Page 15 of 71 FirstFirst ... 51112131415161718192565 ... LastLast
Results 351 to 375 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #351
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ti shvatas da problem nije u tome da Becic nije naveo svoje izvore? Jeste, u bibliografiji na kraju magistarskog.

    Problem je sto paralelno sa tim nije i svaki put kad citira, kroz tekst magistarskog, navodio jos jednom izvor i broj stranice. Sto je praksa na zapadu ali se kod nas jos nije primilo.
    Jest kako da ne... Prepisao citavo poglavlje. Alooo poglavlje. Wtf?

    Sto nemate isti kriterijum za sve. Sto Sanju i onoga dr.; zaboravih mu ime, niste pravdali tako. A zaboravili da napisu, bla bla...

    Jos su uporedjivali koliko vidim samo sa radovima iz ex yuge. Koliko je prevedenog sa engleskog, ruskog itd.

    Nekada se radilo u struci po 10; 15 godina da se skupi znanja i istrazivanja za magistarski ili doktorski rad, sada sve copy- paste.

    Prepisao si, nemoj se busati sa titulom kad znas kako si dosao do nje.
    Treba ti diploma zbog posla, vazi , kupio si je, ali nemoj mahat s njom.

    Ovdje prvashodno problem taj sto je pala maska extra postenjacine.

    Jbg bavis se politikom kad tad ces pogaziti rijec radi interesa. Nema toga koga vlast ne iskvari

    Sent from my SM-J530F using Tapatalk
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  2. #352
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Jest kako da ne... Prepisao citavo poglavlje. Alooo poglavlje. Wtf?

    Sto nemate isti kriterijum za sve. Sto Sanju i onoga dr.; zaboravih mu ime, niste pravdali tako. A zaboravili da napisu, bla bla...
    Nema tu sta da se brani. Samo nema potrebe izmisljati. Covjek je naveo izvore iz kojih je citirao i ne vidim razloga, sem politickih, da se laze kako nije.

    Ne znam kakva je praksa kod nas i koliki se procenat citiranja tolerise. Ja sam vidjao radove od preko 90%.

    Sanja Vlahovic je rad napisala na engleskom, nije navela izvor i to je jedan sasvim drugi nivo problema.

  3. #353
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nije lažna, tvoje opravdanje je ali i Milo je.
    Ako se dokaže da je prepisavao ili bilo šta slično radio sto treba Aleksa da uradi.
    Kaže i Milo je išao na Dubrovnik, pa mogu ja prepisati malo....
    Da ponovim, to sto ti radis se zove lazna ekvivalencija.

    Jeste, Hitler je ubijao Jevreje, ali je i Cercil prelazio ulicu na crveno, pa su obojica ista, kriminalci.

    Dakle ako je Becic plagirao (a meni se cini da jeste) opet ne mozes da izjednacavas i kazes jednake su obije strane. Jer plagiranje magistarskog rada nikad nece biti jednako vodjenju naroda u rat.

  4. #354
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Da ponovim, to sto ti radis se zove lazna ekvivalencija.

    Jeste, Hitler je ubijao Jevreje, ali je i Cercil prelazio ulicu na crveno, pa su obojica ista, kriminalci.

    Dakle ako je Becic plagirao (a meni se cini da jeste) opet ne mozes da izjednacavas i kazes jednake su obije strane. Jer plagiranje magistarskog rada nikad nece biti jednako vodjenju naroda u rat.
    Opet ti, JA ih ne izjednacavam niti sam počeo a ni pomenuo Mila u nikakvom kontekstu.
    Tebi je opravdanje sve što je lose u opoziciji a DPS je to još gore.
    Ja ti samo kažem ako je DPS radio lose, mora li i opozicija da radi lose.
    Ne pričam ko je gore radio.
    Odgovor na pitanje treba li Bečić da snosi ikakvu odgovornost ako je prepisivao magistarski ???
    Političku, moralnu ili bilo kakvu??? Ostavka možda, ili izvinjenje

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  5. #355
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Opet ti, JA ih ne izjednacavam
    "Pa moraju li partije koje prave otklon od DPSove politike, koje govore da ništa što DPS radi ne valja da rad iste stvari kao i DPS?"

  6. #356
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa moraju li partije koje prave otklon od DPSove politike, koje govore da ništa što DPS radi ne valja da rad iste stvari kao i DPS???
    Da ne pričam o partijskom zapošljavanju itd itd.
    Znaci opet dolazimo do one priče ali to i DPS radi, nije bitno što je pogrešno.
    Bitno je da on to radi u većem obimu.
    On je oprao milione mi ćemo na stotine hiljada samo.
    On je ukrao milijarde mi ćemo milione.
    Pa što ne bi, i DPS to radi

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    A ti mislis da se Dps moze dobiti ako se igra posteno ? E ja mislim da je to nemoguce

  7. #357
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    "Pa moraju li partije koje prave otklon od DPSove politike, koje govore da ništa što DPS radi ne valja da rad iste stvari kao i DPS?"
    Sto ne citira nastavak o partijskom zapošljavanju itd
    E što se čini
    Nego treba li Bećko da odgovara kako sto prepisuje , čekam odgovor.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  8. #358
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Nema tu sta da se brani. Samo nema potrebe izmisljati. Covjek je naveo izvore iz kojih je citirao i ne vidim razloga, sem politickih, da se laze kako nije.

    Ne znam kakva je praksa kod nas i koliki se procenat citiranja tolerise. Ja sam vidjao radove od preko 90%.

    Sanja Vlahovic je rad napisala na engleskom, nije navela izvor i to je jedan sasvim drugi nivo problema.
    Ja stvarno ne znam je li ili nije naveo izvore, nisam mu lično gledala rad, on kaže da jeste, drugi kažu da nije. Iskreno, kako navesti kao citat čitavo poglavlje? Ako je tačna ta stavka.

    Edit: provjerih editovano zadržao je ekonomski to. Iako po meni nije ispravno, jer master i nekadašnje magistarske nemaju veze sa vezom.
    Last edited by the_lady_marianna; 21-04-18 at 19:24.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  9. #359
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Pterodaktil View Post
    A ti mislis da se Dps moze dobiti ako se igra posteno ? E ja mislim da je to nemoguce
    Sa tel sam pa te preskočih, znaci podržavaš Nepotizam, partijsko zapošljavanje, kupovinu glasova itd.
    To je nepoštena igra, a koja je onda svrha vikanja vidi što DPS radi u Tivtu a ti isto to radiš u Budvi?
    Koja je razlika?

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  10. #360
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Sto ne citira nastavak o partijskom zapošljavanju itd
    E što se čini
    Nego treba li Bećko da odgovara kako sto prepisuje , čekam odgovor.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Treba da odgovara. AKO se utvrdi da jeste plagirao. A to da ostavimo stručnoj komisiji da utvrdi.

    Nadam se da će mu oduzeti zvanje ako je plagirao rad. Jer tako treba da bude. A ne da bude nagrađen kao Sanja i onaj Babović.

  11. #361
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    Sicily
    Posts
    21,665
    Thanks Thanks Given 
    3,567
    Thanks Thanks Received 
    8,636
    Thanked in
    4,659 Posts

    Default

    ka’ da je bitno ovo, kad dobije sad u PG sve se mijenja. kao da će ko gledati jel nešto lažirao il ne


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    “Да, что-то чуждое, бесовское и прелестное есть в ней”

  12. #362
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Ja stvarno ne znam je li ili nije naveo izvore, nisam mu lično gledala rad, on kaže da jeste, drugi kažu da nije. Iskreno, kako navesti kao citat čitavo poglavlje? Ako je tačna ta stavka...
    Iz ovih optuzbi je ocigledno da je on naveo izvore u tzv. bibliografiji na kraju rada. Obije strane se slazu oko toga, koliko vidim.

    Medjutim, bar po zapadnim harvardskim i ostalim pravilima citiranja, pored navodjenja knjige/izvora u bibliografiji, ti treba pri svakom citiranju da ponovo navedes ime knjige i stranicu sa koje citiras. Sto Becic, opet koliko vidim, nije uradio.

    Citiranje ovako velikih pasusa ne bi bilo prihvatljivo na zapadu, ali ne znam kakva su ovdasnja pravila (ako uopste postoje).

  13. #363
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iz ovih optuzbi je ocigledno da je on naveo izvore u tzv. bibliografiji na kraju rada. Obije strane se slazu oko toga, koliko vidim.

    Medjutim, bar po zapadnim harvardskim i ostalim pravilima citiranja, pored navodjenja knjige/izvora u bibliografiji, ti treba pri svakom citiranju da ponovo navedes ime knjige i stranicu sa koje citiras. Sto Becic, opet koliko vidim, nije uradio.

    Citiranje ovako velikih pasusa ne bi bilo prihvatljivo na zapadu, ali ne znam kakva su ovdasnja pravila (ako uopste postoje).
    Nije baš tako, kažu da ih nije naveo u izvorima na kraju rada, u tome jeste problem, kao i to kako je dopušteno da rad skoro pola prepisan rad uopšte prošao komisiju.

    Ne postoji pravila baš za magistarski rad, ali ona su vjerujem ista kao za diplomski rad.


    http://www.ucg.ac.me/skladiste/blog_...RADA%20_1_.pdf
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  14. #364
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Iz ovih optuzbi je ocigledno da je on naveo izvore u tzv. bibliografiji na kraju rada. Obije strane se slazu oko toga, koliko vidim.

    Medjutim, bar po zapadnim harvardskim i ostalim pravilima citiranja, pored navodjenja knjige/izvora u bibliografiji, ti treba pri svakom citiranju da ponovo navedes ime knjige i stranicu sa koje citiras. Sto Becic, opet koliko vidim, nije uradio.

    Citiranje ovako velikih pasusa ne bi bilo prihvatljivo na zapadu, ali ne znam kakva su ovdasnja pravila (ako uopste postoje).
    Nije baš tako, kažu da ih nije naveo u izvorima na kraju rada, u tome jeste problem, kao i to kako je dopušteno da pola prepisan rad uopšte prošao komisiju.

    Ne postoje pravila baš za magistarski rad, ali ona su vjerujem ista kao za diplomski rad.


    http://www.ucg.ac.me/skladiste/blog_...RADA%20_1_.pdf

    No, kao što rekosmo ima o tome ko misliti. Sad da vidimo ostale kako će proći.
    Last edited by the_lady_marianna; 21-04-18 at 19:43.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  15. #365
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by the_lady_marianna View Post
    Nije baš tako, kažu da ih nije naveo u izvorima na kraju rada, u tome jeste problem, kao i to kako je dopušteno da rad skoro pola prepisan rad uopšte prošao komisiju...
    Koliko sam ja vidio i iz optuzbe i iz odbrane, u bibliografiji su svi izvori navedeni. Evo sta Demokrate tvrde:

    "Gruba je neistina da je Bečić uzeo ideje, nalaze i misli drugog autora, sa prikrivanjem izvora. Dakle, optužen je za uzimanje tuđeg, a dvije fusnote je stavio u vezi sa tim na strani 14 i 15, iz čega proizlazi da autor nije krio korišćenje literature, kompletno ju je naveo u fusnotama, od kojih se jedna zbog preloma nalazi tek na drugoj strani.


    U vezi sa sljedećim navodom koji se odnosi na označeni dio na strani 19 i 20, Aleksa Bečić je autora i dato djelo naveo u bibliografiji, i to uz maksimalno konkretne i tačne oznake stranica izvora iz kojeg je taj dio legitimno citiran, što opet dokazuje da ništa nije prikrivao, već je vrlo konkretno uputio na izvor i jasno ukazao i mentoru i komisiji i javnosti šta je i u kojoj mjeri citirao, a citiranje je potpuno legitimno i, štaviše, poželjno u naučno-istraživačkom radu."

    ...

    "Štaviše, po svim standardima i kriterijumima opšteprihvaćenim u naučnoj zajednici, rad je ozbiljniji što sadrži više citata i parafraza drugih kredibilnih autora, jer govori o kvalitetu i obuhvatu naučnog istraživanja, čiji je rad samo posljedica."
    Ovo zadnje je, naravno, potpuna budalastina, ali sam cesto nailazio u nas na takvo razmisljanje.

  16. #366
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Шта је поента свега овога а то је да се до избора дискредитује Бечић и Демократе, ради избора у Подгорици. Овај је одрадио добар посао за свог презимењака. Сада видим да ће као да тужи, наравно ако то уради доживјеће фијасако, али то ће бити после избора ко зна када. Тако да ће режимски медији имати материјали да бљују ватру до 27 маја, а после питање је оће ли кога и занимати шта је и како је било.
    Last edited by GrobarPodgorica; 21-04-18 at 20:46.

  17. #367
    Join Date
    Jan 2009
    Posts
    2,309
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    66 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Ovo zadnje je, naravno, potpuna budalastina, ali sam cesto nailazio u nas na takvo razmisljanje.
    Nije budalaština, zašto bi bila? Sve zavisi od konteksta...
    Što se više autora citira/navodi govori sa se autor više potrudio, više pročitao...
    Opet ako su u radu samo citati onda je budalaština i bezvrijedno.
    Ali ako se citati koriste u razradi teme, da se potvrdi/ospori nešto u radu/analizi onda je potpuno ok. Opet kažem to govori da se autor potrudio da nešto pokaže/dokaže/ospori.

    Što se Čkabe tiče... Hm... Treba pročitati rad pa onda reći jeli plagijat ili ne. To je malo teže (ne znam ko bi bio toliko zalodan da čita sve radove i gleda jeli plagijat ili ne) osim ako neko ima pik na nekoga pa sa pažnjom čita svako slovo i lovi greške. I, po meni tu najveću odgovornosti ima mentor. On mora da spriječi da neki rad bude plagijat.
    Zato i prave ove softvere za provjeru autentičnosti.
    Mada po meni nalaz softvera ne može biti dokaz da je nešto plagijat već samo indicija da se neki rad detaljnije provjeri.
    Meni kod čkabe najviše smeta i najviše sumnji izaziva način na koji se brani.



    Sent from my iPad using Tapatalk Pro
    Bolje imat no' nemat....

  18. #368
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by salmajster View Post
    Nije budalaština, zašto bi bila? Sve zavisi od konteksta...
    Što se više autora citira/navodi govori sa se autor više potrudio, više pročitao...
    Naravno sto je vise izvora to je, u principu, rad bolji. Ali isto ne vazi za citate. Njih treba da bude sto je manje moguce. Sto vise treba da bude autorovog originalnog razmisljanja i interpretacije izvora koje je procitao.

  19. #369
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default



    DF napada opet a ako vratimo film i Knežević je otišao u zatvor bez problema kad je Milo potvrdio kandidaturu ( možda mu je to bio jedan uslova da neko iz DF mora poć u zatvor ) a ne kako ne bi smetao Bojaniću što je bio izgovor za javnost ...
    deuscroix

  20. #370
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Jos pisete o magistru i njegovom radu...??
    Drugari, fokusirajte se na izbore.
    Toliko je partija, ne znam za koga da glasam...
    Mislio sam za DPS, ali vidim da ih pljujete i da bi voljeli da izgube na izborima.
    Zasto? Zasto toliko mrzite naseg predsjednika??


  21. #371
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Ok DF radi za DPS sta onda rade demokrate sa DFom u svaku opštinu dje im može bit

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #372
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ok DF radi za DPS sta onda rade demokrate sa DFom u svaku opštinu dje im može bit

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Može se reći da koriste poziciju DF-a koju imaju u narodu jer bi im dobar dio članstva BUKVALNO oči izvadio kad bi krenuli da prave koaliciju po uzoru na Pozitivnu a znamo da ni DPS ne bi volio da izgubi partnera u opoziciji !!! Pa ovaj Dzaković u Budvu je isto što i Drago Djurović u Nikšić !!! Može se reći da opozicija koristi činjenicu da DF ne može sa DPS zbog članstva
    deuscroix

  23. #373
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by night_silence View Post
    Može se reći da koriste poziciju DF-a koju imaju u narodu jer bi im dobar dio članstva BUKVALNO oči izvadio kad bi krenuli da prave koaliciju po uzoru na Pozitivnu a znamo da ni DPS ne bi volio da izgubi partnera u opoziciji !!! Pa ovaj Dzaković u Budvu je isto što i Drago Djurović u Nikšić !!! Može se reći da opozicija koristi činjenicu da DF ne može sa DPS zbog članstva
    Ček DF im namješta a oni koriste poziciju DFa ???
    Oni su svjesni da DF radi za DPS ali im to opraštaju da bi bili na vlasti, jel to to?


    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #374
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Ček DF im namješta a oni koriste poziciju DFa ???
    Oni su svjesni da DF radi za DPS ali im to opraštaju da bi bili na vlasti, jel to to?


    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    U politici svi mnogo seru ali je najuspješniji onaj koji ne ugazi u svoje goono a ima korist iz te pilitičke situacije ... DF trenutno nema korist kakvu je navikao da ima ...
    deuscroix

  25. #375
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Drzavni udar,zatvor za Knezevica,sve je debelo placeno na relaciji Dps-DF,Udba cuda radi...zivi bili pa vidjeli !

    Edit : Grijeh je sto ima dosta ljudi sto misle da se DF istinski bori,pravdajuci to da su svudje glavu stavljali,da je Dps jurisao na njih,zatvarao ih....a to sve rezija iz iste kuhinje,cirkus za narod

    Ovo sad je klasicna podvala udbe da se diskredituje Becic jer ocigledno vide ozbiljniju prijetnju u njemu.Tako da osnivanje NVO organizacije prije 10-tak dana i prvi njihov angazman "cesljanje" Becivog magistarskog rada je providno i smijesno,tako da se ne bih zamarao dalje uopste ni sa cim.I kao sto rece neko od kolega gore Nvo oce na sud da dokaze,a dok se dodje do suda prodjose Izbori u PG,pa izio vuk magarca

    Nisam clan nijedne partije niti zelim odje da velicam Becica,ali sve ovo je presmijesno
    Last edited by Pterodaktil; 21-04-18 at 23:16.

Page 15 of 71 FirstFirst ... 51112131415161718192565 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •