije bas Modric okruzen vukovima...al dobro....gledao sam.
    - Smrt fasizmu baba
    - I tebi sinko, i tebi

  19. #3094
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ja koliko pratim Srbija u košarci ima bolje rezultate , vaterpolo im je imam utisak za nijansu bolji ( što se tiče medalja ) a uporedjivat Novaka i Gorana nije moguće !!! U rukometu i fudbalu su evidentno bolji ali je Srbija mnogo bolja u odbojci od tih kolektivnih sportova !!! Sad jel Hrvatska bolja u skijanje a Srbija u plivanje i izvlačit rezultate u pojedinačnim disciplinama stvarno nije toliko mjerodavno !!! Hrvatska je u najpopularnijem sportu bolja kad se govori o reprezentaciji i to je je odmah bilo jasno ali je pretenciozno reći da su u ukupnom sportu br. 1 i samo toliko ...
    Hrvatska je u najpopularnijem sportu bolja i reprezentativno i klubski...
    Tesko uporedjivati...Srbija je od kolektivnih sportova bolja i u odbojci,i u kosarci i u vaterpolu..

  20. #3095
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Hvala ti!!! Modrić je stvarno vrhunski igrač.
    Ovih dana je aktualan bio i film o vukovima na Velebitu gdje je snimatelj uhvatio Modrića s 5 godina kako čuva koze...
    okružen vukovima. Dobar je film ne samo radi Modrića, nego i zbog vukova i njihova napada.
    Traje svega 7 min.
    Postavio je Samo Nikšić taj video i letimično sam pogledao ... šta reći ... ako neće breg Modriću,onda neka dodje Modrić bregu ... jednostavno je tako ...
    deuscroix

  21. #3096
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,008
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lak1 View Post
    Hrvatska je u najpopularnijem sportu bolja i reprezentativno i klubski...
    Ne znam jel tebe podsjetio Dalić na Bari 90-te ali mene jeste kako zabija za titulu
    deuscroix

  22. #3097
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Ne znam jel tebe podsjetio Dalić na Bari 90-te ali mene jeste kako zabija za titulu
    Necemo sad toliko nazad... to nije srpski klubski uspjeh,nego jugoslovenski...
    Govorim za “skoriju” proslost.

  23. #3098
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,090
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    752
    Thanked in
    524 Posts

    Default

    Kitarovic.


  24. #3099
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Baš je Srbija poznata sa Afrikancima u timu :stupid:
    Vidim, osim navijanja protiv CG nemam apsolutno nista protiv takvih pojava. Svako ima neki svoj razlog i prijatno.
    Nervira me samo sto nasi ljudi pretjeruju u tome i unose nevjerovatne emocije.
    Ne rade to na smekerski nacin kao recimo Australijanci kad su Englezi u pitanju.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #3100
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Belgrade, Montana
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @ naftali & bracodubrovnik

    Ponosan i punog srca.

    Ova je ekipa danas prevazisla sve sto je ikada izaslo i iz inace prebogate i svjetski poznate nekadasnje Jugoslovenske skole fudbala a i Hrvatsku zlatnu generaciju iz 98-e. Ovakvo srce i ovakav pristup borbi protiv (svi su to znali) boljeg i talentovanijeg protivnika u utakmici koja se igra jednom u zivotu je ravan divljenju.

    Za one koji se sjecaju kako je nekad igrala stara Jugoslovenska ekipa, pa cak i ona iz svojih najboljih izdanja, nikad ali bas nikad se nije u igru uslo u stilu "sad ili nikad pa kom opanci kom obojci", ofanzivno, napadacki, muski. Uvijek se u startu ulazilo sa podredjenim mentalitetom, neka mrcena mrtva taktika dje se igra ubija i umrtvljava pa ako iskamcimo kakav slucajan gol, svi u odbranu, flasteri, blokade, ako oni ono onda mi ovo. Prepadnuti, izgubljeni, spori, umorni i smorni. Lopta kad se dodaje, odskace. E to vam je bila djeco jugoslovenska skola fudbala. Vrhunske tehnike ali nikad vjere u sebe. Fala bogu eto je tu Youtube pa se mogu odgledat i te nekad "istorijske" utakmice.

    I sad tako igraju i Srbija i Bosna a kad god je vode i treneri tog pedigrea i nasa selekcija. Kako se do 90-tih sve sto je dolazilo iz ovog regiona podvodilo pod istu skolu, a i nacionalni tim nam je igrao tim stilom, kao veliko je iznenadjenje stiglo to da Hrvatska, jos od samog pocetka igra drugacije: brze, zustrije, zesce, muskije i sa puno vise vjere u sebe. Igrali su tako i u ondasnje vrijeme i Ivicev hajduk i Blazevicev Dinamo ali taj stil nikako nije mogao iz nekog razloga da se nametne na nacionalnom nivou.

    Ni iz cega na svjetsku scenu stupa Hrvatska "zlatna generacija" i vec 1996 na evropskom pokazuju da je to vec nesto drugo u odnosu na stare Jugose. Nisu imali srece. Dvije godine kasnije u Francuskoj svi znamo sto se desilo. Poslije toga, igraci vise nisu bili te klase, rezultati su bili slabiji ali ipak dovoljno dobri i konzistentni (skoro konstantno u top 10 na FIFA listi) da ko je god imao ikakve sumnje u to koja je strana za vrijeme Jugoslavije bila fudbalski progresivna morao biti vise ubijedjen. Srbija (i Cg dok su bile zajedno) nastavlja sa staromodnom igrom - i (ne)vjerom u sebe. Bosanci su isti a mozda i gori s obzirom kakve igrace imaju.

    I poslije svega, dolaze ovi sokolovi! Selektor Dalic vec od danas bi trebao biti samo Zlatko Plemeniti Dalic! Podsjecali su me na cijelom turniru na prekaljene krstaske vitezove. Svi visoke, neki i vrhunske klase ali ni jedan genije. Vitezovi koji su preko sebe prevalili bezbroj bitaka, koji su svemu naredni. Zamisljam ih pred finale kao skote u Braveheart-u dok cekaju nalet engleza. Znaju da su nadjacani oruzjem ali znaju koliko vrijedi srce u junaka. Znali su da ce skupo prodat svoju kozu i otic u vjecnost kao heroji.

    Ponosam sam sto postojite i zivim za dan kad ce i Crna Gora (ponovo, kao u Cicovo doba) znati ko su i sto su.
    Last edited by frnjok; 16-07-18 at 01:57.
    No guts, no glory!

Page 124 of 127 FirstFirst ... 2474114120121122123124125126127 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2018 Panini World Cup Russia sličice
    By lucke91 in forum Fudbal
    Replies: 25
    Last Post: 02-06-18, 00:16
  2. Replies: 371
    Last Post: 28-05-18, 18:06
  3. Panini - Russia 2018
    By Antares in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 24-04-18, 15:04
  4. FIFA World Cup Russia - Svetsko prvenstvo Rusija 2018 (od 14.06 do 15.07)
    By Biznismen Podgorica in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-17, 12:43
  5. Fifa world
    By bole_pfc in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 22-02-15, 02:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •