Results 1 to 4 of 4

Thread: Ingvinalna Hernijacija

  1. #1
    Join Date
    Aug 2010
    Posts
    37
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Ingvinalna Hernijacija

    Konstantovan mi je bruh, ali je vec neko vrijeme bio tu. Koliko je komplikovana operacija bruha? I moze li uticati na erekciju? Hvala unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,142
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,140
    Thanked in
    556 Posts

    Default

    Operiši to i ne brigaj za đ jer nema veze to s njim. A komplikacija uglavnom nema, bar dosta ljudi za koje znam da su radili to nisu imali i brzo su se oporavili (tipa mjesec dana), a starija osoba (65god) je imala postoperativne podlive ali je pretekla.
    Vidi nekog hirurga koji je na dobrom glasu, prepušti mu/joj se i vizuelizuj da si zdrav, prav i spreman za akciju.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2016
    Posts
    366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam je operisao. Daje se spinalna aneatezija. Ti si budan dok te operisu ali ne osjecas nista. Oporavak kako kod koga. Ja sam se trenigu vratio tek posle 3,4 mjeseca. Podji kod dobroga hirurga. Mene se slila.krv bila u skrotum pa sam duze lezao u bolnici dok se to povuklo. Hirurg rece da je trebalo da stavi dren odman posle operacije i da se to nebi desilo ali da je mislio da nije potrebno.... inace se izlazi iz bolni ce posle 2 dana.. Nema uticaja na erekcihu. Barem kod mene. Mada ces u pocetku morat lagano da shegash. Hahaah

  4. #4
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    A dren obavezno da ti stave a oporavit se lagano.... i sto kazu kod hirurga a ne da daju stazistima da rade....

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •