Page 1 of 9 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 216

Thread: Telekom opet i opet i opet

  1. #1
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default Telekom opet i opet i opet

    Ljudi ne znam da li su u telekomu neobuceni , bezobrazni , glupi ili neradni ali ovo prelazi sve granice . Dodjem da raskinem ugovor koji je sklopljem pocetkom maja 2016 ali ne po njihovom telefon je uveden i ugovor sklopljen 18jula 2016 sto ce reci da hoce da mi ukradu jos dvije pretplate . Na pitanje kako sam platio majski i junsku racun ako je ugovor sklopljen u julu odgovor kod svih je tako kaze sistem ! Da ne bi bilo da pricam napamet donio sam im iz banke izvode gdje se vidi da je majski racun placen 5juna a junski avansno 25juna .
    Sta reci a ne zaplakati , koliki mentol trebas biti da ne razmislis logicno kako je moguce placati racun za telefonski broj koji jos nije uveden .
    Ali sistem tako kaze

    Послато са SM-T311 уз помоћ Тапатока

  2. #2
    Join Date
    Apr 2014
    Posts
    4,985
    Thanks Thanks Given 
    784
    Thanks Thanks Received 
    431
    Thanked in
    349 Posts

    Default

    Pa podnesi zalbu.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Apolo View Post
    Pa podnesi zalbu.
    ali sistem kaze . To im je odgovor ma sve . da li ijedan sefcic moze svoje cijenje dupe pomjeriti i pozvati me ako vec njegovi radnici nece ili ne znaju da urade .

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Ada, njima narkoman i lopov radi u sektoru za kontakte na društvenim mrežama, pa ovo ništa ne čudi...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  5. #5
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,524
    Thanks Thanks Given 
    124
    Thanks Thanks Received 
    468
    Thanked in
    214 Posts

    Default

    Najgora firma u CG posle EPCG za svoje korisnike.
    Šljam neobrazovani i nekulturni.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  6. #6
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,557
    Thanks Thanks Given 
    222
    Thanks Thanks Received 
    117
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    Ja se ganjam s njima evo 2 mjeseca jer nosim telefon 3 puta radi istog kvara. Odbili su mi prigovor i sad evo cekam odgovor od inspekcije. Kakav god ishod bio, raskidam sve ugovore koje imam s ovom propalom firmom
    I can't explain and I won't even try

  7. #7
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brodomaketar View Post
    Ljudi ne znam da li su u telekomu neobuceni , bezobrazni , glupi ili neradni ali ovo prelazi sve granice . Dodjem da raskinem ugovor koji je sklopljem pocetkom maja 2016 ali ne po njihovom telefon je uveden i ugovor sklopljen 18jula 2016 sto ce reci da hoce da mi ukradu jos dvije pretplate . Na pitanje kako sam platio majski i junsku racun ako je ugovor sklopljen u julu odgovor kod svih je tako kaze sistem ! Da ne bi bilo da pricam napamet donio sam im iz banke izvode gdje se vidi da je majski racun placen 5juna a junski avansno 25juna .
    Sta reci a ne zaplakati , koliki mentol trebas biti da ne razmislis logicno kako je moguce placati racun za telefonski broj koji jos nije uveden .
    Ali sistem tako kaze

    Послато са SM-T311 уз помоћ Тапатока
    Chitav svijet si proputova,ali to kao te magarce i magarice iz T coma,chast izuzecima,necesh nac nigdje.
    Ako nisi slab sa pritiskom ka ja,udji i ne mrdaj od pulta dok ti ne rijeshe sluchaj,znachi naoruzaj se živcima i chekaj dok ne dodje kako ga oni zovu supervizor,a kad i on ili ona dodje,a obichno ce biti neko jako arogantan,onda traži njihovog pretpostavljenog,ne mrdaj i dalje od pultai VALJDA cesh rijeshit to,sve u svemu lakshe cesh i bez toliko stresa preci neku ratnu zonu u kojoj si vec bio,no ove idiote.
    P.S.Pogledaj im samo sajt,dje imaju online podrshku,kucaju poruke kad ih neshto pitash satima,ne minutima,sve te shalju na nekog drugog,jer izgovor bude-ja nisam upoznat sa situacijom,ha ha
    ...

  8. #8
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Imaš li ugovor da im pokažeš? Ja čuvam sve moguće ugovore upravo da ne bi došlo do ovakvih situacija.
    Agent prodaje ti ne može raskinuti ugovor ako mu piše da je broj upaljen tog datuma u julu, tako da ti on nije kriv.
    Problem je kako je "u sistem" unijeto da je ugovor sklopljen u julu? Sigurno mogu da vide sve uplate, pa i te u maju i junu.

  9. #9
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    [QUOTE=aigokeros;4930418]Imaš li ugovor da im pokažeš? Ja čuvam sve moguće ugovore upravo da ne bi došlo do ovakvih situacija.
    Agent prodaje ti ne može raskinuti ugovor ako mu piše da je broj upaljen tog datuma u julu, tako da ti on nije kriv.
    Problem je kako je "u sistem" unijeto da je ugovor sklopljen u julu? Sigurno mogu da vide sve uplate, pa i te u maju i junu.[/QUOTE


    Nemam ugovor ali su dužni da mi daju kopiju ! Zar im treba tolika pamet da vide da nešto nije u redu ako tvrde da je broj uveden u julu a ja dobio i platio račun za maj i jun . Znaci platio sam po njima prije uvodjenja novog fiksnog broja i magente uz to . Pa to ue najosnovnijja logika . Ok oni ne mogu ali njihovo je da zovnu onoga ko može a ne moje jer greska je do njih a ne do mene . Ili možda smatraju da sam bio vidovit oa sam znao i koji broj će mi uvesti i platiti ali i to ima šupljinu kako su mogli štampati račun ako broj nije uveden .
    Sav problem je sto njihove umisljene veličine od sefova neće da pozovu a opetateri ne smiju dati njihove brojeve .

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    [QUOTE=brodomaketar;4930455]
    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Imaš li ugovor da im pokažeš? Ja čuvam sve moguće ugovore upravo da ne bi došlo do ovakvih situacija.
    Agent prodaje ti ne može raskinuti ugovor ako mu piše da je broj upaljen tog datuma u julu, tako da ti on nije kriv.
    Problem je kako je "u sistem" unijeto da je ugovor sklopljen u julu? Sigurno mogu da vide sve uplate, pa i te u maju i junu.[/QUOTE


    Nemam ugovor ali su dužni da mi daju kopiju ! Zar im treba tolika pamet da vide da nešto nije u redu ako tvrde da je broj uveden u julu a ja dobio i platio račun za maj i jun . Znaci platio sam po njima prije uvodjenja novog fiksnog broja i magente uz to . Pa to ue najosnovnijja logika . Ok oni ne mogu ali njihovo je da zovnu onoga ko može a ne moje jer greska je do njih a ne do mene . Ili možda smatraju da sam bio vidovit oa sam znao i koji broj će mi uvesti i platiti ali i to ima šupljinu kako su mogli štampati račun ako broj nije uveden .
    Sav problem je sto njihove umisljene veličine od sefova neće da pozovu a opetateri ne smiju dati njihove brojeve .
    Obavezno podnesi zalbu i neka ti daju broj pod kojim si zaveo zalbu. Trazi im u poslovnici papir pa napisi. Ukoliko ti ne odgovore u odredjenom roku, odmah mozes Agenciji za telekomunikacije da se zalis dalje... Ali moras zavesti zalbu kod njih u poslovnici... Ne odstupaj, posebno jer imas dokaz za placanje racuna iz maja i juna...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  11. #11
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    brodomaketar,
    Agent prodaje je dužan ako ne umije da riješi sam problem (tj. da nađe da si platio račune i da su ti stigli računi) da proslijedi zahtjev s tvojim problemom, koji dalje rješavaju osobe zadužene za žalbe korisnika.
    "Šefovi" agenata prodaje sigurno se ne bave time, niti se rješavaju problemi preko telefona.

    Kao što je rekao Ben Dover, imaš pravo da im dostaviš pismenu žalbu. Kad ti je zavedu, dužni su da u roku od 8 radnih dana odgovore na tvoju žalbu.

  12. #12
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Apsolutno me ne zanima njihovo uredjenje , agent prodaje je skolopio ugovor samnom i o on ce ga raskinuti , ne zanimame da nocim u poslovnicama pisuci zalbe i ostale gluposti . sve je to mnogo puta reeno i preko kol centra i preko chat-a i u poslovnicu . A izvini molim te koji je posao tih sefova agenata ili supervizora ili kakva su im vec zvanja ? da zive na moj racun jer avansno placam racune ? da korisnike smatraju za teladima a slucakni zivo i to dobro od tih kako oni smatraju teladima . jel to njihov posao ? ili mozda sa svojim ovascenjima da rijese problem ?
    inace koje su to osobe za zalbe ? kava su njihova ovlascenja ? da me saslusaju deseti put? covece imam njihovu analiticko finansisju kaarticu gdje sve lijepo pise ali treba znati citati za pocetak .

  13. #13
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Sa takvim stavom ćeš raskinuti ugovor... 18.jula

  14. #14
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aigokeros View Post
    Sa takvim stavom ćeš raskinuti ugovor... 18.jula
    Da svi imaju ovakav stav druga bi prica bila . Mogu ga raskinuti i 18 jula ali ce mi platiti i racune i nervozu . Jos ce mi kuci dodji da uzmu opremu jer su mi je kuci i donijeli , sto ce reci da nisam po zakomu duzan da im je donesem .
    Kako se zove onaj koji hoce da uzme sto nije njegovo ?

  15. #15
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Na koji način će ti platiti račune i nervozu? :stupid:

  16. #16
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Zato sto svi ćute telekom se i tako ponaša . Misle da im sve može proći . Vrlo jednostavno . Tužba za kradju jer jeste kradja a oni jedu lopovi u tom slučaju zar ne . Pa istera plus pretpljeni psihički i fizički bolovi zbog čekanja , zbog xxxxx poziva i sto šta već . Moraju svhatiti da možda telekom u nekim velikim sporovima zastupa ko ih zastupa ali u ovim malim sporovima gube glat . Samo nas narod čuti i trpi da ih kradu . E ja to neću . Ako radiš u telekomu sa srećom ti bilo na najboljem putu ste da od monopoliste kliknete na bexnacajnog igrača na net trzistu

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Imas moju podrsku za pristup, iako sam ja odabrao ovu opciju sa zalbom... Ako ode u pravcu tuzbe, javljaj odje kako napreduje...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #18
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pišeš tako, da te čovjek ništa ne može skapirati.

    Ako je greška do njih, napišeš prigovor i dobiješ odgovor na to. A ako trtljaš praznu priču, niko nema vremena da te sluša, pogotovo radnik iz poslovnice.
    Već si 2 dana izgubio u cyber buntovništvu, bolje da si prigovor napisao i možda bi danas riješio problem.
    Ako agent prodaje ne umije da pronađe pozive i račune iz ta dva mjeseca, onda pitaj da mu pomogne nadređeni.
    Naravno da ne radim u Telekomu, imaš čak forumaše iz podrške koji rade, pa neka ti pomognu.
    Samo kažem da postoje neke procedure.

  19. #19
    Join Date
    Aug 2013
    Location
    Send me location
    Posts
    7,087
    Thanks Thanks Given 
    965
    Thanks Thanks Received 
    581
    Thanked in
    289 Posts

    Default

    brodomaketar, probaj da kontaktiras i agenciju za zastitu potrosaca..mozda bude od pomoci


  20. #20
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    naravno da je greska do njih . potpisan ugovor u maju 2016 magebta hibrid i sve to . ali hibrid su dostavili dva jmjeseca kasnije jer su bili nesposobni da ih nabave kad su reklamirali i sad na osnovu toga hoce jos pretplati i po . znas li koliko me je stalo za tu pretplatu ? nikoliko ali stvra je princima to je prvo drugo ja na forum nikoga ne vredja pa molim biraj rijeci jer ja ne "trtljam " kako nti kazes nego pisem , zao mi je ako nekomo pogotim njihovo velicanstvo telekom .
    EKIP cu da trazim da moraju biti email slubeni na sajtu a ne ko da rade u ANB sve skriveno .

  21. #21
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,099
    Thanks Thanks Given 
    2,718
    Thanks Thanks Received 
    4,454
    Thanked in
    2,365 Posts

    Default

    Totalni KANCER od firme.

    Glavobolja pri sklapanju ugovora, migrena tokom ugovora, poviseni pritisak i predinfarkt pri raskidu istog.

    Da ne pominjem podrsku i radnike po familijarnoj ili partijskoj liniji jer je to tuga i zalost, u poslovnici neke babe koje su potpuno nesposobne za bilo sto, skroz nepodobne za radno mjesto koje zauzimaju.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  22. #22
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Zabjelo - Ancona
    Posts
    324
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cao, ima li ko da je isao na sud zbog neplacene preplate za mob. Nijesam bio u zemlji tri god. Pa su me tuzili, ima li ko iskustva sa ovim?

  23. #23
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Here and now
    Posts
    1,848
    Thanks Thanks Given 
    80
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Totalno ista situacija kod Telenora, traze mi da platim dva mjeseca ili da donesem uplatnice. Ko cuva uplatnice pola godine...a da nije racunovodja.

  24. #24
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Zato je elektronsko plaćanja računa zakon.

  25. #25
    Join Date
    Sep 2009
    Posts
    3,724
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    389
    Thanked in
    249 Posts

    Default

    Raskinuto baa kako sam i rekao da ce biti .
    Za one zaposlene u telekomu pitanje . Da li znate nekog po imenu Korisnicki Servis ? jer mi se taj potpisao na odluci da mogu bez placanja da raskinem

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Opet, opet i opet dok se ne popne
    By drragan in forum Centralni
    Replies: 0
    Last Post: 11-04-12, 10:09
  2. Medo opet i opet blati...
    By sfinga in forum Politika generalno
    Replies: 11
    Last Post: 25-05-10, 13:18
  3. opet i opet se puca
    By swinger in forum Primorski
    Replies: 48
    Last Post: 16-08-08, 14:33
  4. opet ja
    By aCid_cOokiE in forum Game Server CG
    Replies: 8
    Last Post: 31-05-06, 00:32
  5. Opet ???
    By Cereal Killer in forum Ostali sportovi
    Replies: 24
    Last Post: 03-03-04, 21:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •