Page 45 of 71 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast
Results 1,101 to 1,125 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #1101
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ponovi racunicu i pogledaI rezultat parljamentarnih
    Pa partije vlasti DPS SD i BS imale su 50% glasova a ne vjerujem da su izgubili glas jedan.
    Evo vidjecemo brzo.
    Сваки Црногорац и Брђанин једнак је пред судом.

  2. #1102
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Za Milačića glasaju "razočarani" glasači nove srpske demokratije, Pipuna, Dobrila i Amfijevi tvrdokorni sljedbenici, ne utiče on ni jedan promil na građanske partije

  3. #1103
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa partije vlasti DPS SD i BS imale su 50% glasova a ne vjerujem da su izgubili glas jedan.
    Evo vidjecemo brzo.
    Dps je imao 41% i ostali iz koalicije im oko 2.5%, SD je imao ispod 3%. Na izlaznost koja bi bila približna nivou sa parlamentarnih nemaju šanse, a recimo u Plužinama je sada izašlo 85%, a na parlamentarnim 81%

  4. #1104
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    659
    Thanks Thanks Given 
    337
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    42 Posts

    Default

    Tužno je da od Marka Milacica bilo sto zavisi. Mislim da se odje previše podcjenjuje SD, tamo se učlaniš i eto te direktor, a onda zapošljavaš po partijskoj, pa puta 4, solidna je to brojka
    Ne bih se smio zaklet', ali mi se isto cini da je to onako kako ja kazem

  5. #1105
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    Za Milačića glasaju "razočarani" glasači nove srpske demokratije, Pipuna, Dobrila i Amfijevi tvrdokorni sljedbenici, ne utiče on ni jedan promil na građanske partije
    Slazem se, ali je dobro da nemaju alternativu koja je nepredvidljiva ko Milacic. Bolje nek se lagano pasiviziraju I idu ka Becicu nego da imamo budalu koja sjutra moze biti tas na vagi.


    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk

  6. #1106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Pa partije vlasti DPS SD i BS imale su 50% glasova a ne vjerujem da su izgubili glas jedan.
    Evo vidjecemo brzo.
    Na parlamentarnim

    Dps + pozitivna + sd + sve albanske stranke + Hgi + BS su imali 46%
    One Ring to Rule them all...

  7. #1107
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 17.posa View Post
    Tužno je da od Marka Milacica bilo sto zavisi. Mislim da se odje previše podcjenjuje SD, tamo se učlaniš i eto te direktor, a onda zapošljavaš po partijskoj, pa puta 4, solidna je to brojka
    SD ce imati 4% naustrb DPS-a...


    Pozitivci koji su mislili su presli prije parlamentarnih, SDP-ovci isto.

    Tako da oni ulaze u biracko tijelo DPS, ali je apsolutno svejedno jer je to prelivanje unutar vlasti.

    Jedino sto je mrznja izmedju DPS simpatizera i SD toliko velika da sam srecan kad ih slusam kako pljuju jedni druge
    One Ring to Rule them all...

  8. #1108
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,142
    Thanks Thanks Given 
    5,707
    Thanks Thanks Received 
    7,418
    Thanked in
    2,974 Posts

    Default

    Umije li ko da mi objasni sta se desilo u Pluzinama. Dakle podatak koji mi bode oci je da je Milo na predsjednickim, pri izlaznosti od 72%, imao za preko 100 glasova vise nego na lokalnim DPS+SD, a na kojima je izlaznost bila veca za preko 13%. O cemu se radi odje?? Evo citam ovo sto ste pisali I ovaj podatak mi je u domenu naucne fantastike. Volio bih da cujem neko logicno objasnjenje.

    Jesu li hc snp glasaci glasali Mila iz inata jer SNP nije izasao sa svojim kandidatom a ovi se ne mogu ocima vidjet sa ostatkom opozicije???

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-05-18 at 20:52.

  9. #1109
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,777
    Thanks Thanks Given 
    616
    Thanks Thanks Received 
    995
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Na parlamentarnim

    Dps + pozitivna + sd + sve albanske stranke + Hgi + BS su imali 46%
    Ja sabrah 48 a oporba 52 ali dobro ponijece Milacic 2,7 % glasova i to je to i jos nekoliko tih kvazisrpskih stranaka,penzioneri itd jos 1% i pona kapa za vlast.

    Forca 0,93
    Albanska koalicija 0,22
    Pozitivna 1,39
    DPS 41,15
    HGI 0,30
    Lista DS Albanaca 0.70
    Bosnjacka stranka 0,78
    SD 2,48

    dakle ukupno 47,95% vazecih glasova na parlamentarnim izborima 2016.

    Situacija sa Milacicem pa i Danilovicem,Lekicem je takva da se mnogo vise glasova moze prosuti sto ce DPS-u samo olaksati posao.
    Samo spajanje glasova obara DPS i sto je najsmjesnije to moraju da vide opozicioni lideri medjutim sami se ne mogu pokupiti i podijeliti funkcije i mandate ,zapadni ambasadori nece da ih spajaju nego upravo suprotno jednog po jednog zovu i pomamljuju ih bas kao lidere bivse Jugoslavije neposredno prije rata sto sve jasno ukazuje da se vlast u Podgorici nece promijeniti ma kako to neko zelio.
    Iskreno,posle izbora kad je Migo dobio danima sam isao ulicama grada dje sam rodjen i ja i moj otac djed itd i sve sam gledao ljude i mislio - evo od dvojice jedan je glasao za Miga. Tu mi je nedje u glavu se prelomilo nesto,shvatio sam da se ovdje nece nista nikad promijeniti,za mene je kasno ali sam se nekako od tada skoncentrisao da svoje potomstvo spremim i skolujem da mogu zivot da nastave daleko odavde i da akoBogda nikad ovdje ne dodju sem eto kao turisti nekoliko dana godisnje ako bas moraju i imaju potrebu sto se nadam da nece biti slucaj
    Zivot mi je od tada mnogo laksi.
    Kad je prognoza u pitanju vidjecemo brzo a ja bih 1.000 eura stavio da ce vladajuca koalicija formirati i vlast u glavnom gradu.

  10. #1110
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Umije li ko da mi objasni sta se desilo u Pluzinama. Dakle podatak koji mi bode oci je da je Milo na predsjednickim, pri izlaznosti od 72%, imao za preko 100 glasova vise nego na lokalnim DPS+SD, a na kojima je izlaznost bila veca za preko 13%. O cemu se radi odje?? Evo citam ovo sto ste pisali I ovaj podatak mi je u domenu naucne fantastike. Volio bih da cujem neko logicno objasnjenje.

    Jesu li hc snp glasaci glasali Mila iz inata jer SNP nije izasao sa svojim kandidatom a ovi se ne mogu ocima vidjet sa ostatkom opozicije???

    Sent from my HUAWEI CRR-L09 using Tapatalk
    Bojanic jednostavno nije uspio da izanimira ni opozicione birace da izadju a kamoli apstinente. Pisao sam da se predsjednicki ne mogu uzimati kao reper.
    One Ring to Rule them all...

  11. #1111
    Join Date
    Apr 2006
    Posts
    9,667
    Thanks Thanks Given 
    476
    Thanks Thanks Received 
    509
    Thanked in
    286 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ja sabrah 48 a oporba 52 ali dobro ponijece Milacic 2,7 % glasova i to je to i jos nekoliko tih kvazisrpskih stranaka,penzioneri itd jos 1% i pona kapa za vlast.

    Forca 0,93
    Albanska koalicija 0,22
    Pozitivna 1,39
    DPS 41,15
    HGI 0,30
    Lista DS Albanaca 0.70
    Bosnjacka stranka 0,78
    SD 2,48

    dakle ukupno 47,95% vazecih glasova na parlamentarnim izborima 2016.

    Situacija sa Milacicem pa i Danilovicem,Lekicem je takva da se mnogo vise glasova moze prosuti sto ce DPS-u samo olaksati posao.
    Samo spajanje glasova obara DPS i sto je najsmjesnije to moraju da vide opozicioni lideri medjutim sami se ne mogu pokupiti i podijeliti funkcije i mandate ,zapadni ambasadori nece da ih spajaju nego upravo suprotno jednog po jednog zovu i pomamljuju ih bas kao lidere bivse Jugoslavije neposredno prije rata sto sve jasno ukazuje da se vlast u Podgorici nece promijeniti ma kako to neko zelio.
    Iskreno,posle izbora kad je Migo dobio danima sam isao ulicama grada dje sam rodjen i ja i moj otac djed itd i sve sam gledao ljude i mislio - evo od dvojice jedan je glasao za Miga. Tu mi je nedje u glavu se prelomilo nesto,shvatio sam da se ovdje nece nista nikad promijeniti,za mene je kasno ali sam se nekako od tada skoncentrisao da svoje potomstvo spremim i skolujem da mogu zivot da nastave daleko odavde i da akoBogda nikad ovdje ne dodju sem eto kao turisti nekoliko dana godisnje ako bas moraju i imaju potrebu sto se nadam da nece biti slucaj
    Zivot mi je od tada mnogo laksi.
    Kad je prognoza u pitanju vidjecemo brzo a ja bih 1.000 eura stavio da ce vladajuca koalicija formirati i vlast u glavnom gradu.
    Nema tu dileme rekao bih. 47% ce im biti dovoljno za vlast i to jaku vecinu. Rasuce se dosta glasova i tu je kraj....

  12. #1112
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ova ista kao i muz joj. Je li realno da ovako laze kad joj muz sigurno prima oko 1500€






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  13. #1113
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ova ista kao i muz joj. Je li realno da ovako laze kad joj muz sigurno prima oko 1500€






    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Ona je tamo u banci hrane pa je sigurno iskopirala neciji post jer bi bio bezobrazluk da se zale da nemaju
    One Ring to Rule them all...

  14. #1114
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ovo je Medo shareovao, a vidim dolje u komentarima da je isto pismena kao i u ovom postu, tako da zakljucujem da je ona pisala


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  15. #1115
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,025
    Thanks Thanks Given 
    5,028
    Thanks Thanks Received 
    2,437
    Thanked in
    1,313 Posts

    Default

    Medo guzati,a pa logichno otkud mu onolke guzichine
    ...

  16. #1116
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,129
    Thanks Thanks Given 
    426
    Thanks Thanks Received 
    467
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    kako je ovaj Vukovic prepotentat to je strasno... A tek ovaj Sukovic.... samo da su zdravo....koliko lazovine su spremni da prospu da spasu guzice

  17. #1117
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Stanje regularno
    One Ring to Rule them all...

  18. #1118
    Join Date
    Apr 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    532
    Thanks Thanks Given 
    73
    Thanks Thanks Received 
    57
    Thanked in
    32 Posts

    Default

    Ko je od opozicije napravio predizborni spot sa ovcama na racun glasaca dps-a?
    Dobar si, a? Ščime se baviš?

  19. #1119
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Dobija Dps Podgoricu nikad lakse,nece biti gusto uopste,sve ove ankete sto postavljate fali im 2-3 % nidje veze,ne znam dje to kopate.

    Nema im pada jos 10-15 godina zato se slobodno selite dje god mozete,brod,Amerika...i ja zajedno s vama..

  20. #1120
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,029
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    Dobija Dps Podgoricu nikad lakse,nece biti gusto uopste,sve ove ankete sto postavljate fali im 2-3 % nidje veze,ne znam dje to kopate.

    Nema im pada jos 10-15 godina zato se slobodno selite dje god mozete,brod,Amerika...i ja zajedno s vama..
    Oni su skupili dosta para od šverca duvana ali ih gluplje nisu podijelili u zadnjih 30 god. !!! Penzionerima dijele karte za Sea Dance a ne što drugo ...
    deuscroix

  21. #1121
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kurogane View Post
    Ja sabrah 48 a oporba 52 ali dobro ponijece Milacic 2,7 % glasova i to je to i jos nekoliko tih kvazisrpskih stranaka,penzioneri itd jos 1% i pona kapa za vlast.

    Forca 0,93
    Albanska koalicija 0,22
    Pozitivna 1,39
    DPS 41,15
    HGI 0,30
    Lista DS Albanaca 0.70
    Bosnjacka stranka 0,78
    SD 2,48

    dakle ukupno 47,95% vazecih glasova na parlamentarnim izborima 2016.

    Situacija sa Milacicem pa i Danilovicem,Lekicem je takva da se mnogo vise glasova moze prosuti sto ce DPS-u samo olaksati posao.
    Samo spajanje glasova obara DPS i sto je najsmjesnije to moraju da vide opozicioni lideri medjutim sami se ne mogu pokupiti i podijeliti funkcije i mandate ,zapadni ambasadori nece da ih spajaju nego upravo suprotno jednog po jednog zovu i pomamljuju ih bas kao lidere bivse Jugoslavije neposredno prije rata sto sve jasno ukazuje da se vlast u Podgorici nece promijeniti ma kako to neko zelio.
    Iskreno,posle izbora kad je Migo dobio danima sam isao ulicama grada dje sam rodjen i ja i moj otac djed itd i sve sam gledao ljude i mislio - evo od dvojice jedan je glasao za Miga. Tu mi je nedje u glavu se prelomilo nesto,shvatio sam da se ovdje nece nista nikad promijeniti,za mene je kasno ali sam se nekako od tada skoncentrisao da svoje potomstvo spremim i skolujem da mogu zivot da nastave daleko odavde i da akoBogda nikad ovdje ne dodju sem eto kao turisti nekoliko dana godisnje ako bas moraju i imaju potrebu sto se nadam da nece biti slucaj
    Zivot mi je od tada mnogo laksi.
    Kad je prognoza u pitanju vidjecemo brzo a ja bih 1.000 eura stavio da ce vladajuca koalicija formirati i vlast u glavnom gradu.
    Dps i ekipa na jednu stranu 43.62 i SD na drugu 2.48%.
    To Forca je AA koja nastupa samostalno a ostale albanske partije bojkotuju

  22. #1122
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Vidim da je kod opozicionara nervoza na nivou i da ga u petu brzinu ubacuju, a najvise bodu oci sad vec tradicionalne zalopojke o monstruoznim napadima 10 dana pred izbore kako se bi zaustavili pad rejtinga hahaha
    slicna situacija na forumu, izmedju redova citam i kapiram da imaju info i procjene nase iz dps-a i da znaju ce da izgube prelagano i zato ni ne smiju da objave neka svoja istrazivanja da im se posle nedelje narod ne sprda

    Na forum ni ne ucestvujem u raspravi, konkurencija nikad smjesnija a argumenti banalni... nije vrijedno energije s obzirom da ovo ne prati ni 30 ljudi, a trolova i djece nikad vise...

    Mi ovu kampanju radimo odavno, tiho i mirno i posao je zavrsen vec, nikad kampanja nije ovako bez pompe odradjena a sa top rezultatima.

    Samo se vi bavite brojkama, ali bez nervoze u nedelju kad se u pg objave rezultati, mojne da se razocarate jer nada zadnja umire

    Poy
    Last edited by lucke91; 24-05-18 at 08:05.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #1123
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    PG
    Posts
    6,687
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    405
    Thanked in
    196 Posts

    Default

    spavate li mirno Kim Il Sunže, Kim Džong Ile, Kim Džong Une?


  24. #1124
    Join Date
    May 2013
    Posts
    625
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Vidim da je kod opozicionara nervoza na nivou i da ga u petu brzinu ubacuju, a najvise bodu oci sad vec tradicionalne zalopojke o monstruoznim napadima 10 dana pred izbore kako se bi zaustavili pad rejtinga hahaha
    slicna situacija na forumu, izmedju redova citam i kapiram da imaju info i procjene nase iz dps-a i da znaju ce da izgube prelagano i zato ni ne smiju da objave neka svoja istrazivanja da im se posle nedelje narod ne sprda

    Na forum ni ne ucestvujem u raspravi, konkurencija nikad smjesnija a argumenti banalni... nije vrijedno energije s obzirom da ovo ne prati ni 30 ljudi, a trolova i djece nikad vise...

    Mi ovu kampanju radimo odavno, tiho i mirno i posao je zavrsen vec, nikad kampanja nije ovako bez pompe odradjena a sa top rezultatima.

    Samo se vi bavite brojkama, ali bez nervoze u nedelju kad se u pg objave rezultati, mojne da se razocarate jer nada zadnja umire

    Poy
    А шта ћемо ако нам се ти разочараш у недјељу увече?

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk
    Полакоте!

  25. #1125
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Hvalice se pobjedom u Bijelom Polju I Savniku. Opozicija pobjedjuje u Podgorici I Pljevljima. Milacenko je isplivao.

Page 45 of 71 FirstFirst ... 3541424344454647484955 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •