Page 1 of 6 12345 ... LastLast
Results 1 to 25 of 128

Thread: Je li vas strah da se liječite u KBCCG???

  1. #1
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default Je li vas strah da se liječite u KBCCG???

    Ne znam koliko pratite presmiješna dešavanja u KBCCG ovih dana, što po portalima, a bogami se prenijela priča i na fb profile nekih ljekara iz KBC...
    Ovih dana sam pratila malo prepucavanja preko novina dr Nikole Fatića sa cijelim KBCCG na čelu sa direktoricom Zoricom Kovačević i grupom od čak 23 hirurga...kad ovako pogledate situaciju 23 hirurga protiv jednog hirurga trebalo bi da taj jedan nije baš u pravu, međutim, u svijetlu našeg današnjeg stanja u zdravstvu nekako sam, doduše upoznajući se malo podrobnije sa slučajem, ipak više na strani dr Nikole Fatića...vjerujem da ga šikaniraju zbog svoje sujete i pohlepe...(preporučujem da odete na fb profil Nikole Fatića, mogu vam reći da me poprlično zabavlja to što čitam u njegovim statusima....čovjek je ili lud ili hrabar ili je prosto pravdoljubiv.....procijenite sami)

    https://volimpodgoricu.me/2018/03/21...ola-i-pohlepe/

    Da se podsjetimo, dr Nikola Fatić je onaj doktor koji je jesenas malo pesnice isprobavao sa kolegom hirurgom dr Davorom Musićem:
    http://www.vijesti.me/vijesti/ljekar...inickom-957960

    i mediji iz susjedstva su prenijeli ovu bruku:

    http://www.novosti.rs/vesti/planeta....a-na-Hirurgiji

    Mene zanima što vi mislite o svim ovim dešavanjima, ima li ikakvoga načina da se stane na kraj doktorskoj pohlepi i bahatosti, nehumanosti? Koji su načini borbe običnoga građanina sa njihovom samovoljom, evo sa tim u vezi i ova dva slučaja njihove grube povrede službe:



    http://www.vijesti.me/vijesti/vise-t...ljekara-981734

    http://www.vijesti.me/vijesti/ljekar...regleda-982399

    nećemo da pominjemo još mnogo slučajeva koje znamo i koje smo čuli...šta nam je raditi?
    p.s. namjerno sam ovo stavila na društvenu hroniku jer mislim da je više za ovu temu nego za medicinu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #2
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Kakve ima veze sto su njih 23 na njega jednog? Pa evo vidimo dje nas je dps doveo nakon 30 godina apsolutne vecine. Cist primjer kako vecina nije u pravu...
    Last edited by fotograf; 01-04-18 at 20:41.
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  3. #3
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    nema veze naravno, nego kažem da bi to moglo da izgleda kao da je on jedan u krivu, ipak su to stručnjaci....ako se ne udubite i ne pročitate sve
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  4. #4
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    Nevjesta Jadrana
    Posts
    5,015
    Thanks Thanks Given 
    36
    Thanks Thanks Received 
    108
    Thanked in
    59 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    nema veze naravno, nego kažem da bi to moglo da izgleda kao da je on jedan u krivu, ipak su to stručnjaci....ako se ne udubite i ne pročitate sve
    Vecina nas ima vec iskustva sa kbc-om i lijecenjem. Ne zelim da pisem o tome. Ali vecina kod vecine ljudi igra ulogu da formiraju misljenje, uzalud neke druge stvari. Opet pisem da je najbolji primjer politicka scena Cg da bi se vidjelo sto je vecina i kako manjina ne moze nista uprkos mnogim dokazima za mnoge stvari...
    Sve poskupljuje samo je covjek sve jeftiniji...

  5. #5
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    nažalost tu si u pravu...sam protiv svih ...međutim, evo u ovom slučaju jedna dobra stvar koju društvene mreže mogu donijeti, da se skrene pažnja na njegovu borbu i negdje se nadam da ne bi smjelo da se dogodi da bude posledica po njega...ima mnoge dokaze, ima podršku oštećenih porodica koje su se uključile...sticajem okolnosti jedan moj kolega je prije nepunih godinu dana, a pomenut je u ovim njihovim prepiskama, preminuo zbog njihove bahatosti i nebrige.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  6. #6
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,576
    Thanks Thanks Given 
    41
    Thanks Thanks Received 
    692
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Imao bih što šta da pišem na ovu temu no da ne pominjem imena doktora naših koji još ni specijalizaciju nisu završili, a neće ispod 500€ da se okrenu pud tebe...
    Takođe da ne pominjem da snimanje pluća u Podgoricu i snimanje pluća u Beograd nikakve sličnosti nemaju. A trebalo bi da je isto.
    Ne daj Bože koga moraju ovi naši "stručnjaci" da liječe...

  7. #7
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    1,956
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    158
    Thanked in
    78 Posts

    Default

    Ja sam prelom ruke lijecio kod njih i dva puta isao na kontrole u Kodru. Nakon sto mi je prosla fizikalna terapija ja na svoju ruku snimim i odem kod treceg lekara. Ispadne da se mora raditi rekonstrukcija i ruka operisati nanovo. Uglavnom, sredili su me za sva vremena i sad sam invalid u desnu ruku.
    Sad bi trebalo da tuzim i doktora iz kbc-a i doktora iz kodre. Kako kad su oni sudski vjestaci :-)
    Fala im i dje culi i ne culi.

  8. #8
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    11,279
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    29 Posts

    Default

    Ja sam lijecio prelom ruke u KBC, jos par ljudi isfalilo kako ih je spasio (ispada da je to lutrija inace), na kraju nije zaraslo kako treba, pogresni gips koristili i kost pukla par mjeseci nakon skidanja od minimalnog cimanja.
    Od tad za sve sto zatreba u Beograd, iako je tamo stanje sve gore jer doktori pogotov mladi idu opet je bolje no kod nas, sto zbog uslova sto zbog preostalih iskunih doktora i ljudi sto su ucili od njih pa ostali... Ali i tamo ce tek problemi pocet pa ne znam sto cemo cinjet.
    rm -rf /

  9. #9
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,096
    Thanks Thanks Given 
    2,227
    Thanks Thanks Received 
    2,389
    Thanked in
    1,229 Posts

    Default

    Ja sam prije mjesec dana podizala papire sa Konzilijuma za liječenje u Insotranstvu za člana familije koji nije u stanju da podigne iste. Na stranu što su promijenili cijelu poreceduru, pa sma predala papire ujutro u srijedu, pa podigla u srijedu popodne, i mislila to je to. Medjutim, na šalter informacija (na koji sma slučajno svratila), mi kaži da to nije gotovo, uzmu mi sve papire i kažu da dodjem u utorak od 12 do 12 i 30 da podignem papire jer sad zasijeda Konzilijum za liječenje u insotranstvu.
    Pošto sam morala da izadjem sa posla, dodjem malo prije 12 kako bih tačno u 12 to uzela i nazadan na posao. Pri tome sam tek oporavljena od gripe se skvasila, dobila temperaturu i čekala sam od 12 do 15h!!! ZNači PUNA TRI SATA sam stajala na nogama i čekala. Ajde ja, ali bilo je mnogo starih ljudi. Oni drski, niko neće da kaže do kada da čekamo, užas!
    Konzilijum je trebao da zasijeda u ponedjeljka, mi papire uzmemo smao u utorak i to je to. Ali u Crnoj Gori izgleda nije dozvoljeno biti bolestan jer će ti se stanje smao pogoršati.
    3 sata čekanaj za teške bolesnike koji s emoraju liječiti u insotranstvu jer smo mi nesposobni.

  10. #10
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    9,584
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Meni je bilo nevjerovatno kada sam čuo da ti uzmu isječak, uzorak tkiva, koji ti poslije predaju da se sam snalaziš i poneseš ga na analizu u Bg. Vratiš im se sa rezultatima.
    Pri tome SRB ne dozvoljava unošenje uzorka u zemlju recimo DHLom, pa moraš da ga švercuješ.
    Nije lako, ali je jako rođaci.

  11. #11
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,943
    Thanks Thanks Given 
    3,215
    Thanks Thanks Received 
    5,616
    Thanked in
    2,275 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    Ne znam koliko pratite presmiješna dešavanja u KBCCG ovih dana, što po portalima, a bogami se prenijela priča i na fb profile nekih ljekara iz KBC...
    Ovih dana sam pratila malo prepucavanja preko novina dr Nikole Fatića sa cijelim KBCCG na čelu sa direktoricom Zoricom Kovačević i grupom od čak 23 hirurga...kad ovako pogledate situaciju 23 hirurga protiv jednog hirurga trebalo bi da taj jedan nije baš u pravu, međutim, u svijetlu našeg današnjeg stanja u zdravstvu nekako sam, doduše upoznajući se malo podrobnije sa slučajem, ipak više na strani dr Nikole Fatića...vjerujem da ga šikaniraju zbog svoje sujete i pohlepe...(preporučujem da odete na fb profil Nikole Fatića, mogu vam reći da me poprlično zabavlja to što čitam u njegovim statusima....čovjek je ili lud ili hrabar ili je prosto pravdoljubiv.....procijenite sami)

    https://volimpodgoricu.me/2018/03/21...ola-i-pohlepe/

    Da se podsjetimo, dr Nikola Fatić je onaj doktor koji je jesenas malo pesnice isprobavao sa kolegom hirurgom dr Davorom Musićem:
    http://www.vijesti.me/vijesti/ljekar...inickom-957960

    i mediji iz susjedstva su prenijeli ovu bruku:

    http://www.novosti.rs/vesti/planeta....a-na-Hirurgiji

    Mene zanima što vi mislite o svim ovim dešavanjima, ima li ikakvoga načina da se stane na kraj doktorskoj pohlepi i bahatosti, nehumanosti? Koji su načini borbe običnoga građanina sa njihovom samovoljom, evo sa tim u vezi i ova dva slučaja njihove grube povrede službe:



    http://www.vijesti.me/vijesti/vise-t...ljekara-981734

    http://www.vijesti.me/vijesti/ljekar...regleda-982399

    nećemo da pominjemo još mnogo slučajeva koje znamo i koje smo čuli...šta nam je raditi?
    p.s. namjerno sam ovo stavila na društvenu hroniku jer mislim da je više za ovu temu nego za medicinu
    Kolektivno narod da se osvijesti i ni centa doktorima ne daje mita. Ma ni najmanji poklon, da ne pricamo keš. Jer smo jos kao pecinski ljudi po pitanju toga. Smijesno je nekome na zapad reci da mi sestrama i doktorima dajemo kese kafe, viski i koverte sa parama. Zaostalo skroz.
    Onda nek se bune doktori da im se povecavaju plate, jer ovako tavore sa platama i kovertama.

    Najbolji kadar naravno ide na zapad da radi, dok ovi ostali ostaju ovdje i kockaju nam se sa zivotima, cast izuzecima.

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  12. #12
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    2,021
    Thanks Thanks Given 
    34
    Thanks Thanks Received 
    12
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Meni su direktno urucili nalaz na kom je pisalo da imam frakturu fibule i osteosarkom (maligni tumor kostiju). Bez da je doktor prvo pricao sa mnom.
    Naravno da nisam imala osteosarkom.

    Toliko o njima.
    Sa druge strane straha su sve najbolje stvari u životu.

  13. #13
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,515
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default

    mene je prošlo čekajući 6 sati i gledajući ko sve tamo obitava i kakve hitne slučajeve primaju. zakačih smjene 2 hirurga od kojih se jedan svađao preko tel sa dvojicom sa sprata ko će da pregleda ženu koja je krvarila pozadi. tako su se u jednom momentu pored njenog kreveta, na kojem su je doveli, našla 3 hirurga, 2 tehničara i djevojka (pretpostavljam iz nekd od dz) koja je hitno morala da vrati zaduženi krevet, prepirali se nad njom i slikali je telefonom pozadi. kakvo poniženje.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,927
    Thanks Thanks Given 
    4,774
    Thanks Thanks Received 
    9,796
    Thanked in
    3,715 Posts

    Default

    Ja imam nažalost (ili sreću, kako se uzme) dosta iskustva sa našim kliničkim, ali bez da jedem ***** - samo pozitivna iskustva. E sad, vazda smo znali nekog pa vjerovatno zbog toga ali u svakom slučaju uvjek sam dobio najbolju moguću njegu. Imam čak vrlo pozitivna iskustva i sa sestrama, pa sam uvjek znao donijeti neki keks, kafu i tako neku sitnicu posle, kao znak zahvalnosti, ne stvarno koverte i slično, ali su isto bile oduševljene što sam se $etio eto. I oni su ljudi, X puta im je posao da brinu i o bagri svakakvoj sa osmijehom i za mizernu platu, tako da prije no što počnete da osuđujete, razmislite malo i o tome.
    War. War never changes.

  15. #15
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Neću ulaziti u to ko je u pravu sa strukovne tačke gledišta jer veze blage nemam sa tim, ali moram nesto reć...Ova prozivanja medijska sa jedne i druge strane, pisanja po novinama i po facebooku su toliko degutantna i toliko unižavaju profesiju a ukazuju na teške komplekse aktera da je to strašno...

    Ni Fatić ni ova grupa sa druge strane na zaslužuju da nosi mantil dana više. Bolesnici sujetni...Povraće mi se od čitanja toga a nažalost ih znam.

    p.s. Što se tiče KBC-a samo pozitivna iskustva, liječili su me 3 puta i prezadovoljan sam svaki put bio.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  16. #16
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,019
    Thanks Thanks Given 
    5,027
    Thanks Thanks Received 
    2,431
    Thanked in
    1,309 Posts

    Default

    Ako niste shljegli ka većina danashnjih "Podgorichana" onda se sve zavrshava lagano i chojski.
    Bio sam prisutan da ovima koji shljegnu nije bash prijatno shto nas gledaju bolje,ali jbg sad,ni mene ne bi bolje gledali kod njih.
    ...

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Vojvotk|nja od Fund|ne
    Posts
    20,926
    Thanks Thanks Given 
    1,011
    Thanks Thanks Received 
    1,853
    Thanked in
    705 Posts

    Default

    Koliko vas je platilo 'uslugu' tamo...kovertom?
    Najgora fela..doktori i advokati..Pih...
    Sell the Vatican, Feed the World!

  18. #18
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    1,334
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Ja imam traume od naseg "zdrastvenog" sistema..
    Mislim da su previse placeni za ono sta rade i kakav kvalitet nude.

    Cast izuzecima, mozda ima njih 1 ili 2.
    Njegoševa kletva " Dabogda braćo moja ! Nemo'te me zajebavat ! "

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    A sta ja da recem nakon sto su mi djecu (jedno novorodjence i drugo od godinu dana) bez majke ostavili kao sirocad nesavjesnim lijecenjem, 21 godinu je imala?
    Sta da kazem o "konzilijumu" koji su napisali deseto nesto samo da bi se pokrili i da nebih imao mogucnosti da ih tuzim?
    I da sam mogao da ih tuzim, koji patolog ce da mi radi autopsiju? Opet oni isti, jedan od tih sa konzilijuma!!!
    Ptice na grani znaju da su oni pogrijesili, i da su je ubili, svjedoke imam koji mi kroz sapat govore sve izmedju redova i okrecu se da ih ko ne cuje.
    12 godina od tad je proslo, moja djeca nisu zasluzila da necijom greskom zive i odrastaju bez majke.
    Nikad im to oprostit necu dok sam ziv.
    Kad tad ce doci vrijeme kada cu moci u zdravoj sredini da pokrenem postupak sudske exumacije i objektivne nezavisne autopsije koja ce mi dati iskrene odgovore na sva pitanja bez odgovora.
    Do tad ce od ovog oca Klinicki centar Crne Gore jedino imati nezamislivi bijes i prezir na sami njihov pomen.
    Kad prodjem onuda, dan mi pet para ne valja.

  20. #20
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,026
    Thanks Thanks Given 
    3,956
    Thanks Thanks Received 
    6,515
    Thanked in
    3,108 Posts

    Default Je li vas strah da se liječite u KBCCG???

    ....

    obicno sepsa zavrsava spletom crijeva...


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    nothing comes from violence and nothing ever could

  21. #21
    Join Date
    Mar 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    8,528
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    483
    Thanked in
    218 Posts

    Default

    Izuzetno me strah, imao sam iskustava sa njima, i svaki put pogrešna dijagnoza. Doktori nepristupačni, škrti na riječima, površni.

    I opet sad nešto da mi bude, opet moram kod njih.

    Do tada, izbjegavam i da prođem tuda.
    "LIFE IS ABOUT PASSIONS. THANK YOU FOR SHARING MINE." - Michael Schumacher



  22. #22
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    SFRJ
    Posts
    6,697
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mos krepat, samo ako para nejmas!
    Zelim vam samo jedno, a to su dvije stvari: "rad, red i disciplinu".

  23. #23
    Join Date
    Apr 2016
    Posts
    1,493
    Thanks Thanks Given 
    129
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    195 Posts

    Default

    Bio sam na dermatologiju tamo mi prepisu lijek,koji kosta 40e ja ga kupim i lice mi natekne od koriscenja.posle mi drugi doktor kaze da taj lijek nema veze sa mojim problemom i da moraju da ga forsiraju jer im ta kompanija placa odmore i nekakve seminare.inace je kompanija koja proizvodi lijek iz hrvatske

  24. #24
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,752
    Thanks Thanks Given 
    10,865
    Thanks Thanks Received 
    2,119
    Thanked in
    1,081 Posts

    Default

    znate što, nije nenormalno, valjda, da su doktori nekome pomogli...o takvim slučajevim ne pričamo jer istina je da se takvi slulajevi nekako podrazumijevaju...ovo što se Niku desilo, mnogima koje poznajem vrlo slične situacije, su one koje nažalost tjeraju da ih preziremo i da najgore pričamo o njima a još gore očekujemo! Pa zar je NENORMALNO da je sestra ljubazna?! Zar je nenormalno da se doktor posveti pacijentu i da se potrudi da mu pomogne? Nije, naravno! Ne bi se o ljubaznosti pričalo da je redovna!
    Istina i ja sam skoro pa uvijek imala dobar tretman, ali nemojte ljudi da zaboravite da mi koji nemamo primjedbe mahom nijesmo imali ugrožene živote! Ovi koji jesu znaju kakva je to muka kad nema ko da ti pomogne

    Što se malih plata tiče o tome ne bih! Svima su male plate i svi odvajaju za zdravstveno i zaslužuju barem da se neko okrene na njih, u svakom slučaju SVI zaslužujemo da pokupaju da se bore za naše živote koliko god godina da imamo...moj tata je jedan jako vitalan i jak čovjek za svoje vrlo ozbiljne godine i ne bi bio živ već 3 godine da ga niejsmo poveli na Cetinje gdje je dr Milošević uradio operaciju koju ovi u PG nijesu htjeli da urade....nijesu htjeli...je li to greota? A da ne pričamo o mladoj ženi i momku...nema opravdanja za bahatost i nesavjesnost, da ne primaju platu godinu!!! ž
    U domu zdravlja na Pobrežju je skoro neka žena pala u nesvijest čekajući da je dr primi više od 3 sata, i samo se stropoštala....pacijenti su skočili da joj pomognu sestre se MRDNULE niejsu! Ne pretjerujem, pričam iskreno i onako kako je bilo! U jednom momentu je izletjela doktorica i pacijenti su je unijeli u ordinaciju...niej bilo ništa strašno, ali ja sam bila potrešena scenom a sestre NIŠTA ljudi, NIŠTA! One sjede na onim šalterima, jedna prolazi okrenula se nije kao da je gluva i slijepa...ne znam to nema opravdanja ni u plati ni u ličnim problemima ni u ničemu
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  25. #25
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default Je li vas strah da se liječite u KBCCG???

    Nije KBC, ali -

    Scena: alergičan sam na ubod odredjenog insekta. (To nisam prethodno znao kad mi se desilo prvi put).
    Na mjestu uboda, javio se veliki otok i ogromna temperatura.
    Počinje da mi se mrači pred očima i gušim se.

    Zadnjim energijom, autom stižem do hitne kod stadiona.
    Veli Dr tamo “a nisi ti hitan slučaj, ovo ti se inficiralo, maži neku kremicu” (nema rasprave)... Isprati me...

    Sijedam u kola i - vozim dušmanski (na 2 točka sam upao u par krivina)...
    Adrenalin ima karakteristiku da odlaže alergijsku reakciju.

    Stižem u studentsku ambulantu gdje bješe pametnija doktorica te mi dade injekciju.
    Da sam išao kući da “mažem kremicu”, tad bih umro kao pseto od alergijske reakcije (živio sam sam)...


    SCENA 2:

    Zbog preloma ruke, majku su mi 3 put otvarali, kao da je tetrapak!


    Prvi put su PUKLE PLOČICE (jer je javnim nabavkama tender dobio ponudjač s najvećim smećem)
    Drugi put se ispostavilo da ruka nije zarasla ni poslije 3 mjeseca jer nisu dobro namjestili kosti prije nego su ušarafili nove pločice
    Treća sreća.

    Babu su mi liječili skoro 2 dana od gušenja, umjesto od infartkta.

    Da ne nastavljam dalje.

    Naravno, bude i pozitivnih iskustava u zdravstvu.
    Žao mi je što selekcija kadra nije bolja, i što ti ljudi nisu bolje plaćeni.
    Žao mi je i jer ih ima jako puno da im radne obaveze nisu fino rasporedjene pa rade pod velikim stresom i pritiskom.

    Kratak “osvrt”: majka mi je radila u zdravstvu i penzionisala se kao 100%-tni invalid rada koliko joj je “lako i lijepo” bilo.
    Ljekovi koji joj trebaju, a koje joj država ne refundira koštaju cca 50% više od njene penzije.


    EVIVA!!!


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by cvxcomputers; 02-04-18 at 18:59.

Page 1 of 6 12345 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Graviola – biljka iz prašume koja liječi rak
    By rock'n'rolla in forum Medicina
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-22, 20:21
  2. Liječenje u Turskoj
    By The_B@fU$ ® in forum Medicina
    Replies: 2
    Last Post: 17-04-15, 13:45
  3. Liječenje Kuranom
    By rain_wind_storm in forum Religija i filozofija
    Replies: 50
    Last Post: 06-11-12, 09:10
  4. Nostalgiju liječila pisanjem pjesama
    By Ćipur in forum CG dijaspora
    Replies: 0
    Last Post: 19-07-10, 17:06

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •