Results 1 to 10 of 10

Thread: DJI Spark Fly More Combo

  1. #1
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default DJI Spark Fly More Combo

    Prodajem DJISpark Fly more combo , svega sat-sat ipo letio , stanje 11/10 (dakle kao nov)

    u pitanju je combo paket , dje dodje dodatna baterija (ukupno dvije baterije), punjac za tri baterije, dodatne propele , kutija i torba, stitnici propela, remote controler, iphone otg kabal ...

    za one koji nisu upuceni ovo je poluprofesionalni dron , FullHD kamera sa gimbalom, domat 2km, sa jako dobrom baterijom u odnosu na velicinu , opcija upravljanja i koristenja drona bez dzojstika nego na pokrete ruku , opcija follow, selfi, itd ...



    Cijena 550e

    Last edited by Stivi; 16-05-18 at 12:08.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  2. #2
    Join Date
    May 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,304
    Thanks Thanks Given 
    10
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Odlican, srecna prodaja Stivi!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ανοιξτε το μυαλο σας ...

  3. #3
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Hvala Dule
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #4
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,147
    Thanks Thanks Given 
    1,009
    Thanks Thanks Received 
    1,610
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Odlicna cijena!

    kakva je situacija kod nas? Mora li se bas svaki moguci put kad oces nesto da snimis dronom najavljivati i trazit dozvole i cuda?



  5. #5
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default DJI Spark Fly More Combo

    Hvala Laz


    Sto se tice dozvola i najava mislim da to nije potrebno za ove manje letilice ( znam da ima u zakonu nesto vezano za velicinu i tezinu drona i ima odredjena visina do koliko smijes da ga vines ). Ono sto znam sigurno je da se ne smije voziti u blizini aerodroma i zatvora , a ostalo mislim da nije problematicno . Mada ovo je prava star da se vine nedje u prirodu pa sad bile to planine i jezera ili more i plaze ...

    Vidim sad je postalo popularno da se snimaju apartmani, vile i sl. prave reklame i na to ljudi uzimaju solidne pare


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  6. #6
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    refresh
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  7. #7
    Join Date
    Aug 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,361
    Thanks Thanks Given 
    346
    Thanks Thanks Received 
    342
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Vazda su pare problem. Baš ovaj šmekam već neko vrijeme.. Pi đe mi živimo i radimo
    Mislim da po pravilniku agencije za civilno vazduhoplovstvo (tako nešto) ako bespilotna letjelica ide brže od neke (ne znam koje) brzine onda svejedno treba dozvola, tako da je za sve dji letjelice potrebna. Ali realno koliko naši ljudi koriste taj pravilnik. Inače koliko sam ukapirao to je dal neki vodič ili tako nešto prosto za bezbjednije letenje ali nije i obavezno pravilo koje se mora poštovati.
    MONTENEGRO 🇲🇪
    PodgoricaTravelGuide

    🚗RenaultClio3
    📷SonyA6400

  8. #8
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    vjerovatno ce doc vrijeme kad ce bit dozvola obavezna al sad za sad josh ne znam da se neko cimao oko iste a da koristi dron amaterski ili kao hobi e sad ovi sto profi koriste isti i sa njim snimaju skupove, i sl vj je njima obavezna

    ono sto znam je da DJI je limitiran na 500m u visinu i ne moze se preko 500m podici , moguce da je to neka visina koja je zakonski definisana zbog aviona i ostalih letilica
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  9. #9
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Refresh


    stiglo nesto dodatne opreme (kofer, nd flter, stitnik za gimbal i dzojstik)

    sad kupac dobija kofer u koji staje dron, dzojstik, propele, punjac, dvije baterije i dodatno mjesto za tablet ili neki uredjaj....
    Last edited by Stivi; 02-07-18 at 10:42.
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  10. #10
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    15,955
    Thanks Thanks Given 
    524
    Thanks Thanks Received 
    760
    Thanked in
    330 Posts

    Default

    Refresh i ujedno da napisem par stvari da ustedim i Vama i meni vrijeme

    Cijena drona je 550e, moze li nize? moze 20e ali ne 100e nize ! . . . Dakle cijena je 530e fixno . Poslao sam zadnjih 20 dana barem 15 ljudi kontakt telefon, ponude od 450e i slicno shvatam neozbiljno i za sad nece ici za te pare, kad ga budem izvozao josh 30-40x onda moze ici za te pare a do tada je ova cijena...

    Uz dron dodje kofer koji kosta 30e , ND Filter 15e , zastita za gimbal i za dzojstik 15e ... okruglo 50e

    Nije mi zurba da ga prodam cak mi se i ne prodaje , znam da ima jeftinije u USA, Kinu, Beograd i sl... kome se porucujue sa neta, ceka, placa carina, pdv i sl. niko mu ne brani da ga poruci ... a inace sad da ga porucite sa ebay od provjerenog prodavca ili sa njihovog sajta ne mozete proci jeftinije od 780+e a da platite regularno postarinu,carinu,pdv,speditera ... zaboravlja se da je to malo veci paket i da je postartina 80e, pdv 21% , carina 5% i racunajte troskove speditera i papirologije od 30-50e
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mijenjam DJI Spark Fly More Combo
    By montegruja in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 31-03-18, 19:54
  2. Prodajem DJI Spark Fly More Combo
    By montegruja in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 4
    Last Post: 31-03-18, 19:53
  3. Prodajem Chevrolet Spark
    By dub_c in forum Vozila i oprema
    Replies: 1
    Last Post: 27-09-16, 12:02
  4. Kupujem Spark II combo / Amiko A3 combo
    By Iceman in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 26-11-15, 18:28
  5. Champion spark plugs
    By IGUMAN in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 3
    Last Post: 15-04-07, 13:41

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •