Page 11 of 71 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1752

Thread: Lokalni izbori u 12 opština - 2018

  1. #251
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad vec komentarise izgled mogao bi poc od sebe. Momak je prije par godina bio kao trokrilni ormar

    Poslano sa mog GT-I8262 koristeći Tapatalk
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  2. #252
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    E ako znam....znam samo da će je ponavljati još dugo, dugo kao pokvarene ploče
    A mozes li ti da nas prosvijetlis, o cemu cemo pisati na temu lokalni izbori 2018? o desavanjima u gradu ili mozda o modnoj reviji, kako se obukla Milova zena i da li je Milo slozio kosulju sa pantalonama?

  3. #253
    Join Date
    Apr 2008
    Location
    Podgorica
    Posts
    7,935
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    122
    Thanked in
    46 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    __________________________________________________ __________________________________________________ ________________________
    P.S> Personalno najbolje rjesenje demokrata za podgoricu Cadjenovic... i vi ocete da vam OVO donese prevagu i pobjedu i motivise glasace?
    show.... mada znamo da ce on najmanje da prica i da Ljekso ce iz frizdera izlazit..

    Što je problem? Čovjek je (ispravite me ako griješim) dva mandata odbornik u opštinskom parlamentu i jedan od najaktivnijih odbornika, rođeni podgoričanin koji poznaje grad i probleme grada, poštena i odgovorna osoba bez ikakvih afera iza sebe. Što mene boli uvo je li on debeo, mršav, nizak visok itd. Ako je on čovjek koji može ovom gradu da doprinese (a može) glasaću ga zbog toga a ne na osnovu izgleda.
    Drugo, ne kapiram šta će mu kontakti za dovođenje investitora? Teško je nabavit kontakte? Ako ga investitor ne poznaje teško će investirat? Glupa priča. Ako želiš da ih dovedeš dovešćeš ih, za to nije potrebna neka prevelika mudrost.

    Sve se o nekim harizmatičnim liderima pričamo a harizma nam je6a četri oca očinska.

    Personalno najbolje rješenje na nivou opozicije je ovaj čovjek.
    (╯°□°)╯ ︵ ┻━┻

  4. #254
    Join Date
    Oct 2006
    Location
    Crnom Gorom uzduz i poprijeko
    Posts
    22,411
    Thanks Thanks Given 
    753
    Thanks Thanks Received 
    2,225
    Thanked in
    1,685 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djordjije View Post
    A mozes li ti da nas prosvijetlis, o cemu cemo pisati na temu lokalni izbori 2018? o desavanjima u gradu ili mozda o modnoj reviji, kako se obukla Milova zena i da li je Milo slozio kosulju sa pantalonama?
    Priču o pokradenim i nefer izborima. To vam je priča sve ove godine, djordjije. Vječiti gubitnici! Presmiješni ste.
    Ako ne postoji razlog da se pije, to nije razlog da se ne pije...

  5. #255
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Priču o pokradenim i nefer izborima. To vam je priča sve ove godine, djordjije. Vječiti gubitnici! Presmiješni ste.
    Evo i mi smo dobili svog prvog Petra/Mitra/Radosava sa CdM sajta

  6. #256
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,287
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Glenn_Q View Post
    Što je problem? Čovjek je (ispravite me ako griješim) dva mandata odbornik u opštinskom parlamentu i jedan od najaktivnijih odbornika, rođeni podgoričanin koji poznaje grad i probleme grada, poštena i odgovorna osoba bez ikakvih afera iza sebe. Što mene boli uvo je li on debeo, mršav, nizak visok itd. Ako je on čovjek koji može ovom gradu da doprinese (a može) glasaću ga zbog toga a ne na osnovu izgleda.
    Drugo, ne kapiram šta će mu kontakti za dovođenje investitora? Teško je nabavit kontakte? Ako ga investitor ne poznaje teško će investirat? Glupa priča. Ako želiš da ih dovedeš dovešćeš ih, za to nije potrebna neka prevelika mudrost.

    Sve se o nekim harizmatičnim liderima pričamo a harizma nam je6a četri oca očinska.

    Personalno najbolje rješenje na nivou opozicije je ovaj čovjek.
    Jedan od najboljih pravnika koje CG ima, covjek je ekstremno posten i dobar. Svaki student pravnog fakulteta od malo starijih generacija kaze istu rijec za njega, DOBRICINA. To sto su crnogorci bolesnici pa vole lijepog a ne pametnog i strucnog da vodi drzavu to je NAJVECI problem CG ekonomije- LJUDI.

  7. #257
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    https://fosmedia.me/infos/politika/i...arski-rad-foto

    Istraživanje: Bečić plagirao magistarski rad!


    NVO Centar za akademski integritet objavio je rezultate pilot istraživanja prema kojem je predsjednik Demokratske Crne Gore Aleksa Bečić, u najvećem dijelu, plagirao magistarsku disertaciju.




    OPAAAA ajmo ljekssssoooooooooooo


    Nastavljaju istim tempom....

    http://www.vijesti.me/vijesti/dps-bu...-serifa-985116

    DPS Budva: Pred izbore iz gradske kase podijeljeno 284 hiljade eura, Krapović na dan izbora izigravao šerifa

    Iz DPS-a su istakli da "opravdano sumnjaju" da se radi o zloupotrebi službenog položaja, jer je od sredine marta pa sve do dana izbora ova suma novca dodijeljena za socijalnu pomoć i "takozvane dotacije bez ranije objavljenog javnog poziva"


    Oni su istakli da "opravdano sumnjaju" da se radi o zloupotrebi službenog položaja, jer je od sredine marta pa sve do dana izbora ova suma novca dodijeljena za socijalnu pomoć i "takozvane dotacije bez ranije objavljenog javnog poziva".
    "Ovo nije jedina aktivnost bahate budvanske vlasti. Naime, na dan izbora, Dragan Krapović je u svom dobro poznatom stilu izigravao gradskog šerifa i vraćao glasače sa biračkih mjesta, prijetio im ili ih ucjenjivao. Istu stvar radili su i savjetnik u Opštini Zenović, partijski aparatčik Krsto Radović i poslanik Miomir Pejović", saopđteno je iz te partije.
    idemo ulijeci Katnicu.....

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    a nakon sto je spremljen teren u budvi i sluzbenicima upumpano nelegalno 284k eura, odma se odmotava dalji plan i raspisuju se izbori koji su izvjesni :

    Vladajuća koalicija u Budvi: Ako Džaković ne vrati mandat raspisaćemo izbore

    A Vladi Crne Gore, zbog neodržavanja sjednice lokalnog parlamenta, koje Džaković bojkotuje punih četiri mjeseca, neće dozvoliti da uvede prinudnu upravu u metropolu turizma, već će raspisati prijevremene izbore. Vlada ima pravo da uvede prinudnu upravu nakon 6 mjeseci.
    http://www.vijesti.me/vijesti/vladaj...-izbore-985112

    eto jos znaci jedni izbori, za koje je vidimo Krapovic i Demokrate pripremili teren dobro kroz upumpavanje opstinskih para sluzbenicima i zastrasivanje naroda po gradu.... vidjecemo ko ce sta ponijeti na kraju
    Last edited by lucke91; 20-04-18 at 12:03.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  8. #258
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,719
    Thanks Thanks Given 
    1,263
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    582 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    Quote Originally Posted by BIGa View Post
    Jedan od najboljih pravnika koje CG ima, covjek je ekstremno posten i dobar. Svaki student pravnog fakulteta od malo starijih generacija kaze istu rijec za njega, DOBRICINA. To sto su crnogorci bolesnici pa vole lijepog a ne pametnog i strucnog da vodi drzavu to je NAJVECI problem CG ekonomije- LJUDI.
    Dobro si rekao, jedan od, posto je Draginja najbolja pravnica.

    Ne znam kako da odradim multi quote na tapatalk na lucketov post, pa bih samo dodao da i Demokrate kojima su puna usta postenja rade isto sto i ovi drugi. Definitivno nema partije u CG za koju covjek moze rec “e ovi rade za dobro naroda” jer svi iskljucivo misle na fotelje i vlast.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 20-04-18 at 12:23.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #259
    Join Date
    Aug 2016
    Posts
    601
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    62 Posts

    Default

    Lucke, kakva je ovo erupcija odusevljenja? Ili sam ja nekako laganeze dozivio ovu tvoju razdraganost ili ti je bas nesto fino leglo ovo sto pise neki Djukanovic iz Fronta protiv Becica.

  10. #260
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Dobro si rekao, jedan od, posto je Draginja najbolja pravnica.

    Ne znam kako da odradim multi quote na tapatalk na lucketov post, pa bih samo dodao da i Demokrate kojima su puna usta postenja rade isto sto i ovi drugi. Definitivno nema partije u CG za koju covjek moze rec “e ovi rade za dobro naroda” jer svi iskljucivo misle na fotelje i vlast.



    Sent from my iPhone using Tapatalk
    http://www.vijesti.me/vijesti/ura-de...cetinju-967757
    evo su im sve ponudili ali....

  11. #261
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    https://fosmedia.me/infos/politika/i...arski-rad-foto




    OPAAAA ajmo ljekssssoooooooooooo

    Nastavljaju istim tempom....

    http://www.vijesti.me/vijesti/dps-bu...-serifa-985116



    idemo ulijeci Katnicu.....

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    a nakon sto je spremljen teren u budvi i sluzbenicima upumpano nelegalno 284k eura, odma se odmotava dalji plan i raspisuju se izbori koji su izvjesni :


    http://www.vijesti.me/vijesti/vladaj...-izbore-985112

    eto jos znaci jedni izbori, za koje je vidimo Krapovic i Demokrate pripremili teren dobro kroz upumpavanje opstinskih para sluzbenicima i zastrasivanje naroda po gradu.... vidjecemo ko ce sta ponijeti na kraju
    Za prvu stavku, ne sjecam se da si tako likovao kada su ministri i zamjenici bili u pitanju, vec si imao pun sesir opravdanja, i kao to ce rijesiti institucije sistema, zavidni i neostvareni opozicionari.......vidjesmo kako se ta prica sa institucijama zavrsila. Niko nije nadlezan.
    Za drugu, ne znam zasto prozivas Katnica. Moze kad zavrsi sa onom sprdnjom da krene od kupovine drva i namirnica socijalnom pomoci ljudima koji su kasnije donirali po 600-1000 eura.

    Pa dobro i vi ste ga tako pripremali svake godine. Sto njih ne opravdava uopste, ali samo ide u korist price da niko ne moze da dobije izbore ako ne bude radio isto sto i vi.
    A to je PORAZNO.....

  12. #262
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Kad ja kažem da su Demokrate preslikani DPS odje se automatski puca sa svih strana

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #263
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    663
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Za prvu stavku, ne sjecam se da si tako likovao kada su ministri i zamjenici bili u pitanju, vec si imao pun sesir opravdanja, i kao to ce rijesiti institucije sistema, zavidni i neostvareni opozicionari.......vidjesmo kako se ta prica sa institucijama zavrsila. Niko nije nadlezan.
    Za drugu, ne znam zasto prozivas Katnica. Moze kad zavrsi sa onom sprdnjom da krene od kupovine drva i namirnica socijalnom pomoci ljudima koji su kasnije donirali po 600-1000 eura.

    Pa dobro i vi ste ga tako pripremali svake godine. Sto njih ne opravdava uopste, ali samo ide u korist price da niko ne moze da dobije izbore ako ne bude radio isto sto i vi.
    A to je PORAZNO.....
    Dzabe mu ti isto kazes, vjerovatno ima naredjenje po cdm da siri dps propagandu
    i mislim da stvarno nije u redu da spominjes ovo za socijalnu pomoc ljudi su imali problema sigurno zatrazili pomoc i dobili je zahvaljujuci institucijama nasim i kasnije kada su stali na noge kad su se finansijski oporavili kao savjesni gradjani taj novac uplatili ali vjerovatno je ziro racun slican kao dpsov pa umjesto drzavi da se vrati uplaceno je dpsu, to je jedino logicno objasnjenje

  14. #264
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    615
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    80
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Malo je smijesno da su tek sad to provalili i to NVO, tacno prije podgorickih izbora, a odbrana njegovog magistarskog rada stoji na internet evo 2 godine.
    Svakako tu su profesori koji to provjeravaju, tako da kad su oni zadovoljni zadovoljan sam i ja (pogotovo sto on nije u vlasti pa da moze uticat na njih).

    Sto se izbora u Budvi tice, tu vec neko vrijeme zbog Dzakovica ne radi skupstina (on je izasao iz stranke i blokira rad dok se ne donese novi izborni zakon), tako da je tu bilo pitanje dana kad ce bit izbori.
    Mada u Budvi je svakako bio dogovor, koliko se sjecam, da grqadonacelnika ima DS 2 godine, a druge dvije DF. Te dvije godine DS-u isticu tako da njima svakako odgovaraju novi izbori (ako grijesim neka me neko ispravi).

    P.S. e popravaljas se lucke91, tako daj neke argumente i mozemo o njima da raspravljamo, a ne ovaj je mrsav, ovaj nizak ovaj debeo ... tu pricu pusti alapachi.

    Quote Originally Posted by aLaPaCha View Post
    Priču o pokradenim i nefer izborima. To vam je priča sve ove godine, djordjije. Vječiti gubitnici! Presmiješni ste.
    A slusaj alapacha, znas sto je najsmesnije, sto ja imam najmanje duplo vecu platu od tebe (spreman sam da se kladim u to) i ja se borim za promjenu vlasti, a tebi je super ovako.

    Najvise se borim i tezim promjeni vlasti da doktori specijalisti koji se skoluju 22 godine ne primaju platu od 650 eura, da 95% sudija ne bude korumpirano, da elita na valsti ne krade ovaj narod i dijele plijen medjusobno,
    da ne zlostavljaju poslodavci prodavacice , da im rade za 190 eura dok im zivot ne uzmu, da nema kockarnica i kladionica na svaki korak- po 4 u jednu zgradu,...

    Odnosno zalazem se da u ovoj drzavi napokon pocne da funkcionise VLADAVINA PRAVA.
    Ali tebi je to smijesno, mi smo gubitnici a ti si pobjednik, eee, mada kome ja pricam.
    Last edited by djordjije; 20-04-18 at 14:17.

  15. #265
    Join Date
    Oct 2012
    Posts
    896
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    19
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Visina, tezina i sl. su standardi koji su najbitniji urodjenickim plemenima jer tamo poglavica mora biti i najaci i najbrzi i dobro se sluziti lukom i strijelom i biti najvisociji da je blizi od ostalih kokosovim orasima. U Crnoj Gori ima dosta plemenske svijesti. U civilizovanom svijetu harizmaticni ljudi moraju imati neke druge odlike, poput Merkelove, Muhike i da ne nabrajam. Daleko od toga da je fizicki izgled nebitan, ali ne bi smio biti presudan.

    Sto se tice promjene vlasti, treba da dodje bolja vlast od postojece, ne nikako gora i to potvrdjuje naredni izborni ciklus. Onaj ko vlada mora imati ekipu ljudi koji ce ispratiti nove ideje koje prezentuje i sa kojima dovodi do napretka. Skola jeste bitna ali nije najbitnija, eno Seselj je doktor nauka pa mu se bavljenje politikom svodi na igranje kazacoka po hrvatskim i NATO zastavama, spaljivanjem i sl. Takvi doktori nauka Crnoj Gori ne trebaju iako mnogi ispoljavaju veliki potencijal u ovom smislu.


    Ako i kad opozicija pobijedi u Podgorici, treba da ispravlja greske postojece vlasti kojih ima mnogo, znaci danonocno da radi da se dokaze kao bolja i uspjesnija, u suprotnom ima da je nema.

  16. #266
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Mali Alek na aparatima...Dimi kao lokomotiva ili Bogdanovic njemu?
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  17. #267
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Evo Becic standardno odma udara sa pricom ``Monstruozna podmetacina zbog straha od gubitka vlasti na predstojecim izborima`` ...

    I evo mu DPS kriv i organizator DPS, a vlasnik NVO aktivista DF-a i uz njega sin Koce Pavlovica.... e paranoje ove sva slio nebeska

    Najavio krivicnu prijavu protiv NVO..... Dzabe ti je ljekso, crvenkapice mala.....


    Interesantno da kada neko iz DPS-a kaze da su NVO odredjene neprofesionalne i da ne rade kako treba, odma se obruse da kukaju i zale se sve televizije, nvo organizacije, obracaju se EU i NATO i iluminatima i masonima i ne znam koje sve, dok evo Becic lagano isproziva pored ociglednih i lako proverljivih dokaza jednu NVO i ladno najavi krivicnu prijavu protiv NVO, i evo kao sto vidimo niko se ne javlja u odbranu te NVO i da osudi nastup Ljeksa..... zbilja interesantno....
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  18. #268
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,146
    Thanks Thanks Given 
    429
    Thanks Thanks Received 
    478
    Thanked in
    217 Posts

    Default

    Aktivirao DPS svoje DF poltroncice da napadaju Aleksu..... to je dobro za opoziciju jer je to dobar znak da se stvari na opozicionom nebu rasciscavaju i da DPS vise nema aduta u svojoj ruci kad sada vec baca dzokera tj DF....
    Jos jedna dobra stvar da se i DF malo po malo pokazuje ko su i sto su... prvo onaj njihov jatak u BD, sad vec krenuli sa PG....
    Bravo Aleksa samo ostro...

  19. #269
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sve je ispricao osim je li ili nije plagirao? prepisivac je samo to izostavio iz saopstenja..

    Sve dps kazem vam ja, sve isti ljudi.
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  20. #270
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Boston
    Posts
    9,343
    Thanks Thanks Given 
    517
    Thanks Thanks Received 
    551
    Thanked in
    369 Posts

    Default

    Ne rade oni za DPS vec za svoju guzicu.Demokrate im uzimaju birace i tako ostaju bez visedecenijskih privilegija koje im je omogucila opoziciona uloga.
    "Što bi, ne bi" - Felix Brych, 05.03.2019.

  21. #271
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Zbilja on nidje ne rece da nije plagirao, nije ponudio dokaz za djelove teksta koje je naveo ovaj Mitar da su plagirani...

    Ovaj je naveo tacno 44 stranice i citirao knjige odakle su prepisani listovi cijeli ili cak cijela poglavlja.... Sto Ljekso nije rekao nesto povodom toga, ili konkretno naveo argumente da ta 44 lista od 100 i kusur nije plagirao?

    nego zamazuje pricom da je javno branio rad, da ima snimak, da je sve ispite polozio sa 9,30 prosjekom... spin klasicni.....

    kakvo poklapanje pred izbore..... i to od kolega iz vlasti u 3 opstine na primorije....


    ali jok, DPS je kriv sta vam je ljudi..... e paranoje ove, pakao....

    ovo je iskljucivo borba medju opozicijom tj DF-a da povrati glasace koje su presle kod ljeksa.....
    Last edited by lucke91; 20-04-18 at 16:01.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  22. #272
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Lokalni izbori u 12 opština - 2018

    Pa polovinu ljudi ovdje na forumu ne mozes ubijediti da DF nije ANB stranka(ili makar NOVA). Do one satorijade je mozda i bio poneko ko je sumnjao u to, ali se noc kad su ih sklonili lijepo vidjelo ko je i za sta DF.
    Isto tako pola LSCG clanova mi nije vjerovalo da je SNS policijska stranka i da sluzi kao dzoker ukoliko LSCG dogovori vlast sa nekim drugim. I Vojvodao od ANBa ce se isto tako posipati pepelom nedje kao mu i prethodnik

    Zasto ti je toliko stalo do njegovog magistarskog. Pola DPSa ima zavrsene mikimaus skole sa plagiranim diplomskim, magistarskim... Ne vidim razlog da ovoliku frku bas ti dizes. Malkice je licemjerno da bas ti konkretno drzis slovo o ovome. Posebno u svetlu reakcije na plagijate clanova vlade

  23. #273
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,431
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    877
    Thanked in
    522 Posts

    Default

    Evo krenula je ofanziva aktivista ljeksovih i po forumu da ga brane..... 2 posta sam stavio, veli paranoik ljeksov sto dizes frku i navaljujes, drzis slovo...

    evo bas cemo svi da prestanemo da pisemo bilo sta, da bi se ljekso i njegovi pioniri smirili top
    Last edited by lucke91; 20-04-18 at 16:26.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  24. #274
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    700
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Прво напади на Дритана а сада на Алаксу. А ова господа колико видим ово ће доказивати пред судом.

  25. #275
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Hoce li mi ko objasniti ako je DF DPSova stranka , zašto su sa njima u koaliciju Demokrate?
    I to u koliko gradova

    Sent from my STF-L09 using Tapatalk
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 11 of 71 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Lokalni izbori 2018
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 16-12-17, 19:01
  2. Lokalni Izbori - 2014
    By chucknorris in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 4614
    Last Post: 27-05-14, 07:35
  3. Lokalni izbori u Niksicu
    By dacho in forum Centralni
    Replies: 5
    Last Post: 04-10-12, 10:45
  4. lokalni izbori u NK
    By getaway blues in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 6
    Last Post: 09-02-05, 12:03
  5. Kotor - lokalni izbori
    By -=H2SO4=- in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 18-12-04, 01:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •