Page 14 of 71 FirstFirst ... 41011121314151617182464 ... LastLast
Results 326 to 350 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #326
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,420
    Thanks Thanks Given 
    5,554
    Thanks Thanks Received 
    4,998
    Thanked in
    2,085 Posts

    Default

    Interesantno kako je prica o Becicevom radu pokupila skoro 4 strane ove tuzne teme... Prije toga se spominjao izgled nekog lika. Dok su Mojsija elegantno iskulirali..
    Quote Originally Posted by Mojsije
    Zamisli luckea i ostale depeesovce koji po cio dan razglabaju o tracevima i opozicionarima, dnevnopolitickim sisnjarskim temama tipa ko ce s kim u koaliciju i ko ce koju funkciju uzet, a ni jedno slovo ne napisa o tome kako ce da sluze drzavi i narodu cg. Ni jedno slovo Lucke i ekipa ne napisase o nekoj strategiji kako da se konkretno poboljsa nesto u drzavi. Znaci, sramota, ja bi se pokrio usima i stidio samog sebe, a kamoli se razmahivao po internetu.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #327
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    ja procitah nedje izjavu gosn djukanovica da ce za vrijeme ovog njegovog mandata podic prosjecnu platu na 1000e. Gledao sam 5min u tu recenicu, mislio sam da je stamparska greska. Al da sacekamo i to..
    ___________________________

    slikam slike povoljno

  3. #328
    Join Date
    May 2011
    Location
    BP-PG-BR ♥ Montenegro ♥
    Posts
    6,857
    Thanks Thanks Given 
    837
    Thanks Thanks Received 
    804
    Thanked in
    538 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    ja procitah nedje izjavu gosn djukanovica da ce za vrijeme ovog njegovog mandata podic prosjecnu platu na 1000e. Gledao sam 5min u tu recenicu, mislio sam da je stamparska greska. Al da sacekamo i to..
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

    eto toliko
    Love, peace and respect.

  4. #329
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    To nije nista, Bakir Izetbegovic je obecao novih 100.000 radnih mjesta


    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  5. #330
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Vrijednost naucnog rada se procijenjuje na osnovu broja objavljenih radova u stranim naucnim casopisima i citiranosti u njima. Tu nekog uspjeha ima prije svih beogradski drzavni univerzitet (200-300 mjesto na Sangajskoj listi) onda ljubljanski (400-500 mjesto) dok je zagrebacki koji je isto jako dobar ispao ove godine sa pomenute liste.
    Ovi privatni univerziteti u regioni nikad nece biti klasifikovani na Sangajskoj listi npr. ali tamo i gdje jesu prisutni nalaze se daleko ispod 10.000-og mjesta sa privatnim univerzitetima najnerazvijenih africkih zemalja. To su fakulteti na kojima godisnje vise ljudi magistrira i doktorira nego sto studenata zavrsi studije. Potpuna inflacija beznacajnih naucnih radova, koji se pisu po narudzbi i za pare, zna se i tarifa, neki daroviti studenti jako dobro zive od toga. E sada, posto oni mjesecno stancuju po nekoliko desetina magisterijuma ne mogu fizicki da postignu da nastancuju kolika je potreba tako da se nekriticki koriste iste sopstvene baze podataka koje koriste po sistemu copy/paste, dakle koriste identicne stranice narocito u razradi naucnog rada. Clanovi komisija pred kojima se rad “brani” dobro to naplacuju i od ovog jako dobro zive i oni i fakulteti. Recimo u Srbiji na privatnim univerzitetima je bilo vise magisterijuma i doktorata 2016 godine nego sto je u cijeloj Jugoslaviji bilo na svim drzavnim univerzitetima za 10 godina. Da ne imenujem te privatne univerzitete, svima su dobro poznati, platis studije, platis magisterijum i doktorat i to traje sve dok imas para. Neki ljudi koji su kroz sve ovo prosli priznaju da im je srednja skola bila mnogo teza od studiranja, jer je u nekim srednjim skolama moralo da se uci, ovamo najveci broj ispita dobijes skriptu od 10-15 strana i dobijes 10-ku poslije par dana ucenja, usput i popijes kafu sa profesorom. Ljudi koji su zavrsili privatne univerzitete u Srbiji znaju o cemu pricam i koliko su znanja sa sobom donijeli kad su se vratili, ali ih je sramota da ovo priznaju jer su na osnovu diplome dobili bolje placena radna mjesta. Kako je na privatnim fakultetima u Crnoj Gori, Bosni i Makedoniji to sam dragi bog zna. Od ovoga najvise su profitirali politicari i stranacki vojnici u regionu koji su listom pokupovali magisterijume i doktorate da se predstave neukoj rulji kao uspesni naucni radnici.
    Procjenu kvaliteta naucnog rada treba da izvode strucni ljudi, najbolji strucnjaci u tim oblastima, ali oni do kraja zivota ne bi uspjeli da izanaliziraju ni magisterijume i doktorate na samo jednom od privatnih fakulteta, tolika je hiperprodukcija. Ovo da nevladine organizacije rade provjeru autenticnosti naucnih radova su obicne narucene i placene provokacije, ovaj put ciljano od strane nekog centra moci uoci lokalnih izbora u vise gradova Crne Gore.
    Ne vjerujem da je Becica iko glasao zbog toga sto je magistar niti mislim da mu ovo moze na bilo koji nacin nauditi. Prije ce biti da neki drugi po sistemu drzite lopova u ovoj medijskoj kakofoniji pokusavaju sakriti svoje mnogo gore brljotine. Da se Vlasi ne dosjete.

  6. #331
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    https://m.cdm.me/drustvo/lakicevic-t...ilo-plagijata/

    Da stavimo tačku na aferu Plagistar i ovaj jeftin pokušaj nekog kokota iz NVO da ne tuđu grbaču promoviše svoj poluproizvod, i greote, skrene pažnju na sebe.

    Mada sam očekivao neku grublju optužbu, do sad su ga napadali za neku krađu, pa da je homo, sad evo i plagistar, mogli bi otvorit kladionicu što je sledeće:

    1. Pedofil
    2. Član škaljarsko/kavačkog klana
    3. Vanbračni sin Sloba Miloševića
    4. Lažirao slijetanje na Mjesec

    Nznm, nisam maštovit.

  7. #332
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/lakicevic-t...ilo-plagijata/

    Da stavimo tačku na aferu Plagistar i ovaj jeftin pokušaj nekog kokota iz NVO da ne tuđu grbaču promoviše svoj poluproizvod, i greote, skrene pažnju na sebe.

    Mada sam očekivao neku grublju optužbu, do sad su ga napadali za neku krađu, pa da je homo, sad evo i plagistar, mogli bi otvorit kladionicu što je sledeće:

    1. Pedofil
    2. Član škaljarsko/kavačkog klana
    3. Vanbračni sin Sloba Miloševića
    4. Lažirao slijetanje na Mjesec

    Nznm, nisam maštovit.
    Ako pratiš politiku DPS onda postoji jedna konstanta sa svim pilitičkim protivnicima koji mogu da ih ugroze a ona glasi : " Prvo ih dovedimo do tačke su podjednako loši kao mi a onda na tom terenu naravno da mi imamo više sredstava da ponudimo narodu za podršku "
    deuscroix

  8. #333
    Join Date
    Mar 2017
    Posts
    706
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Quazar View Post
    Off topic: Nek' mi neko okaci fotku Ranka i Raška neđe kad su slavili diplomsko ili tako nešto, u kafanu?
    Zajebavate li me da niko nema?

  9. #334
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,291
    Thanks Thanks Given 
    2,795
    Thanks Thanks Received 
    4,616
    Thanked in
    2,431 Posts

    Default

    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  10. #335
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,713
    Thanks Thanks Given 
    1,260
    Thanks Thanks Received 
    884
    Thanked in
    578 Posts

    Default

    Dokazalo se ili ne dokazalo da je plagirao rad, to mu nece smetat da se lize s df-om u ponekim opstinama. I sjutra na nivou drzave takodje
    Tako mi njegove dosljednosti
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  11. #336
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dokazalo se ili ne dokazalo da je plagirao rad, to mu nece smetat da se lize s df-om u ponekim opstinama. I sjutra na nivou drzave takodje
    Tako mi njegove dosljednosti
    A pusti, ne valja ljudima zamjerati male nedosljednosti. Inace ce ti odmah neko pomenuti neke sto sah nisu igrali zbog sahovnice a danas im vlast zavisi od uvlacenja tim istim sahistima. Ili one sto su prebijali SDA nekad po sjevernoj Cnroj Gori a danas im je skolstvo moderno jer imamo medresu.

    Nezahvalan je ovo narod, zasluzila je ova vlast puno bolji.

  12. #337
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A pusti, ne valja ljudima zamjerati male nedosljednosti. Inace ce ti odmah neko pomenuti neke sto sah nisu igrali zbog sahovnice a danas im vlast zavisi od uvlacenja tim istim sahistima. Ili one sto su prebijali SDA nekad po sjevernoj Cnroj Gori a danas im je skolstvo moderno jer imamo medresu.

    Nezahvalan je ovo narod, zasluzila je ova vlast puno bolji.
    Jedno je biti nedosljedan a drugo govoriti vidi ovog kakav je a raditi isto što i on.
    Za ove se zna kakvi su a ovi novi potvrđuju da su isti.
    Politička, moralna ili bilo koja odgovornost, šta to bješe???

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #338
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dokazalo se ili ne dokazalo da je plagirao rad, to mu nece smetat da se lize s df-om u ponekim opstinama. I sjutra na nivou drzave takodje
    Tako mi njegove dosljednosti
    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    A pusti, ne valja ljudima zamjerati male nedosljednosti. Inace ce ti odmah neko pomenuti neke sto sah nisu igrali zbog sahovnice a danas im vlast zavisi od uvlacenja tim istim sahistima. Ili one sto su prebijali SDA nekad po sjevernoj Cnroj Gori a danas im je skolstvo moderno jer imamo medresu.

    Nezahvalan je ovo narod, zasluzila je ova vlast puno bolji.
    Vala kad su Bošnjaci zarad fotelje mogli progutati Štrpce i zažmurit na oba oka i pokriti uši, što dalje da pričamo. U politici je sve dozvoljeno, Makijavelizam.

    Progutaće i Bečić mali bockanja oko rada.

  14. #339
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,975
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Pokupili smo ove americke fore da se trazi prljavi ves o kandidatima uoci izbora i umobolnom narodu mazu oci i ne pominje ekonomija i to sto su robovi za 200e. No lako je amerikancima bavit se golim slikama melanije tramp tokom izbora kad su jedna od najjacih ekonomija svijeta.

    No ne znam sto je nama izgovor...

    Sent from my SM-A510F using Tapatalk

  15. #340
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,418
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    874
    Thanked in
    519 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Stewie View Post
    https://m.cdm.me/drustvo/lakicevic-t...ilo-plagijata/

    Da stavimo tačku na aferu Plagistar i ovaj jeftin pokušaj nekog kokota iz NVO da ne tuđu grbaču promoviše svoj poluproizvod, i greote, skrene pažnju na sebe.
    Ovo sto je ovaj profa izjavio dokazuje samo da nije plagirao iz literature koja je njemu poznata, što ne znaci da ljekso nije prepisao iz literature koja nije dosla u ruke ovom njegovom mentoru. Ovaj profa samo nije znao za ovu literaturu i na tome se zavrsava njegov sud.

    Tako da je itekako plagijat, ako imas problema da povjerujes pogledaj detaljni izvjestaj one NVO sa detaljnim uporedjivanjima svih 50 strana prepisanih.

    Tako da necemo tacku stavljati
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  16. #341
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Jedno je biti nedosljedan a drugo govoriti vidi ovog kakav je a raditi isto što i on.
    Pa ono jes', isto je povesti narod na Dubrovnik da se svetimo Kurdima, starim dusmanima, i navesti izvor citata na kraju magistarskog ali ne i kroz tekst.

    Sve je to ista bagra. Ne znam koga glasati pa necu nikog. Ostajem kuci za ove izbore.

  17. #342
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    358
    Thanks Thanks Received 
    258
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ovo sto je ovaj profa izjavio dokazuje samo da nije plagirao iz literature koja je njemu poznata, što ne znaci da ljekso nije prepisao iz literature koja nije dosla u ruke ovom njegovom mentoru. Ovaj profa samo nije znao za ovu literaturu i na tome se zavrsava njegov sud.

    Tako da je itekako plagijat, ako imas problema da povjerujes pogledaj detaljni izvjestaj one NVO sa detaljnim uporedjivanjima svih 50 strana prepisanih.

    Tako da necemo tacku stavljati
    Prepisivanje u odredjenom procentu je dozvoljeno ukoliko se navede izvor i autor. Prepisivanje je plagijat samo ako se ne navede izvor. I tu stavljamo tacku.

  18. #343
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    Ovo sto je ovaj profa izjavio dokazuje samo da nije plagirao iz literature koja je njemu poznata, što ne znaci da ljekso nije prepisao iz literature koja nije dosla u ruke ovom njegovom mentoru. Ovaj profa samo nije znao za ovu literaturu i na tome se zavrsava njegov sud.

    Tako da je itekako plagijat, ako imas problema da povjerujes pogledaj detaljni izvjestaj one NVO sa detaljnim uporedjivanjima svih 50 strana prepisanih.

    Tako da necemo tacku stavljati
    Ti shvatas da problem nije u tome da Becic nije naveo svoje izvore? Jeste, u bibliografiji na kraju magistarskog.

    Problem je sto paralelno sa tim nije i svaki put kad citira, kroz tekst magistarskog, navodio jos jednom izvor i broj stranice. Sto je praksa na zapadu ali se kod nas jos nije primilo.

  19. #344
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Pa ono jes', isto je povesti narod na Dubrovnik da se svetimo Kurdima, starim dusmanima, i navesti izvor citata na kraju magistarskog ali ne i kroz tekst.

    Sve je to ista bagra. Ne znam koga glasati pa necu nikog. Ostajem kuci za ove izbore.
    Ja o jednom ti o drugom, to se zove dosljednost.


    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  20. #345
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Nego, oce li objasniti ko kako nek može biti koalicioni partner u par opština imati zajedničkog predsjednickog kandidata a ovamo ti partner podmeće, kleveta i laže.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  21. #346
    Join Date
    Jun 2013
    Posts
    5,031
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,483
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nego, oce li objasniti ko kako nek može biti koalicioni partner u par opština imati zajedničkog predsjednickog kandidata a ovamo ti partner podmeće, kleveta i laže.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Zato sto su im mile fotelje i pare,eto zasto.

    Sent from my HTC U11 using Tapatalk

  22. #347
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Nego, oce li objasniti ko kako nek može biti koalicioni partner u par opština imati zajedničkog predsjednickog kandidata a ovamo ti partner podmeće, kleveta i laže.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Na isti nacin na koji nam je predsjednik moljakao iste one ljude ciju zastavu mrzi i cije je vodje prebijao po kazamatima da mu daju glas. Ako to mozes da objasnis neces imati problema da shvatis kako dvije partije koje se ne podnose mogu da formiraju koaliciju da obore vlast koju mrze daleko vise.

  23. #348
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Na isti nacin na koji nam je predsjednik moljakao iste one ljude ciju zastavu mrzi i cije je vodje prebijao po kazamatima da mu daju glas. Ako to mozes da objasnis neces imati problema da shvatis kako dvije partije koje se ne podnose mogu da formiraju koaliciju da obore vlast koju mrze daleko vise.
    Pa moraju li partije koje prave otklon od DPSove politike, koje govore da ništa što DPS radi ne valja da rad iste stvari kao i DPS???
    Da ne pričam o partijskom zapošljavanju itd itd.
    Znaci opet dolazimo do one priče ali to i DPS radi, nije bitno što je pogrešno.
    Bitno je da on to radi u većem obimu.
    On je oprao milione mi ćemo na stotine hiljada samo.
    On je ukrao milijarde mi ćemo milione.
    Pa što ne bi, i DPS to radi

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  24. #349
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pa moraju li partije koje prave otklon od DPSove politike, koje govore da ništa što DPS radi ne valja da rad iste stvari kao i DPS???
    Kao sto vec rekoh to je lazna ekvivalencija. Nije isto povesti cio narod u rat oko Dubrovnika i biti optuzen da plagiras magistarski rad.

    Ovo sto pricas je samo lazna podloga za kukanje kako su svi isti pa se nema za koga glasati.

  25. #350
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ View Post
    Kao sto vec rekoh to je lazna ekvivalencija. Nije isto povesti cio narod u rat oko Dubrovnika i biti optuzen da plagiras magistarski rad.

    Ovo sto pricas je samo lazna podloga za kukanje kako su svi isti pa se nema za koga glasati.
    Nije lažna, tvoje opravdanje je ali i Milo je.
    Ako se dokaže da je prepisavao ili bilo šta slično radio sto treba Aleksa da uradi.
    Kaže i Milo je išao na Dubrovnik, pa mogu ja prepisati malo.

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 14 of 71 FirstFirst ... 41011121314151617182464 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •