Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast
Results 51 to 75 of 158

Thread: Vjencanje na prazan stomak...

  1. #51
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    toliko ima razvoda da svadbu treba pravit kad brak navrši 10-15-20 god a ne na početku, ovo je isto kao da proslavljaš diplomiranje a tek si upisao fakultet
    Ne doticu ni mene ni tebe tudji brakovi i razvodi. Neka im je prosto, svako radi najbolje sto zna. Da coek zna dje ce poginut ne bi isa tamo.


    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  2. #52
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Da nije toga "papira", jos troduplo vise bi bilo đece (negoli je to situacija danas) kojima roditelji ne žive zajedno.

  3. #53
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mojsije View Post
    Ne doticu ni mene ni tebe tudji brakovi i razvodi. Neka im je prosto, svako radi najbolje sto zna. Da coek zna dje ce poginut ne bi isa tamo.


    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
    pa ne dotiču ni mene al mi neprijatno kad sretnem nekoga kome sam bio na svadbu pa mi kaže da je razveden, ispada baksuziram ljude
    She is only here to annoy herself!

  4. #54
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,866
    Thanks Thanks Given 
    3,187
    Thanks Thanks Received 
    5,532
    Thanked in
    2,242 Posts

    Default

    Druga, treca, cetvrta sreca

    Sent from my VTR-L09 using Tapatalk

  5. #55
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Dokle goĐ budu ključni kriterijumi za izbor .....1.fizički izgled i pod 2.popularnost (čitaj-šarm), sreća je jedina šansa za uspješan brak
    Da bi brak opstao kao institucija najvažniju ulogu ima taj papir koji "nas" zakonski obavezuje, na drugo mjesto je "strah od promjena(navika)" iliti neizvjesnosti koji je usko povezan sa ovim prvim i skoro da su zavisni jedno od drugog, a tekkkkk na treće mjesto su djeca kao faktor opstanka braka. A što se tiče ljubavi, ona je na zadnjem mjestu. Iako se stiče utisak da svi vi nekako između redova potencirate da je ona glavni oslonac braka.
    Ono....logički gledano bi i trebalo da je ljubav na prvom mjestu, ali nije.

  6. #56
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vidjiii, ovu temu sam ja otvorio, kako sam zaboravan postao...
    Ja cu prvi da se zenim tek kad ostane trudna...
    Zamisli da ozenis jalovu zenu, koja je korist od nje, da ti se vuce ka krava po kuci... ovako, ako ne moze da rodi, samo je poceras i dovedes neku od 20 godina ...
    Zato je bolje da narod ne trci i ne uzima se prije toga... jes da je brak danas postao smijurija, ali opet je taj papir zvucan... zamisli ozenis razvedenu zenu, raspustenicu...
    Quote Originally Posted by N-I-K-O View Post

    P.S. A ovo proslo je kroz nju pola Podgorice, brao ti ga kralju, jos kazes da ti je drugarica, super. Totalno nepotrebno u izlaganju, i ruzno je to cut ali nema veze.
    Znam osobe zenskog pola koje su mi bile, a i dan danas su, kao rodjene sestre, zivjele i uzivale u zivotu bez ikakvih opterecenja, zivjele kao muskarci,
    provodile se, imale veze, vezice, pa i prijatelje sa benefitima ponekad, i one su zivi ljudi pa se desilo i da prevare, ali ljudi moji, boljih majki u zivotu mome nisam vidio i zena, i domacica kad su se udale!
    Ostale necu da komentarisem.
    Sto je ruzno u tome da napisem da mi je drugaricu prevrnuo ko je htio...
    Nemas pojma ko je ni o kome se radi...
    To je cinjenica, imam jos jednu drugaricu koja se isto ponasa, svakome noge siri... samo sto je ova prva prava nimfomanka, dok je ova druga malo nesredjena, ne zna sto ce od zivota...
    Dobre su to djevojke, drage su mi, ali su malo droljaste, i jedna i druga su spavale sa makar 5-6 momaka... a ovaj mucenik sto je ozenio misli da joj je drugi...
    Sto ce ti takva zena
    Last edited by karamazov; 30-05-19 at 18:26.

  7. #57
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    imaši kontakt tih drugarica da provjerimo tu priču
    She is only here to annoy herself!

  8. #58
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,523
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    5-6 momaka? Pa danas do 20-te spavaju sa toliko.

    Ne zeBaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  9. #59
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Nije sapun da se potrosi

  10. #60
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    5-6 momaka? Pa danas do 20-te spavaju sa toliko.

    Ne zeBaj.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Auuu bratee...
    Ako je tebi ok da joj budes 6-i, stvarno nemam rijeci...
    Znam da ja takvu djevojku pogleda ne bi...
    Kroz Sozinu treba vremena tolko kola da prodje...
    Auuu, daleko bilo svacijega doma...

  11. #61
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Ja sam svakoj bio drugi ili treci,dok ne nadjoh jednoj dnevnik dje sam bio upisan ka 39.
    ...

  12. #62
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    je li stavila makar plus pored?
    She is only here to annoy herself!

  13. #63
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    13,932
    Thanks Thanks Given 
    4,984
    Thanks Thanks Received 
    2,397
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Nije plus,bio je kratak opis,bio sam medju boljima,no mi nije bila neka satisfakcija jer sam mora uradit sve testove sledeceg jutra a i njoj platio isto,srecom sve je bilo ok
    ...

  14. #64
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    16,780
    Thanks Thanks Given 
    3,018
    Thanks Thanks Received 
    4,376
    Thanked in
    2,264 Posts

    Default

    Za sve negativne stvari danas, krivi su muškarci koji su uglavnom većinski pravi mekušci. Tipa, izgledaju ka mačo tipovi, teretane, ovo ono a žene sa njima metu podove, služe im za izdušivanje i liječenje kompleksa dok oni sve bez pogovora slušaju. Da ne pominjem kako danas mnoge majke podižu đecu, sa sve idolima sa Pink televizije. Kada su ljudima uzori najveći šljamovi. Ođe je tako malo normalnih ljudi. Sve je uglavnom isfolirano. Ljudi samo zbog interesa družbuju sa nekim, isto im važi i za brak i za sve ostalo... Država đe su lupeži visoko cijenjeni i u kojoj se drhti od svakakvog šljama, a interes je zvijezda vodilja u svemu, takvima se ne smiješi ništa dobro... A tek veze, brakovi i ostalo...

  15. #65
    Join Date
    Feb 2019
    Location
    Niksic
    Posts
    913
    Thanks Thanks Given 
    1,400
    Thanks Thanks Received 
    339
    Thanked in
    154 Posts

    Default

    Ja se sve nadam da ovi ljudi trolluju ovdje

  16. #66
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Čakkk i ako žena vodi glavnu riječ u kući (a danas je najčešće tako) nije toliko loša varijanta kao ona u kojoj se "kao" radi sve iz "dogovora" Ovaj "dogovor" je (kasnije će se ispostaviti) uzročnik svoj neiskrenosti koja će se akumulirati poput oCeana između supružnika. Demokratija je nešto najlošije i najdestruktivnije što je čovječanstvo izmislilo. Kad u tek sklopljenom braku nastupi NEIZBJEŽAN konflikt interesa logična reakcija je "RATTTTTT" :P paaaa ko preživi pričaće i u svom tom ZEMLJOTRESU će sve kockice upasti u svoju odgovarajuću rupicu. I tako formirati jedno homogeno i čvrsto tijelo koje će imati potreban kvalitet da preživi i tektonske poremećaje
    Ali, ako se ne desi taj "rat", nego se diplomatski i prećutno problemi sakriju ispod tepiha da se "ne bi povrijedio" bračni drug ....... e taj brak ne miriše na dobro pa i ako oboje ostaraju zajedno. Iskrenost zahtijeva čist račun i pare na sto da se zna đe je čemu mjesto.
    Danas je u modi teatralnost. Tj. muškarac lupa lijevom šakom u prsi a desnom o sto, ali prećutno ipak žena presuđuje
    Last edited by pecaros; 02-06-19 at 07:52.

  17. #67
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    ima li toga vise...?
    znam da ima, jedna moja drugarica se sad vjerila, svadba je tek nedje na jesen... bas fino... jes da se na tu drugaricu izredjalo po podgorice, ali ipak slatko...

    uglavnom, temu sam otvorio jer me zanima zasto se zene udaju sa stomakom do zuba...
    koja je to muka
    sa pravnog aspekta potpuno je nebitno je li dijete rodjeno u braku ili ne.
    znaci ova mucenica se udala, mislim da je sigurno osmi mjesec...
    svakoga je na svadbu strah bilo da joj vodenjak ne pukne...
    vidim da je toga sve vise, i to od parova koji su obrazovani i ono, urbani, moderni, sminkice male...
    pa zar nije ljepse sacekat ta dva tri mjeseca, isprnut to dijete i onda se uzet...
    bas ne znam
    To je neki trend jadan. A mi volimo da smo u trendu uvjek.
    Svi jedni od drugih gledaju. To vam je isto kao za mobilne ono, za kola i ostalo.

    Hrišćanske vrijednosti pucaju ali ne u dovoljnoj mjeri. Vidiš kako se odma uzimaju kad ona zatrudni da ne puca bruka, jer opet brak je svetinja (kao da nije sve ostalo što ide uz to).
    Mi samo djelimično prihvatamo slobode sa zapada, i ne znam što da kažem na to, valja li ili ne.
    To zapravo dokazuje koliko nismo spremni na zapad a sa druge strane pokazuje i da smo možda gori od njih.
    Zašto baš mora da zatrudni prije sklapanja braka? Jesu li čuli za kontracepciju kad su već tolko moderni?

  18. #68
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    a što, dome, tebi to smeta? Danas sex nije tabu ka nekad, danas se đevojke ne moraju udati zato što su trudne, mnogi roditelji su moderni toliko da bi im milije bilo da im ćerka rodi dijete bez udaje, tako da im nije frka no se udaju jer im se tako dopada...ćerka moje prijateljice se zabavlja sa momkom nekoliko godina, unazad godinu su odlučili da žive zajedno i negdje u julu su zakazali vjenčanje za 6 mjeseci....ona je za to vrijeme ostala trudna, udala se sa neka 4 mj trudnoće sad treba da se porodi...ma koga je briga samo neka ljudi rade onako kako im je najmilije i kako im odgovara
    Problem je što to rade tako svi odreda. Dakle to je trend.

  19. #69
    Join Date
    Oct 2007
    Posts
    6,824
    Thanks Thanks Given 
    303
    Thanks Thanks Received 
    269
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Jedini pouzdan znak da ce bit djece u braku je da mlada ostane trudna prije braka. U suprotnom ako je jedno neplodno ide bolna procedura vjestackih oplodnji ili lijecenja steriliteta. Mnogi mladi nisu spremni da prolaze to tako da ako vec oce da se uzimau onda... Ja znam da ce se poteć prica al mislim da treba sve ovo da zavrse prije formalnog braka i da se razidju ili ostanu zajedno ako budu vidjeli da djeca i nisu im neophodna. Brak je formalnost ali ovdje vazda ide posle priča, ova se udavala, ne moze da zatrudni itd...Rizik je ovdje kod nas uć u brak na prazan stomak. Samo najhrabriji to smiju.
    Pa to će bit da je jedna od bitnijih poenti.
    A to je tako nenetično, nehrišćanski...
    Dakle žene biramo samo zbog toga mogu li da rađu ili one nas da provjere možemo li napravit dijete.
    Daleko smo mi od civilizovanog svijeta nebitno što smo postali liberalniji u sexu.

  20. #70
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,852
    Thanked in
    704 Posts

    Default

    Svako spram pameti, obraza, intelekta, srca...
    ako se nekome ženi samo da uhvati zadnji voz po pitanju roditeljstva, naravno da mu je najglavnije da gospođa, ili gospodin budu plodni i da se što prije proces uspješno obavi.

    Kome je najbitna ljubav i samo partner, bez obzira na sve, ne zanima ga ni moguća sterilnost, ni besparica, ni krediti, ni tašte i svekrve koje nijesu pod zemlju no još uvijek na zemlju...

    Kome je bitna stambena i materijalna obezbijeđenost ta(j) se ne udaje, no prodaje...

    U suštini, opet ponavljam, nebitno iz kojih razloga se ulazi u brakove, možemo da ne razumijemo, shvatamo, ali ne smijemo da takve odluke i stavove šikaniramo, obespravljujemo, ili da ih stigmatizujemo zbog iste...
    Apsolutno je moja stvar što ću da radim sa svojim prezimenom i matericom!
    Sell the Vatican, Feed the World!

  21. #71
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    907
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    52 Posts

    Default

    Moral JESTE uslovljen postojanjem karaktera, ALI karakter je APSOLUTNO nezavisna(individualac ) osobina koja cesto daje SUBJEKTIVAN osjecaj prisustva morala i ako od istog najcesce nema ni traga a destruktivno djeluje na ljude i to POGOTOVO kad su zenska celjad u pitanju. Tj. daje dovoljno samopouzdanja da uradimo neke stvari koje se vise nikad NE DAJU vratiti nazad.
    Nemam pojma zasto ovo ispisah, ali sigurno je da dovoljno pametna osoba TEK nece nista da shvati
    Paaaa i da dodam........
    karakter je usko povezan sa genetikom
    a moral NIJE i on se STVARA vaspitaVAnjem i uticajem okoline gdje osoba obitava
    Last edited by pecaros; 04-06-19 at 09:24.

  22. #72
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by karamazov View Post
    i jedna i druga su spavale sa makar 5-6 momaka...
    Al' slobodno mogu reci da je barem 60% moje generacije (84. - H.Novi) "spavalo" sa toliko momaka najkasnije do ~dvadesete.

    Ja ne znam na kojoj planeti vi zivite ako vam nesto takvo predstavlja problem... Sta je u pitanju? Bojis se da ces biti najgori jer je djevojka imala "veci" izbor i vidjela koju djoku vise nego sto tebi odgovara? Il' mozda na buducu zenu gledas samo kao na plodnu kravu? Po svoj prilici bih rekao i jedno i drugo.
    Last edited by beatnological; 04-06-19 at 18:35.

  23. #73
    Join Date
    Sep 2013
    Posts
    2,523
    Thanks Thanks Given 
    1,016
    Thanks Thanks Received 
    260
    Thanked in
    174 Posts

    Default

    Pa ljudi danas zene do 20-te godine izmjenjaju 4-5 seksualnih partnera, njih 80% sigurno, kao i što isti broj djevojaka izmijenja momak.

    Dobro reče ovaj post gore, jedino ako vas nije strah da ste truba pored ostalih, ne znam...

    Teško je bgm nevinu naći i ženiti, a i ako je nevinu oženite, bgm bi se pitala "a što ne probah i druge" :P

    Tako da jbg, šta da vam rečem...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  24. #74
    Join Date
    Apr 2017
    Posts
    3,322
    Thanks Thanks Given 
    263
    Thanks Thanks Received 
    841
    Thanked in
    558 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fitnespro View Post
    Teško je bgm nevinu naći i ženiti, a i ako je nevinu oženite, bgm bi se pitala "a što ne probah i druge" :P
    A u vecini slucajeva ce takva i da proba, i to bas u braku.

  25. #75
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,624
    Thanked in
    1,269 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by beatnological View Post
    Al' slobodno mogu reci da je barem 60% moje generacije (84. - H.Novi) "spavalo" sa toliko momaka najkasnije do ~dvadesete.
    s druge strane 40% nije
    She is only here to annoy herself!

Page 3 of 7 FirstFirst 1234567 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Vjencanje u Londonu
    By Mojsije in forum Sve i svašta
    Replies: 112
    Last Post: 01-05-11, 17:42
  2. P: Ab Tronic X2 - Pojas za stomak
    By Jale in forum Ostali oglasi
    Replies: 13
    Last Post: 29-03-11, 20:59
  3. Vjencanje
    By Kristabella in forum Ženski kutak
    Replies: 148
    Last Post: 04-09-08, 00:15
  4. Stomak pod pritiskom
    By simm in forum Ljubav
    Replies: 32
    Last Post: 15-05-08, 11:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •