Page 6 of 71 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast
Results 126 to 150 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #126
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default




    evo malo novih podataka podrske uoci predstojecih lokalnih izbora...

    Kao sto vidimo DPS biljezi rast u odnosu na decembar od cak 3,1% ukupnog birackog tijela, sto znaci da su svoje glasacko tijelo podigli za oko 8% sto je odlicno, a mislim da je u stvarnosti taj iznos i veci nego sto anketa kaze......
    ja vam rekoh prije mjesec dana otp. da DPS sprovodi kampanju za lokalne izbore predstojece jace nego ikad i da se rezultati vec vide, a evo i ankete su pocele da pokazuju znacajan rast....
    racunam da ce zadnjih par mjeseci kampanje do lokalnih izbora, kao i vjetar u ledja koji ce donijeti pobjeda na predsjednickim izborima, biti i vise nego dovoljan impuls da se ostvari niz novih pobjeda !
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  2. #127
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

  3. #128
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    BS+SD pali ukupno za 3%, a DPS skocio za.. 3%. Blah..


  4. #129
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    D-Town
    Posts
    17,031
    Thanks Thanks Given 
    79
    Thanks Thanks Received 
    855
    Thanked in
    537 Posts

    Default

    Ako je uzorak do 1500 nema tu promjene. Par ljudi drugačijeg mišljenja i eto, a ako je ispod hiljadu da ne pričamo. Statistička greška 2% je svuda u ispitivanjima. Sem jedne agencije. kod nas svi redovno griješe i po 5-6%

  5. #130
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post


    ja vam rekoh prije mjesec dana otp. da DPS sprovodi kampanju za lokalne izbore predstojece jace nego ikad i da se rezultati vec vide, a evo i ankete su pocele da pokazuju znacajan rast....
    Evo ga opet ovaj iz pobjede u pobjedu, iz Budve u Berane...

  6. #131
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Evo ga opet ovaj iz pobjede u pobjedu, iz Budve u Berane...
    Ne nego cemo izgubit u svih 12 opstina, a izgubice Milo na predsjednicke.... jel ti lakse sad da zaspes?
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  7. #132
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,197
    Thanks Thanks Given 
    66
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Lucke vjerujes li ti iskreno da Milo pobjedjuje bez kupovine glasova? Ili se to po tebi ne dešava? Takodje, interesuje me zašto bi trebala nekog privući politika DPS-a a ne nekih drugih partija koje predstavljaju nacionalno tijelo?
    Konkretno pitanje, bilo bi lijepo kad bi dao konkretan odgovor.

  8. #133
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ne nego cemo izgubit u svih 12 opstina, a izgubice Milo na predsjednicke.... jel ti lakse sad da zaspes?
    A ne nego vazda pobjedjujete i to je sve zavrseno pa nema potrebe ni da se glasa. Dok se ne nasankate i prospete, a onda se cuti nekoliko dana pa promrmlja kako nikad nisi to tvrdio.

    Eto da je tebi lakse

  9. #134
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja ne znam zasto ih ista pitate, kad nikad nisu dali konkretan odgovor na pitanje misljenja o politici partije. Jedini njihov argument je: ovaj je Srbin i toeto. S obzirom da im je i dalje dozvoljeno da pisu postove koji razdvajaju narode na dobre i lose, zbog svog pisihickog zdravlja ce morat po prvi put blok lista da se pravi.

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  10. #135
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Po cedemovom istraživanju, mandati na nivou države
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  11. #136
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dutch View Post
    Ako je uzorak do 1500 nema tu promjene. Par ljudi drugačijeg mišljenja i eto, a ako je ispod hiljadu da ne pričamo. Statistička greška 2% je svuda u ispitivanjima. Sem jedne agencije. kod nas svi redovno griješe i po 5-6%
    Nije to do nas, kakav je debakl bio svih prognoza za predsjedničke izbore u USA i za Brexit.

  12. #137
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by siux View Post
    Lucke vjerujes li ti iskreno da Milo pobjedjuje bez kupovine glasova?
    Jel kao ovo u Beranama sto su kupili ?
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  13. #138
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,717
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    ,,Za 21. vijek” će biti slogan koalicije Demokrata i URE u Podgorici, Bijelom Polju, Baru i Danilovgradu.
    U Podgorici, Baru i Danilovgradu na odborničkim listama biće 70% predstavnika Demokrata i 30% predstavnika iz GP URA.
    U Bijelom Polju će odnos biti 50% naprema 50%.

    Formalni sporazumi će biti objavljeni tokom sljedeće sedmice.

  14. #139
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Jel kao ovo u Beranama sto su kupili ?
    Beranci su nepotkupljivi


    Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  15. #140
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    I u Ulcinju je dps izgubio mandat kad se ponovilo glasanje na neko izborno mjesto, tako da ona prica da se ponavljaju izbori na neka mjesta da dps uzme sto vise mandata (ili vlast) ne pije vodu.


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 07-04-18 at 11:00.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  16. #141
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,998
    Thanks Thanks Given 
    2,205
    Thanks Thanks Received 
    456
    Thanked in
    210 Posts

    Default

    Ne, ne pada u vodu tvrdnja da se glasovi kupuju. Pada u vodu tvrdnja da uvijek mogu kupiti koliko im treba.

  17. #142
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Da nije formirana opstina Petnjica opozicija ne bi gledala vlasti u Beranama jos 100 godina to je jasno svakome a i ovako lomi se oko 100 glasova tako da tvrdnja o necijoj nepotkupljivosti ne odgovara istini.
    I u Podgorici ce nastati problemi za vlast odlaskom nekoliko hiljada glasaca u novu izbornu jedinicu-Tuze.
    Vlast pociva na glasovima manjina i drzavne birokratije i kad dodje do disbalansa nekog od ova dva faktora ode lose je po njih.

  18. #143
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,673
    Thanks Thanks Given 
    1,248
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    570 Posts

    Default

    Ne vjerujem da dps nema spreman odgovor na Tuzi, mozda i Zeta dobije opstinu pa se sve vrati na staro?


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  19. #144
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,278
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ne nego cemo izgubit u svih 12 opstina, a izgubice Milo na predsjednicke.... jel ti lakse sad da zaspes?
    @lucke91 brate dugo te znam sa foruma i djelujes mi kao posten momak, ali ne mogu da svarim jednu stvar a to je ova tvoja borba sa forumasima da im dokazes nesto sto je nedokazivo a to je dobrota i postenje DPS-a kao i da oni rade jedini u interesu naroda dok su ostali izdajnici i td.

    Znas li da je cijeli vrh DPS-a imao dilove sa svim kriminalcima od 90tih do dana danasnjeg puneci sopstvene dzepove i unistavajuci drzavu?
    Znas li da su oni jedini koji su ucestvovali u deportaciji nase brace Crnogoraca islamske vjeroispovijesti 90tih?
    Znas li da su oni prodali i izmijenjali sve vjere i nacije samo zbog SVOG dzepa a na nepopravljivu stetu gradjana?
    Znas li da je pitanje dana kada ce budzet da nam eksplodira i da zavrsimo kao Grcka?
    Znas li da svakim danom imamo po nekoliko porodica koje iz stanja 3 obroka dnevno prelaze na 2 ili 1 obrok dnevno?
    Znas li da smo medju zemljama svijeta gdje je najveci odliv mozgova, u prevodu zemlja sa odlazecim visokoskolcima?
    Znas li da taj tvoj DPS vise ne zanima ni sto stradaju nevini zbog obracuna njihovih saradnika kriminalaca?
    Znas li da svakim danom ima sve manje poslova, da je svakim danom sve veca razlika u finansijskoj moci pojedinaca naspram sirotinje koje je 70%?

    Ovo ti kazem ja kojem je dio malo dalje familije u vrhu DPS-a i glavni su u jednom gradu ali to ne znaci da cu biti i ja clan OKG-a, svadjam se stalno sa njima, jer mene boli k*rac sto su mi rodjaci kad imam drugove cije porodice ne pripadaju ni jednoj partiji a ne mogu da se prehrane a imaju fakultete. Jedina partija koja ima sve 1/1 i ono sto kazu- izvrse su Demokrate, spinove ANB-a mogu samo da forsiraju oni koji ne poznaju ni Aleksu ni Borisa i Danila i njihove porodice. Toliko Lucke.
    Last edited by BIGa; 07-04-18 at 16:07.

  20. #145
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    @lucke91 brate dugo te znam sa foruma i djelujes mi kao posten momak, ali ne mogu da svarim jednu stvar a to je ova tvoja borba sa forumasima da im dokazes nesto sto je nedokazivo a to je dobrota i postenje DPS-a kao i da oni rade jedini u interesu naroda dok su ostali izdajnici i td.
    Prvo da ti se zahvalim na misljenju. Svako ko me poznaje licno sa ovog foruma ti to moze potvrditi i licno, kao i to da se nikad nisam apsolutno nizasta (ako ta rijec postoji uopste ) okoristio o partiju niti sam sta trazio.... prosto nisam takav, niti zavisim od bilo koga.....

    sto se svega ostalog tice, upravo suprotno, ja ne zelim da ubijedim nikog ovdje u bilo sta, niti gajim iluziju da ce neko zbog foruma promijeniti misljenje i glasati za moju ili neku drugu opciju... prosto to je nerealno jer je forum marginalan i nije bitan, nego prosto mi ubijamo ovdje vrijeme.... zato ti necu ni odgovoriti na sve ovo sto si pisao jer prosto nikad nikom nisam ovdje replicirao niti ga ubjedjivao jer smatram da svako ima pravo na svoje misljenje i da moze da glasa za koga hoce, a isto tako ja cu podrzati koga ja hocu iz nekih mojih razloga i ubjedjenja

    na kraju, kapiram ja da ti ne mozes da svaris sto ja podrzavam jedini na forumu javno DPS, ali zamisli da nema ni mene, pa ovaj forum bi bio sjeverna koreja klasicna, samo jedno misljenje ovako makar malo imate razmjene misljenja sa obije strane, a na kraju svakako forum nece odluciti pobjednika u bilo cemu ni 0,00000000000001% tako da lagano, nemojte gubit zivce oko foruma, ovo je mjesto za par desetina nas starih forumasa da razmjenjujemo misljenje, a ne mjesto za svadje i prozivke jer i ovako je 80% starih i ozbiljnih forumasa napustilo ovo mjesto....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #146
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,745
    Thanks Thanks Given 
    608
    Thanks Thanks Received 
    985
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Dobro moras razumjeti izvjesnu dozu frustracije kod pojedinih obzirom da je 3 decenije vlasti Mila i kompanije pa je nekima od nas i dosadilo sve to pomalo.
    Priznajem da si u jednome u pravu-od ovoliko forumasa ti si jedan jedini koliko vidim deklarisani glasac i simpatizer DPS-a a u Podgorici imaju 50% biraca na izborima,stvarno se nesto tu ne slaze.
    Ostali forumasi koji daju svoj glas vlasti se drze one krilatice da su verbalno protiv vlasti cisto jer to ljepse izgleda i zvuci ali kad se dodje do biracke kutije zna se.

  22. #147
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Dobro moras razumjeti izvjesnu dozu frustracije kod pojedinih obzirom da je 3 decenije vlasti Mila i kompanije pa je nekima od nas i dosadilo sve to pomalo.
    Priznajem da si u jednome u pravu-od ovoliko forumasa ti si jedan jedini koliko vidim deklarisani glasac i simpatizer DPS-a a u Podgorici imaju 50% biraca na izborima,stvarno se nesto tu ne slaze.
    Ostali forumasi koji daju svoj glas vlasti se drze one krilatice da su verbalno protiv vlasti cisto jer to ljepse izgleda i zvuci ali kad se dodje do biracke kutije zna se.
    Ja bih sad smio da se kladim u sve sto imam da bar 60% forumasa ovdje koji se ubise od postova sa opozicionom pricom i dje napadaju vlast stalno, a kad dodje glasanje isti glasaju DPS svaki put.... minimum 60%.... ali sta ces, takva je neka psiha kod naseg naroda, ne znam, ne umijem to da objasnim....
    valjda je to ona linija u dnk svakog crnogorca koja samo vidi harizmatskog vodju i koliko god da ga ne voli glasa ga i podrzava ga pod maksimom ‚‚mozda ne valja ali je nas, ili nemamo boljeg‚‚ tako nesto.... tako je bilo sa makar 10 vodja koje smo imali kroz istoriju..... iskreno ni ne volim takve ljude, stani brate iza toga sto pricas i daj podrsku ili istu podrsku uskrati, pa makar nikad dps vise na vlast ne bio, ali nemoj jedno pricat, drugo mislit, trece radit.....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #148
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,679
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Evo 2 mjeseca svaku drugu-treću noć sastanče dps mjesni odbori po Podgorici, kakva li se tu strategija razvija
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  24. #149
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Evo 2 mjeseca svaku drugu-treću noć sastanče dps mjesni odbori po Podgorici, kakva li se tu strategija razvija
    Druzina Prstena polako je zaobisla kapije Mordora i usla unutra. Malo je izbrkano u odnosu na Tolkina. Frodo je u drustvu Vilenjacke princeze i patuljaka, ali ga prate cak tri Smeagola koji ni dana nijesu bili nosioci prstena. U Mordoru uzbuna, zato sastance, znaju da su ovi usli unutra a ne znaju gdje su. Ne zna se ni gdje je Gandalf ni na cijoj strani, pa je i ovaj sa foruma popio ban prije vremena… Saruman se isto ne izjasnjava, bice napeto…

  25. #150
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,717
    Thanks Thanks Given 
    1,468
    Thanks Thanks Received 
    4,881
    Thanked in
    2,290 Posts

    Default

    Predata je prva lista za lokalne izbore u Podgorici.

    Aleksa Bečić – Dritan Abazović – Podgorica za 21. vijek – Demokrate – URA:
    1. Vladimir Čađenović, rođen 1984. godine, advokat
    2. Luka Rakčević, rođen 1993. godine, preduzetnik
    3. Štjefan Camaj, rođen 1986. godine, diplomirani pravnik
    4. Tanja Džankić, rođena 1995. godine, specijalista ratarstva i povrtarstva
    5. Aleksandar Božović, rođen 1983. godine, menadžer
    6. Janko Krstović, rođen 1991. godine, student
    7. mr Milena Vuković, rođena 1989. godine, magistrica evropskih ekonom.integracija
    8. Ivana Bojović, rođena 1993. godine, specijalista socijalne politike i socijalnog rada
    9. Nikola Kažić, rođen 1987. godine, menadžer
    10. Sonja Radunović, rođena 1987. godine, diplomirana ekonomistkinja
    11. Zoran Mikić, rođen 1991. godine, istoričar
    12. Branko Vuković, rođen 1992. godine, diplomirani politikolog
    13. Milica Burić, rođena 1987. godine, diplomirana ekonomistkinja
    14. Mitar Vuković, rođen 1953. godine, penzioner
    15. Marija Pavićević,rođena 1993. godine, psihološkinja
    16. Jasna Gajević, rođena 1965. godine, iženjerka računarstva
    17. Boško Kovačević, rođen 1972. godine, menadžer
    18. Ljiljana Maraš, rođena 1966. godine, knjigovođa
    19. Bojan Jevrić, rođen 1991. godine, profesor
    20. Radoica Ivanović, rođen 1986. godine, profesor-umjetnik
    21. Vukašin Stamatović, rođen 1993. godine, student
    22. Anđa Krunić, rođena 1992. godine, profesorica
    23. Ilija Bijedić,rođen 1993. godine, mašinski inženjer
    24. Lazar Miranović, rođen 1998. godine, student
    25. Branko Popović, rođen 1952. godine, diplomirani ekonomista
    26. Radmila Popović, rođena 1995. godine, studentkinja
    27. Emir Sijarić, rođen 1980. godine, diplomirani inženjer elektrotehnike
    28. Marija Radulović, rođena 1990. godine, studentkinja
    29. Rajko Kažić, rođen 1953. godine, VŠS-službenik
    30. Borka Bulatović, rođena 1990. godine, studentkinja
    31. Mirko Drakulović, rođen 1956. godine, preduzetnik
    32. Esko Muratović, rođen 1962. godine, preduzetnik
    33. Vasilije Mugoša, rođen 1946. godine, penzioner
    34. Željko Raičević, rođen 1958. godine, penzioner
    35. Anđelko Vukčević, rođen 1989. godine, tehničar mašinske energetike
    36. Jelena Đurković, rođena 1992. godine, specijalista za digitalni marketing
    37. Dragoljub Vidić, rođen 1969. godine, mašinski tehničar
    38. Lazar Prelević, rođen 1996. godine, student
    39. Ljiljana Martinović, rođena 1961. godine, diplomirana politikološkinja
    40. Darko Pižurica, rođen 1968. godine, službenik
    41. prof. dr Mileta Ivanović, rođen 1949. godine, redovni profesor UCG u penziji
    42. dr Milija Mimović, rođen 1967. godine, specijalista opšte hirurgije
    43. Slađana Bečić, rođena 1996. godine, studentkinja
    44. Nedžad Osmanagić, rođen 1963. godine, radnik
    45. dr Ivan Marković, rođen 1987. godine, stomatolog
    46. Ramadan Beqaj, rođen 1958. godine, profesor
    47. Marija Nikčević, rođena 1987. godine, diplomirana ekonomistkinja
    48. Mileta Radovanić, rođen 1988. godine, diplomirani politikolog
    49. Prelja Plumaj, rođen 1961. godine, poljoprivredni tehničar
    50. Darko Đurović, rođen 1965. godine, penzioner
    51. Marina Lukačević, rođena 1976. godine, knjigovođa
    52. Vidoje Petričić, rođen 1968. godine, diplomirani inženjer mašinstva
    53. Dejan Radinović, rođen 1981. godine, kamerman
    54. Predrag Radonjić, rođen 1967. godine, glavni tehničar energetike
    55. Valerija Saveljić, rođena 1969. godine, diplomirana ekonomistkinja
    56. Danilo Šaranović, rođen 1988. godine, diplomirani ekonomista
    57. Zdenka Popović, rođena 1961. godine, diplomirana ekonomistkinja
    58. Vladimir Vujović, rođen 1951. godine, diplomirani pravnik
    59. Velizar Kaluđerović, rođen 1951. godine, diplomirani pravnik
    60. Neven Gošović, rođen 1953. godine, diplomirani pravnik
    61. Miloš Konatar, rođen 1983. godine, diplomirani ekonomista

Page 6 of 71 FirstFirst ... 23456789101656 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 20:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 08:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 11:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 13:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 02:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •