View Poll Results: Ko osvaja?

Voters
59. You may not vote on this poll
  • Argentina

    9 15.25%
  • Brazil

    9 15.25%
  • Španija

    2 3.39%
  • Belgija

    2 3.39%
  • Engleska

    4 6.78%
  • Francuska

    11 18.64%
  • Srbija

    4 6.78%
  • Hrvatska

    3 5.08%
  • Urugvaj

    2 3.39%
  • Portugal

    1 1.69%
  • Njemačka

    6 10.17%
  • Švajcarska

    2 3.39%
  • Meksiko

    1 1.69%
  • Peru

    0 0%
  • Kolumbija

    1 1.69%
  • Japan

    1 1.69%
  • Egipat

    0 0%
  • Danska

    0 0%
  • Australija

    0 0%
  • Ostali

    1 1.69%
Page 125 of 127 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127 LastLast
Results 3,101 to 3,125 of 3158

Thread: 2018 FIFA World Cup - Russia - Generalna diskusija

  1. #3101
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dajte mi komad zemlje svete zemlja je i mati i dijete. Ljubi svoju zemlju na njoj ti sagradi dom i brani je krvlju svojom povezan si s njom



    Bog i Hrvati!

    Cestitke jakuzi i prijekom, starim navijacima afrike.


  2. #3102
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Realno gledano Francuska bi možda i došla do polufinala SP sa igračima koji su Francuzi starosjedioci ali niko ne zna kad bi se to desilo pa onda u cilju realnog uspjeha angažuju došljake !!! To su i Njemci radili u poslednjih 16 god. iako bolje rezultate imaju od prije !!! Hrvati su pokazali da nama na Balkanu nisu potrebni migranti kako bi imali rezultate u fudbalu !!!
    deuscroix

  3. #3103
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,927
    Thanks Thanks Given 
    4,971
    Thanks Thanks Received 
    2,396
    Thanked in
    1,282 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by naftali View Post
    Hajde, hajde, što odmah dižeš frku.
    Pišem i na hr forumu.
    Je li to što sam čestitala Crnogorcima što je Đoković pobijedio?
    Pa pročitala sam da je Crnogorac. U čemu je problem?
    Jesam koga vrijeđala?

    A što me je navelo da dođem na vaš forum?
    Pa jedan prijatelj....Istox koji je ovdje znao pisati, posebno je bio na Muzici jer
    je bio gitarist. No, više nije među živima - pokoj mu duši.
    Ja dođem ovdje vrlo rijetko.
    Ne moram ni toliko.

    Pozdrav.
    Nadam se da si zadovoljan iscrpnim odgovorom.
    Naftali,ochi moje lijepe,UVIJEK si dobrodoshla ovdje,pusti nebitnjakoviće prazne
    ...

  4. #3104
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,450
    Thanks Thanks Given 
    3,807
    Thanks Thanks Received 
    3,057
    Thanked in
    1,297 Posts

    Default

    Fino ja velim lock, dok smo na vrijeme...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  5. #3105
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    Cestitke Francuzima, zasluzeno nema sta, prosli su kroz tezi dio zreba i dali 4 gola u finalu.

    Mada, za mene glavni utisak ovog SP je Azar i Belgija.

  6. #3106
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Osim penala, prvi šut na gol Francuska uputila tek u drugom poluvremenu.

  7. #3107
    Join Date
    Aug 2011
    Posts
    1,758
    Thanks Thanks Given 
    170
    Thanks Thanks Received 
    297
    Thanked in
    99 Posts

    Default

    utakmica traje 90 minuta.

  8. #3108
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    Jedan za ove što obožavaju Girouda


  9. #3109
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by mexiko View Post
    Hrvati vicesampioni svijeta, Novak uzeo Vimbldon, svi smo za sve navijali...top. E sad jedino cekamo EP u vaterpolu, da se sretnu Crna Gora i Hrvatska ili CG i srbija i Hrvatska i Srbija, pa da se opet svi mrzimo ka prije mudijala :lolblue::lolblue::lolblue:


  10. #3110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Samo Niksic View Post
    Jedan za ove što obožavaju Girouda

    deschamps neznalica. nzonzi bi bolje odigrao ovo sto je giroud igrao.

    francuzi imaju 4 igraca iz polja koji imaju vise od 27 godina: rami, nzonzi, matuidi, djirud - 1 starter (ili 2, matuidi je pocinjao). znaci imaju spremnu ekipu za naredno svjetsko.
    Last edited by moon safari; 16-07-18 at 15:01.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  11. #3111
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default



    Tu je i tekst koji opisuje kolika je snaga fudbala ...

    https://soccerlit.com/2017/11/16/dro...tes-civil-war/
    deuscroix

  12. #3112
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    696
    Thanked in
    378 Posts

  13. #3113
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,396
    Thanks Thanks Given 
    2,169
    Thanks Thanks Received 
    300
    Thanked in
    184 Posts

    Default

    I dobro kaže, imali su u tom trenutku dobar ritam, ovo ulijetanje ih je poremetilo dosta. Baš sam pomislio u tom trenutku kako su mlako odreagovali na to, osim Lovrena.

  14. #3114
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,417
    Thanks Thanks Given 
    151
    Thanks Thanks Received 
    1,224
    Thanked in
    626 Posts

    Default

    Koja masa u Zagrebu vele po slobodnoj procjeni oko 300.000 hiljada na doceku
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  15. #3115
    Join Date
    Jan 2017
    Posts
    1,838
    Thanks Thanks Given 
    474
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Koja masa u Zagrebu vele po slobodnoj procjeni oko 300.000 hiljada na doceku
    Nema price , nevjerovatan docek


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  16. #3116
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Evo dan kasnije i mog osvrta.

    Već sam ranije napisao da nijesam imao svog favorita otkako je Holandija izvisila, a zatim i Italija, no nekako su mi dvije reprezentacije bile najbliže a to su Engleska i Francuska no daleko od toga da bih ih bezrezevno podržao kao u slučaju Holandije. Malo je nedostajalo da to bude i finale.

    U finalu sam navijao za Francusku i to nema veze sa ovim iskompleksiranim stvorovima koji su navijali za Francusku jer je protivnik Hrvatska i time bezuspješno pokušavaju da liječe frustracije izazvane fijaskom reprezentacije koju smatraju kao svojom iako nijesu iz iste države. Francuski fudbal je velik, a dosadašnjim igrama su zaslužili mjesto u finalu. Ja, kao i Rodion, pet para ne dajem na činjenicu što je neko komšija i da moram da navijam za reprezentaciju susjedne države. Kao što mi je potpuno normalno da neko misli i osjeća drugačije, sve je u redu. Za Hrvatsku sam navijao u mečevima protiv Danske i Rusije i bila bi apsolutna katastrofa da je neko od te dvije antifudbalske reprezentacije prošao, za razliku od meča sa Engleskom. Kažem, navijao sam za Francusku, ali samo do jedne ure, a to znači do momenta kad sam shvatio da na terenu postoji samo jedna reprezentacija, ona hrvatska. Francuzi praktično nijesu igrali jer im je Hrvatska to onemogućila, a ne zbog neke taktike. Svako onaj ko upoređuje dosadašnju igru Francuske i govori da su do finala igrali isto kao finale debelo zaobilazi istinu. Ostao sam baš razočaran. Niko nije Hrvatima kriv što su sami sebi dvaput presudili u prvom poluvremenu i kad tako pođeš na odmor sa golom zaostatka a samo si ti igrao, to je nedopustivo pogotovo u finalima. Ovo je bio jedan od onih mečeva u kojima sam promijenio stranu za koju navijam zbog situacije na terenu. Svaka čast Hrvatima, zaista, ogroman uspjeh, ali su napravili greške nedostojne finala iako su igrali fenomenalno. Šteta što se finale pretvorilo u jedan cirkus (autogol, bespotrebno i glupo napravljen penal, Pogba strijelac, ogromna greška Llorisa), a cirkus bi bio potpun da se Giroud upisao u strijelce što bi bilo ravno čudu kao da Higuain da gol u važnoj utakmici, recimo finalu. Naravno, zanemarimo sci-fi i vratimo se u realnost. Ukratko, nije ovo bila spektaklarna utakmica uprkos onoj izlizanoj frazi da se, eto, fudbal igra zbog golova. Jedna od lošijih u finalima SP-a, a nagledao sam ih se.

    Hrvatima kapa do poda. Iako su morali bez penala proći Dansku i Rusiju, iako su u prvom poluvremenu protiv Engleza pukom srećom izbjegli katastrofu, kad se sve sabere, postavlja se jedno logičko pitanje: Je li iko bio bolji od Hrvatske u svim mečevima u kojima su igrali na ovom Mundijalu? Odgovor je – nije. No, iako je Dalić napravio ogroman i nestvaran uspjeh, imao je mnogo sreće da Subašić u penal serijama ispravlja nešto što se moralo ranije riješiti. Ako isto pitanje postavimo od 1996. naovamo kada je Hrvatska u pitanju, doći ćemo do istog odgovora – i kad su ispadali, bili su bolji od suparnika, osim možda 1998. i polufinala sa Francuskom. Iako sam na prvenstvima simpatizer Holandije, to isto ne bih mogao za njih reći, tj. ponekad je protivnik bio bolji a ponekad oni. To znači da Hrvatska nažalost i pored svega dosada viđenog koje možemo okarakterisati kao antijugoslovenskog i antibalkanskog, ima odlike upravo jugoslovenskog i balkanskog, a to je da izgubiš utakmicu zahvaljujući sopstvenim glupostima. Kad sam vidio Perišića kako instiktivno šamara loptu odmah sam se sjetio Nikole Jerkana na Evropskom prvenstvu 1996. i meča sa Njemačkom u kom imbecilno šamara loptu koja izlazi u gol-aut (?!). Ne mislim da je Dalić bio bolji selektor od npr. Bilića, ali mu se poklopilo da na kraju pravda bude (uglavnom) zadovoljena. Vraćajući priču na svemirski uspjeh hrvatske reprezentacije, vicešampioni Svijeta se uvijek pamte. Evropski prvaci baš i ne i u tome je ogromna razlika između ta dva događaja. Pobjednike u mlađim uzrastima pamte samo građani države šampiona u slučaju da je ta država mala i neuspješna. Svjetski vicešampioni u fudbalu - pa to je, ljudi, nevjerovatno. Ako uporedimo kvalitet Hrvatske i ostalih država u okruženju, vidimo da je samo Srbija dijelom uporediva. Pa đe je razlika? Odgovor je više nego jednostavan – Luka Modrić. Ne samo on, ali ponajviše on. Ne samo za Srbiju, nego niko nema takvog igrača na njegovoj poziciji. Šteta za njega što je tek sa 32 godine „naplatio“ igre za reprezentaciju jer da je ranije, moguće da bi se danas pisalo o Hrvatskoj kao prvaku Svijeta.

    Iako sam razočaran jučerašnjim odsustvom igre Francuske i iako će se Deschamps prećerano i, po meni, nezasluženo izdizati kao rođeni pobjednik koji sve živo osvaja, veoma mi je drago što će na papiru ostati da je Francuska možda i najveća fudbalska sila u posljednjih 20 godina. U svakom slučaju, među prve tri bi ih svako stavio. Po prvi put u svojoj istoriji, međutim, Francuska osvaja veliko takmičenje bez lidera jer iako je uvijek bila rasadnik kavalitetnih igrača, dosada se njihovi uspjesi mogu lako objasniti u dva imena – Platini i Zidane. Platini je vodio Francusku 80-ih godina, osvojio Evropsko prvenstvo 1984., nezasluženo nije ušao u finale Svjetskog 1982. i još jednom igrao polufinale (1986). Nakon Platinija potop. Na SP 1990. u Italiji se nijesu kvalifikovali, a s obzirom na prikazanu igru na EP 1992. u Švedskoj bolje da nijesu tamo ni dolazili. To ne mogu reći za Mundijal 1994. u Sjedninjenim državama jer su baksuzno u posljednjem minutu primili gol od Bugarske (koja će kasnije oduševiti) pa je tako Cantona ostao bez Mundijala. E onda slijedi nevjerovatan uzlet i pojava Zidanea koji u početku, ipak, nije nagovještavao da će biti tolika zvijer koja će kasnije postati. Na Euru 1996. su bili već jedan od favorita, ali su ispali od Češke u polufinalu u penal seriji. Kao što znamo, osvajaju Mundijal 1998, a odmah 2000. i Evropsko prvenstvo (mada nevjerovatno srećno i nezasluženo protiv Italije koja ih je potpuno nadigrala u finalu). Na SP 2002. Zidane povrijeđen – doviđenja, prijatno. Euro 2004. i famozna Grčka u četvrtfinalu, a onda na Mundijalu 2006. Zidane ponovo objašnjava stvari, no u finalu se morao neki dug naplatiti protiv Italije (EP 2000, a dijelom i SP 1998.) iako nažalost na dosta ružan način zbog koga Italijani i dalje nekako ispaštaju iako ne vjerujem u kosmičku pravdu. Nakon Zidanea ponovo potop, ali ni izbliza kao nakon odlaska Platinija jer Francuska ima ogroman broj kvalitetnih igrača, no na terenu je to samo skup kvalitetnih igrača, jednom riječju kao Argentina nakon Maradone. Uspjesi izostaju od 2006. a finale Eura 2016. nije to promijenilo i pored odličnog Payeta. Ovo je prvi put da Francuska osvojila veliko takmičenje kao kolektiv, a ne kao „one man show“. Apsolutno nije bilo lidera ekipe što im je dosada bilo neophodno. Svaki igrač je imao svoju svrhu. Iako je Giroud jedna panjina, njegov doprinos je takođe bio ogroman jer se pokazalo da je neophodan za ovakvu grupu savršenih tehničara. Neće dati gol, naravno, ali opterećuje protivničku odbranu, vrši presing, vraća se, svaki njegov šut je potencijalna asistencija jer mu je nišan nakrivo za 80 stepeni, itd. Kad povučemo crtu za Francusku u posljednjih dvadesetak godina, tvrdim da je osjetno jača od jedne Njemačke jer, prije svega, nije imala nikakvu pauzu u produkciji talenata (rezultata da, istina) a to je Njemačka imala. Jedino se po produkciji talenata može mjeriti sa Brazilom koji, ipak, tu produkciju talenata bez pauze ima mnogo duže, tj. otkad pratim fudbal te pauze nije bilo (sjetiće se mnogi Brazila 1990. i kako su sjajno igrali). Jeste da su nebitni, ali nažalost Grgur i Kustudić imaju mikrofon pa juče rekoše da ako osvojiš Evropsko i Svjetsko kao domaćin, to se gotovo ne važi. Samo neka ti „stručnjaci“ objasne kako to da nakon Argentine 1978. dosad samo Francuska, eto, osvoji Mundijal kao domaćin, a kratkih rukava ostadoše Italija, Njemačka, Brazil itd. Ili kako nakon 1984. kad Francuzi osvojiše Euro to bude posljednji domaćin sa osvojenim Eurom, a kratkih rukava ostadoše Njemačka, Engleska, Holandija, Portugal pa opet ta ista Francuska. Kakva je to budalaština? Eto sad imaju i SP i EP van Francuske, pa možda su ubijedili ova dva doajena crnogorskog sportskog novinarstva.

    Vrlo lijepa pobjeda Francuske različitog porijekla, kao što je to bilo i 1998. Podnijeti ne mogu rasističe ispade i prebrojavanje krvnih zrnaca. Na kraju, bolje to nego Thompson.

    Odužih, samo da pohvalim uvođenje VAR-a. Nije idealan, ali mnogo je bolje s njim nego bez njega, neuporedivo. To je to, ostajte mi zdravo, Božo...
    Dick Laurent is dead!

  17. #3117
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,007
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    114
    Thanked in
    85 Posts

    Default

    Odličan doček u Hrvatsku i svaka čast ljudima što su prepoznali da prosto moraju podržat svog brata koji je došao do poslednje stepenice na najvećem sportskom takmičenju u svijetu !!! Francuska je bila spretnija ekipa u finalu ali oni su napravili od reprezentacije komercijalni projekat što samo po sebi znači da se trebaju naći najbolji igrači bez obzira jel imaju bilo kakve veze sa državom koju predstavljaju !!! To svi kažu !!! Što se Tompsona tiče i večeras se vidjelo da je postao fajront majstor pošto se ljudi razbježaše kad on uze mikrofon u ruke jer znaju ko su i što su da bi im to neko non-stop pominjao !!! Nešto ne čuh Mandzukića koji je imao veliku ulogu ali to su neke spontane stvari koje se dese na ovakvim dočecima !!!
    deuscroix

  18. #3118
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Ja bih samo dodao da je ovo prvenstvo jedno od grđih po kvalitetu od kad ja pratim. Od 90-te.

  19. #3119
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default 2018 FIFA World Cup - Russia - Generalna diskusija

    Quote Originally Posted by jokaš View Post
    Ja bih samo dodao da je ovo prvenstvo jedno od grđih po kvalitetu od kad ja pratim. Od 90-te.
    Pomiri se sa tim da fudbal uz koji smo mi djeca 80te odrasli i ovaj nemaju nikakvih dodirnih tacaka.

    Svaka reprezentacija od 90 do 98 koja je igrala 1/4 bi pjeske dobila ovakvu francusku.

    Mogu sad ja da elaboriram i poentiram na 100 nacina kako i zasto ali prica nema smisla niti imam kome da pisem jer su ovdje lise 10 osoba svi ostali poluretardirani sto se fudbalakog znanja tice.


    Jedina reprezentacija koja je licila na nesto je Belgija ali bogami oni imaju puno rupa u ekipi, ali eto dvije super zvijezde su ucinile svoje.

    Pogledaj samo fr, eng i hr kako su stigli do kraja.

    Najgora engleska u njihovoj istoriji fuDbala je dogurala najvise evo 50 godina.

    Pametnome dosta.

    amnesiac, superhik, moon, medo, madeira i jos 3-4 osoba znaju o cemu pricam.

    Ovi ostali sad ce da vise na topic transferi citavog avgusta. Jbg
    Last edited by knight; 17-07-18 at 03:47.

  20. #3120
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    nije fudbal drugaciji, nego smo mi ostarali. namucila bi ova francuka onu iz 98-e. kante flaster na zidanea, mbappe i griezko juris na blanca, leboeufa i desaillyja, a starter na 9 im je bio pravi prethodnik girouda - stephane guivarc'h (zamjena dugarry).
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  21. #3121
    Join Date
    Oct 2013
    Posts
    9,708
    Thanks Thanks Given 
    1,112
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    551 Posts

    Default

    Zidan bi se sprda` s ovim fudbalerima danas.

  22. #3122
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    sweet home Minnesota
    Posts
    14,061
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    556
    Thanked in
    390 Posts

    Default

    zidane se sprdao i sa onim fudbalerima onomad, isto kao sto se messi sprda sa ovima danas, isto bi i sa tima iz 90-ih. ka zubinho.
    Y teimlad sy'n gyrru ti i feddwl nad yw'r dyfodol mor fler.

  23. #3123
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,012
    Thanks Thanks Given 
    760
    Thanks Thanks Received 
    1,470
    Thanked in
    727 Posts

    Default

    Zidan je svako malo izvodio piruetu. Prelijep dribling onog vremena, ali kad ste zadnji put vidjeli da neki golgeter izvodi taj dribling? Ili su golgeteri nazadovali (sto ne bih rekao) ili su odbrane strasno uznapredovale, pa ne prolaze mnogi trikovi koji nekad jesu. Zbog toga je danas i "ruzniji" fudbal, ali bitan je rezultat.


  24. #3124
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je drago što je Hrvatska igrala finale , Mažić i Skomina bili među najboljim sudijama a Istrefi pjevala na otvaranju i zatvaranju. A nijesam jugonostalgičar i komunista , samo razmišljam đe bi nam bio kraj , da nije ovolike gluposti i primitivizma , da se poštujemo i gradimo zdravo rivalstvo umjesto bolesne mržnje i međusobnog saplitanja i satiranja.

  25. #3125
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,742
    Thanks Thanks Given 
    10,815
    Thanks Thanks Received 
    2,113
    Thanked in
    1,077 Posts

    Default

    Izvinjavam se svima što nijesam temu zatvorila odmah, poštedjela bih i vas i sebe čitanja nebuloza! Svi koji su spamovali su dobili infrakcije, mirna Bačka, idemo dalje, tema je off do novoga svjetskoga prvenstva!
    P.S: molim da mi na pm ne tražite obrazloženja infrakcija, svi ste spamovali, svi imate objašnjenje! Nasumice su birani postovi na kojima je dodijeljena infrakcija, ali se odnosi na vaš ukupni učinak u ovih 100 obrisanih postova!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

Page 125 of 127 FirstFirst ... 2575115121122123124125126127 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 2018 Panini World Cup Russia sličice
    By lucke91 in forum Fudbal
    Replies: 25
    Last Post: 02-06-18, 00:16
  2. Replies: 371
    Last Post: 28-05-18, 18:06
  3. Panini - Russia 2018
    By Antares in forum Sve i svašta
    Replies: 21
    Last Post: 24-04-18, 15:04
  4. FIFA World Cup Russia - Svetsko prvenstvo Rusija 2018 (od 14.06 do 15.07)
    By Biznismen Podgorica in forum Ostali sportovi
    Replies: 4
    Last Post: 05-12-17, 12:43
  5. Fifa world
    By bole_pfc in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 22-02-15, 02:20

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •