Page 56 of 57 FirstFirst ... 646525354555657 LastLast
Results 1,376 to 1,400 of 1423

Thread: Clan 10 ili pogodi temu

  1. #1376
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Nego sa kime treba da budemo saveznici? Da ne treba da budemo neutralni? Pogledaj mapu svijeta i razmili malo o tome sto vidis na njoj prije nego sto odgovoris. Prije toga:

    1. Vec smo saveznici;
    2. NATO nije samo Amerika;
    3. Crna Gora nije u poziciji da bude neutralna;
    4. Crna Gora nije na Bliskom Istoku. Balkan je zavrsena prica;
    5. Treba li da budemo neprijatelji Americi;
    6. Druga opcija je istocni blok - sto je 700 puta gore nego biti okrenut Zapadu.
    Koliko pobiše Rusi ljudi u Siriji...? Amerika je mala maca šta bi oni radili, samo da im može biti...
    #fakenews

  2. #1377
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Koliko pobiše Rusi ljudi u Siriji...? Amerika je mala maca šta bi oni radili, samo da im može biti...
    Ljudi izgleda ne kapiraju da su i Rusi i Ameri ista *****. Nema manjeg zla medju velikim silama. Biras stranu koja ti vise odgovara. A nasa kultura je cak i za vrijeme Tita bila daleko vise pod uticajem Zapada. Nas narod je navikao na zapadne vrijednosti i zeli zapadni standard zivota. Zasto bi onda koju ku*ac kao retardi odlucili da se priklonimo istocnom bloku?

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nemojte se upustati u pricu o stvarima o kojoj ama bas nista ne znate. Ja pratim rat u Sriji svaki dan od pocetka rata. Nemojte ni komentarisati o tome sto se tamo desava ako pratite povrsno jer ispadate smijesni.
    Imas na ovom forumu i ljude koji isto tako prate naucna desavanja do te mjere da su ubijedjeni da je Zemlja ravna. Tako da svoje pracenje dogadjaja mozes da okacis macku o rep. Ako nisi sposoban da prepoznas propagandu kako mislis da si sposoban da prepoznas sta je istina a sta laz ili da li ti ili neko drugi prati razvoj dogadjaja povrsno?

    Quote Originally Posted by guest View Post
    E sad je vrijeme da ti malo odgovaras na pitanja. Zasto ne mozemo da bude neutralni kad samo evo sad neutralni koliko toliko. Koliko smo zadnjh godina neutralni? Sto se to promijenilo pa vise ne mozemo da budemo?
    Da se nije slucajno desila afera Telekom pa odjednom STOP Ruskom kapitalu u CG. Nisam im ja posle referenduma prodao pola CG nego DPS.
    Odakle ti ideja da smo neutralni? Samo zato sto nismo zvanicno clanica NATO saveza ili EU ne znaci da smo neutralni.

    I vrlo je jednostavno. Ne mozemo da budemo neutralni zato sto nismo ekonomska sila. Ne mozemo da priustimo neutralnost. Uvijek cemo da budemo meta necijih interesa.
    Last edited by VanjaTheMan; 03-10-16 at 21:38.

  3. #1378
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    E sad je vrijeme da ti malo odgovaras na pitanja. Zasto ne mozemo da bude neutralni kad samo evo sad neutralni koliko toliko. Koliko smo zadnjh godina neutralni? Sto se to promijenilo pa vise ne mozemo da budemo?
    Zato što bi nam za funkcionalnu vojsku trebalo 10 puta više novca nego što sad ulažemo... Kolega BAR je to više puta objašnjavao detaljno... Naravno, možemo i da se pravimo ludi, i nadamo se da nas niko od komšija neće dirati, istorija nas je naučila da na Balkanu živi miroljubiv narod, pravo bi čudo bilo da se desi bilo kakav rat...

    P.S. Od Sloba nas je upravo odbranio NATO, pod čijim smo protektoratom od tada, tako da smo daleko od neutralnosti...
    #fakenews

  4. #1379
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Nemojte se upustati u pricu o stvarima o kojima ama bas nista ne znate. Ja pratim rat u Sriji svaki dan od pocetka rata. Nemojte ni komentarisati o tome sto se tamo desava ako pratite povrsno jer ispadate smijesni.
    Mnogo manje smiješni nego ti sa svojom pričom o NATO paktu...
    #fakenews

  5. #1380
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ada Milo i ostali nevade NATO iz usta i to im je od glavnih tema na izborima.

  6. #1381
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Dodajte u anketi "Progresne snage Basara el Asada"
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  7. #1382
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Sam si trazio. Ajde mi objasni kako je ta mocna Amerika sa svom logistikom koju ima, koja se bori protiv ISIL-a bombardovala pozicije Sirijske vojske u gradu Deir el Zor koji je u potpunoj opsadi ISIL-a godinama.
    Znaci ubili su "greskom" kako rekose, oko 100 vojnika koji su na tom dijelu drzave jedini koji predstavljaju bilo kakav otopor ISIL-u. I posle kao sorry it was a mistake. ***** teska.
    Mora da ti se priviđaju stvari, niđe ja Amere nijesam branio... Samo rekoh da su Ruski napadi po meni bezobzirniji, a to potvrđuju i brojke... Ameri su za 2 godine ubili 600-700 civila, a Rusi 3-4 hiljade...
    #fakenews

  8. #1383
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Ada Milo i ostali nevade NATO iz usta i to im je od glavnih tema na izborima.
    Nisam primijetio da bilo ko osim opozicionih partija (znamo o kome se radi) pominje NATO u predizbornoj kampanji.

  9. #1384
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Evo sam snimio video jer su u kaliforniji isto izbori. Samo da pokazem da su mi lazavine dostine vas ocigledne da se ne zanosite.


  10. #1385
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Kako bi ona...Mali su uvijek gubitnici, bilo da su na strani gubitnika ili pobjednika. Odje ljudi ne shvataju, da ako dodje do sranja, nece nas spasiti ni Nato, ni Rusija. Ima li smo mi saveznike u svim ratovima, pa su nam i oni na kraju jebali majku. Kakav NATO, kakva Rusija. Uvesti opet vojni rok i napraviti militantnu drzavu. Kad moze Izrael izac na kraj sa 100 miliona muslimana, mozemo i mi sa komsijama.

  11. #1386
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Odbijam da na pitanje ulaska ili ne ulaska u NATO gledam samo kroz ekonomsku prizmu jer sebe ne smatram nemoralnom osobom.
    Ni racionalnom, ocigledno. Je li moralno ulagati u vojsku u drzavi u kojoj je prosjecna zarada duplo manja od prosjecne potrosacke korpe?

    Vazno je da si ti sebe ubijedio da mi povrsno posmatramo stvari.

  12. #1387
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Mi jesmo mimo naroda, mimo toga naroda koji je ulazio u NATO jer su se podrse kod njih kretale po 80%, 90% za a kod nas je vecina protiv.
    Jesi li ti vršio neki svoj referendum u tim zemljama pa znaš koji je procenat bio ZA ulazak u NATO ?
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  13. #1388
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Sakrijete obavezno sa teme izbori moj video. Sigurno mu nije tamo mjesto haha

    E kakvi ste... smiješni.

  14. #1389
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ego_and_his_own View Post
    Evo sam snimio video jer su u kaliforniji isto izbori. Samo da pokazem da su mi lazavine dostine vas ocigledne da se ne zanosite.

    Koji si ti kraelj. Učiš demokratiji na osnovu sistema u zemlji u kojoj je lažiranje izbora legalno
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  15. #1390
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Nemo mene kraljem zvati obraza ti. Imaš ti svog kralja već.

  16. #1391
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,596
    Thanks Thanks Given 
    7,530
    Thanks Thanks Received 
    4,605
    Thanked in
    1,782 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Da, da. Ali po Americkim i Britanskim izvorima. Po njihovim izvorima civili nisu ni zapoceli rat u Sriji a oruzje su slucajno nasli na ulici. Ajde molim te nemoj vise da se blamiras.

    CNN se non stop poziva na Syrian observatory for human rights koja uopste nije u Sriji nego ima sjediste u Londonu. Samo ti vjeruj tome sto ti oni serviraju. A normalno uvijek ce servirati protiv Rusije. A ti samo vjeruj tome slijepo.

    Ne znam što na mene projektuješ svoja razmišljanja i frustracije... Ne vjerujem slijepo nikome, rado pročitam info sa svih strana, slobodno mi prezentuj svoje, ovo je ono što sam otprilike čuo i našao na Wiki... Uvijek se trudim da nađem objektivno rješenje... Neutralnost je najneobjektivnije moguće, maštanje, bajka, što znači da moramo odabrati stranu...
    #fakenews

  17. #1392
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Odbijam da na pitanje ulaska ili ne ulaska u NATO gledam samo kroz ekonomsku prizmu jer sebe ne smatram nemoralnom osobom.
    Као што сам зилион пута на тему НАТО-а писао на овом форуму, улазак у овај савез је питање прије свега одбране Црне Горе, и свакоме ко се одбраном бави је потпуно јасно да је чланство у НАТО, нешто што је не само у овом тренутку него и дугорочно, једино одрживо ријешење.
    Ако је теби неморално то што нећемо морати узимати новац које трошимо на пензије, социјална давања, здравство и школство, инфраструктуру а зарад повећања извајања за одбрану, онда се питам што је по теби морално?Немати систем одбране?

    Но ствари су и више него јасне, давно сам то дефинисао.Противници чланства ЦГ у НАТО дијеле у двије групације, незналице, који их је највише, и они који желе да виде Црну Гору без адекватног система одбране, и ти се потоњи толико грчевито боре против уласка у НАТО као да им глава од тога зависи, или можда лични буџет.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  18. #1393
    Join Date
    Jun 2015
    Posts
    140
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...ne vidim čemu polemika oko ulaska u NATO ...to je završena stvar, do nove godine će bit ratifikovan protokol u više od pola država članica ... nema toga majčinog Vladimira koji će proces zaustavit...pa da ima još tri Janka i pet vojvoda...
    I poslije Vanje Ranja
    I poslije Ranje tranja


    Sent from my COW using Tetrapack

Page 56 of 57 FirstFirst ... 646525354555657 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. MANS ,prijave ,savjesni vladari
    By Milos111111 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 189
    Last Post: 03-02-11, 00:02
  2. Prvi clan???
    By robi in forum CdM Arhiva
    Replies: 7
    Last Post: 27-07-06, 01:33
  3. Promashio si temu! Jedinica! - Ali, uchiteljice... :D
    By independent girl in forum Sve i svašta
    Replies: 113
    Last Post: 23-06-05, 22:35
  4. Vicevi na temu sexa :)
    By Argonaut in forum Sex i erotika
    Replies: 1
    Last Post: 08-11-04, 14:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •