View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
59. You may not vote on this poll
  • Argentina

    9 15.25%
  • Brazil

    9 15.25%
  • Španija

    2 3.39%
  • Belgija

    2 3.39%
  • Engleska

    4 6.78%
  • Francuska

    11 18.64%
  • Srbija

    4 6.78%
  • Hrvatska

    3 5.08%
  • Urugvaj

    2 3.39%
  • Portugal

    1 1.69%
  • Njemačka

    6 10.17%
  • Švajcarska

    2 3.39%
  • Meksiko

    1 1.69%
  • Peru

    0 0%
  • Kolumbija

    1 1.69%
  • Japan

    1 1.69%
  • Egipat

    0 0%
  • Danska

    0 0%
  • Australija

    0 0%
  • Ostali

    1 1.69%
Page 103 of 127 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113 ... LastLast
Results 2,551 to 2,575 of 3158

Thread: 2018 FIFA World Cup - Russia - Generalna diskusija

  1. #2551
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,270
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    295 Posts

    Default

    Real se nocas misli izmedju Kyliana i Hazarda.. a nece ispod 200 nijedan ici..

  2. #2552
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Provukose se ove prevare bez svojih igraca u svoju reprenzetaciju.
    Sve igrači koji su rođeni i odrasli u Francuskoj (osim Umtitija koji se sa 2 godine preselio s familijom u Francusku pa je samo odrastao), pjevaju francusku himnu i ne znam đe je problem. Osim ukoliko ne pitamo familiju Le Pen. Samo ne znam što bi bilo da je Belgija prošla, bi li provjeravao krvna zrnca.

    Pardon, napisao si da su prevare. Ništa, zaboravi.
    Dick Laurent is dead!

  3. #2553
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,728
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Zasluženo afrikanci, ovaj francuzi.
    Bolji su bili iako mi nijesu mili.
    Hrvatska - Francuska će biti lijepo finale.

  4. #2554
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,128
    Thanks Thanks Given 
    767
    Thanks Thanks Received 
    1,485
    Thanked in
    739 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Real se nocas misli izmedju Kyliana i Hazarda.. a nece ispod 200 nijedan ici..

    Mbape jeste gazela, ali Hazard, uf.. Ono je igrac utakmice nocas, po mom misljenju. Covjek jednu jedinu loptu nije izgubio, osim one kad mu ne svira faul tuljan od sudije. A imao masu prodora, driblinga, mnoooogo neugodan i tezak za cuvanje.


  5. #2555
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,270
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    Mbape jeste gazela, ali Hazard, uf.. Ono je igrac utakmice nocas, po mom misljenju. Covjek jednu jedinu loptu nije izgubio, osim one kad mu ne svira faul tuljan od sudije. A imao masu prodora, driblinga, mnoooogo neugodan i tezak za cuvanje.
    klasa.. ne bi volio da ode iz Engleske, bas pripada onom tempu igre i ligi..

  6. #2556
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Francuzi još jednom pokazali ozbiljnost i snagu, a Belgija u drugom, liše one šanse Felainija, nije suštinski ni zaprijetila. Ko god da dođe iz drugog polufinala, favorit za titulu je jasan.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  7. #2557
    Join Date
    Nov 2014
    Location
    Novi Sad
    Posts
    2,101
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Na kraju se Francuzi skoro pa prosetase do finala, skroz kompletni, nisu se nesto ni potrosili, nijednom u produzetke, imace dan vise odmora za finale... Moraju da uzmu ovo, ne mogu opet da budu bas toliki luzeri. Giroud mora da je u prvoj postavi jedino da se ispuni neka belacka kvota, nema drugog objasnjenja, totalno zalutao u ovaj tim. Mbappe fenomenalan ali postaje ozbiljan g*vnar u najavi, vidi se Neymarov uticaj. Belgija je mozda mogla barem do produzetaka, dosta nesrecno primljen gol. Mada je i De Bruyne je podbacio, Hazard odlican ali ne moze sve sam a i propisno su ga izubijali, Lukaku fizikalac razbijac dobar za Paname i Tunise ali nemocan u ovakvim utakmicama...

  8. #2558
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by outline View Post
    kad im je to reprezentacija dogurala do nečeg od 1966? izuzev onog EP 1996 kad su u polufinalu od njemaca?
    To što nijesu igrali u finalima svjetskih i evropskih prvenstava je samo jedna strana medalje. No krenimo redom

    1990. – Svjetsko prvenstvo u Italiji. Engleska ispala od Njemačke u polufinalu. Kako? Penali. Jedan od najboljih mečeva koje sam ikad gledao, zapravo to sam tako tada doživljavao jer sam imao svega 14 godina. To je bio jedan od mečeva u kom je bila šteta da neko ispadne. Ne mogu reći da je Engleska za koju sam tada navijao bila bolja u tom meču, ali takođe to ne mogu reći za Njemačku. Toliko su bili izjednačini da su i okvir gola pogodili po jednom. Takođe ne mogu reći da je to bilo finale prije finala, Italija je bila veoma jaka iako je Argentina na kraju (preko penala) stigla, slobodno mogu reći, nezasluženo do finala u kom su, opet, iznenađujuće tijesno i kontroverzno poraženi. Mrzim to da kažem, ali - to je fudbal. Mogli su biti i prvaci, a na kraju su bili četvrti.


    1996. – Evropsko prvenstvo u Engleskoj. U polufinalu koji si pomenuo ispali su od Njemačke, naravno, na penale. Bili su mnogo bolji od Njemaca na toj utakmici i apsolutno najbolji na prvenstvu. Dodajmo još i to da je izjednačujući gol Njemaca postignut iz ofsajda.

    1998. – Svjetsko prvenstvo u Francuskoj. U osmini finala ispadaju od Argentine u meču u kojem su, za razliku od meča sa Njemcima 1990. kada je sve bilo izjednačeno, bili jasno bolji. Tada je Argentina bila super-jaka, a oni su je nadigrali. Pomogao je sudija Nielsen (jedan od najgorih sudija ikad) kada je Simeone onako neymarski iscenirao nakon udarca sa zemlje Beckhama koji jeste bio glup i zasluživao je žuti karton, no crveni svakako ne. Pa i sa 10 na 11 su bili bolji i postigli gol Ferdinanda koji je (khm, khm) poništen, te je ostalo 2:2. Gube na penale meč u kom su bili bolji. Možemo pričati o tome bi li oni imali šanse u četvrtfinalu protiv Holandije, a onda eventualno protiv Brazila, ali imali su oni odličan tim.

    2004. – Evropsko prvenstvo u Portugalu. U četvrtfinalu poraz od Portugala na penale.
    2006. – Svjetsko prvenstvo u Njemačkoj. U četvrtfinalu poraz od Portugala na penale.
    2012. – Evropsko prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj. U četvrtfinalu poraz od Italije na penale

    Za sve tri situacije tri stvari su zajedničke. Poraz u četvrtfinalu, poraz na penale, a ni u jednoj utakmici protivnik nije bio bolji.

    Ako izuzmemo priču o penalima, pomenuo bih i 2002. godinu na SP na Dalekom istoku. Priča se o tadašnjem Brazilu, a zaboravlja se na sudijske odluke koje su izbacivanjem Italije i Španije uticale na smanjivanje konkurencije i zbog toga smo imali jednu prosječnu Njemačku u finalu. A jedini ko je stao na put Brazilu i nimalo nije bio gori je upravo Engleska koja taj put nije ispala u četvrtfinalu na penale, već nevjerovatnom golmanskom greškom. Niko im nije kriv, istina.

    Da ne govorimo o 2010. osmini finala na SP u Južnoj Africi ka dim protiv Njemaca pri rezultatu 1:2 nije priznat gol koji bi i slijepac video. Zanemarimo konačan rezultat, on je plod otvorene igre koje ne bi bilo pri izjednačenom rezultatu.

    Rezime. Englezi su uvijek bili tu neđe. Problem su bili ponajviše penali, a sad te barijere više nema. Jeste da trenutno nemaju neki tim kao što su nekad imali, ali sve je moguće.

    Od ovog Svjetskog prvenstva mnoge stvari više neće biti iste, a najzaslužniji za to je VAR. Svakom svjetskom šampionu je neđe sudija pomogao i to je umnogome bio važan dio fudbala. Sad je taj rizik smanjen na najmanju moguću mjeru.
    Dick Laurent is dead!

  9. #2559
    Join Date
    Jan 2018
    Posts
    391
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    8
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Englezi će pojesti Hrvate nažalost

    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока

  10. #2560
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default 2018 FIFA World Cup - Russia - Generalna diskusija

    It’s coming home!

  11. #2561
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,270
    Thanks Thanks Given 
    141
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    295 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    To što nijesu igrali u finalima svjetskih i evropskih prvenstava je samo jedna strana medalje. No krenimo redom

    1990. – Svjetsko prvenstvo u Italiji. Engleska ispala od Njemačke u polufinalu. Kako? Penali. Jedan od najboljih mečeva koje sam ikad gledao, zapravo to sam tako tada doživljavao jer sam imao svega 14 godina. To je bio jedan od mečeva u kom je bila šteta da neko ispadne. Ne mogu reći da je Engleska za koju sam tada navijao bila bolja u tom meču, ali takođe to ne mogu reći za Njemačku. Toliko su bili izjednačini da su i okvir gola pogodili po jednom. Takođe ne mogu reći da je to bilo finale prije finala, Italija je bila veoma jaka iako je Argentina na kraju (preko penala) stigla, slobodno mogu reći, nezasluženo do finala u kom su, opet, iznenađujuće tijesno i kontroverzno poraženi. Mrzim to da kažem, ali - to je fudbal. Mogli su biti i prvaci, a na kraju su bili četvrti.

    Od ovog Svjetskog prvenstva mnoge stvari više neće biti iste, a najzaslužniji za to je VAR. Svakom svjetskom šampionu je neđe sudija pomogao i to je umnogome bio važan dio fudbala. Sad je taj rizik smanjen na najmanju moguću mjeru.
    Kakva generacija je to bila 90' god.Lineker,Robson, posebno Gasgoine koji je tada bio klasa na terenu i to polufinale u kojem je dobio smijesan zuti karton, sto ga je iskljucilo emotivno iz utakmice znajuci da nece moci igrati u eventualnom finalu..

    Ne igraju najljepse na ovom prvenstvu ali imaju smek taj da osvoje, posebno nakon sto su se poklopile kockice i taj lak kostur. Iz prekida su najjaca ekipa na prvenstvu, a odbrana igra na visokom nivou - doduse nisu jos bili testirani od super brzog napada kao sto ce biti Francuzi ako se nadju u finalu..treba imati na umu, Engleska ima najmladji tim na prvenstvu..

    vrijeme je za boginju da ode u kolijevku fudbala.
    Last edited by miha; 10-07-18 at 22:08.

  12. #2562
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,130
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    580
    Thanked in
    404 Posts

    Default

    okle sad svima englezi prvi favoriti?
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  13. #2563
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Pratim što pišu i niko da pomene kako je zapravo Engleska jedina reprezentacija ( od ovih iole ozbiljnih ) imala prvi produžetak protiv Kolumbije dje su upali u takvo bunilo ( čak gore nego naše prvo poluvrijeme pritiv Kipra u goste kad nas je Damjanović spasio ) dje bukvalno nisu mogli obično dodavanje napravit nego sve ( na sreću ) u aut napucavali !!! Ako oni naprave takve žute minute sjutra Hrvati će im zavuć 2 gola bez da se opterećuju !!!
    deuscroix

  14. #2564
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by moon safari View Post
    okle sad svima englezi prvi favoriti?
    Ali - Kane - Tripier

  15. #2565
    Join Date
    Mar 2018
    Posts
    712
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    74
    Thanked in
    45 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Severnjak View Post
    Na kraju se Francuzi skoro pa prosetase do finala, skroz kompletni, nisu se nesto ni potrosili, nijednom u produzetke, imace dan vise odmora za finale... Moraju da uzmu ovo, ne mogu opet da budu bas toliki luzeri. Giroud mora da je u prvoj postavi jedino da se ispuni neka belacka kvota, nema drugog objasnjenja, totalno zalutao u ovaj tim. Mbappe fenomenalan ali postaje ozbiljan g*vnar u najavi, vidi se Neymarov uticaj. Belgija je mozda mogla barem do produzetaka, dosta nesrecno primljen gol. Mada je i De Bruyne je podbacio, Hazard odlican ali ne moze sve sam a i propisno su ga izubijali, Lukaku fizikalac razbijac dobar za Paname i Tunise ali nemocan u ovakvim utakmicama...
    Pojma nemas o fudbalu...koliko se samo Ziru vracao sinoc i kakav je samo presing vrsio u napadu i par puta je u stopu pratio KDB-a i Azara

  16. #2566
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by knight View Post
    Prodje li francuska u finale. Ja sam laik i javno bataljujem. Ako budu ispraseni kao sto hoce ocekujem izvinjenje pojedinih.

    Za Samo Niksic ne vazi pravilo jer ne moze selo iz njega izac, a obecavao je...
    Laiče:lolblue:
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  17. #2567
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,740
    Thanks Thanks Given 
    2,107
    Thanks Thanks Received 
    4,654
    Thanked in
    2,480 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by amnesiac View Post
    Sve igrači koji su rođeni i odrasli u Francuskoj (osim Umtitija koji se sa 2 godine preselio s familijom u Francusku pa je samo odrastao), pjevaju francusku himnu i ne znam đe je problem. Osim ukoliko ne pitamo familiju Le Pen. Samo ne znam što bi bilo da je Belgija prošla, bi li provjeravao krvna zrnca.

    Pardon, napisao si da su prevare. Ništa, zaboravi.
    Da, sve sami Francuzi, porijeklom cak iz doba prve republike. A ne da su prevare, nego nemaju jednog tehnicki potkovanog igraca lise Grizmana, igraju cijelo prvenstvo na kontre ka.kakvi paceri, ekipa koja se na svakom sampionatu ubraja medju prve favorite igra bunker sa 11 igraca. Gori su od Grcke 2004-te, oni su bar bili teski outsideri od pocetka.
    Forever young, i want to be forever young

  18. #2568
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Francuzi su ubjedljivo najbolji tim na ovom prvenstvu i to što nemaju dopadljivu igru ništa ne znači. Može to da se nekome ne sviđa, ali pričati o prevarama u momentu kad oni prolaze u finale svjetskog prvenstva je tipično nipodaštavanje karakteristično za ove prostore. Pa oni se praktično ni oznojili nisu u nokaut fazi kad se sve sabere. Pozadi uglavnom beton, naprijed kad treba i više nego efikasni, opasni u kontrama, iz prekida, mogu se transformisati i prilagoditi protivniku i rezultatu ukoliko je to potrebno. Vrhunski tim koji je Dešamp posložio kako treba. A uloga Žirua u timu je ključ razumijevanja igre ove reprezentacije. Špic koji cijelo prvenstvo nije ljudski šutnuo na gol, ali koji onoliko radi za ekipu, otvara prostor za druge jer ga često ni dvojica fizički ne mogu ispratiti, koji je požrtvovan kad je odbrana u pitanju, je suvo zlato i baš ne razumijem stavove da je nekoristan.

    Oni su veliki favoriti u finalu ko god da dođe i čudo bi bilo da izvise i drugi put zaredom, pogotovo što sad imaju i to loše iskustvo sa Eura koje će im valjati u nedelju.
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  19. #2569
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    Iako sam navijao za belgiju i zelio finale belgija-hrvatska mislim da ce isto igrat francuzi i englezi. Hrvatska jeste bolja ekipa ali ce ga englezi uvalit iz prekida i cao. Jedino ako modric, raketa i badelj ne odigraju partiju zivota i izdominiraju na sredini.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  20. #2570
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,728
    Thanks Thanks Given 
    1,115
    Thanks Thanks Received 
    896
    Thanked in
    555 Posts

    Default

    Francuska do ove utakmice nije imala jakog protivnika.
    Da je Brazil proša` ubijeđen sam e` bi opuvao ovu francuze.
    A ni ove belgijance ne računam u neku fudbalsku silu. Prosječna reprezentacija sa par vrhunskih igrača.
    Francuzi su po meni bolji od engleza i mislim da komšije imaju veliku priliku naćas da dođu do finala.

  21. #2571
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by miha View Post
    Real se nocas misli izmedju Kyliana i Hazarda.. a nece ispod 200 nijedan ici..
    Azar je ja vjerujem za 120 lagan, Embape je već teži za dovođenje. Ali zaludu kad je deda Florentino upaljen za Nejmara...

  22. #2572
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Najveća prednos Engleza je ta što im niko neće zamjeriti ako noćas izgube. Čak naprotiv, u Engleskoj se opet vjeruje, slavi se i živi za fudbal i na tome će im biti zahvalni svi. To znači da su i dalje vrlo lagani i rasterećeni.
    Igraju prakitčno pred domaćom publikom. Stiglo ih je grdilo tamo.
    Mislim da Hrvatska prima noćas makar 1 gol iz prekida.
    A Hrvatima će neko da zamjeri ako izgube noćas? Ne razumijem. Ljudi su izjednačili najbolji učinak u istoriji nacije ulaskom u polufinale, ako urade nešto više to se graniči sa nadrealnim.

    Englezi ih baš potcjenjuju i vide sebe kao finaliste unaprijed. Ona njihova poznata arogancija koju su nekako prikrivali čitavo prvenstvo isplivala je baš sad kad im to najmanje treba.

    Hrvati su jači od njih na sredini, i to prilično. Najveći problem će im biti Rahim Sterling jer su im bekovi prilično spori, posebno u situacijama ako se izgubi lopta u napadu pa moraju da se vraćaju. Ako nekako uspiju da zaustave njega i Kejna, a da istovremeno brzo iznose loptu - Engleska nema ama baš nikakvu šansu da ih ugrozi. Tu moram da se složim sa lacialeom prvi put u životu, jer će od Badelja/Brozovića i Rakitića zavisiti baš debelo. Modrić će igrati svoju igru, za njega nema brige.

  23. #2573
    Join Date
    May 2018
    Posts
    721
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Olivier Giroud

    Minutes played 465
    Attempts 14
    Attempts on target 1
    Goals scored 0

    Šutevi protiv Belgije
    - pored gola
    - loše zahvatio loptu-otišla uvis umjesto prema golu
    - šut u zemlju a ne prema golu
    - blokiran
    - blokiran
    - visoko preko gola

    Komentar oslikava sve - Giroud was playing from belgium side


    Što se tiče Reala - Azar je praktično rođen da nastavi tamo gdje je Ronaldo stao. Za Mbapea ima vremena. Nejmar nikako to je ogroman korak unazad.
    Još u špicu da dovedu Kavanija i opet će osvojiti Ligu šampiona.

  24. #2574
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Sad odgledah onoga iz Informera na Pinku.
    Stvarno sam zabrinut za zdravlje pojedinaca ako Hrvatska prodje u finale
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #2575
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    8,284
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    129
    Thanked in
    68 Posts

    Default

    Nego sto se svojata da je Engleska kolijevka fudbala ?


    Sent from my SM-G610F using Tapatalk
    Lezalo po zatvora, na sve spremno, sve probalo, na sve nauceno.

Page 103 of 127 FirstFirst ... 3539399100101102103104105106107113 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2018 Panini World Cup Russia sličice
    By lucke91 in forum Fudbal
    Replies: 25
    Last Post: 01-06-18, 23:16
  2. Replies: 371
    Last Post: 28-05-18, 17:06
  3. Panini - Russia 2018
    By Antares in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 24-04-18, 14:04
  4. FIFA World Cup Russia - Svetsko prvenstvo Rusija 2018 (od 14.06 do 15.07)
    By Biznismen Podgorica in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-17, 11:43
  5. Fifa world
    By bole_pfc in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 22-02-15, 01:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •